Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

  • Index
  •  » Newsy
  •  » Deepa Mehta zatrudnia Shriye Saran

#1 2009-03-27 23:11:17

 milkaja

Hindustani

Skąd: ok. Łodzi
Zarejestrowany: 2007-08-29
Posty: 4643

Deepa Mehta zatrudnia Shriye Saran

Deepa Mehta zatrudnia Shriye Saranhttp://media.movietalkies.com/images/bollywood/stock/shreyasaran/shreyasaran-5.jpg

Reżyser Deepa Mehta podpisała umowę z aktorka Shriya Saran na swój kolejny film pod tytułem Komagata Maru. Deepa zatrudniła również Akshaya Kumara jako aktora grającego główną rolę męską.

Reżyserka jest obecnie w Indiach, gdzie promuje swój film Videsh, który opowiada historię pochodzącej z Pendżabu żony bitej przez męża. W filmie główną rolę gra Preity Zinta.

Pani reżyser będzie pracować również nad ekranizacją powieści Salmana Rushda - Midnight Children (Dzieci Pólnocy). Jak się oczekuje sam autor będzie współpracował przy tworzeniu scenariusza do filmu.
Książka jest pamiętnikiem Salima Sinaiego, jednego z 1001 dzieci urodzonych o północy 15 sierpnia 1947 roku – dnia, w którym Indie odzyskały niepodległość. Jest to historia kraju, od jego ponownych narodzin, w której autentyczne postaci spotykają się z wytworami wyobraźni pisarza. Jedną z głównych ról zainteresowana jest hinduska gwiazda Shabana Azmi ("Makdee").

Tymczasem Deepa będzie pracować nad Komagata Maru. Film ma opowiadać o  podróży statkiem nad którym ciąży fatum, który płynie z Indii do Vancover. Shriya będzie grać rolę młodszej z dwóch pasażerek statku, które przebywają na pokładzie. Akshay ma grać główną rolę męską w filmie.

Deepa i Akshay wrócili się do czasu, gdy reżyser podpisała umowę z nim na główną rolę, którą ostatecznie jednak zagrał John Araham w Water.  Deepa kręciła wtedy film z Shabana Azmi i Nandita Das. Ale film wywołał wtedy sporo kontrowersji w Benaras, co zmusiło Deepę do zaprzestania pracy nad filmem, ale nie zmusiło jej do porzucenia idei pracy nad nim.
Kilka lat później, nakręciła film na Sri Lanka z inną ekipą i Water zebrało spore międzynarodowe uznanie.

Tamten projekt nie wyszedł pozytywnie Deepie i Akshayowi, ale obecnie będą razem pracować nad innym filmem. Tym razem oczekuje się, że prace będą iść do przodu bez problemów.

Zdjęcia do filmu mają się zacząć we wrześniu 2009r.


_______________________________________________________
źródło: movietalkies oraz filmweb by milkaja

Offline

 
  • Index
  •  » Newsy
  •  » Deepa Mehta zatrudnia Shriye Saran
Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
bollywood.pun.pl