Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

#1 2009-04-20 15:20:24

 irkaaa:)

Hindustani

Zarejestrowany: 2009-01-12
Posty: 3124
Punkty: +17

Szkolna fascynacja!

http://bubbleonfire.files.wordpress.com/2008/03/deepika-padukone-shahrukh-khan.jpg



http://bollywoodcorner.files.wordpress.com/2008/12/anushka_sharma4.jpg




Jeszcze jako uczennice Deepika Padukone  i Anushka Sharma uległy urokowi Shah Rukha Khana po obejrzeniu megaprzeboju kina hindi - Dilwale Dulhaniya Le Jayenge. Jednak nawet w najśmielszych marzeniach nie przypuszczały, że będą filmowymi Partnerkami swojego idola

Zarówno Deepika jak i Anushka z powodzeniem rozpoczynały kariery w świecie mody. Obie zgodnie twierdzą, że od dzieciństwa są fankami SRK i wychowały się na jego filmach. Obie także zadebiutowały w wielkich produkcjach, które zdobyły wielką popularność - Om Shanti Om (2007) i Rab Ne Bana Di Jodi (2008).

Deepika przyznaje, że była naprawdę zdenerwowana na myśl o współpracy z Shah Rukhiem Khanem. Wielki gwiazdor starał się, by jej pierwszy występ przed kamerą był jak najmniej stresujący. Razem czytaliśmy scenariusz, spotykaliśmy się, tak więc czuliśmy się przed kamerą swobodnie. Dorastałam obserwując go - powiedziała 22-letnia Deepika w jednym z wywiadów.

19-letnia Anushka mówi, że nigdy nie myślała, że zostanie aktorką. Teraz jest szczęśliwa, że trafiła pod skrzydła tak uznanej firmy jak Yash Raj, a jej pierwszym filmowym partnerem okazał się sam Shah Rukh Khan. Jej ulubionymi filmami są m.in. Dilwale Dulhania Le Jayenge oraz Chak De India.

Przed premierą Om Shanti Om Shah Rukh żartował, że z powodu różnicy wieku między nim a Deepiką, młodziutka debiutantka będzie tytułować go "wujkiem". Pomimo tej różnicy zarówno OSO jak i Rab Ne Bana Di Jodi zyskały przychylne przyjęcie przez widzów. Ekranowa chemia między ponad 40-letnim gwiazdorem i jego dużo młodszymi heroinami zadziałała.

Mam tak wiele miłości dla Kareeny, Deepiki, Priyanki i Anushki. Powiedziały mi, że jestem najmłodszym aktorem z jakim pracowały. Twierdzą, że jestem młodszy od  wielu naprawdę młodych mężczyzn. Pracowałem z nimi bez żadnych ukrytych chęci, by je uwieść. Priyanka (Chopra) nadal nie mówi mi po imieniu. Koronowałem ją podczas konkursu piękności. Mówi do mnie "pan" lub zaczyna rozmowę, nie wymieniając mojego imienia. żadna nie nazywa mnie wujkiem z wyjątkiem Sushmity (Sen). Ona jedna mówi, że jestem bardzo stary - twierdzi SRK.

King Khan ma oddane wielbicielki także wśród aktorek z południa Indii. Młoda aktorka telugu Seiya (Neninthe) nie kryje swojego uwielbienia dla bożyszcza z Bollywood: Chciałabym być na miejscu Anushki, która miała debiut marzeń (Rab Ne Bana Di Jodi).

U boku SRK debiutowały także takie gwiazdy wybiegów jak Mahima Choudhary w Pardes (1997), Preity Zinta w Dil Se (1998) oraz Gayatri Joshi w Swades (2004).


www.bollywood.net.pl tłumaczone przez Katrina

Ostatnio edytowany przez irkaaa:) (2009-04-20 20:34:25)


"I am the yearning that resides in a woman´s heart... that´s who I am"
Shah Rukh Khan

Offline

#2 2009-04-20 15:35:32

Maina

Zakręcony

7662776
Skąd: Lubuskie
Zarejestrowany: 2008-05-06
Posty: 1053
Aktor: John Abraham
Duet: Yeah

Re: Szkolna fascynacja!

Wow... to tak jak my dziewczyny!! Tylko jeszcze nam zostało zagrać z nim w filmie:D


Why?   http://oidossucios.com/img/data/noticias/grande/1296.jpg    Beacause I fly.
http://forumindierock.jun.pl/index.php raczkujące forum INDIE ROCK Zapraszam!

Offline

#3 2009-05-05 14:57:58

 irkaaa:)

Hindustani

Zarejestrowany: 2009-01-12
Posty: 3124
Punkty: +17

Re: Szkolna fascynacja!

Maina napisał:

Wow... to tak jak my dziewczyny!! Tylko jeszcze nam zostało zagrać z nim w filmie:D

No nie?
Kto wie moze się nam uda

ciesze sie ze Deepika i Anushka spełniły swoje marzenie


"I am the yearning that resides in a woman´s heart... that´s who I am"
Shah Rukh Khan

Offline

#4 2009-05-05 15:18:39

 Kessa

Ekspert ds. SRK

Skąd: mam w sobie to coś?
Zarejestrowany: 2009-02-11
Posty: 5602
Punkty: +54
Aktor: SRK
WWW

Re: Szkolna fascynacja!

irkaaa:) napisał:

Maina napisał:

Wow... to tak jak my dziewczyny!! Tylko jeszcze nam zostało zagrać z nim w filmie:D

No nie?
Kto wie moze się nam uda

ciesze sie ze Deepika i Anushka spełniły swoje marzenie

O własnie, właśnie...
Miejmy nadzieję, że chociaż którejś z nas się uda.

Offline

#5 2009-05-05 16:44:55

Amiya

Robi postęp

7725545
Skąd: Kamień k. Wrocławia
Zarejestrowany: 2008-09-27
Posty: 359
Opis: Niestety brak czasu ....
Aktorka: Kajol
Aktor: Shah Rukh Khan
Duet: Edward&Bella

Re: Szkolna fascynacja!

Shanti_22 napisał:

irkaaa:) napisał:

Maina napisał:

Wow... to tak jak my dziewczyny!! Tylko jeszcze nam zostało zagrać z nim w filmie:D

No nie?
Kto wie moze się nam uda

ciesze sie ze Deepika i Anushka spełniły swoje marzenie

O własnie, właśnie...
Miejmy nadzieję, że chociaż którejś z nas się uda.

Na pewno którejś  się uda
A jak się którejś uda to zaangażuje następne
Przecież my takie piękne i w ogóle


http://www.fothost.pl/upload/09/07/331b38c0.png
" Jestem pragnieniem mieszkającym w kobiecym sercu. Oto czym jestem. " Shah Rukh Khan

Offline

#6 2009-05-09 10:45:30

 anulka

Ekspert ds. Kajol

11036596
Skąd: Rzeszów
Zarejestrowany: 2008-05-31
Posty: 2944
Punkty: +34
Aktorka: Kajol
Aktor: Shahrukh
Duet: SrKajol

Re: Szkolna fascynacja!

Taaak Jak jedna z nim zagra to wciągnie wszystkie

Zazdroszcze tym wszystkim aktorkom które z nim grają

Offline

Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
studio kopiowania kaset mokotów Alojamento Frankenau Ξενοδοχεία Φιλιππίνες Noclegi Sonthofen Allotjament Lake Charles