Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

#1 2008-12-18 23:18:08

RJaane

Gość

Shah Rukh Khan zagra autystyka w "My Name Is Khan"

http://img152.imageshack.us/img152/7549/news1wr1.jpgShah Rukh Khan nie spoczywa na laurach, chociaż mógłby to robić po sukcesie "Rab Ne Bana Di Jodi". Zamiast tego wraca do pracy i zaczyna zdjęcia na planie filmu "My Name Is Khan" w reżyserii Karana Johara.

Shah Rukh gra Rizvana Khan'a, który cierpi na syndrom Aspergera, w wyniku czego jego zachowania i reakcje są dziwne i trudne.

SRK musi się pożegnać ze smukłym wyglądem, ponieważ musi przytyć do roli.

Shah Rukh Khan powiedział:

'Rola wymaga ode mnie nieco pełniejszej sylwetki. Czytam, oglądam filmy dokumentalne, spotykam się z ludźmi dotkniętymi autyzmem oraz z lekarzami, którzy się nim zajmują. To bardzo wytrąca z równowagi i oddaję honor rodzicom, którzy wychowują dzieci z jakimikolwiek dysfunkcjami."

Rizwan Khan jest podejrzewany o terroryzm z dwóch powodów. Po pierwsze dlatego, że jest muzułmaninem, a po drugie, ponieważ ze względu na autyzm dziwnie się zachowuje.

Wygląda na to, że będziemy mogli zobaczyć kolejny po "Chak De" wspaniały popis aktorski SRK.

_________________________________

Źródło: bollywood.celebden.com  by RJaane

 

#2 2008-12-19 13:37:44

 anulka

Ekspert ds. Kajol

11036596
Skąd: Rzeszów
Zarejestrowany: 2008-05-31
Posty: 2944
Punkty: +34
Aktorka: Kajol
Aktor: Shahrukh
Duet: SrKajol

Re: Shah Rukh Khan zagra autystyka w "My Name Is Khan"

Ten film już sie zapowiada boski !! Nie dość że ciekawa fabuła to jeszcze wspaniali aktorzy i reżyser !!! A co do choroby tego Khana to Srk ma trudną role ale na pewno sie popisze jak w innych filmach !!!

Offline

 

#3 2008-12-19 14:23:46

Iza

Dobry dyskutant

4583550
Skąd: Glin/Irlandia
Zarejestrowany: 2008-05-11
Posty: 1303
Punkty: +1
Opis: It's good to be back :)
Aktor: Jared Leto chwilowo :P
Duet: Wire to Wire :)

Re: Shah Rukh Khan zagra autystyka w "My Name Is Khan"

Podajże w filmie "Mozart in the while" główny bohater również cierpiał na syndrom Aspergera, ale nie jestem pewna.
Film fakt zapowiada się bardzo interesująco, poza tym podoba mi się to zestawienie autyzm+terroryzm, uważam, że jest to bardzo oryginalny pomysł.
Więc czekam!


http://i47.tinypic.com/2zpl2j6.jpg

Offline

 

#4 2008-12-19 14:44:20

sitka

Zakręcony

Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2008-01-12
Posty: 1161
Aktorka: Rani
Aktor: John Abraham
Duet: Rani Abhi

Re: Shah Rukh Khan zagra autystyka w "My Name Is Khan"

ciekawa rola... SRK jako niepelnosprawny hmm zapowiada sie fajnie
ale po tytule i wogole jak go zapowiadali to myslalam ze to bedzie film jakis akcji sensacyjny
a tu zonk


http://i165.photobucket.com/albums/u60/Agna83/sygnatury/jasiek01f02.png

Offline

 

#5 2008-12-19 16:52:23

RJaane

Gość

Re: Shah Rukh Khan zagra autystyka w "My Name Is Khan"

Zmiany, zmiany Nowa fryzura, nowa sylwetka, nowa rola. Bardzo to intrygujące i moim zdaniem można się spodziewać naprawdę czegoś wyjątkowego.
Shah Rukh jest moim zdaniem aktorem genialnym, jego zdolności są nieograniczone. Niech sobie inni myślą, co chcą, ich wola. Ja zauważyłam, że im bardziej wymagająca rola tym Shah Rukh jest lepszy i przykuwa uwagę całkowicie. On naprawdę nie potrzebuje mieć ileśtam-packów, żeby zachwycić I wcale nie musi grać romantycznych chłopców z sąsiedztwa.
Myślę, że nadszedł czas na coraz ciekawsze role Shah Rukh'a, nie musi już niczego udowadniać. Osiągnął wiele, jest wolny i ma swobodę wyboru. Jeżeli zdecydował się na tę rolę, to na pewno pokaże coś, czym wiele osób zaskoczy. I to będzie coś szczególnego, mogę się założyć
"My Name Is Khan" dopiero za rok. Ten rok zleci jak każdy Warto na coś dobrego zaczekać nawet dłużej

 

#6 2008-12-19 19:15:30

 Jutrzenka

Dobry dyskutant

Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2007-07-15
Posty: 1834
Aktor: Hrithik
WWW

Re: Shah Rukh Khan zagra autystyka w "My Name Is Khan"

Ta rola będzie wymagała od Shahrukha dużo pracy, ale jestem pewna, że jak zwykle poradzi sobie doskonale Jestem bardzo ciekawa tego filmu, zresztą jak wszystkich produkcji z udziałem Króla Bollywood

Jutrzenka


http://images.tinypic.pl/i/00659/bvwvsv1y9qbj.png

Offline

 

#7 2008-12-19 22:33:16

 beti*

Dobry dyskutant

Skąd: woj.opolskie
Zarejestrowany: 2008-02-24
Posty: 1201
Aktor: SRK

Re: Shah Rukh Khan zagra autystyka w "My Name Is Khan"

Jutrzenka napisał:

Ta rola będzie wymagała od Shahrukha dużo pracy, ale jestem pewna, że jak zwykle poradzi sobie doskonale Jestem bardzo ciekawa tego filmu, zresztą jak wszystkich produkcji z udziałem Króla Bollywood

Jutrzenka

Dokładnie ,ale jestem pewna ,że SRK świetnie sobie poradzi i stworzy wspaniałą i ciekawą rolę ,zresztą jak zwykle ja też jestem bardzo ciekawa tego filmu  ,bo SRK  zagra człowieka dotknietego  tak poważną chorobą.

Ostatnio edytowany przez beti* (2008-12-19 22:38:21)

Offline

 

#8 2008-12-23 19:14:14

mirka

Bollymaniak

Skąd: Planeta Volkan ;)
Zarejestrowany: 2008-04-08
Posty: 1563
Punkty: +8
Opis: Mr. Spock - Fascynujący gość
Aktorka: Madhuri Dixit
Aktor: Szaruk Khan , Leonard Nimoy

Re: Shah Rukh Khan zagra autystyka w "My Name Is Khan"

Już kiedyś czytałam gdzieś że Szaruk ma grać mężczyznę chorego na Autyzm .
Po prostu nie mogę się już na ten film doczekać (bo pewnie są jeszcze takie osoby że Szaruk potrafi gywać tylko w lekkich romantycznych filmikach gdzie wylewa wiadra łez i nic poza tym )  bo pan Khan to bardzo dojrzały aktor i jego warsztat + jego talent stworzą z tej roli prawdziwy majstersztyk

Offline

 

#9 2008-12-23 19:37:22

Amisha

Bywalec

Skąd: Żory
Zarejestrowany: 2008-05-03
Posty: 586

Re: Shah Rukh Khan zagra autystyka w "My Name Is Khan"

mirka napisał:

(...) bo pan Khan to bardzo dojrzały aktor i jego warsztat + jego talent stworzą z tej roli prawdziwy majstersztyk

Zgadzam się z Tobą zupełnie

Jestem bardzo ciekawa tego filmu, Shahrukh jako człowiek chory na autyzm..
Zarys fabuły wydaje się być lekko intrygujący, co sprawia, że jeszcze większą mam ochotę na obejrzenie tego dzieła. Nic tylko czekać .


http://srv13.odsiebie.com/MTIzMDgzNDc3Nw==/MTIzMDgzNDgyNzg4LmpwZw==/srk001jn6.jpg

Offline

 

#10 2008-12-23 22:13:54

mkajol73

Robi postęp

Zarejestrowany: 2008-02-18
Posty: 318
Punkty: +5
Opis: już nieobecna
Aktorka: KAJOL
Aktor: wszyscy
Duet: srkajol

Re: Shah Rukh Khan zagra autystyka w "My Name Is Khan"

Film zapowiada się rewelacyjnie. Tylko szkoda, że jeszcze tak długo do premiery. Przecież ja normalnie umrę z niecierpliwości do tego czasu. Ale cóż skoro film ma być hitem to musi to trochę potrwać.


http://img39.imageshack.us/img39/2228/ai57.png

Offline

 
Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
bollywood.pun.pl