Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

#1 2008-12-26 02:23:00

RJaane

Gość

Shah Rukh nie może rozpocząć zdjęć do "My Name Is Khan"

http://img401.imageshack.us/img401/487/news3lv7.jpgShah Rukh Khan przełożył zdjęcia do "My Name Is Khan" z powodu urazu ramienia. Już jakiś czas temu miał lecieć do USA, żeby dołączyć do Karana Johara, który już zaczął kręcić tam film.

Teraz jednak przez jakiś czas nie będzie to możliwe. Ale nie z braku chęci do pracy.

Pomimo urazu King Khan zajmował się promocją "Rab Ne Bana Di Jodi" i zgodził się nawet nakręcić kilka ujęć do "Dulha Mil Gaya". Wydaje się jednak, że sprawa się pogorszyła i Shah Rukh nie może wyjechać na zdjęcia do filmu Karana.

Shah Rukh doznał urazu ramienia jakiś czas temu, podczas kręcenia sceny akcji do filmu "Dulha Mil Gaya". Potraktował to jednak jako niewielki problem i nie poinformował o tym producentów.

Tak naprawdę nie była to jednak niewielka sprawa. Nawiasem mówiąc, to już nie pierwszy raz SRK zrobił sobie krzywdę. W tym roku, podczas zdjęć do RNBDJ miał uraz pleców, co uczyniło go niezdolnym do pracy przez jakiś czas. Ale wkrótce powrócił i, pomimo urazu, nakręcił nawet kilka scen do "Billu Barber".

Zwykle podobne sprawy nie powstrzymują aktora od pracy.

Jak mówi źródło bliskie SRK:
"Shah Rukh nie należy do osób, które wykorzystują urazy jako wymówkę , żeby wykręcić się od projektu lub nie brać udziału w zdjęciach. On kocha pracować i jest w stanie wiele uczynić, żeby wykonać zadanie. Kiedy nie czuł się dobrze, nakręcił kilka reklam w domu, żeby ich twórcy nie ponieśli strat. Powiedzcie, ilu aktorów jest tak uczynnych?"

Tak, to prawda. Szybkiego powrotu do zdrowia, Shah Rukh.

_____________________________

Źródło: itgo.in  by RJaane

 

#2 2008-12-26 11:17:29

 anulka

Ekspert ds. Kajol

11036596
Skąd: Rzeszów
Zarejestrowany: 2008-05-31
Posty: 2944
Punkty: +34
Aktorka: Kajol
Aktor: Shahrukh
Duet: SrKajol

Re: Shah Rukh nie może rozpocząć zdjęć do "My Name Is Khan"

Oj szkoda !!! Mam nadzieje że szybko wyzdrowieje i wszystko będzie dobrze !!! Biedny...

Offline

 

#3 2008-12-26 12:28:57

 beti*

Dobry dyskutant

Skąd: woj.opolskie
Zarejestrowany: 2008-02-24
Posty: 1201
Aktor: SRK

Re: Shah Rukh nie może rozpocząć zdjęć do "My Name Is Khan"

Okazało się ,że ta kontuzja okazała sie o wiele bardziej poważna, mam nadzieję że szybciutko powróci do zdrowia.

Offline

 

#4 2008-12-26 12:57:13

 Jutrzenka

Dobry dyskutant

Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2007-07-15
Posty: 1834
Aktor: Hrithik
WWW

Re: Shah Rukh nie może rozpocząć zdjęć do "My Name Is Khan"

Widać, że kontuzja jest jednak poważna Można się było tego domyślać, skoro zaraz po tym urazie, podczas wyjazdu Shahrukha po odbiór tytułu szlacheckiego ból był tak dokuczliwy, że lekarz musiał dać Mu aż trzy zastrzyki przeciwbólowe.

Bardzo dobrze, że Shahrukh jest tak sumiennym i pracowitym człowiekiem, ale nie na darmo mówi się, że zdrowie jest najważniejsze - mógłby o tym pamiętać.

Jeśli chodzi o reklamy, kręcone w Jego domu, to faktycznie zachował się bardzo ładnie Uwielbiam ludzi, którzy są odpowiedzialni i Shahrukh bez żadnych wątpliwości taki jest. Mógłby jeszcze zacząć bardziej dbać o swoje zdrowie, bo bez niego jak będzie grał w swoich ukochanych filmach?

Mam nadzieję, że jak najszybciej powróci do zdrowia

Jutrzenka


http://images.tinypic.pl/i/00659/bvwvsv1y9qbj.png

Offline

 

#5 2008-12-26 13:44:03

RJaane

Gość

Re: Shah Rukh nie może rozpocząć zdjęć do "My Name Is Khan"

Kiedy on zacznie o siebie dbać? Raczej się tego nie doczekamy Nic wielkiego się nie stało, cały Shah Rukh. Po raz kolejny widać, że robi wszystko tak, jak powiedział w wywiadzie. Niczego nie żałuje, tych wszystkich urazów, operacji, cierpienia, wszystko to zrobiłby jeszcze raz. I będzie to robił nadal, to jest pewne. Pamiętam jego słowa: "Może się mylę, może umrę robiąc to co robię, ale będę robił to dalej." Udowadnia nam, że praca to jego życie. Pewnie tylko dzieci kocha bardziej
Jeżeli nie pojechał na zdjęcia, sprawa musi być poważna. W innym wypadku już byłby w LA i zdjęcia trwałyby w najlepsze.
Wiem, że postara się wrócić do pracy jak najszybciej, ale wolałabym, żeby najpierw zajął się trochę swoim zdrowiem. Mam nadzieję, że kontuzja da się skutecznie wyleczyć. I bez pośpiechu. Zdrowie najważniejsze
Moje prywatne źródło informacji poinformowało mnie, że Shah Rukh jest teraz w Wielkiej Brytanii. Może właśnie tam lekarze zajmą się jego ramieniem i wszystko wróci do normy. Ale jak mówię informacja jest prywatna, wiec potwierdzenia nie mam
Zdrowiej nam Sharu! Życzę Ci tego z całego serca

 

#6 2008-12-26 14:06:18

sitka

Zakręcony

Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2008-01-12
Posty: 1161
Aktorka: Rani
Aktor: John Abraham
Duet: Rani Abhi

Re: Shah Rukh nie może rozpocząć zdjęć do "My Name Is Khan"

oj tam uraz... kazdemu cos sie dzieje ;p zaraz z tego wyjdzie nadwyrezyl pewnie i zaraz zacznie grac dalej ;p
szybkiego powrotu do zdrowia oczywiscie zycze ;p


http://i165.photobucket.com/albums/u60/Agna83/sygnatury/jasiek01f02.png

Offline

 

#7 2008-12-26 14:17:04

 Palcia

Bywalec

12756685
Skąd: BD/Zkp
Zarejestrowany: 2008-10-19
Posty: 546
Opis: "Jaane Kyun Dil Jaanta Hai.."
Aktorka: Rani, Amrita, Priyanka
Aktor: Shah Rukh Khan, Shahid Kapor
Duet: Abhi i Jasiek xP
WWW

Re: Shah Rukh nie może rozpocząć zdjęć do "My Name Is Khan"

ech ten Szaru biedny pewnie szybko mu przejdzie (mam nadzieje) nom ale naprawde odważny jest, bo jak miał juz uraz to jeszcze występował w reklamie by producenci nie ponieśli strat naprawde jest uczynny

Offline

 

#8 2008-12-26 14:31:56

Prince Don

Gość

Re: Shah Rukh nie może rozpocząć zdjęć do "My Name Is Khan"

RJaane napisał:

Po raz kolejny widać, że robi wszystko tak, jak powiedział w wywiadzie. Niczego nie żałuje, tych wszystkich urazów, operacji, cierpienia, wszystko to zrobiłby jeszcze raz. I będzie to robił nadal, to jest pewne. Pamiętam jego słowa: "Może się mylę, może umrę robiąc to co robię, ale będę robił to dalej." Udowadnia nam, że praca to jego życie.)

A co on może innego powiedzieć ? Ze się sypie i przez jego głupotę cierpi? Przecież się nie przyzna do tego... i musi odpowiadać 'medialnie" a co myśli i jak się naprawdę czuje to wie tylko ON

 

#9 2008-12-26 14:51:36

RJaane

Gość

Re: Shah Rukh nie może rozpocząć zdjęć do "My Name Is Khan"

Och, Prince, Ty i ten Twój wieczny sceptycyzm Ja bym tego głupotą nie nazwała. A z cierpieniem Sharu na pewno się nie obnosi. Robi to, co uważa za konieczne. W mediach mówi to, co chce powiedzieć. Nikt mu tych słów nie narzuca. Spokojnie mógł tę wypowiedź skonstruować inaczej, gdyby tylko chciał. A co myśli tak naprawdę, faktycznie wie tylko on. No i może jego laptop

 

#10 2008-12-26 15:00:26

 ewelina89

Zakręcony

Skąd: woj. opolskie
Zarejestrowany: 2008-02-12
Posty: 1212
Punkty: +26
Aktorka: Rani / Aishwarya
Aktor: Abhishek / Siddharth / Ranbir
Duet: Abhi - Rani

Re: Shah Rukh nie może rozpocząć zdjęć do "My Name Is Khan"

Oj nie dobrze, że to zbagatelizował pewnie myślał, że to nic poważnego, ale miejmy nadzieję, że szybko powróci do zdrowia i długo wyczekiwany duet ukaże się na ekranie po tylu latach


http://img31.imageshack.us/img31/4871/73873928.png

Offline

 

#11 2008-12-26 18:13:22

Prince Don

Gość

Re: Shah Rukh nie może rozpocząć zdjęć do "My Name Is Khan"

w tym linku widać ze nawet wywiad przeprowadzał w "Bandażu"

http://bollywood.pun.pl/viewtopic.php?id=3901

 

#12 2008-12-26 20:18:28

 shane

Bollyamator

Skąd: Kalisz
Zarejestrowany: 2008-07-20
Posty: 88
Aktorka: Kajol
Aktor: Shah Rukh Khan
Duet: Kajol&SRK

Re: Shah Rukh nie może rozpocząć zdjęć do "My Name Is Khan"

Biedny Shah, oby szybko wrócił do zdrowia...

Offline

 

#13 2008-12-27 14:20:52

mkajol73

Robi postęp

Zarejestrowany: 2008-02-18
Posty: 318
Punkty: +5
Opis: już nieobecna
Aktorka: KAJOL
Aktor: wszyscy
Duet: srkajol

Re: Shah Rukh nie może rozpocząć zdjęć do "My Name Is Khan"

No nie. Czy ten film musi mieć takiego pecha? Najpierw długie namysły Kajol i kilkakrotne przesuwanie zdjęć,  potem te wizy, a teraz ramie Srk. Ciekawe co się jeszcze stanie? Mam nadzieje, że Srk szybko wróci do formy no i zaczną wreszcie kręcić ten film w komplecie.


http://img39.imageshack.us/img39/2228/ai57.png

Offline

 

#14 2008-12-27 22:19:15

RJaane

Gość

Re: Shah Rukh nie może rozpocząć zdjęć do "My Name Is Khan"

Shah Rukh podobno już jest w Los Angeles, więc kłopoty nie okazały się aż tak poważne na szczęście Potem jadą całą rodziną świętować Nowy Rok w Ugandzie I sądzę, że w styczniu zdjęcia ruszą pełną parą. A i Kajol dojedzie

 
Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
mapa fotowoltaiki worldhotels-in Gaeta Проживание Сан-Ремо