Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

#1 2008-11-18 18:06:16

 milkaja

Hindustani

Skąd: ok. Łodzi
Zarejestrowany: 2007-08-29
Posty: 4643

Kidnap (2008)

Kidnap / Porwanie (2008)    http://bollywood.pl/filmy/plakaty/1127.jpg


Reżyserem jest Sanjay Gadhvi, który reżyserował Dhoom (2004) and Dhoom 2 (2006).
Produkcja - Shree Ashtavinayak, Cine Vision Pvt. Ltd.
Premiera - 2 październik 2008r.
Czas trwania - 163 minuty


Obsada

* Sanjay Dutt jako Vikrant Raina
* Imran Khan jako Kabir Sharma
* Minissha Lamba jako Sonia Raina
* Vidya Malvade jako Mallika Raina
* Reema Lagoo jako babcia Sonii
* Rahul Dev jako Irfan
* Sheila Sharma jako Siostra Margaret
* Rushita Pandaya jako młoda Sonia Raina
* Sophie Choudry występ specjalny
* Raj Zutshi jako Mahesh Verma


Fabuła

Sonia (Minissha Lamba) mieszka ze swoją matką Mallika (Vidya Malvade) i babcią (Reema Lagoo). Jej rodzice rozwiedli się lata temu i Sonia nie utrzymuje kontaktów z ojcem, bogatym biznesmenem Vikrant Raina (Sanjay Dutt), choć bardzo tęskni za ojcem. Zbliżają się 18 urodziny dziewczyny. Sonia zdenerwowana po kłótni z mamą, na której próbowała wymusić zaproszenie ojca na jej urodzinowe przyjecie, wychodzi z domu i ukojenia szuka wypływając w morze. Zostaje porwana. Porywaczem okazuje się być Kabir (Imran Khan), młody chłopak, który gdy dzwoni do matki dziewczyny pragnie rozmawiać jedynie z jej byłym mężem. Jakie motywy nim kierują, czego żąda w zamian za uwolnienie Sonii tego można dowiedzieć się oglądając Kidnap


Trailer




Piosenki

Haan Ji - Adnan Sami    
Hey Ya- Suzanne D'Mello    
Hey Ya (House Mix) - Suzanne D'Mello
Mausam - Shreya Ghosal   
Meri Ek Ada Shola - Sunidhi Chauhan, Sukhwinder Singh, Akruti Kakkar    
Mit Jaaye - Sandeep Vyas   
Mit Jaaye (Rock Version) - Sandeep Vyas


Making of Kidnap cz. 1
Making of Kidnap cz. 2
Making of Kidnap cz.3
Making of Kidnap cz.4
Making of Mit Jaaye

__________________________________________________
źródło: wikipedia
Oficjalna strona filmu


Moja wrażenia

Przede wszystkim wg. mnie film niezły i trzymający w napięciu. Na brak akcji nie narzekałam. Cały czas coś się działo i się nie nudziłam. Film podobał mi się głownie ze względu na rolę Imrana. Wyglądał zabójczo jako porywacz Kabir Najciekawsze był wg. mnie sceny, gdy uzewnętrzniało się jego złe JA. Z lekka psychopatyczny, ale jednak nie tak do końca o czym można się przekonać podczas seansu, świetnie do swej roli pasował. Cieszę się, że to on zagrał tą rolę a nie jak chodziły wcześniejsze pogłoski, że Ranbir Kapoor a nawet Shahid czy też Harman Baweja. Nie wyobrażam ich sobie w tej roli.
Moim zdaniem to fajnie, że pomimo niedawnego wejścia w świat Bollywoodzkiego kina potrafił się zdobyć na to by zagrać tak jednak niejednoznaczną postać. Widocznie nie chce by go zaszufladkować jako miłego chłopca i tyle. Ja liczę mu to zdecydowanie na plus. I co by nie mówić jest z niego niezły przystojniak
Jednak film nie był pozbawiony i wad.
Przede wszystkim średnio podobała mi się Minnisha Lamba, która mogła wykrzesać z siebie więcej. Jednak nie było jeszcze tak źle. Ale dużym minusem były dla mnie jej stroje, które ofierze porywacza nie za bardzo pasowały. Jak patrzyłam na jej kuse i mocno wydekoltowane sukieneczki, bluzeczki to raczej wydawało mi się, że się na jakąś dyskotekę wybiera a nie znajduje się w 'łapach" groźnego porywacza.
Dlatego też nie bardzo do ogólnego klimatu pasowała mi piosenka Mausam, gdzie poczynała sobie dosyć odważnie pragnąc sprowokować Kabira.
A pierwsza piosenka z jej udziałem to już w ogóle zbyteczna była.
Jednak najmniej podobało mi się zakończenie filmu, za cukierkowe było i wolałabym, żeby skończyło się bardziej dramatycznie jak na prawdziwy thriller przystało
Ale pomimo wszystko film ocenię na dobrą 5.

Offline

#2 2013-08-27 10:07:41

 sianokos

Gwiazda bollywoodu

Skąd: Sianów
Zarejestrowany: 2013-01-30
Posty: 10295
Opis:
Aktorka: Rani&Juh,Mad,Kon,Vid,Kal,Raima
Aktor: Sid,ArR,Sha,Vik,Sur,Prab,SanjS
Duet: Rani&Abhi,Anil&Mad,Kon&Rah

Re: Kidnap (2008)

Ode mnie 6. Bardzo mi się podobał. Mocny, trzymający w napięciu.  Sanjay i Imran zagrali świetnie. Tradycyjnie jak to na filmach z Imranem nie do końca mogłam się skupić, bo mnie Jego "firanki" rozpraszały. W ogóle On w tym filmie świetnie wygląda. Minnisha Lamba zagrała średnio, ale mogło być gorzej.

Offline

#3 2013-10-26 22:01:38

 naina89

Gwiazda bollywoodu

Skąd: okolice Koszalina
Zarejestrowany: 2013-01-31
Posty: 10823
Punkty: +1
Opis: Bolly,Tolly,kolly
Aktorka: Rani&Vidya,Sonaksi,Kalki+
Aktor: Shahid,ArjunK,Randeep+ inni
Duet: Rani/absik,Anil/Madh,Juh/Aarm

Re: Kidnap (2008)

Zarąbisty film.
Trzymający w napięciu
Świetnie zagrany.
Fajna historia.
Moja ocena to 6.

Ostatnio edytowany przez naina89 (2013-10-26 22:02:05)


https://64.media.tumblr.com/4c052b4cbf58f5fdf6f82612966a6ff6/f6438ac43c0d7a65-05/s540x810/0d8eadcc2c192ea25697cd8990306820292cee44.gifv

Offline

#4 2014-08-24 12:05:59

 Sunaina

Hindustani

Skąd: Woj. pomorskie
Zarejestrowany: 2014-07-02
Posty: 13872
WWW

Re: Kidnap (2008)

Cholercia! Imran jaki on boski był w tym filmie!
Oczywiście daję 6.! Świetny film, trzyma w napięciu do samego końca, zaskakujące zwroty akcji! Uwielbiam ten film!


https://1.bp.blogspot.com/-ReJpyrpTMAs/XhNLO9GxH0I/AAAAAAAAVuw/_pVZ5i48I5cIAM8MK1y5Tbi0G71KG1fdACLcBGAsYHQ/s1600/12.gifhttps://1.bp.blogspot.com/-gfMeReSI1wk/XhNLPVvYZ4I/AAAAAAAAVu0/ESLKqwavRAI5hSMWSP5LaHWZqjKETKCIgCLcBGAsYHQ/s1600/13.gif

Offline

#5 2014-10-11 18:17:32

 Chunni

Zaczyna się rozkręcać

Zarejestrowany: 2013-08-08
Posty: 844
Punkty: +18
Aktorka: Rani, Konkona, Trisha
Aktor: John, Aamir, Prabhas, Mahesh

Re: Kidnap (2008)

Dobry, trzymający w napięciu film. Wkurzało trochę to, że matka Sonii wyglądała jak jej siostra, za młoda trochę na matkę. Nie podobała mi się także jej gra. Niepotrzebnie dali tyle piosenek, obyło by się bez. Moja oena to 4

Offline

Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
https://www.berlin-hotel.pl/ HĂŠbergement Malawi