Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

  • Index
  •  » Newsy
  •  » Farah Khan i jej darmowa choreografia

#1 2009-03-12 19:56:32

 milkaja

Hindustani

Skąd: ok. Łodzi
Zarejestrowany: 2007-08-29
Posty: 4643

Farah Khan i jej darmowa choreografia

Farah Khan i jej darmowa choreografiahttp://images.bollywoodhungama.com/img/news/09/mar/farah1.jpg


Prawdziwe przyjaźnie są w tym przemyśle niezwykle rzadkie.

Dlatego gdy słyszy się, że Farah Khan porzuca spokój macierzyństwa, by wziąć udział w choreografii z powodu przyjaźni, aż raduje się serce.

Debiutujący reżyser Anthony D'Souza, który kręci niezwykle skomplikowaną piosenkę z Kylie Minogue i resztą obsady filmu Blue, zaskoczył wszystkich, gdy powiedział, że Farah Khan nie tylko zgodziła się porzucić zacisze domowe (obecnie zajmuje się wychowywaniem dzieci) ale również odrzuciła zapłatę zaoferowaną jej za pomoc przy tym przedsięwzięciu.

"Przygotowaliśmy czek. Ale ona go nie zaakceptowała. Farah nie chciała wziąć pieniędzy za piosenkę z Kylie Minouge, chociaż jest to długi i wyczerpujący numer. Powiedziała, że nie może pobrać ode mnie opłaty, ponieważ jestem bardzo starym i serdecznym przyjacielem."

Anthony i Farah znają się od 18 lat. "Po raz pierwszy spotkałem ją w 1991. Robiłem ogłoszenia i teledyski. Wyrabiała sobie imię jako choreograf a później jako reżyser. Postanowiłem, że opracuje dla mnie choreografię, gdy zostałem reżyserem. Gdy ten skomplikowany numer stanął mi na drodze, wiedziałem, że muszę zadzwonić do Farah. Ale nie przypuszczałem, że będzie chciała to zrobić za darmo", opowiada Anthony.

Ten numer nabiera specjalnego znaczenia, ponieważ to będzie pierwsza piosenka skomponowana przez AR Rahmana po otrzymaniu Oskara, przedstawiająca ponadto międzynarodową piosenkarkę.

"Numer był bardzo misternie filmowany. Zaczyna się, gdy Kylie i reszta członów obsady są wywołani. Zapłaciłbym Farah tyle ile by chciała za tą choreografię", mówi emocjonalnie Anthony.

________________________________________________
źródło: bollywoodhungama by milkaja

Offline

  • Index
  •  » Newsy
  •  » Farah Khan i jej darmowa choreografia
Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
mapa fotowoltaiki Kairos Valley Health & Nature Resort https://www.hotelstayfinder.com/ Hoteller Sils Maria Hotele Schillig