Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

#1 2008-12-30 17:35:35

RJaane

Gość

Salman Khan w dniu swoich 43 urodzin

http://img261.imageshack.us/img261/53/salman2amy3.jpgTo już tradycja, że w swoje urodziny Salman Khan biegnie 20 km bez przerwy.

"W ten sposób sprawdzam, czy moje kostki, kolana, plecy i inne części ciała są w formie", wyjaśnił aktor, który dzisiaj przeprowadził ten test swojej sprawności.

Tak, można dziś życzyć Salman'owi wszystkiego najlepszego. W wieku 43 lat pozostaje on wciąż najbardziej pożądanym kawalerem w Bollywood.

"Nie jest się żonatym, dopóki nie dopełni się ceremonii ślubnych",  powiedział z uśmieszkiem aktor dając powód do rozważań nad związkami, które prawie go do tego doprowadziły.

Nie boi się mijających lat, siwienia i utraty sprężystości i sex appeal'u przez ciało i mięśnie.

"Słyszeliście o farbowaniu włosów?", zapytał mrugając. "Zawsze miałem kilka siwych kosmyków i doskonale się z tym pogodziłem. Z wiekiem włosy siwieją, na twarzy pojawiają się zmarszczki. Ale jeżeli ludzie nadal cię kochają i szanują...to jest to osiągnięcie. Czuję tę obfitość miłości i idę dalej."

Wiek jest łaskawy dla osiłka z Bollywood, ale czy uczynił go mądrzejszym?

"To naturalne, że widzi się rzeczy w szerszej perspektywie, kiedy się starzejesz", powiedział Salman, "ale ja kieruję się sercem, nie chowam żadnych urazów i pracuję nad utrzymaniem mojej dziecięcej niewinności. To piękne mieć coś z dziecka, ale nie być dziecinnym."

W jego wieku widział i robił wszystko w branży, wytyczał nowe trendy, od six-pack'a przez zapuszczanie kucyka po ogolenie się na łyso...Shah Rukh Khan, Akshay Kumar i Aamir Khan poszli za nim.

Co jest nowego w życiu Salmana?

"Może jest to czas, żeby coś wziąć od innych?", uśmiechnął się Salman. Niby od kogo, może od nowego kumpla, Aamira?

"Aamir i ja jesteśmy dobrymi przyjaciółmi od "Adnaaz Apna Apna". Nie ma miejsca na obawy, złe zamiary i rywalizacje między nami i to wszystko powoduje, że nasza przyjaźń jest silna", wyjaśnił Salman.

"W ciągu ostatnich 5 lat często bywamy gdzieś razem".

Tak, Shah Rukh, inny Khan, też był w grupie Bandra boys i trzy gwiazdy Bollywood dobrze się bawiły w Mannat, apartamentach Galaxy, a czasem także na ulicach Bandry po północy.

Czy Salman widział nowy film Shah Rukh'a "Rab Ne Bana Di Jodi"?

"Zobaczę", powiedział ponownie mrugając.

_____________________________________


Źródło: mumbaimirror.com  by RJaane

#2 2009-01-01 23:32:10

mirka

Bollymaniak

Skąd: Planeta Volkan ;)
Zarejestrowany: 2008-04-08
Posty: 1563
Punkty: +8
Opis: Mr. Spock - Fascynujący gość
Aktorka: Madhuri Dixit
Aktor: Szaruk Khan , Leonard Nimoy

Re: Salman Khan w dniu swoich 43 urodzin

Coś w tym jego mówieniu o siwieniu i starzeniu i nie tylko wyczułam aluzję do Szaruka ( ale może to ja jestem przewrażliwiona ? )

I jakoś mnie ten czowek coraz bardziej do siebie zniechęca

Offline

#3 2009-01-02 08:43:37

Irisha

Stały bywalec

Zarejestrowany: 2008-01-06
Posty: 2399
Punkty: +11
Aktorka: Anushka Sharma
Aktor: Jared J. Leto
Duet: Arnav & Khushi

Re: Salman Khan w dniu swoich 43 urodzin

ja zbyt nigdy nie przepadałam za Salmanem ale uważam że to co powiedział jest godne do naśladowania
gdzieś tam zgadzam się z nim ;P

Offline

#4 2009-01-02 14:29:29

RJaane

Gość

Re: Salman Khan w dniu swoich 43 urodzin

Mam wrażenie, mirka, że tym razem Salman nie miał nic pokrętnego na myśli, kiedy mówił o starzeniu się W tym kontekście raczej mówił o sobie, że z farbowaniem włosów dawno się "zaprzyjaźnił". Ja też mam na niego alergię, ale tu mój nos nic nie wyczuł
Poza tym Salman całkiem nieźle brzmi tutaj , może właśnie dlatego, że skupia się na sobie, a nie na dokuczaniu sławnemu koledze. Tyle, że raczej po fachu, a nie w życiu, to już wszyscy wiedzą.
Tak, że może być nawet, jedna rzecz mnie tylko zastanawia. Coś tam dużo o tej otrzymanej od ludzi miłości widzę. Czyżby Salman zaczął naśladować Shah Rukh'a?

#5 2009-01-02 19:57:59

mirka

Bollymaniak

Skąd: Planeta Volkan ;)
Zarejestrowany: 2008-04-08
Posty: 1563
Punkty: +8
Opis: Mr. Spock - Fascynujący gość
Aktorka: Madhuri Dixit
Aktor: Szaruk Khan , Leonard Nimoy

Re: Salman Khan w dniu swoich 43 urodzin

Jak już napisałam że to może ja jestem przewrażliwiona i wychodzi na to że faktycznie jestem
ale Salman mnie do siebie mocno zraził i nie umiem sie do niego przekonać .
Przykro mi jeśli jego fani czują się przez to dotknięci ale taka jest prawda

Offline

#6 2009-01-03 13:42:10

Geet

Bollyamator

9496070
Zarejestrowany: 2009-01-03
Posty: 6

Re: Salman Khan w dniu swoich 43 urodzin

Ja tam nie przepadam za Salmanem, a ponadto uważam, że...
FACECI SĄ JAK(...) ALBO ZAJĘCI ;)

Offline

#7 2009-01-03 15:04:42

pala1995

Wkręca się

7388237
Zarejestrowany: 2008-12-28
Posty: 126

Re: Salman Khan w dniu swoich 43 urodzin

ja tam też specjalnie nie lubię Salmana ale jest to godne podziwu jak napisała Shanti15.


http://i42.tinypic.com/2aq04g.jpg

Offline

#8 2009-01-04 16:39:21

RJaane

Gość

Re: Salman Khan w dniu swoich 43 urodzin

Można kogoś lubić lub nie, ale zawsze obowiązuje minimum kultury i dlatego musiałam trochę ocenzurować post Geet. W komentarzach można używać na pewno bardziej stosownych porównań.
Mój komentarz do wypowiedzi Salmana już tutaj umieściłam, ale skoro go już chwalę (co rzadkie ) dodam, że jestem pod wrażeniem jego 20-kilometrowego biegu. To nie lada wyczyn w tym wieku

#9 2009-01-04 20:18:40

Geet

Bollyamator

9496070
Zarejestrowany: 2009-01-03
Posty: 6

Re: Salman Khan w dniu swoich 43 urodzin

W takim razie napiszę bardziej kulturalnie

FACECI SĄ JAK TOALETA, ALBO (cenzura), ALBO ZAJĘCI...

Ostatnio edytowany przez Geet (2009-01-04 20:19:04)

Offline

Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
https://www.berlin-hotel.pl Brilliant Home Messe Oтeли Анакапри