Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

#1 2009-03-17 22:22:47

 milkaja

Hindustani

Skąd: ok. Łodzi
Zarejestrowany: 2007-08-29
Posty: 4643

Salman nie gra gościnnie w Main Aur Mrs Khanna

Salman nie gra gościnnie w Main Aur Mrs Khannahttp://entertainment.oneindia.in/img/2009/03/17-main-aur-khanna-170309.jpg


Czy Salman Khan występuje jedynie gościnnie w Main Aur Mrs. Khanna, produkowanym przez braci Sohail Khan i UYV ? Czy to nie jest główna rola? Właściwie wszyscy są przekonani, iż Salman daje jedynie 20-minutowy występ gościnny.


"To całkowita nieprawda" wyjaśnia reżyser Prem Soni "Faktem jest, że Salman jest główną postacią w filmie. On nie daje jedynie występu gościnnego. Film to piękna historia pary małżeńskiej [Salman, Kareena Kapoor] i na pewno byłaby niekompletna bez ich udziału."

Więc co zapoczątkowało te pogłoski? "Nie mam pojęcia. Słyszeliśmy te doniesienia już wcześniej, ale zdecydowałem się być cicho w tej kwestii, ponieważ chciałem skończyć film i dopiero wtedy to wyjaśnić. Teraz film jest ukończony i świat może film zobaczyć i samemu ocenić jaka jest prawda" stwierdza debiutujący reżyser.

Prem kontynuuje, "Kręciliśmy zdjęcia w Australii [Melbourne], Tajlandii [Krabi] i Indiach [Panchgani, Mumbai] a Salman był częścią każdego etapu. To jest ich [Salmana, Kareeny] historia. Jak Salman mógłby tam nie być?"

Cóż chyba ktoś niepotrzebnie afery narobił o ten występ Salmana, może ktoś chciał mu zaszkodzić albo po prostu głupia plotka rozrosła się do niebotycznych rozmiarów W każdym razie już wszystko jasne i Salmana zobaczymy u boku Kareeny w głównej roli

Ostatnio zresztą wyczytałam na indiaglitz, że Salman nie zamierza dawać występów gościnnych, chyba nie bardzo mu odpowiadają. Zresztą Sallu czuje, iż jego fani chcą go oglądać jedynie w rolach głównych i on nie chce ich zawieść w tym względzie.


_______________________________________________________________
źródło: oneindia oraz indiaglitz by milkaja

Offline

#2 2009-03-18 17:26:06

 Supriya

Dobry dyskutant

8155158
Call me!
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2007-10-29
Posty: 2282
Punkty: +16
Aktorka: Rani Mukherji
Aktor: Aamir Khan, Prabhas
Duet: Riteish i Supriya rzecz jasna!

Re: Salman nie gra gościnnie w Main Aur Mrs Khanna

Oooo jasne, jedynie w głównych rolach... A lepsi i ładniejsi aktorzy będą w jego filmach w item songs

Salman i Kareena to wg mnie niezbyt trafiony duet, ale zobaczymy jak to wyszło

Offline

#3 2009-03-18 17:51:55

 milkaja

Hindustani

Skąd: ok. Łodzi
Zarejestrowany: 2007-08-29
Posty: 4643

Re: Salman nie gra gościnnie w Main Aur Mrs Khanna

Ja już tak jakoś powoli wyzbywam się moich uprzedzeń do Salmana. Znaczy nadal za nim jakoś szczególnie nie przepadam, ale po ostatnio z nim oglądanych filmach troszeczkę zmieniam o nim zdanie na plus. Chociaż myślę, że jak znowu zobaczę rolę, gdzie on prezentuje jedynie swoją klatę i udaje kretyna to może mi ta nić sympatii przejść
W każdym razie w Indiach swoje grono fanów chyba ma dosyć spore i na pewno wolą oglądać go w rolach głównych

A z Kareeną, czy ja wiem czy taki nietrafiony duet? W Kyon ki wypadli nieźle, ciekawe co też tym razem pokażą.
Okaże się, na pewno po film sięgnę żeby zobaczyć.

Niedługo przymierzam się do Yuvraaj z Sallu. Mam nadzieję, że się nie zawiodę

Offline

#4 2009-03-18 18:14:38

 Supriya

Dobry dyskutant

8155158
Call me!
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2007-10-29
Posty: 2282
Punkty: +16
Aktorka: Rani Mukherji
Aktor: Aamir Khan, Prabhas
Duet: Riteish i Supriya rzecz jasna!

Re: Salman nie gra gościnnie w Main Aur Mrs Khanna

Ja się zawiodłam, ale raczej całością tego filmu, nie Salmanem

Offline

#5 2009-03-18 18:26:33

 milkaja

Hindustani

Skąd: ok. Łodzi
Zarejestrowany: 2007-08-29
Posty: 4643

Re: Salman nie gra gościnnie w Main Aur Mrs Khanna

Supriya napisał:

Ja się zawiodłam, ale raczej całością tego filmu, nie Salmanem

To teraz mnie zmartwiłaś Nie wiem czy się szybko za film zabiorę w takim razie Ale może jednak,  w końcu każdemu może podobać się co innego

Offline

Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Appartementhaus Ostseeresidenz -Studio - HĂŠbergement Born Hotels Mexico