Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

#1 2008-12-27 17:21:41

RJaane

Gość

Powstanie Fauji 2

http://img187.imageshack.us/img187/7940/faujipl7.jpgTwórca "Fauji"chce rozpocząć pracę nad "Fauji 2"."Fauji" był debiutem Shah Rukh Khan'a. Serial opowiadał o oddziale indyjskiej armii i był wyświetlany w 1988r. na antenie Doordashan. Po 20 latach pułkownik RK Kapoor chce nakręcić "Fauji 2"

Kiedy go o to zapytano, potwierdził i powiedział:

"Tak, pracuję nad następnym "Fauji". Spotkałem się z urzędnikami z Ministerstwa Obrony i dostałem zielone światło, ale muszę jeszcze uzyskać od nich pisemną zgodę. Zaoferowali mi pomoc przy szczegółach, której mogę potrzebować dla zachowania realizmu. Zacznę pisać scenariusz w nowym roku, ustalę obsadę i zaczniemy kręcić od kwietnia."

"Fauji" miał tylko 13 odcinków, ale był bardzo popularny w tamtych latach. Był to pierwszy serial, w którym otwarcie mówiono o armii.

Kapoor dodał:
"Rozmawiałem z Sony TV i spodobał im się pomysł, ale nic nie zostało jeszcze ustalone."

Kiedy zapytaliśmy, co skłoniło go do podjęcia decyzji, odpowiedział"
"Po 26 listopada widziałem wielką miłość ludzi do kraju. Ale bardzo niewielu wie o co naprawdę chodzi w wojsku. Mam nadzieję, że dzięki "Fauji 2" ludzie lepiej zrozumieją armię."

Czy jest w kontakcie z SRK?

"On jest teraz supergwiazdą i musi być bardzo zajęty pracą. Nie chciałbym go niepotrzebnie niepokoić. Ilekroć widzę go na ekranie, czuję dumę", dodał Kapoor.

"Ale wciąż mam kontakt z Vikram'em Chopra, który w serialu był kolegą Shah Rukh'a i grał porucznika Vikram'a Chopra. On też był bardzo popularny ze swoją kwestią "Mówię ci, mistrzu", dodał Kapoor.

_________________________________


Źródło: bollywoodhott.com  by RJaane

 
Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Grodzisk Wielkopolski szambo przegrywanie kaset vhs. Diamond Star Guest House hotels-world.pl