Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

  • Index
  •  » Newsy
  •  » Shiney Ahuja: "Popełniłem poważny błąd"

#1 2009-06-18 21:06:49

 milkaja

Hindustani

Skąd: ok. Łodzi
Zarejestrowany: 2007-08-29
Posty: 4643

Shiney Ahuja: "Popełniłem poważny błąd"

Shiney Ahuja: "Popełniłem poważny błąd"http://www.tayronafilms.com/images/Shiney_Ahuja.jpg

Wygląda na to, że bohater  ‘Gangstera’ okazał się być prawdziwym czarnym charakterem w realnym życiu. Aktor zmienił swoją wersję wydarzeń i potwierdził stawiane mu przez 18-letnią pokojówkę zarzuty o gwałcie. Po tym jak raporty medyczne okazały się pozytywne, aktor nie widział już szansy by nadal nie puszczać pary z ust. Test ujawnił, iż zmusił on nastolatkę do seksu. Dziewczyna ma obrażenia intymnych części ciała.

Pokojówka po całym zajściu udała się do domu i o wszystkim opowiedziała krewnym, którzy zaraz zabrali ją na posterunek policji, by złożyła obciążające aktora zeznania. Shiney został aresztowany w niedzielę w nocy i od tej pory przebywa za kratkami.

Aktor został oskarżony z paragrafu 342, 506 (2) i 376 Indyjskiego Kodeksu karnego, czyli aresztowano go pod zarzutem bezprawnego zamknięcia, przestępczego zastraszenia poprzez grożenie ofierze śmiercią oraz pod zarzutem gwałtu.

Wcześniej aktor bronił się, iż seks miał miejsce za zgodą dziewczyny. Nawet po doniesieniach o wynikach badań żona  aktora oraz jego rodzina wsparli go (ale chyba jeszcze przed jego przyznaniem się do winy).

Żona Anupam Ahuja 17-go czerwca na konferencji prasowej stwierdziła, że mąż został wrobiony i że prawda niedługo wyjdzie na jaw. Twierdziła, że jej mąż jest niewinny a całe to zajście to bzdury.


Tak skomentowała to wydarzenie: “Nie wiem czemu i kto to zrobił (chyba wchodzi jej o wrobienie go), ale wiem, że on jest niewinny. Byłam z nim przez ostatnich 15 lat, jest dżentelmenem. Nie pali, nie pije i nie chodzi na przyjęcia. Nie jest zdolnym by zrobić coś takiego, jest moim mężczyzną. Jestem dumna będąc Panią Shiney Ahuja. Nie potrzebuję spotkać się z Shineyem by wiedzieć co powiedział policji. Mój mąż nie przyznał się do gwałtu”.

Żona aktora zdementowała również pogłoski jakoby w ich małżeństwie się ostatnio nie układało. Powiedziała, że to nieprawda i że są kochającą się parą.

Jednak po niekorzystnych dla aktora testach medycznych, mający wyrzuty sumienia Shiney przyznał się do przestępstwa i stwierdził: “Popełniłem poważny błąd, robiąc to. Powiedziałem, żeby milczała po tym incydencie. Byłem pewien, że nie powie nikomu o tym fakcie i byłem gotów dać jej wszystko czego tylko zechce, by mieć pewność że będzie siedzieć cicho. Zrobiłem poważny błąd."

Zgodnie z policyjnymi doniesieniami, ofiara po tragicznym wydarzeniu powiedziała, “Zabrał mnie do swojej sypialni, zakneblował i zgwałcił mnie”.

Co ciekawe indiaglitz poinformował, iż policja odkryła, że nie została rozstrzygnięta skarga z 2006r. wniesiona przeciwko aktorowi o seksualne molestowanie. Policja ma zbadać teraz również i tą sprawę.

Dzisiaj sąd orzekł o przedłużeniu aresztowania aktora do 2 lipca.
Prawnik Shineya - Shrikant Shivade powiedział, że odwoła się od nakazu sądowego i będzie zabiegać o kaucję dla aktora.


___________________________________________________________________________________
źródło: movietalkies, indiaglitz 1, indiaglitz 2, indiaglitz 3, oneidnia 1, oneidnia 2 by milkaja

Offline

#2 2009-06-18 23:34:21

 olga89

Hindustani

Skąd: Brighton
Zarejestrowany: 2008-08-11
Posty: 6730
Aktor: Aidan Turner ^^
Duet: Ross & Demelza, Kili & Tauriel

Re: Shiney Ahuja: "Popełniłem poważny błąd"

Oj niedobrze
Ja tam za Shiney'em specjalnie nie przepadam i nie śledzę wiadomości z jego życia ale czegoś takiego to się chyba nie spodziewałam
Wygląda na to, że sprawa jest poważna - szczególnie jeśli wezmą pod lupę także te pogłoski o molestowaniu. Chyba tak łatwo się nie wywinie.


http://i.imgur.com/3uQkYFu.gif http://i.imgur.com/qO1XQJf.gif http://i.imgur.com/Peify3l.gif http://i.imgur.com/rIk6ZPr.gifAidan Turner

Offline

#3 2009-06-18 23:39:23

Assapan

Robi postęp

8460628
Skąd: Lubuskie
Zarejestrowany: 2009-04-18
Posty: 274
Aktorka: Kajol, Preity
Aktor: Only SRK <3
Duet: SRK & Kajol
WWW

Re: Shiney Ahuja: "Popełniłem poważny błąd"

ale kabała... ;(
żal dziewczyny...
gdyby te wydarzenia miały miejsce parę dekad temu to aktora czekałby stryczek, albo miecz! ot co ...

aż strach pomyśleć, że takie coś zrobiła osoba publiczna...
no i jeszcze ten cały obrońca i "kaucja".... idiotyzm.... ;/ ;/ ;/

skażą go, a potem i tak wyjdzie i będzie wolny... ;(
zero sprawiedliwości... ;(


http://img26.imageshack.us/img26/9712/kank06bl.jpg
Ponieważ nie zawsze na końcu tęczy znajdziesz garnek ze złotem... Toteż pozostaje Bollywood, Twój świat marzeń i kolorowych doznań

Offline

#4 2009-06-18 23:58:37

 milkaja

Hindustani

Skąd: ok. Łodzi
Zarejestrowany: 2007-08-29
Posty: 4643

Re: Shiney Ahuja: "Popełniłem poważny błąd"

Nigdy nie byłam szczególną fanką tego aktora, ale ceniłam go za role w Gangster czy Woh Lamhe. Wydawał się być rozważnym facetem a tu coś takiego... normalny szok, bo nie spodziewałam się zupełnie. Wygląda na to, ze rzeczywiście dopuścił się okropnego przestępstwa i cóż po prostu życie sobie zmarnował, bo jednak nie wierzę by wywinął się od sprawiedliwości, jeśli dowody świadczą przeciwko niemu. A z tego co wyczytałam jeszcze to te testy medyczne potwierdziły zarówno obrażenia fizyczne okolic intymnych dziewczyny jak również zrobiono testy DNA i są zgodne z DNA Shineya. Tak wiec to wygląda poważnie. Zresztą sam się teraz na dodatek przyznał.
No cóż będzie to miało również poważne konsekwencje jeśli chodzi o jego karierę. A wpływ na rodzinę na pewno tez będzie, bo choć zona na początek go broniła, to po takich rewelacjach to nie byłabym taka pewna jej dalszej wiary w męża. No i jest jeszcze ich dwuletnia córeczka No bardzo to smutne niestety.
Ale cóż wynika z tego, że niezły z niego drań i tyle!
Co do doniesień o rzekomym molestowaniu z 2006r. to nie jestem pewna tych doniesień bo tylko na indiaglitz o tym jednym zdaniem wspomnieli, gdzie indziej nie widziałam.
Co za głupota! A na ekrany ma niedługo wejść jego najnowszy film z Preity Zintą, kręcił też inne produkcje, rozpoczynał pracę nad pierwszym Hollywoodzkim projektem, gdzie miał wystąpić u boku Vala Kilmera. Po prostu tragedia!

Offline

#5 2009-06-19 13:09:54

 anulka

Ekspert ds. Kajol

11036596
Skąd: Rzeszów
Zarejestrowany: 2008-05-31
Posty: 2944
Punkty: +34
Aktorka: Kajol
Aktor: Shahrukh
Duet: SrKajol

Re: Shiney Ahuja: "Popełniłem poważny błąd"

Ale cham.... jak go wypuszczą to chyba padne..... nie dość że zgwałcić to sie jeszcze wypierał..... nie mieści mi sie to w głowie....

Offline

#6 2009-06-19 14:53:18

Maina

Zakręcony

7662776
Skąd: Lubuskie
Zarejestrowany: 2008-05-06
Posty: 1053
Aktor: John Abraham
Duet: Yeah

Re: Shiney Ahuja: "Popełniłem poważny błąd"

kurcze.. straszne rzeczy i  jeszcze jakby mu było źle, albo byłby ubogi...czy coś..
a tu praktycznie bogatszy patrząc na Indie.. masakra!! ;/


Why?   http://oidossucios.com/img/data/noticias/grande/1296.jpg    Beacause I fly.
http://forumindierock.jun.pl/index.php raczkujące forum INDIE ROCK Zapraszam!

Offline

#7 2009-06-19 16:04:02

Assapan

Robi postęp

8460628
Skąd: Lubuskie
Zarejestrowany: 2009-04-18
Posty: 274
Aktorka: Kajol, Preity
Aktor: Only SRK <3
Duet: SRK & Kajol
WWW

Re: Shiney Ahuja: "Popełniłem poważny błąd"

właśnie! bogatym to się czasami we łbach przewraca...
gdyby takie coś zrobił ktoś z polski to jego kariera runęła by jak krzywa wieża w Pizie!
ehhhhh totalny dół! ;(( i to prawdziwy hindus zrobił... bleeeeeeeeeeeee ;((


http://img26.imageshack.us/img26/9712/kank06bl.jpg
Ponieważ nie zawsze na końcu tęczy znajdziesz garnek ze złotem... Toteż pozostaje Bollywood, Twój świat marzeń i kolorowych doznań

Offline

#8 2009-06-19 19:25:36

Paheli

Bollymaniak

Skąd: ze stolicy!
Zarejestrowany: 2009-02-26
Posty: 1727
Punkty: +4
Opis: BALANGE
Aktor: Shahrukh Khan

Re: Shiney Ahuja: "Popełniłem poważny błąd"

A, niech go zamkną i tyle. Kara musi być, jak można dopuścić się czegoś takiego!

Offline

#9 2009-06-20 09:46:19

Shruti

Robi postęp

status 12502425
12502425
Skąd: Bytom
Zarejestrowany: 2009-06-17
Posty: 261
Opis: Kuch kuch hota hai :applause:
Aktorka: Rani i Kajol :)
Aktor: SRK, Saif i Abhishek
Duet: Kajol i SRK

Re: Shiney Ahuja: "Popełniłem poważny błąd"

Nieb znam tego aktora, ale gdy czytałam ten  artykuł, doznałam szoku ciężkiego!
Co za okropny człowiek! Dobre, że przynajmniej żałuje za to, co zrobił... :[

Ostatnio edytowany przez Shruti (2009-06-20 09:46:51)

Offline

#10 2009-06-23 21:46:51

amrita2175

Bollyamator

2813287
Skąd: Ozorków
Zarejestrowany: 2008-02-28
Posty: 34

Re: Shiney Ahuja: "Popełniłem poważny błąd"

A jako aktor jest naprawdę super. A tu coś takiego...Szkoda. Nie dobrze zrobił. SAzkoda dziewczyny i to bardzo. Alkohol moze wszystko, zeby czlowiek dopuscil sie czegos takiego. Makabra. Chyba już go przestalam lubic.

Offline

  • Index
  •  » Newsy
  •  » Shiney Ahuja: "Popełniłem poważny błąd"
Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs łódz