Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

#1 2009-02-05 20:04:33

 milkaja

Hindustani

Skąd: ok. Łodzi
Zarejestrowany: 2007-08-29
Posty: 4643

SRK robi przytyk pod adresem Aamira

SRK i Aamirhttp://entertainment.oneindia.in/img/2009/02/05-shahrukh-khan-110908.jpg


Shahrukh Khan i Aamir Khan zrobili już sobie zwyczaj z tego, że ilekroć mają do czynienia z mediami, to czynią pod swoim adresem przytyki.

W niedawnym wywiadzie Aamir powiedział, że Shahrukh lubi poniżać innych. Na promocyjnym spotkaniu szwajcarskiej marki zegarków Tag Heue (SRK reklamuje tą firmę) w New Delhi - King Khan zrobił znowuż dźgnięcie pod adresem roli Aamira w Ghajini.

Shahrukh powiedział że on może zdjąć koszulę by sprzedać zegarek, ale na jego klatce piersiowej nie ma nic napisanego tak jak u Aamira. Dodał, że on nie musi dawać ogłoszeń na swojej klacie by sprzedawać zegarki, bo można je sprzedawać normalną drogą. Kiedy zapytano go dlaczego regularnie szykanuje Aamira, odpowiedział że to nieprawda ale, że to były jedynie niewielkie żarty, uczynione wielkimi przez media.

Shahrukha nikt nie pokona jeśli chodzi o promocję jego filmów. Podczas wspomnianego wyżej promocyjnego spotkania doszło do tańców z prezesem Tag Heue i do śpiewania kilku piosenek z jego najnowszej produkcji Billu Barber, który to film ma premierę 13 lutego 2009r


________________________________________
źródło: oneidnia by milkaja

Offline

 

#2 2009-02-05 20:26:01

aranjani

Bollyamator

Zarejestrowany: 2008-11-29
Posty: 64

Re: SRK robi przytyk pod adresem Aamira

Wiadomo, że nie będą się nawzajem chwalili. W końcu są rywalami. Wydaje mi się to normalne.
Ciekawi mnie, który z panów zaczął?
Zresztą wolę Shahrukh Khana, a nie Aamira.

Ostatnio edytowany przez aranjani (2009-02-05 20:33:52)

Offline

 

#3 2009-02-05 21:39:15

 Supriya

Dobry dyskutant

8155158
Call me!
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2007-10-29
Posty: 2282
Punkty: +16
Aktorka: Rani Mukherji
Aktor: Aamir Khan, Prabhas
Duet: Riteish i Supriya rzecz jasna!

Re: SRK robi przytyk pod adresem Aamira

Nie wiem jak to jest, ale ostatnio każda wiadomość o SRK utwierdza mnie w poglądzie, iż jest on zapatrzoną w siebie i kasę gwiazdą, która nie może znieść sukcesów innych aktorów.

Jak ma w tym interes, to gra w mediach anioła, chwali, łagodzi spory i wręcz ulatuje do nieba, ale czasem okazuje się być zwykłym zawistnym śmiertelnikiem, co i tak media podają zawsze w towarzystwie zdania 'Szaruk powiedział, że to żarcik'.
Ah, no w takim razie spokój chłopcy, Aamir przeproś Szaszłyka i nie wypowiadaj imienia Króla nadaremno

Czy on naprawdę myśli, że po jego słowach wszyscy rzucą się oglądać RNBDJ zamiast Ghajini?...

Offline

 

#4 2009-02-05 21:49:15

Iza

Dobry dyskutant

4583550
Skąd: Glin/Irlandia
Zarejestrowany: 2008-05-11
Posty: 1303
Punkty: +1
Opis: It's good to be back :)
Aktor: Jared Leto chwilowo :P
Duet: Wire to Wire :)

Re: SRK robi przytyk pod adresem Aamira

Jak dla mnie, ten ich cały spór robi się pomału  nudny . Bawią się w kotka i myszkę na oczach mediów, bądź jak małe dzieci kłócą się o łopatkę w piaskownicy (w tym wypadku jest to pierwsze miejsce), co jest rzeczą względną gdyż każdy ma prawo wybrać sobie swojego ulubionego aktora.
Niby ludzie z klasą, ale jeżeli chodzi o ich sposób odnoszenia się do samych siebie, to ludzie bez kultury .


http://i47.tinypic.com/2zpl2j6.jpg

Offline

 

#5 2009-02-06 10:21:28

 anulka

Ekspert ds. Kajol

11036596
Skąd: Rzeszów
Zarejestrowany: 2008-05-31
Posty: 2944
Punkty: +34
Aktorka: Kajol
Aktor: Shahrukh
Duet: SrKajol

Re: SRK robi przytyk pod adresem Aamira

No niby... Ja już sama nie wiem co mam myśleć o tym... A myślałam , że SRK będzie troche mądrzejszy od Aamira i da sobie spokuj...

Offline

 

#6 2009-02-06 10:30:05

 SalaamNamaste

Zaczyna się rozkręcać

7423325
Skąd: Radom
Zarejestrowany: 2008-05-07
Posty: 798
Opis: Zaczarowana :)

Re: SRK robi przytyk pod adresem Aamira

Twardzi są żaden nie ustąpi, ale zachowują się już trochę jak dzieci ...


http://i43.tinypic.com/ruy8h0.jpg

Offline

 

#7 2009-02-06 11:28:15

 Jutrzenka

Dobry dyskutant

Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2007-07-15
Posty: 1834
Aktor: Hrithik
WWW

Re: SRK robi przytyk pod adresem Aamira

Supriya napisał:

Nie wiem jak to jest, ale ostatnio każda wiadomość o SRK utwierdza mnie w poglądzie, iż jest on zapatrzoną w siebie i kasę gwiazdą, która nie może znieść sukcesów innych aktorów.

Jak ma w tym interes, to gra w mediach anioła, chwali, łagodzi spory i wręcz ulatuje do nieba, ale czasem okazuje się być zwykłym zawistnym śmiertelnikiem, co i tak media podają zawsze w towarzystwie zdania 'Szaruk powiedział, że to żarcik'.

Zgadzam się Bardzo trafnie to ujęłaś.

Z jednej strony myślę, że postawa Shahrukha to reakcja na to, że on zdaje sobie sprawę, że oprócz niego są inni, bardzo dobrzy aktorzy Bollywood. Shahrukh został trochę rozpieszczony przez te tłumy fanów, które utwierdziły go w przekonaniu, że ni ma sobie równych i on chyba w to tak mocno uwierzył, że na kogoś kto mu zagraża reaguje w taki a nie inny sposób.

Z drugiej jednak strony na pewno przyczyniły się do tego wcześniejsze przytyki ze strony Aamira. Shahrukh dość spokojnie je znosił a Aamir jednak kontynuował swoje niezbyt miłe "uwagi" na jego temat - więc Shahrukh uznał, że zrobi to samo. Trudno mu się w tej kwestii dziwić.

No i jeszcze jedno - takie spory to walka o utrzymanie pierwszego miejsca w Bollywood. Oni wiedzą, że cena jest ogromna. Presja też jest ogromna więc zaczynają stosować już nieco płytkie sposoby rywalizacji

Jutrzenka


http://images.tinypic.pl/i/00659/bvwvsv1y9qbj.png

Offline

 

#8 2009-02-06 17:54:01

 milkaja

Hindustani

Skąd: ok. Łodzi
Zarejestrowany: 2007-08-29
Posty: 4643

Re: SRK robi przytyk pod adresem Aamira

Mnie szczerze powiedziawszy śmieszą te zachowania dwojga dorosłych i dojrzałych facetów, którzy co rusz sobie dokuczają a jak przychodzi co do czego to że niby nic do siebie nie mają i się przyjaźnią a te gadanie to tak z sympatii wynika
Chyba bardziej tu chodzi o wzbudzanie kontrowersji, bo w końcu nie ważne co się o kimś mówi, ale ważne że się mówi. Przynajmniej z takiego założenia wychodzą gwiazdy.
Cenię ich oboje jako aktorów, ale te zachowania są dziwne i generalnie mogliby wrzucić na luz

Offline

 

#9 2009-02-06 18:29:18

 dijan_Roksia

Dobry dyskutant

9945232
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2008-01-18
Posty: 1210
Opis: ...:::Sanam Yuva:::...
Aktorka: RaNi, PrIyAnKa, KaJoL & PrEiTy
Aktor: SrK, SaIf & ZaYeD

Re: SRK robi przytyk pod adresem Aamira

Grrr Shah Rukh pokazał pazurki Czyli kolejna "dowcipna" uwaga, tym razem to King Khan wymierzył atak w Aamira. Nie rozumiem po co oni to robią, żeby pokazać kto jest lepszy, kto potrafi bardziej uderzyć w drugą stronę sporu, czy dla sensacji ?
Tak zgadzam się to się robi powoli nudne. Tak naprawdę nie wiadomo po czyjej powinno się być stronie, bo żaden z nich nie chce ustąpić. Zamiast pewne uwagi sprostować, to Shah Rukh zniża się do poziomu Aamira (bez urazy mam na myśli sposób jego zachowania, nie jako osobę) i dalej brnie w ten cyrk. Zastanawiam się czy ludzie powinni sie śmiać czy raczej dziwić sie ich zachowaniu. Moim zdaniem Oni są za starzy na taką dziecinadę.


http://img50.imageshack.us/img50/1919/sygnaturka.jpg

Offline

 

#10 2009-02-06 19:34:09

 skubie

Zaczyna się rozkręcać

Zarejestrowany: 2009-01-15
Posty: 759
Punkty: +1
Opis: ;)

Re: SRK robi przytyk pod adresem Aamira

SRK jest znany ze swoich zarcikow,ale jesli Aamir widzi to tak samo to moga zalozyc kabaret,albo zagrac razem w komedii psikusow

Offline

 

#11 2009-02-06 20:49:42

Iza

Dobry dyskutant

4583550
Skąd: Glin/Irlandia
Zarejestrowany: 2008-05-11
Posty: 1303
Punkty: +1
Opis: It's good to be back :)
Aktor: Jared Leto chwilowo :P
Duet: Wire to Wire :)

Re: SRK robi przytyk pod adresem Aamira

skubie napisał:

SRK jest znany ze swoich zarcikow,ale jesli Aamir widzi to tak samo to moga zalozyc kabaret,albo zagrac razem w komedii psikusow

Brawa dla tego pana! .

Jak już gdzieś wcześniej pisałam na tym dziecinnym sporze bardzo dużo traci same Bollywood. Ale z drugiej strony, kto się czubi ten się lubi , więc nikt z nas do końca nie wie jakie są naprawdę stosunki między nimi.
Może się pokłócą trochę a potem będzie wielka zgoda, oczywiście na łamach prasy i znów miejsca na okładkach .


http://i47.tinypic.com/2zpl2j6.jpg

Offline

 

#12 2009-02-07 14:29:47

 anulka

Ekspert ds. Kajol

11036596
Skąd: Rzeszów
Zarejestrowany: 2008-05-31
Posty: 2944
Punkty: +34
Aktorka: Kajol
Aktor: Shahrukh
Duet: SrKajol

Re: SRK robi przytyk pod adresem Aamira

Byłoby całkiem zabawnie

Offline

 

#13 2009-02-08 13:05:05

sitka

Zakręcony

Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2008-01-12
Posty: 1161
Aktorka: Rani
Aktor: John Abraham
Duet: Rani Abhi

Re: SRK robi przytyk pod adresem Aamira

jak dla mnie obaj na tej klotni traca...
jeden i drugi traci w oczach swoich fanow...
jeszcze jakby powiedzieli dokladnie o co poszlo a tutaj tak naprawde nic nie wiadomo i nawet nie mozna stwierdzic po ktorej stronie sie jest
a tymi bezsensownymi tekstami traca i to duzo...
ja myslalam ze SRK naprawde ejst dobrym czlowiekiem tak jak go media opisuja a tutaj wychodzi ze to wszystko tylko pod publiczke
smutne ;(


http://i165.photobucket.com/albums/u60/Agna83/sygnatury/jasiek01f02.png

Offline

 

#14 2009-02-08 23:40:13

 beti*

Dobry dyskutant

Skąd: woj.opolskie
Zarejestrowany: 2008-02-24
Posty: 1201
Aktor: SRK

Re: SRK robi przytyk pod adresem Aamira

Ten spór pomiedzy SRK a Aamirem jest trochę niesmaczny    Są dorosłymi ludźmi ,a zachowują sie jak dzieci to bardzo przykre,że tak oboje tak postępują   Mogli by dac sobie juz z tym spokój, bo  nie wiadomo o co tak naprawdę poszło   Może SRK poniosły nerwy ,bo jak do tej pory trzymał fason i nie odpowiadał na zaczepki Aamira,ale jak wiadomo to On zaczał ,a SRK się tylko bronił. Ja myślę ,że to był jednorazowy wybryk,który już się  wiecej nie powtórzy.Miejmy nadzieję ,że którys z Nich odpuści i okaże się mądrzejszym i zakończy tę dziecinadę.

Offline

 
Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Szambo betonowe Tomaszów Mazowiecki sprawdź