Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

  • Index
  •  » Wywiady
  •  » Hrithik Roshan: "Rozśmieszałem Barbarę"

#1 2009-02-13 01:06:31

 Jutrzenka

Dobry dyskutant

Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2007-07-15
Posty: 1834
Aktor: Hrithik
WWW

Hrithik Roshan: "Rozśmieszałem Barbarę"

Hrithik Roshan: "Rozśmieszałem Barbarę"


http://x.screeny.pl/ga9619/095e7456882ee2f5f5599210/m_id_61264_hrithik_roshan.jpg



Hrithik Roshan zrobił sobie przerwę w zdjęciach do “Kites” i opowiada nam o filmowej chemii, o Barbarze Mori i o podążaniu różnymi ścieżkami.

Jaka jest najbardziej wyjątkowa rzecz, jaką zrobiłeś dla Barbary w filmie "Kites"?

Rozśmieszałem ją…Nie mogę wyjawić żadnej innej wyjątkowej rzeczy, jaką dla niej zrobiłem żeby nie zdradzić historii.

Denerwowałeś się na myśl, że "Kites" ukaże się w dwóch wersjach: międzynarodowej i indyjskiej?

To historia o indyjskim chłopaku i hiszpańskiej dziewczynie więc jest nieco języka hiszpańskiego oczywiście angielskiego oraz hindi. Jestem bardzo podekscytowany „Kites”. Ciągle odczuwam to tak jakby to był mój pierwszy film. Film nie jest zbyt werbalny, więc łatwo będzie można go zrozumieć.

Od chwili, kiedy ten film okazał się produkcją wielojęzykową możliwe będzie położenie kamienia węgielnego pod międzynarodowy projekt?

Tak, to właściwy krok do budowania międzynarodowej współpracy. Obecnie indyjscy aktorzy mają wiele okazji do tego aby ich zauważono, ale akurat w tej kwestii nikt nie prowadził żadnych rozmów.

Wiele mówiono o wspaniałej filmowej chemii między Tobą a Barbarą Mori. Jak zapatrywałeś się na to, że jest ona meksykańską aktorką posiadającą inną wrażliwość oraz mającą inne podejście do aktorstwa.

Źródłem chemii był scenariusz i reżyser. W „Jodhaa Akbar” i „Dhoom 2” również wiele mówiono o chemii między mną i Aishwaryą. Chodzi o to, że dwoje kompetentnych aktorów potrafi pokazać chemię. Jeśli jest ona w scenariuszu, to będzie też na ekranie.

Co planujesz dla Suzanne na walentynki? Jak godzisz ojcostwo, filmy i sławę?

Właściwie będę kręcił zdjęcia, więc mam nadzieję, że Suzanne będzie na planie, abyśmy mogli spędzić ten czas razem. Co do ojcostwa – to nie muszę niczego godzić, bo wszystko jest w jak najlepszym porządku. Jeśli jest miłość, to nie potrzeba tu żadnego wysiłku – tak myślę.

Było już kilka filmów, w których grały zagraniczne aktorki. Jaka jest więc różnica jeśli chodzi o udział Barbary w „Kites”?

W „Kites” Barbara nie odgrywa jedynie roli, ona jest protagonistką. Wokół niej kręci się cała historia.

Z którym reżyserem chciałbyś pracować w przyszłości?

To zależy od scenariusza. Pomijając jednak to z przyjemnością chciałbym ponownie pracować z Ashutoshem Gowarikerem a także z Anuragiem Basu.

Twój występ specjalny w “Luck By Chance” różni się od Twoich dotychczasowych ról.

Tak, cieszę się za względu na Zoyę i Farhana. Byłem zdenerwowany podczas pracy nad filmem, bo to nie była typowa rola. Cieszę się jednak, że to zrobiłem.

Jaki będzie Twój kolejny film?

Po „Kites” zaczynam zdjęcia do filmu Sanjaya Leela Bhansaliego.

Czym będą się różniły Twoje przyszłe filmy?

Po tym filmie chciałbym zrobić coś innego. Być może toć coś jest już w mojej świadomości. Po „Jodhaa Akbar” robiłem „Kites”, który bardzo się różni od wszystkich moich poprzednich filmów. Kolejny będzie film pana Bhansaliego.

Źródło:
www.hrithikroshan.pun.pl

Tłumaczenie:
Jutrzenka


http://images.tinypic.pl/i/00659/bvwvsv1y9qbj.png

Offline

#2 2009-02-13 09:12:20

 skubie

Zaczyna się rozkręcać

Zarejestrowany: 2009-01-15
Posty: 759
Punkty: +1
Opis: ;)

Re: Hrithik Roshan: "Rozśmieszałem Barbarę"

szczery az do bolu
gdy czytam,ze mogl sie denerwowac podczas udzialu w jakims filmie jestem mocno zdziwiony
zaleznie od tlumaczenia,musze przyznac ze ma oryginalny sposob mowienia

Offline

#3 2009-02-13 11:02:58

Svasti

Hindustani

Zarejestrowany: 2007-04-28
Posty: 22860

Re: Hrithik Roshan: "Rozśmieszałem Barbarę"

Ciekawy wywiad

Jestem bardzo zainteresowana jak im wyszedł film
Zgadzam też się ze stwierdzeniem Hrithika że dwoje kompetentnych aktorów potrafi pokazać chemię na ekranie, i oto chodzi


https://66.media.tumblr.com/9b3bd323986c863ff17ad53044e3e992/tumblr_p6jn2iFCy41rqwz71o1_400.gifhttps://66.media.tumblr.com/37793d7ce5bdd1dda5051ac4bdacc187/tumblr_p6jn2iFCy41rqwz71o2_400.gif

Online

#4 2009-02-13 11:57:22

 Jutrzenka

Dobry dyskutant

Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2007-07-15
Posty: 1834
Aktor: Hrithik
WWW

Re: Hrithik Roshan: "Rozśmieszałem Barbarę"

skubie napisał:

szczery az do bolu
gdy czytam,ze mogl sie denerwowac podczas udzialu w jakims filmie jestem mocno zdziwiony

Dlaczego tak uważasz ? Każdy aktor denerwuje się każdym kolejnym filmem, który nagrywa, bo nie ma pewności czy film spodoba się ludziom czy nie. Poza tym, jeśli stosowane są jakieś nowe opcje - typu dwie wersje językowe, to aktorzy i producenci też pewnie się zastanawiają jak to zostanie przyjęte

skubie napisał:

zaleznie od tlumaczenia,musze przyznac ze ma oryginalny sposob mowienia

W jakim sensie ? Jestem bardzo ciekawa co masz na myśli

No i zgadzam się z Tobą Svasti, że trafnie powiedział o tej chemii. Ja jednak myślę, że realność owej chemii opiera się przede wszystkim na sympatii jaka łączy dwójkę aktorów. Hrithik bardzo lubi Aishwaryę, Ona bardzo lubi Jego dlatego ich filmowe relacje są tak naturalne i prawdziwe

Jutrzenka


http://images.tinypic.pl/i/00659/bvwvsv1y9qbj.png

Offline

#5 2009-02-13 17:56:11

 skubie

Zaczyna się rozkręcać

Zarejestrowany: 2009-01-15
Posty: 759
Punkty: +1
Opis: ;)

Re: Hrithik Roshan: "Rozśmieszałem Barbarę"

dziwi mnie jego zdenerwowanie,poniewaz to doswiadczony aktor,z wieloma nagrodami,wiec obecnie wydaje sie ze powienien przychodzic na plan zagrac tak jak potrafi i po sprawie, wkoncu chyba zna swoja wartosc, wiec czym sie denerwowac

co do sposobu mowienia to uzywanie slow typu: "protagonistką" ,nie jest na pozadku dziennym.
ewentualnie stwierdzenie: "Być może toć coś jest już w mojej świadomości." tez ciekawe sformulowanie

Offline

#6 2009-02-13 22:11:22

 Jutrzenka

Dobry dyskutant

Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2007-07-15
Posty: 1834
Aktor: Hrithik
WWW

Re: Hrithik Roshan: "Rozśmieszałem Barbarę"

Hrithik po prostu mówi krótko, zwięźle i na temat

A co do Jego denerwowania się z powodu filmu, to myślę, że jest to całkiem naturalne. Zainwestowali w ten film ogromne pieniądze, On jako aktor spełnił swoje zadania a teraz wszystko zależy od publiczności - no i właśnie to jest takie stresujące, bo ciągle jest pytanie czy się spodoba film czy nie

Jutrzenka


http://images.tinypic.pl/i/00659/bvwvsv1y9qbj.png

Offline

  • Index
  •  » Wywiady
  •  » Hrithik Roshan: "Rozśmieszałem Barbarę"
Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Dołącz do zadowolonych Klientów naszej firmy Alberghi Lago Toya