Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

#1 2008-12-27 13:24:16

RJaane

Gość

Viveck Vasvani: Shah Rukh to bohater, pracował kiedy miasto płonęło

http://img523.imageshack.us/img523/9131/dulha5jl6.jpg



Shah Rukh Khan, Sushmita Sen i Fardeen Khan





Viveck Vasvani, producent filmu "Dulha Mil Gaya" i przyjaciel Shah Rukh'a powiedział:

"Shah Rukh to prawdziwy bohater. Przyszedł robić film dla przyjaciela, kiedy miasto płonęło. Jego wielka premiera (RNBDJ) była tuż tuż, było też sporo innych przeciwności, ale on i tak uczynił to możliwym."

"Shah Rukh był naszą podporą, a cała ekipa zrobiła dla mnie rzeczy wręcz niewyobrażalne."

"Sunil Patel i Leela Chanda nie spali przez 3 tygodnie przygotowując luksusowy liniowiec w Port of Spain. Kręcili sceny kaskaderskie, koordynowali helikoptery w zakończeniu. Montowali i rozbierali plany, pracowali bez zmęczenia, jak żołnierze. W mieście nie było transportu, pociągów, rikszy, otwartych sklepów i pracowników."

"A w tym wszystkim ja, Viveck Vasvani, z niedużymi pieniędzmi, w czasie kryzysu. Ludzie z branży też nie byli mili. Ogłaszano, że Shah Rukh wycofał się z produkcji."

Viveck jest zadowolony z wyboru aktorów.

"Sushmita i Fardeen zawsze byli po mojej stronie. Nikt się nie spóźniał, wszyscy umieli tekst, nie opóźniali produkcji. A reżyser Mudassar Aziz pracował z taką gwiazdą jak Shah Rukh, w ograniczonym czasie, z ograniczonym budżetem, z ograniczonym wszystkim, a mimo to stworzył film."

"Będą 4 premiery filmu - w Bombaju, New Delhi, Londynie i Port of Spain. Są wielkie plany dla "Dulha Mil Gaya", podsumowuje Viveck ambitnie, ponieważ jego dwuletnia praca nad filmem jest bliska ukończenia.

Do nakręcenia pozostaje piosenka z udziałem Shah Rukh'a. Zdjęcia zaplanowano na luty 2009.


Autor: Joginder Tuteja

________________________________

Źródło: bollywoodhungama.com  by RJaane

 
Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Эльбасан https://www.hotelstayfinder.com/ worldhotels-in.com