Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

  • Index
  •  » Newsy
  •  » Harman Baweja jeszcze nie wyeliminowany

#1 2009-02-11 18:26:12

 milkaja

Hindustani

Skąd: ok. Łodzi
Zarejestrowany: 2007-08-29
Posty: 4643

Harman Baweja jeszcze nie wyeliminowany

Harman Baweja jeszcze nie wyeliminowany http://media.movietalkies.com/images/bollywood/stock/harmanbaweja/harmanbaweja-21.jpg

Harman Baweja jest naprawdę nieszczęśliwy. Jego dwa pierwsze filmy "Love Story 2050" oraz "Victory" zrobiły klapę i pozostawiły w nim uczucie zniechęcenia. Jego debiutancka przygoda okazała się totalną porażką, ale "Victory" poradziło sobie trochę lepiej w mniejszych miastach i aktor może się w zwiazku z tym poczuć lepiej na sercu.

Naturalnie tak jak jakikolwiek inny aktor, wolałby gdyby "Victory" było hitem również  wielkich aglomeracjach, ale zdaje sobie sprawę z tego, że przynajmniej udało mu się zbudować jakieś podwaliny co do widowni w mniejszych miastach. Tak naprawdę, aktor mądrze zdecydował się pracować dalej, ponieważ ma sporo obiecujących filmów w rękach. Harman ma bowiem zagrać w filmach u Ashutosh Gowariker, Sanjay Leela Bhansali i Anees Bazmi, co jest nie byle jakim wyczynem dla początkującego. Aktor zdecydował się odnosić ze szczyptą rezerwy co do swojej porażki i ruszyć dalej.

Tak jak prawdziwy sportowiec, również zdecydował się przyjąć krytykę i użyć tej krytyki w ten sposób, by następnym razem zrobić lepiej. W pewnym sensie, Harman jest całkiem szczęśliwy, ponieważ on ma nie jedną ale jeszcze trzy szanse, by się sprawdzić. Większości nowicjuszów pokazano by drzwi, gdyby ich debiutanckie przygody zrobiły klapę. Ale ponieważ Harman jest dzieckiem związanym z przemysłem filmowym, dano mu kolejną szansę. Miejmy nadzieje, że szczęście tym razem będzie mu dopisywać.

________________________________________________
źródło: movietalkies.com by milkaja

Offline

 

#2 2009-02-11 18:29:48

pawo12

Bywalec

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2008-02-24
Posty: 531

Re: Harman Baweja jeszcze nie wyeliminowany

A mnie film "Love Story 2050" się naprawdę podobał. Zyczę mu jak najlepiej na przyszłość i niech się nie zniechęca - początki często bywają trudne.

Offline

 
  • Index
  •  » Newsy
  •  » Harman Baweja jeszcze nie wyeliminowany
Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
bollywood.pun.pl