Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

#1 2009-03-09 18:54:56

 milkaja

Hindustani

Skąd: ok. Łodzi
Zarejestrowany: 2007-08-29
Posty: 4643

Venky (2004)

http://desivideos.net/uploaded_images/VenkySongsTelugu_7438/venky21412.jpgVenky (2004) (Telugu: వెంకీ)


Premiera: 26 marca 2004


Reżyseria: Srinu Vaitla
Producent: Atluri Purnachandra Rao
Muzyka: Devi Sri Prasad


Obsada

Ravi Teja ... Venkateswarlu aka Venky
Sneha ... Sravani
Ashutosh Rana ... Yogendra Sharma
Raasi (SA)
Srinivasa Reddy
Chitram Seenu
Ramchandar
Tanikella Bharani
Delhi Sakuntala
Brahmanandam ... Gajala
Venu Gopal
AVS
Bharat


Fabuła

Venkateswarlu, czyli Venky (Ravi Teja) jest po prostu obibokiem, żyjącym na koszt rodziców, który całe dnie spędza włócząc się wraz ze swoimi kolegami, takimi samymi obibokami jak on. Na dodatek słucha się rad astrologa, który jest dla niego wyrocznią.
Pewnego dnia przez przypadek Venky wraz ze swoimi przyjaciółmi dostaje się do Akademii Policyjnej. Wyruszają w podróż z Vizag do Hyderabadu, by odbyć policyjny trening. Podczas jazdy pociągiem Venky zakochuje się w pięknej dziewczynie Sravani (Sneha). Po pijaku Venky wszczyna jednak rozróbę, oświadcza się dziewczynie a odrzucony kłóci się nawet z jej ojcem. Dlatego gdy następnego dnia ojciec Sravani zostaje odnaleziony martwy, pierwszym podejrzanym zostaje Venky...


Piosenki


Silakemo - Palghat Sreeram, Malathi
Andala Chukkala Lady - Mallikarjun, Kalpana
Maar Maar - Manika Vinayagam, Srilekha
O Manasa - Venu, Sumangali
Anaganaga Kadhala - Karthik, Sumangali
Gongoora Thotakada - Pushpavaram Kuppusamy, Kalpana


Fotka:

http://www.idlebrain.com/images1/newpg-venki23.jpg



_____________________________________________________________________
źródło: wikipedia oraz mój opis filmu


Moje wrażenia

Oglądałam dosyć dawno, ale z tego co pamiętam podobało mi się średnio. Zdecydowanie najlepsza cześć filmu to ta w pociągu. Można się pośmiać z Raviego, ale tak poza tym film zaliczę do tych słabszych z Ravim. Zdecydowanie bardziej podobały mi się inne produkcje z tym aktorem. Wg. mnie Venky jest po prostu średni. Niczym mnie nie zachwycił i tak właściwie nie utkwił mi za bardzo w pamięci.
Co nie zmienia faktu,  że Raviego i tak lubię a w filmie był jak zwykle przeuroczy
Oceniam na 3 z plusem.

Offline

Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
CertifikovanĂŠ BetónovĂŠ jĂ­mky Zbiorniki betonowe z letnią gwarancją Rydułtowy sprzedaż szamb betonowych przegrywanie kaset vhs warszawa przegrywanie kaset vhs łódz