Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

#1 2009-04-07 21:41:18

 Jutrzenka

Dobry dyskutant

Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2007-07-15
Posty: 1834
Aktor: Hrithik
WWW

Susanne odeszła od Hrithika?

http://x.screeny.pl/ga7340/0eeae77cc2e6b34f11834310/91985820ue6.jpg

Susanne odeszła od Hrithika?


Susanne Roshan odeszła od swojego męża i przeprowadziła się do domu swoich rodziców. Decyzja ta miała związek z relacjami łączącymi Hrithika z jego partnerką z filmu „Kites” - Barbarą Mori.

Prawdą się okazał najgorszy scenariusz, który dotknął jedną z najbardziej kochanych par przemysłu. Jeśli wierzyć doniesieniom, Susanne Roshan odeszła od Hrithika z dwójką swoich dzieci i przeprowadziła się do domu swoich rodziców w Juhu. Powodem miały być romantyczne relacje łączące jej męża z Barbarą Mori.

Plotka głosi, że Susanne starała się z tym uporać od miesięcy, ale ostatecznie zdecydowała się na opuszczenie Hrithika. Rodzina Roshanów podkreśla jednak, że powodem przeprowadzki jest remont w domu Susanne i jej męża, ale zgodnie z tym, co twierdzi bliskie źródło, jest to dalekie od prawdy.

Barbara to nie tylko epizod

Przyjaciel rodziny Roshanów poinformował nas: “Hrithik i Susanne mieli problemy od jakiegoś czasu. Początkowo każdy myślał, że Barbara to tylko chwilowy etap w Jego życiu. Nikt nie spodziewał się tego, że Hrithik zacznie traktować ją tak poważnie. Susanne starała się pogodzić z tym. Kiedy jednak nic nie pomagało, nawet jej rodzice poparli jej decyzję o odejściu od męża”

Rodzinne „romansy”

Plotki o romansie Hrithika i Barbary były głośne od 2 miesięcy. Para zbliżyła się do siebie podczas ostatnich zdjęć w Mumbaju. Poza tym, Hrithik był bardzo miły dla jej rodziny: dla jej matki i brata. Wybrał się nawet na wycieczkę do Amby Valley niedaleko Lonavala z rodziną aktorki, ale zabrakło tam Jego żony.

Wspólne uczestnictwo w uroczystościach

Źródło twierdzi: „Para nie uczestniczyła w publicznych wydarzeniach od miesięcy, włączając w to gale rozdania nagród. Gdy zaczęto mówić coraz głośniej na temat ich małżeńskich problemów pojawili się razem na ślubie Ambity Arory, ale bardzo wyraźny był sposób ich zachowania. W zeszłym tygodniu pojawili się także na pokazie mody Manisha Malhotry, ale później coś poszło nie tak”.

Nadzieja Roshanów

Wierzymy, że Susanne zdecydowała się na ten ostateczny krok po gruntownym namyśle. „Oboje – Sanjay i Zarine Khan zapewnili jej emocjonalne wsparcie, potrzebne do podjęcia właściwej decyzji. Wszystko to czego pragną dla swojej córki, to szczęście” – mówi nasze źródło.

Susanne nadal utrzymuje dobre kontakty z rodziną Hrithika, która wierzy, że są to jedynie chwilowe problemy w ich małżeństwie. Pinky i Rakesh Roshan nie porzucili jeszcze nadziei. Wierzą w to, że uda im się znaleźć jakieś rozwiązanie, kiedy tylko Hrithik wróci do miasta” – mówi przyjaciel.

”Coś poważnego musiało się wydarzyć między parą małżeńską w ciągu ostatnich trzech dni, gdyż Susanne wyprowadziła się z ich domu, podczas nieobecności Hrithika” – dodaje źródło. Barbara Mori z kolei najprawdopodobniej jest za granicą.

Bardzo zakochani

Mimo, że Susanne się wyprowadziła, to są osoby, które twierdzą, że nie ma to nic wspólnego z odejściem od męża.

To nieprawda. Duggu i Susanne są bardzo szczęśliwi i bardzo zakochani w sobie. Susanne musiała się przenieść w zeszłym tygodniu ze swojego mieszkania razem z dwójką dzieci ze względu na prowadzoną tam antytermitową dezynfekcję. Jako, że dzieci nie mogły podczas tych prac pozostać tam, Susanne przeprowadziła się do swojej mamy”.

Susanne wróci do domu za kilka dni, jak tylko wspomniane czynności zostaną ukończone” – dodaje Sunaina. Nawet jeśli tak będzie, to według źródła bliskiego parze – będą stąpali po cienkim lodzie.

Hrithik przyleciał z Afryki Południowej aby ocalić małżeństwo

Zeszłej nocy Hrithik wrócił z Afryki Południowej i od razu pojechał na spotkanie z Susanne w mieszkaniu jej rodziców w Juhu.

Hrithik mówi: „Jestem z Susanne w domu jej mamy. Właśnie zjedliśmy śniadanie z całą rodziną. Przeprowadziliśmy się tu oboje razem z dziećmi na tydzień ze względu na problemy z termitami. Odnawiamy część naszego piętra”. 

Hrithik na temat przeprowadzki żony

O tym wydarzeniu pisały wszystkie tabloidy. Hrithik jednak mówi, że pogłoski o rozstaniu z żoną są nieprawdą.

Jak zareagował na ten „news”? Roześmiał się i dodał: „To bardzo zabawne! Tak, Susanne wyprowadziła się z dziećmi a ja dołączyłem do nich zaraz po swoim powrocie. Przeprowadzka jest spowodowana antytermitową dezynfekcją oraz renowacją naszego piętra. W tej chwili jestem na pikniku z moimi dziećmi i teściami”.

Według źródła bliskiego Hrithikowi, aktor nagrywał w Afryce Południowej swoją kolejną reklamę do Cinthola, podczas gdy Jego żona przeprowadziła się do domu rodziców. „Hrithik i Susanne są mocno ze sobą związani. Ostatnio byli na długich wakacjach w Londynie. Wczoraj w nocy, dołączył do żony w domu swoich teściów. Oboje śmieją się, na wieść o tym, co zostało dzisiaj nagłośnione przez tabloidy, ponieważ jest to nieprawda” – mówi bliski przyjaciel Hrithika.

Źródło:
www.hrithikroshan.pun.pl

Tłumaczenie:
Jutrzenka


http://images.tinypic.pl/i/00659/bvwvsv1y9qbj.png

Offline

#2 2009-04-07 22:24:21

 milkaja

Hindustani

Skąd: ok. Łodzi
Zarejestrowany: 2007-08-29
Posty: 4643

Re: Susanne odeszła od Hrithika?

O jeja mam nadzieję, ze to rzeczywiście nieprawda
Jeśli rzeczywiście jednak tkwi w tym jakieś ziarenko prawdy bo Barbara stała się kimś więcej dla Hrithika niż tylko przyjaciółką to no cóż bardzo by mi Hrithik podpadł. To straszne jak ludzie czasem łatwo podchodzą do tego co łączy dwoje ludzi. Najważniejsza powinna być rodzina i małżeństwo. Zwłaszcza, że to przykre gdy dwoje ludzi się kocha a później to uczucie gdzieś odchodzi. Warto pielęgnować miłość, bo w końcu czy warto skakać z kwiatka na kwiatek?
Liczę, że to jednak rzeczywiście rozdmuchana plotka. Byłoby szkoda, gdyby okazała się być prawdą.

Offline

#3 2009-04-07 23:10:12

 olga89

Hindustani

Skąd: Brighton
Zarejestrowany: 2008-08-11
Posty: 6730
Aktor: Aidan Turner ^^
Duet: Ross & Demelza, Kili & Tauriel

Re: Susanne odeszła od Hrithika?

Hrithik i Suzanne rozstali się?! shocking Nie dobrze Miejmy nadzieję, że to rzeczywiście przeprowadzka z powodu remontu chociaż na to nie wygląda. Z drugiej strony można się było tego spodziewać po doniesieniach o relacjach jakie łączą Hrithika z Barbarą


http://i.imgur.com/3uQkYFu.gif http://i.imgur.com/qO1XQJf.gif http://i.imgur.com/Peify3l.gif http://i.imgur.com/rIk6ZPr.gifAidan Turner

Offline

#4 2009-04-08 07:03:55

 Supriya

Dobry dyskutant

8155158
Call me!
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2007-10-29
Posty: 2282
Punkty: +16
Aktorka: Rani Mukherji
Aktor: Aamir Khan, Prabhas
Duet: Riteish i Supriya rzecz jasna!

Re: Susanne odeszła od Hrithika?

Jeśli to prawda, to wcale się nie zdziwię, bo od początku te relacje z Barbarą Mori wyglądały niebezpiecznie, zresztą nie przepadam za Susan
Ale zorientujemy się być może za parę dni, jak będzie po tej dezynfekcji

Offline

#5 2009-04-08 08:44:15

 SalaamNamaste

Zaczyna się rozkręcać

7423325
Skąd: Radom
Zarejestrowany: 2008-05-07
Posty: 798
Opis: Zaczarowana :)

Re: Susanne odeszła od Hrithika?

Ja się trzymam końcowej wypowiedzi ... Oni wyglądają na szczęśliwych i cały czas zakochanych. A znajomość z panią Mori to raczej normalne skoro kręcą razem film, to dobrze, że się dogadują bo efekt będzie lepszy.
A co do całej sytuacji to wydaje mi się, że media to czekają tylko na taką sensację zaraz coś dopowiedzą i mają wielkąąąą plotę.

Jestem pewna, że oni się tam dobrze mają RAZEM i śmiją się z całej zaistniałej sytuacji


http://i43.tinypic.com/ruy8h0.jpg

Offline

#6 2009-04-08 14:52:00

 Jutrzenka

Dobry dyskutant

Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2007-07-15
Posty: 1834
Aktor: Hrithik
WWW

Re: Susanne odeszła od Hrithika?

O rzekomych problemach małżeńskich Hrithika i Sussane spowodowanych Jego bliskimi relacjami z Barbarą Mori od dawna można było przeczytać. Myślę, że zaogniło to zarówno Jego zachowanie związane m.in z tym, że, zaprosił rodzinę Barbary do Indii i bardzo o nich dbał a także te ciągłe komplementy Barbary na Jego temat, ta rzekoma naturalność jakiej miała Go nauczyć, przez to aby nie unikać w filmie pocałunku w usta Wszystko to dopełnił jeszcze wypadek Hrithika na planie "Kites" i te relacje o tym, jak Barbara Go wówczas wspierała. W sumie trudno się dziwić, że ludzie zaczęli się dopatrywać między nimi czegoś więcej niż tylko zwykłego koleżeństwa. Efektem tych domysłów jest właśnie ta plotka o odejściu Sussane. Całe to zamieszanie na ten temat musiało zdenerwować Hrithika bo raz jeszcze wypowiedział się w tej kwestii, dementując to, że żona Go opuściła (więcej o tym tutaj). Mam nadzieję, że to faktycznie tylko czyjeś wymysły. Myślę też, że Hrithik kocha Sussane i nigdy by jej nie skrzywdził. Bardzo lubię Ich oboje więc tym bardziej życzę Im szczęścia - a Barbara mimo wszystko niech częściej będzie w Meksyku niż w Indiach

Jutrzenka


http://images.tinypic.pl/i/00659/bvwvsv1y9qbj.png

Offline

#7 2009-04-08 15:56:11

mkajol73

Robi postęp

Zarejestrowany: 2008-02-18
Posty: 318
Punkty: +5
Opis: już nieobecna
Aktorka: KAJOL
Aktor: wszyscy
Duet: srkajol

Re: Susanne odeszła od Hrithika?

Jutrzenka napisał:

O rzekomych problemach małżeńskich Hrithika i Sussane spowodowanych Jego bliskimi relacjami z Barbarą Mori od dawna można było przeczytać. Myślę, że zaogniło to zarówno Jego zachowanie związane m.in z tym, że, zaprosił rodzinę Barbary do Indii i bardzo o nich dbał a także te ciągłe komplementy Barbary na Jego temat, ta rzekoma naturalność jakiej miała Go nauczyć, przez to aby nie unikać w filmie pocałunku w usta Wszystko to dopełnił jeszcze wypadek Hrithika na planie "Kites" i te relacje o tym, jak Barbara Go wówczas wspierała. W sumie trudno się dziwić, że ludzie zaczęli się dopatrywać między nimi czegoś więcej niż tylko zwykłego koleżeństwa. Efektem tych domysłów jest właśnie ta plotka o odejściu Sussane. Całe to zamieszanie na ten temat musiało zdenerwować Hrithika bo raz jeszcze wypowiedział się w tej kwestii, dementując to, że żona Go opuściła (więcej o tym tutaj). Mam nadzieję, że to faktycznie tylko czyjeś wymysły. Myślę też, że Hrithik kocha Sussane i nigdy by jej nie skrzywdził. Bardzo lubię Ich oboje więc tym bardziej życzę Im szczęścia - a Barbara mimo wszystko niech częściej będzie w Meksyku niż w Indiach

Jutrzenka

Tak samo właśnie miałam się rozpisać. W Indiach nie tak często zdarzają się rozwody. Są różne plotki na ten temat, ale ja zgadzam się Jutrzenką


http://img39.imageshack.us/img39/2228/ai57.png

Offline

#8 2009-06-10 14:14:35

 anulka

Ekspert ds. Kajol

11036596
Skąd: Rzeszów
Zarejestrowany: 2008-05-31
Posty: 2944
Punkty: +34
Aktorka: Kajol
Aktor: Shahrukh
Duet: SrKajol

Re: Susanne odeszła od Hrithika?

Hmmm.... trudna sprawa....................... Myśle ze moze tam być mała cząstka prawdy ale na pewno, nie jest aż tak poważnie jak tu pisze.......... jeśli wogóle jest ......

A jeśli to prawda to.... hmmmm.......nieładnie ze strony Hrithika..... Ale fakt wciaż powtarza jaka to ta Barbara nie jest cudowna itp..... ale to pewnie nie romans

Offline

#9 2009-06-10 16:00:20

Magda88

Wkręca się

7370573
Skąd: Śląskie :)
Zarejestrowany: 2009-01-14
Posty: 194
Opis: Namaste:)
Aktorka: Aishwarya Rai Kajol Devgan
Aktor: SRK, Zayed Khan
Duet: Srk Kajol i Preity Saif

Re: Susanne odeszła od Hrithika?

Mam nadzieje, że to nieprawda! Oni tak do siebie pasują.


http://forum.bollywoodmovies.pl/images/signatures/11315688754a54680367bf3.png

Offline

#10 2009-06-10 17:19:45

Edzia12

Bywalec

Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2009-02-04
Posty: 400
Opis: Aaja nachle ;)
Aktorka: Madhuri Dixit i Rani Mukherjee
Aktor: Aamir Khan
Duet: Rani i Abhishek

Re: Susanne odeszła od Hrithika?

Wątpie żeby była to prawda... Wydaję mi się, że Hrithik kocha swoją żonę i nie zrobiłby czegoś takiego

Offline

#11 2009-06-11 11:03:54

 anulka

Ekspert ds. Kajol

11036596
Skąd: Rzeszów
Zarejestrowany: 2008-05-31
Posty: 2944
Punkty: +34
Aktorka: Kajol
Aktor: Shahrukh
Duet: SrKajol

Re: Susanne odeszła od Hrithika?

No , na fotkach wygladaja na pardzo zakochanych i szczęsliwych. Też w to nie wierze ale trzeba pamietać ze pozory moga mylić.

Offline

#12 2010-04-30 22:55:17

 Abi-Aish

Bywalec

Zarejestrowany: 2010-03-27
Posty: 504
Opis: I love Johny Abraham:*
Aktorka: Bipasha Basu i Konkona Sen
Aktor: Johny Johny Johny :*
Duet: Bipsha&Johny:*

Re: Susanne odeszła od Hrithika?

ojojoj

Offline

Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Alloggio Germania hotels-world.pl https://www.hotelstayfinder.com