Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

#1 2009-01-29 21:47:18

 milkaja

Hindustani

Skąd: ok. Łodzi
Zarejestrowany: 2007-08-29
Posty: 4643

Heroes (2008)

Heroes (2008) http://movies.newscrux.com/wp-content/uploads/2008/10/heroes-20081.jpg


To film wyreżyserowany przez Samira Karnika.
Scenariusz do filmu napisał Aseem Arora.
Początkowo premiera filmu planowana była na 6 czerwca ale przesunięto ja na 24 października 2008r. (przypadała w weekend święta Diwali).
Za produkcję odpowiadali Bharat Shah, Vikas Kapoor, Samir Karnik.
Muzykę skomponowali Monty Sharma, Sajid-Wajid.
Ogółem film zebrał raczej pozytywne recenzje. Może nie bardzo entuzjastyczne, ale całkiem dobre.
Czas trwania - 139 minut


Obsada

* Salman Khan ... Balkar Singh/Jassvinder Singh
* Preity Zinta ... Kuljeet Kaur
* Sunny Deol ... Vikram Shergill
* Bobby Deol ... Dhananjay "DJ" Shergill
* Mithun Chakraborty ... Dr. Naqvi
* Sohail Khan ... Sameer Suri a.k.a. Sammy a.k.a. Saand
* Vatsal Sheth ...Ali Shah a.k.a. Nawab Saab
* Dino Morea ... Sahil Naqvi
* Amrita Arora ... Piya
* Riya Sen... Shivani
* Mohnish Behl... Akash Sarin
* Tinnu Anand...Headmaster
* Hrishitta Bhatt...Saloni
* Vivek Shauq...ojciec Piyi


Fabuła

Dwóch przyjaciół - Sameer (Sohail Khan) i Ali (Vatsal Seth) jest studentami, którzy za nic mają sobie zajęcia i poważne życie. Do wszystkiego lekko podchodza a najważniejsze dla nich jest beztroskie życie. Tym samym jako jedyni na roku zostają zmuszeni do nakręcenia filmu, mającego być ich pracą dyplomową. Jeśli im się nie uda nie ukończą studiów. Początkowo w ogóle nie wiedzą jak się do tego zabrać, ale pod wpływem przyjaciół postanawiają  nakręcić film o tym dlaczego nie należy wstępować do wojska. Pomóc mają im trzy listy pożegnalne napisane przez żołnierzy, którzy nie wrócili do domów, ginąc na polu walki.
Tym samym chłopcy wyruszają w podróż, która na zawsze odmieni ich życie...


Trailer




Piosenki

Chyba najładniejsza piosenka z filmu, przynajmniej wg. mnie - Mannata



Badmash Launde



Makhna



______________________________________________________
źródło: wikipedia oraz mój własny opis filmu


Moje wrażenia i ocena

Co do filmu mm trochę mieszane uczucia. Z jednej strony początek mi się niespecjalnie podobał, ale z czasem film się rozkręcił. Najciekawsze był momenty z Preity i Salmanem oraz z końcówka filmu.
Muszę przyznać, że na Heroes się wzruszyłam w dwóch czy trzech momentach i to liczę filmowi zdecydowanie na plus.
Moim zdaniem dobra gra Preity, Salmana i Dino. Główni bohaterowie czyli grający ich Sohail Khan i Vatsal Sheth miejscami mnie irytowali. Ale też dało się ich przeżyć i momentami byli znośni, no przynajmniej Vatsal bo Sohail jednak kojarzył mi się z takim przygłupim mięśniakiem trochę i miałam dosyć jego pokazywania mięśni (czyżby zamienił się rolami  Salmanem? ) Do Salmana nie miałam absolutnie żadnych zastrzeżeń i podobała mi się jego gra po raz kolejny po takich filmach jak chociażby Baabul czy Salaam-E-Ishq.
Ocenie chyba na 4+

Offline

#2 2010-07-06 21:10:26

 Salmanka

Wkręca się

Skąd: Mikołów
Zarejestrowany: 2010-07-01
Posty: 217
Punkty: +4
Opis: Salman - Jedyny Król Bolllywoo
Aktorka: Katrina Kaif
Aktor: Salman Khan
Duet: Salman Khan z każdym i każdą

Re: Heroes (2008)

Cała historia urzeka i chwyta za serce tak mocno, że nigdy mnie nie puści !


Od praktycznie 5 minuty filmu kiedy dowiaduje się o czym on będzie becze strasznie ale potem jak bardziej poznaje losy tych bohaterów to płacze jeszcze bardziej ale i jednocześnie ciesze się bo wiem napewno ze są na świecie tak kochający się ludzie i tak odważni i pełni dumy i miłości do swego kraju.
Kiedy Sallu na początku mówi to mnie to zahipnotyzowało miał coś w spojrzeniu i był taki prawdziwy, prosty jak bym czytała z jego serca!!!


Wywołuje on tyle pięknych uczuć w sercu, jest bardzo emocjonalny, cudnie było patrzeć na przemiane wewnetrzną tych studentów.

Salman Khan :kocham go i w obcisłych spodniach bo wiem chociaż troszke jakie ma serce a przez takie role wiem, że nie jest tylko przystojniakiem ale świetnym aktorem i w tym filmie był cudowny. Pasuje mu zarost
Jego postać była świetna zagrał dobrego i z jednej strony powściągliwego Shikha a z drugiej bardzo dobrego i pewnego siebie. Jego uśmieszek to cud-miód, jego miłośc taka prawdziwa ja uwierzyłam ze bardzo kocha swoją miłość .
Uwierzyłam w sens poświęcających sie dla kraju żołnierzy, to też dzięki roli Preity. Rola Sallu bardzo dobra, jak ktoś po tym filmie mi powie, że on nie jest dobrym aktorem to będzie oznaczało, że ma niepokolei pod kopułą.

Preity : cudna jak ona płacze to tak realistycznie, przejmująco, że ja dostaje palpitacji serca i czuje jak bym to ja cierpiała zdecydowanie najlepsza aktorka tego filmu i wogóle jedna z najlepszych aktorek, takie role jej bardzo pasują.

Braciszek Sallu: pozytywnie mnie rozczarował , myślałam ze popsuje film ale on go uświetnił był świetny prawdziwy student imprezowicz, który poznając historie 3 rodzin zmienia swój poglad na życie i wprowadza radykalne zmiany w swoim życiu.
Był i zabawny i potrafił w prawdziwy sposób pokazać targające nim emocje, wzruszenia ! Nareszcie zobaczyłam w nim aktora z krwi i kości.

Bracia Deol : cóż moge powiedzieć , byli okej nie zepsuli tego też potrafili ze mnie łzy wycisnąć .

I pierwszy raz widziałam tego pana co nie wiem jak sie nazywa co grał tego obrażonego na syna ojca w takiej normalnej roli , mała była ale mój uraz do niego prawie minoł.

Ja chce więcej takich filmów , nawet nie musi byc w nich wsi hinduskich ( chociaz uwielbiam te klimaty) ale takie historie i takie aktorstwo.

Takie historie tworza pole do popisu aktorom i pomagają im w zdobyciu fanów lub przekonania się do nich i sprawiają ze mam poczucie nie zmarnowania czasu i ze cos mi dał ten film pozytywnego i troche papieru zmarnował i się odwodniłam ale jestem szczęśliwa

Polecam każdemu bo naprawde warto gdyz ta historia chwyta za serduszka i jest zrobiona w bardz dobry sposóbz cudowną grą aktorską.

Aha i co do muzyki jest świetna każdy teledysk mi się podobał no ale najbardziej Mannat za tekst , muzyke i wykonanie

I Sallu na końcu w mundurze wyglądał : mniam, mniam
On wygladał w całym filmie bosko

Offline

#3 2013-09-13 16:24:37

 Jacca

Bollymaniak

Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2013-02-18
Posty: 1305
Aktorka: Rani, Anushka, Deepika
Aktor: Shahid, SRK

Re: Heroes (2008)

Ode mnie 5-, na początku myślałam, że chyba nie dotrwam do końca, ale cieszę się, że nie porwałam się pierwszemu wrażeniu, z minuty na minutę film stawał się coraz ciekawszy. Piękny film o patriotyzmie, wspaniała gra głównych bohaterów, którzy w czasie trwania filmu zmieniają swoje poglądy. Zresztą wszyscy się dobrze spisali. Prawdziwy wyciskacz łez. Polecam

Offline

#4 2013-09-13 18:17:04

 Summer

Stały bywalec

Zarejestrowany: 2013-02-12
Posty: 2111
Aktor: Prabhas

Re: Heroes (2008)

Preity świetnie wyglądała w piosence Mannata, tak indyjsko/pendżabsko piosenka też romantyczna i dzięki niej sięgnęłam po ten film.


https://78.media.tumblr.com/bb68ec28706a6c7f2b5a8ad450910a8e/tumblr_otzqndA7kh1u7dw63o1_500.gif

Offline

#5 2014-07-04 13:02:00

 Sunaina

Hindustani

Skąd: Woj. pomorskie
Zarejestrowany: 2014-07-02
Posty: 13872
WWW

Re: Heroes (2008)

6. Cudowny film. Wzruszyłam się jak nigdy. Wspaniały po prostu, mnóstwo emocji, trzyma w napięciu. Aktorzy rewelacyjni.


https://1.bp.blogspot.com/-ReJpyrpTMAs/XhNLO9GxH0I/AAAAAAAAVuw/_pVZ5i48I5cIAM8MK1y5Tbi0G71KG1fdACLcBGAsYHQ/s1600/12.gifhttps://1.bp.blogspot.com/-gfMeReSI1wk/XhNLPVvYZ4I/AAAAAAAAVu0/ESLKqwavRAI5hSMWSP5LaHWZqjKETKCIgCLcBGAsYHQ/s1600/13.gif

Offline

#6 2015-03-03 08:26:53

 sianokos

Gwiazda bollywoodu

Skąd: Sianów
Zarejestrowany: 2013-01-30
Posty: 10295
Opis:
Aktorka: Rani&Juh,Mad,Kon,Vid,Kal,Raima
Aktor: Sid,ArR,Sha,Vik,Sur,Prab,SanjS
Duet: Rani&Abhi,Anil&Mad,Kon&Rah

Re: Heroes (2008)

Ode mnie 5-. Bardzo fajny film. Można się wzruszyć. Bardzo dobra gra aktorska wszystkich aktorów, poza Sohailem był sztuczny i irytujący.

Offline

#7 2015-03-03 10:45:15

 naina89

Gwiazda bollywoodu

Skąd: okolice Koszalina
Zarejestrowany: 2013-01-31
Posty: 10823
Punkty: +1
Opis: Bolly,Tolly,kolly
Aktorka: Rani&Vidya,Sonaksi,Kalki+
Aktor: Shahid,ArjunK,Randeep+ inni
Duet: Rani/absik,Anil/Madh,Juh/Aarm

Re: Heroes (2008)

Fajny film.
Moja ocena to 5.


https://64.media.tumblr.com/4c052b4cbf58f5fdf6f82612966a6ff6/f6438ac43c0d7a65-05/s540x810/0d8eadcc2c192ea25697cd8990306820292cee44.gifv

Offline

Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
berlin-hotel.pl