Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

#1 2008-12-04 15:38:31

RJaane

Gość

Big B i Robert De Niro w jednym filmie!

http://img408.imageshack.us/img408/6935/ab2jm3.jpgAmitabh Bachchan nie był obecny w Dubaju na otwarciu hotelu Atlantis i w związku z tym nie mógł się spotkać z Robertem De Niro. Wydaje się jednak, że obaj wielcy aktorzy spotkają się na planie filmu Paula Schradera, reżysera z Hollywood.

Schrader był w Bombaju przez dwa miesiące, żeby wybrać odpowiednie miejsca dla potrzeb filmu.

Film ma być kręcony w Nowym Jorku, Bombaju, a także w Dubaju. Współpracownikiem Schradera ma być indyjski reżyser, Anubhav Sinha, który nakręcił wcześniej "Dus".

Anubhav Sinha potwierdził, że będzie związany z tym projektem, a wystąpią w nim również inne gwiazdy Bollywood.

Także Amitabh Bachchan zaakceptował propozycję i wszyscy aktorzy, włącznie z Robertem De Niro, otrzymają scenariusz w marcu przyszłego roku.

___________________________________________

Źródło: masala.com  by RJaane

#2 2008-12-05 19:25:30

sitka

Zakręcony

Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2008-01-12
Posty: 1161
Aktorka: Rani
Aktor: John Abraham
Duet: Rani Abhi

Re: Big B i Robert De Niro w jednym filmie!

oooo fajosko taki wymieszany film bolly z holly to bedzie ciekawie:D


http://i165.photobucket.com/albums/u60/Agna83/sygnatury/jasiek01f02.png

Offline

#3 2008-12-05 22:00:51

RJaane

Gość

Re: Big B i Robert De Niro w jednym filmie!

Paul Schrader to jeden z gigantów Hollywood, napisał m.in. scenariusz do "Taksówkarza", z De Niro właśnie. Ostatnio czytałam jego wypowiedź na temat zapaści kina amerykańskiego. Podobne myśli mam już od jakiegoś czasu, ale skoro ktoś taki jak Schrader wypowiada się w w ten sposób, coś musi być na rzeczy. Schrader postanowił poszukać "świeżego powietrza" właśnie w Bollywood. I ja mu się nie dziwię
De Niro jest geniuszem, ale ostatnio nie ma dla niego odpowiednich ról Martwi mnie to, bo on właśnie i Pacino to dla mnie top Hollywood. Jeżeli Schrader ma dobry pomysł, to ten holly-bolly może być hitem
Bardzo bym tylko chciała, żeby obaj wielcy aktorzy zagrali w filmie równorzędne i główne role. Ależ to byłoby rewelacyjne!

#4 2008-12-05 23:31:52

 ewelina89

Zakręcony

Skąd: woj. opolskie
Zarejestrowany: 2008-02-12
Posty: 1212
Punkty: +26
Aktorka: Rani / Aishwarya
Aktor: Abhishek / Siddharth / Ranbir
Duet: Abhi - Rani

Re: Big B i Robert De Niro w jednym filmie!

To jeżeli tak jest jak piszesz, RJaane, bo ja nie interesuję się kinem amerykańskim, to będzie to jakiś nowy początek i to z takimi aktorami hu hu myślę, że to będzie świetne wejście połączenie Hollywood z Bollywoodem może być naprawdę bardzo ciekawe, każdy da coś od siebie co stworzy niezapomnianą całość, no a pan Amitabh zdobędzie jescze większą sławę .

Ostatnio edytowany przez ewelina89 (2008-12-05 23:32:03)


http://img31.imageshack.us/img31/4871/73873928.png

Offline

Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Artificial Intelligence Hoteles Islas Turks y Caicos