Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

#1 2009-02-26 19:22:03

 milkaja

Hindustani

Skąd: ok. Łodzi
Zarejestrowany: 2007-08-29
Posty: 4643

Prace nad "3 Idiots" trwają

FILM 3 IDIOTShttp://media.movietalkies.com/images/bollywood/stock/films/threeidiots.jpg

Prace nad filmem 3 Idiots w reżyserii Rajkumar Hirani wchodzi w gorączkową fazę kręcenia zdjęć w takich miastach jak Mumbaj i Delhi. 

W filmie, kręconym na podstawie powieści Chetan Bhagat pod tytułem Five Point Someone, grają Aamir Khan, Sharman Joshi, Kareena Kapoor i Madhavan.

Zgodnie z doniesieniami, Aamir, Madhavan i Sharman Joshi grają role trzech studentów inżynierii. Z nich trzech, Madhavan gra rolę narratora w filmie. Wprowadza widownię w fabułę filmu i życie postaci filmowych.

Kręcenie zdjęć pomału zbliża się do końca. Zdjęcia w Mumbaju i Delhi jak się planuje, mają się zakończyć około 30 marca. Potem ekipa przenosi się do Ladakh, gdzie jeszcze będzie 5 dni pracy. Potem film będzie już tylko poddawany obróbce typu montaż itp. a następnie będzie czekał do premiery 25 grudnia.

Film Hirani'ego to jest pierwszy film, gdzie Aamir gra wraz z Kareena Kapoor, na co zresztą aktorka bardzo się cieszyła, gdyż Aamir jest jej ulubionym aktorem. 

Przed rozpoczęciem pracy Aamir, Hirani i producent Vidhu Vinod Chopra podpisali umowę trzymania się scenariusza bez robienia żadnych odstępstw.  Ale wygląda na to, że Chopra zapomniał w umowie o aspekcie marketingowym. Z Aamirem, który zgodził się z prawem nie wtrącania do kręcenia zdjęć, ta część poszła gładko. Ale teraz jak się okazuje aktor chce wiedzieć jak producent zamierza promować film, chce znać całą strategię marketingową.
Jak mówią - nie jest łatwo wykorzenić stare nawyki

__________________________________________________
źródło: www.movietalkies by milkaja

Offline

 

#2 2009-02-26 23:43:14

Parwatii86

Robi postęp

Skąd: Częstochowa
Zarejestrowany: 2008-03-26
Posty: 260
Aktorka: Rani, Ash
Aktor: Aamir Khan

Re: Prace nad "3 Idiots" trwają

kurde premiera dopiero 25 grudnia....a mi się wydawało ze bedzie wcześniej........chyba nie potrzebnie zasugerowałam sie tym że na filmwebie już jest wprowadzony...a teraz tyle jeszcze będe musiała czekać............
.............Aamir i Karena ...ciekawy duet:)

Offline

 
Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
bollywood.pun.pl