Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

#1 2008-12-11 16:21:14

RJaane

Gość

Kareena potrzebuje odpoczynku

http://img206.imageshack.us/img206/8325/kareena2fz8.jpgPo tym jak Kareena Kapoor prawie upadła z wyczerpania, ona i Saif Ali Khan zdecydowali się na tygodniowe wakacje we Francji.

W zeszłym tygodniu Kareena niemal upadła podczas zdjęć w Filadelfii. Opowiedziała o tym doświadczeniu:
"Grałam do 2 w nocy, padał śnieg. To była najzimniejsza noc w moim życiu, nigdy nie pracowałam tak ciężko i tak długo. To było dla mnie za wiele."

Ale Kareena się nie skarży.

"To było wyczerpujące, ale i dające radość doświadczenie. Nie macie pojęcia jak to wyglądało: ekipa złożona z 80 ludzi i gęsty śnieg. Ale wyglądało jak w niebie."

Saif Ali Khan również występuje w tym filmie i przyjechał na plan wcześniej niż Kareena.

"Jest minus 3 stopnie, a ja i Saif kręcimy w Filadelfii. Jestem okręcona w kurtki, spodnie, szale i noszę ciepłe, wysokie buty", powiedziała Kareena.

"Pracuję 20 godzin dziennie. Jestem wykończona", mówi Kareena, ale kocha każdą minutę tej harówki i nie może doczekać się lata 2009, kiedy będą miały premierę jej dwa filmy "Kambakkht Ishq" i "Main Aur Mrs Khanna".

Kareena i Saif chcą spędzić ze soba trochę czasu, więc zdecydowali się pojechać na wakacje do Francji. Kareena mówi, że pilnie potrzebuje przerwy.
"Biorę wolne, żeby pojechać w grudniu do Francji. Rozpaczliwie potrzebuję wakacji. Pracuję na okrągło. Ale to niestety tylko tydzień."

Kareena bardzo cieszy się na te wakacje.

"Tylko my dwoje... i żadnych przeszkód. Kocham europejskie góry. To moja ulubiona część świata. Nie będzie też komórek. Wyłączę moją na tydzień", powiedziała.

Wtedy, kiedy wydawało się, że Kareena powiedziała już wszystko co chciała, nagle dodała: "Och, życie sławnych i bogatych."


autor: Subhash K Jha

_______________________________


Źródło: mumbaimirror.com  by RJaane

#2 2008-12-11 18:56:10

 SalaamNamaste

Zaczyna się rozkręcać

7423325
Skąd: Radom
Zarejestrowany: 2008-05-07
Posty: 798
Opis: Zaczarowana :)

Re: Kareena potrzebuje odpoczynku

Niech ona odpoczywa gdzie chce i z kim ... tylko nie z mym Saifem
Kurczak no jak ja jej nie lubię e to ostatnie zdanie ... ehhh ta skromność ... ble


http://i43.tinypic.com/ruy8h0.jpg

Offline

#3 2008-12-11 19:41:15

 Jutrzenka

Dobry dyskutant

Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2007-07-15
Posty: 1834
Aktor: Hrithik
WWW

Re: Kareena potrzebuje odpoczynku

RJaane napisał:

"Jest minus 3 stopnie, a ja i Saif kręcimy w Filadelfii. Jestem okręcona w kurtki, spodnie, szale i noszę ciepłe, wysokie buty", powiedziała Kareena.

Minus 3 stopnie, a ona jest ubrana jakby na Antarktydzie była To już chyba nawet ludzie z Afryki nie są tak wrażliwi na zimno jak Kareena
No i zgadzam się z SalamNamaste - ta jej skromność Rozumiem, że czasem aktorzy mogą być zmęczeni, ale zarabiają za to takie majątki, o jakich inni ludzie mogą sobie tylko pomarzyć, choć nic mniej nie pracują, a często nawet więcej!
Nie lubię takiego marudzenia

Jutrzenka


http://images.tinypic.pl/i/00659/bvwvsv1y9qbj.png

Offline

#4 2008-12-11 20:14:35

inia

Wkręca się

564875
Skąd: łódź
Zarejestrowany: 2008-08-07
Posty: 238
Aktorka: Kajol.Aish.Rani.Kareena.Anahi
Aktor: SRK.Saif.Robert Pattinson
Duet: Bella&Edward.Kajol&SRK.Los A

Re: Kareena potrzebuje odpoczynku

Poczulam sie zazdrosna o Saifka

Offline

#5 2008-12-11 21:25:43

RJaane

Gość

Re: Kareena potrzebuje odpoczynku

Biedulka To w co by się ubrała w głębokiej Rosji?? Futro z soboli pewnie by nie wystarczyło
Lubię Kareenę jako aktorkę, ale tutaj niezbyt mi się podoba. Marudzi i jeszcze ten ostatni tekst... Mogła sobie i nam darować.
Jak taka jest umęczona, to niech sobie posiedzi w domku w cieple, a nie po świecie jeździ. Czyżby w europejskich górach było ciepło?? O tej porze roku? Szczerze wątpię. I co, Kareena, z deszczu pod rynnę?

#6 2008-12-12 15:26:45

 anulka

Ekspert ds. Kajol

11036596
Skąd: Rzeszów
Zarejestrowany: 2008-05-31
Posty: 2944
Punkty: +34
Aktorka: Kajol
Aktor: Shahrukh
Duet: SrKajol

Re: Kareena potrzebuje odpoczynku

Ale czadersko :-) Ja też chce do Francji!!1 Ale tak naprawde to należą sie jej wakacje.Jej i Saifowi.  Ale będzie romantycznie :-)!!

Offline

#7 2008-12-12 15:42:26

pawo12

Bywalec

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2008-02-24
Posty: 531

Re: Kareena potrzebuje odpoczynku

Mogłaby przyjechać w nasze Tatry. Poleciałbym tam wtedy jak na skrzydłach

Offline

#8 2008-12-17 15:38:57

nOoprzytulmnieE

Bollyamator

Zarejestrowany: 2008-03-29
Posty: 16

Re: Kareena potrzebuje odpoczynku

szczerzee wspolczuje jej . dziewczyna z egzotycznych krajow. w temp. -3 stopnie  . ja jak  bylam w ferie w Alpach trzeslam sie z zimna, aczkolwiek bylo. fajnie . teraz mam zamiar z rodzicami wybrac sie na Alaske. ale to jeszzce temat do przegadania . a ze Kareenie bylo zimno - nie dziwie sie *(:

Offline

#9 2008-12-19 11:22:04

Sanjula

Stały bywalec

9381153
Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2007-05-13
Posty: 2176
Punkty: +5
Opis: Matura 2010. Brak czasu.. :(
WWW

Re: Kareena potrzebuje odpoczynku

RJaane napisał:

"Och, życie sławnych i bogatych."

No to już było niepotrzebne z Jej strony... mogła się ograniczyć z tym komentarzem

Poza tym, mogła nie kręcić 2 filmów naraz, to na pewno miałaby więcej czasu dla siebie i Saifa (niestety) ...
ale jak widać chcąc zabłysnąć jeszcze bardziej na ekranie nie szczędzi nam też 'swojego zmęczenia'



Bo KRÓL jest tylko jeden! <3

Offline

#10 2008-12-19 15:07:47

sitka

Zakręcony

Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2008-01-12
Posty: 1161
Aktorka: Rani
Aktor: John Abraham
Duet: Rani Abhi

Re: Kareena potrzebuje odpoczynku

o jaaaa
przesadziala hihihi
-3 stopnie to zimno??
straszne
kolejny minus na jej koncie


http://i165.photobucket.com/albums/u60/Agna83/sygnatury/jasiek01f02.png

Offline

Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Alloggio PerĂš