Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

#1 2009-06-22 00:53:48

Paheli

Bollymaniak

Skąd: ze stolicy!
Zarejestrowany: 2009-02-26
Posty: 1727
Punkty: +4
Opis: BALANGE
Aktor: Shahrukh Khan

Shahrukh Khan przyrównał Mahometa do Hitlera i Churchill'a?

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/1/17/Shah_rukh_khan_wiki1.jpg/180px-Shah_rukh_khan_wiki1.jpg
W Czwartek policja złożyła sprawę przeciwko gwieździe filmowej, Shah Rukh Khan'owi pod zarzutem 'oburzenia religijnych sentymentów'.

Skarga została zarejestrowana przez Amana Committee, religijnego organizatora, w sprzeciwie do jego komentarzy w ostatnim wywiadzie, w którym uznał Proroka Mahometa za jedną z mało imponujących osób w historii.

Magazyn pyta SRK'a: ''Kto według Ciebie jest postacią robiącą największe wrażenie w historii?'' SRK odpowiada ''Jest wiele takich osób, kilka negatywnych takich jak Hitler,Churchill, a jeśli mam nazwać to historią, wówczas Prorok Mahomet oraz z najbliższego czasu Nelson Mandela.'' ''Jest także kilka dobrych osób takich jak Gandhiji i Matka Teresa.''

Teraz Muzułmanie uważają że SRK przyrównał Mahometa do Hitlera, Napoleona i Churchilla. Odpowiada w 'Mid-day':

''Oczywiście, myślę że nie ma w historii osoby ważniejszej od Proroka Mahometa. Ponadto będąc Muzułmaninem i stawaniem w obronie Islamu jest moim najważniejszym priorytetem.. i jeśli widzieli moje wywiady w telewizji na temat Islamu, wówczas ludzie którzy się sprzeciwiają powinni zrozumieć że to co się pojawiło jest błędem pisarskim lub nie myślą. Prorok Mahomet jest najważniejszą pozytywną osobą w Islamie.. każdy kto zapyta mnie co sądzę na ten temat, zrobi to tylko po to aby stworzyć kontrowersję.''

''Jeśli ten przypadek zostanie udowodniony, Shahrukh może trafić do więzienia'' - mówi policja. Khan jest obecnie w Stanach Zjednoczonych i jego oświadczenie zostałoby zapisane kiedy wróci. Nie zostanie on aresztowany od razu, mówi Młodszy Inspektor Policji, Prakash George. Dodaje także: ''Podejmiemy decyzję po ukończeniu śledztwa w tej sprawie.''

Farid Sheikh, prezydent komisji, powiedział że nie pozwoli aby ciało SRK'a zostało pochowane gdziekolwiek w Maharashtrz'e, gdy on umrze.


Btw. Przepraszam za nieskładne zdania, ale mój angielski nie jest najlepszy. W każdym razie, starałam się przetłumaczyć najlepiej jak się dało
Jeszcze jedno - nie umiem dodać obrazka po prawej stronie, proszę o wytłumaczenie na PW

Źródło:
buzzvines.com

drishtikone.com

Paheli

Ostatnio edytowany przez Paheli (2009-06-22 11:43:47)

Offline

 

#2 2009-06-22 01:05:05

Dzasta-ji

Dobry dyskutant

2966128
Call me!
Skąd: Jaworzno - Śląsk :)
Zarejestrowany: 2007-09-24
Posty: 1256
Punkty: +4
Opis: WAKACJE do obrony :D
Aktorka: Rani, Kajol i jeszcze pare :)
Aktor: Kumary i Khany :D
Duet: Akshay Kumar*Katrina Kaif

Re: Shahrukh Khan przyrównał Mahometa do Hitlera i Churchill'a?

no nie moge, jaki news ktoś chyba nie lubi Sharu ... ;/ pewnie źle wydrukowali ten wywiad i stąd to całe zamieszanie =D wierze w to, że sprawa się szybko wyjaśni .... btw ale pojechali z tym porówaniem xD LOL ... jednym słowem mocne

Offline

 

#3 2009-06-22 09:25:05

 Bahryan

Stały bywalec

12606795
Skąd: z tęczowych Indii :)
Zarejestrowany: 2008-06-16
Posty: 3477
Punkty: +4
Opis: Chak de! India... :)
Aktorka: Preity, Kareena, Bipasha :*
Aktor: Saif, Vivek, Hrithik, SRK:*
Duet: Preity+Saif=Salaam Namaste :*
WWW

Re: Shahrukh Khan przyrównał Mahometa do Hitlera i Churchill'a?

ale jaja... do wiezienia? miejmy nadzieje, ze to sie wyjasni, bo kto bedzie nagrywal filmy ku uciesze Bollyfanek jak Szaru trafi do kicia?


http://img21.imageshack.us/img21/4646/triok.png

Offline

 

#4 2009-06-22 11:29:04

Maina

Zakręcony

7662776
Skąd: Lubuskie
Zarejestrowany: 2008-05-06
Posty: 1053
Aktor: John Abraham
Duet: Yeah

Re: Shahrukh Khan przyrównał Mahometa do Hitlera i Churchill'a?

bez przesady nie ma prawa obrażać religii i wgl.. ;/
a jak oni tak zrozumieli to co poradzimy... jak to NIE JEST prawda to na bank sie wyjaśni.. !


Why?   http://oidossucios.com/img/data/noticias/grande/1296.jpg    Beacause I fly.
http://forumindierock.jun.pl/index.php raczkujące forum INDIE ROCK Zapraszam!

Offline

 

#5 2009-06-22 11:34:05

Paheli

Bollymaniak

Skąd: ze stolicy!
Zarejestrowany: 2009-02-26
Posty: 1727
Punkty: +4
Opis: BALANGE
Aktor: Shahrukh Khan

Re: Shahrukh Khan przyrównał Mahometa do Hitlera i Churchill'a?

ja myślę że to jest ten błąd pisarski - źle wydrukowali

Offline

 

#6 2009-06-22 11:48:26

 Kessa

Ekspert ds. SRK

Skąd: mam w sobie to coś?
Zarejestrowany: 2009-02-11
Posty: 5602
Punkty: +54
Aktor: SRK
WWW

Re: Shahrukh Khan przyrównał Mahometa do Hitlera i Churchill'a?

Matko!
Jakie jaja z tym w ogóle, już gdzieś o tym czytałam...
Miejmy nadzieję, że to się wyjaśni..
To jest na pewno jakiś błąd pisarski.....

Przeczytałam ostatnio

Srk mówi:
"Kiedy zostałem zapytany, jakich ludzi uważam za najbardziej wpływowe postaci historyczne na świecie, stwierdziłem, że negatywny wywarło kilka i bardzo jasno powiedziałem - i o czym jestem jak najbardziej przekonany - że prorok Mahomet miał najbardziej pozytywny wpływ na świat. Myślę, że sposób zapisu sprawił, że zostało to odczytane inaczej, ale nie sądzę też, żeby było to celowe działanie autora. To gramatyczne i pisarskie niedopatrzenie. Ale oczywiście niektórzy ludzie chcieliby bezpodstawnie wierzyć, że umniejszam dokonania naszego Proroka. "

"Jeśli z powodu błędu w druku lub błędnej interpretacji czyjeś uczucia zostały zranione, proszę o wybaczenie najpierw Allacha, a potem wszystkich tych, którzy zostali tym emocjonalnie dotknięci, i obiecuję, że zawsze będę sprawdzał robione ze mną wywiady, szczególnie w kwestii delikatnych tematów. To będzie praktyczne rozwiązanie, by ograniczyć takie nieporozumienia w przyszłości. Mam nadzieję, że to zakończy sprawę pokojowo."


www.shahrukhkhan.pl

Offline

 

#7 2009-06-22 11:57:20

Paheli

Bollymaniak

Skąd: ze stolicy!
Zarejestrowany: 2009-02-26
Posty: 1727
Punkty: +4
Opis: BALANGE
Aktor: Shahrukh Khan

Re: Shahrukh Khan przyrównał Mahometa do Hitlera i Churchill'a?

Dobrze że to dodałaś Sheena - mam nadzieję że to oczyści go z wszelkich zarzutów

Offline

 

#8 2009-06-22 12:03:42

 Kessa

Ekspert ds. SRK

Skąd: mam w sobie to coś?
Zarejestrowany: 2009-02-11
Posty: 5602
Punkty: +54
Aktor: SRK
WWW

Re: Shahrukh Khan przyrównał Mahometa do Hitlera i Churchill'a?

Także mam taką nadzieję.
A jak już się wszystko wyjaśni, to niech sprawdza każdy wywiad ze sobą, żeby więcej takich incydentów nie było..

Offline

 

#9 2009-06-22 12:50:45

 Priyanka.Neha

Ekspert ds. Priyanki

Zarejestrowany: 2009-03-14
Posty: 2561
Punkty: +9
Opis: Pochłonięta przez codzienność
Aktorka: Priyanka, Lily Collins
Aktor: Jamie Campbell Bower
Duet: Jace&Clary (Jamie&Lily)

Re: Shahrukh Khan przyrównał Mahometa do Hitlera i Churchill'a?

NO NIE!!!!!!!!!!!!
Shah Rukh nie może iść do więzienia!
Ludzie po prostu Go źle zrozumieli. On po prostu wymieniał. Ludzie są przerażliwieni.
Shah Rukh'a muszą oczyścić z zarzutów!

Dobry News, ale troszkę przerażający!

Edit:
Paheli w prawym górnym rogu powinno być zdjęcie Shah Rukh - średniej wielkości.

Ostatnio edytowany przez Priyanka.Neha (2009-06-22 15:05:16)


http://img254.imageshack.us/img254/7313/shammikapoorfuneral3.jpg

Offline

 

#10 2009-06-22 18:14:03

 Kajolka

Robi postęp

5076301
Zarejestrowany: 2009-06-14
Posty: 259
Aktorka: Kajol,Rani
Aktor: SRK
Duet: Kajol&SRK

Re: Shahrukh Khan przyrównał Mahometa do Hitlera i Churchill'a?

OOO kurdę!! Aby to się wszystko wyjaśniło... coś się im pomięętoliłoo...


Offline

 

#11 2009-06-22 18:14:42

 Priyanka.Neha

Ekspert ds. Priyanki

Zarejestrowany: 2009-03-14
Posty: 2561
Punkty: +9
Opis: Pochłonięta przez codzienność
Aktorka: Priyanka, Lily Collins
Aktor: Jamie Campbell Bower
Duet: Jace&Clary (Jamie&Lily)

Re: Shahrukh Khan przyrównał Mahometa do Hitlera i Churchill'a?

Kajolka napisał:

OOO kurdę!! Aby to się wszystko wyjaśniło... coś się im pomięętoliłoo...

Pomięętoliłoo

Niedobrze sie dzieje, niedobrze!


http://img254.imageshack.us/img254/7313/shammikapoorfuneral3.jpg

Offline

 

#12 2009-06-22 19:23:06

 milkaja

Hindustani

Skąd: ok. Łodzi
Zarejestrowany: 2007-08-29
Posty: 4643

Re: Shahrukh Khan przyrównał Mahometa do Hitlera i Churchill'a?

Za kratki podobno za coś takiego może trafić na trzy latka nawet No cóż pewnie to przekłamanie, ale teraz będzie się musiał gęsto tłumaczyć. Nic przyjemnego, nie zazdroszczę.

P.S.
Paheli ja już zdjęcie dodałam, mam nadzieje, że może być A na przyszłość to robisz [img]adres internetowy obrazka[/img] a jeśli chcesz, żeby był z prawej strony to [imgr]...[/imgr].

Offline

 

#13 2009-06-22 19:31:33

 Priyanka.Neha

Ekspert ds. Priyanki

Zarejestrowany: 2009-03-14
Posty: 2561
Punkty: +9
Opis: Pochłonięta przez codzienność
Aktorka: Priyanka, Lily Collins
Aktor: Jamie Campbell Bower
Duet: Jace&Clary (Jamie&Lily)

Re: Shahrukh Khan przyrównał Mahometa do Hitlera i Churchill'a?

milkaja napisał:

Za kratki podobno za coś takiego może trafić na trzy latka nawet No cóż pewnie to przekłamanie, ale teraz będzie się musiał gęsto tłumaczyć. Nic przyjemnego, nie zazdroszczę.

Mam nadzieję, że wszystko zakończy się dobrze!

milkaja napisał:

P.S.
Paheli ja już zdjęcie dodałam, mam nadzieje, że może być A na przyszłość to robisz adres internetowy obrazka a jeśli chcesz, żeby był z prawej strony to [imgr]...[/imgr].

Np. mi się to zdjęcie nie wyświetla, które wstawiłaś.


http://img254.imageshack.us/img254/7313/shammikapoorfuneral3.jpg

Offline

 

#14 2009-06-22 19:45:02

 Kessa

Ekspert ds. SRK

Skąd: mam w sobie to coś?
Zarejestrowany: 2009-02-11
Posty: 5602
Punkty: +54
Aktor: SRK
WWW

Re: Shahrukh Khan przyrównał Mahometa do Hitlera i Churchill'a?

Priyanka.Neha napisał:

milkaja napisał:

Za kratki podobno za coś takiego może trafić na trzy latka nawet No cóż pewnie to przekłamanie, ale teraz będzie się musiał gęsto tłumaczyć. Nic przyjemnego, nie zazdroszczę.

Mam nadzieję, że wszystko zakończy się dobrze!

milkaja napisał:

P.S.
Paheli ja już zdjęcie dodałam, mam nadzieje, że może być A na przyszłość to robisz adres internetowy obrazka a jeśli chcesz, żeby był z prawej strony to [imgr]...[/imgr].

Np. mi się to zdjęcie nie wyświetla, które wstawiłaś.

Ja także, mam nadzieję, że się wszystko zakończy dobrze!
Ja widzę fotkę, ładna jest.

Offline

 

#15 2009-06-22 19:46:58

 Priyanka.Neha

Ekspert ds. Priyanki

Zarejestrowany: 2009-03-14
Posty: 2561
Punkty: +9
Opis: Pochłonięta przez codzienność
Aktorka: Priyanka, Lily Collins
Aktor: Jamie Campbell Bower
Duet: Jace&Clary (Jamie&Lily)

Re: Shahrukh Khan przyrównał Mahometa do Hitlera i Churchill'a?

Sheena napisał:

Ja także, mam nadzieję, że się wszystko zakończy dobrze!
Ja widzę fotkę, ładna jest.

Musimy być wszyscy dobrej myśli i być po stronie Shah Rukh'a.
A ja nie widzę.

Edit:
Już widzę.

Ostatnio edytowany przez Priyanka.Neha (2009-06-22 19:48:16)


http://img254.imageshack.us/img254/7313/shammikapoorfuneral3.jpg

Offline

 

#16 2009-06-22 20:35:27

pawo12

Bywalec

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2008-02-24
Posty: 531

Re: Shahrukh Khan przyrównał Mahometa do Hitlera i Churchill'a?

Słuchajcie, musimy zacząć zbierać podpisy i wstawić się za nim xD A tak na serio - kretynizm ;( Powiedział co myślał, poza ty wytłumaczył się. Teraz jaki porąbany fanatyk lub organizacja zastrzelą naszego Szaru za znieważenie islamu. Indyjska albo pakistańska organizacja.

Offline

 

#17 2009-06-22 20:53:59

 Priyanka.Neha

Ekspert ds. Priyanki

Zarejestrowany: 2009-03-14
Posty: 2561
Punkty: +9
Opis: Pochłonięta przez codzienność
Aktorka: Priyanka, Lily Collins
Aktor: Jamie Campbell Bower
Duet: Jace&Clary (Jamie&Lily)

Re: Shahrukh Khan przyrównał Mahometa do Hitlera i Churchill'a?

pawo12 napisał:

Słuchajcie, musimy zacząć zbierać podpisy i wstawić się za nim xD A tak na serio - kretynizm ;( Powiedział co myślał, poza ty wytłumaczył się. Teraz jaki porąbany fanatyk lub organizacja zastrzelą naszego Szaru za znieważenie islamu. Indyjska albo pakistańska organizacja.

Dobry pomysł. Zbierajmy podpisy!
Stańmy murem
za Naszym Królem!
To do rymu, to do taku.

Jestem po stronie Shah Rukh'a, biedactwo!

Teraz widzę zdjęcie. Piękne!


http://img254.imageshack.us/img254/7313/shammikapoorfuneral3.jpg

Offline

 

#18 2009-06-22 21:05:18

 Jutrzenka

Dobry dyskutant

Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2007-07-15
Posty: 1834
Aktor: Hrithik
WWW

Re: Shahrukh Khan przyrównał Mahometa do Hitlera i Churchill'a?

Cała sytuacja wygląda poważnie, ale nie dlatego, że chodzi o jakiś błąd drukarski, ale o to, że sprawa dotyczy islamu! To taka religia, w której ortodoksyjni muzułmanie przekreślają kogoś nawet wtedy kiedy źle postawi przecinek w swojej wypowiedzi na temat Mahometa czy Allaha. Shahrukh doskonale zdaje sobie sprawę z powagi sytuacji, dlatego tak się tłumaczy, bo wie czym to grozi. Jeśli ci ortodoksyjni muzułmanie tak mocno zareagowali, no to dla fanatyka religijnego SRK ma poważne kłopoty. Myślę, że sam nie zawinił i ktoś autentycznie albo źle zrozumiał jego wypowiedź, albo źle ją wydrukował, ale dla niektórych muzułmanów to akurat nie ma żadnego znaczenia. Mam nadzieję, że jednak SRK wyjaśni to wszystko i przekona muzułmanów, że nie chciał nikogo obrazić.

Jutrzenka


http://images.tinypic.pl/i/00659/bvwvsv1y9qbj.png

Offline

 

#19 2009-06-22 21:27:25

 Priyanka.Neha

Ekspert ds. Priyanki

Zarejestrowany: 2009-03-14
Posty: 2561
Punkty: +9
Opis: Pochłonięta przez codzienność
Aktorka: Priyanka, Lily Collins
Aktor: Jamie Campbell Bower
Duet: Jace&Clary (Jamie&Lily)

Re: Shahrukh Khan przyrównał Mahometa do Hitlera i Churchill'a?

Jutrzenka napisał:

Cała sytuacja wygląda poważnie, ale nie dlatego, że chodzi o jakiś błąd drukarski, ale o to, że sprawa dotyczy islamu! To taka religia, w której ortodoksyjni muzułmanie przekreślają kogoś nawet wtedy kiedy źle postawi przecinek w swojej wypowiedzi na temat Mahometa czy Allaha. Shahrukh doskonale zdaje sobie sprawę z powagi sytuacji, dlatego tak się tłumaczy, bo wie czym to grozi. Jeśli ci ortodoksyjni muzułmanie tak mocno zareagowali, no to dla fanatyka religijnego SRK ma poważne kłopoty. Myślę, że sam nie zawinił i ktoś autentycznie albo źle zrozumiał jego wypowiedź, albo źle ją wydrukował, ale dla niektórych muzułmanów to akurat nie ma żadnego znaczenia. Mam nadzieję, że jednak SRK wyjaśni to wszystko i przekona muzułmanów, że nie chciał nikogo obrazić.

Jutrzenka

Jutrzenko, myślę, że każdy wie, że islam to taka religia. Nie jesteśmy półgłowami. :]
Ja osobiście wiem, że sytuacja jest bardzo poważna i nie wygląda to dobrze.
Martwię się o Shah Rukh'a, mam nadzieję, że wyjdzie z tego cało.
Trzymam kciuki.

Shah Rukh, będzie dobrze.


http://img254.imageshack.us/img254/7313/shammikapoorfuneral3.jpg

Offline

 

#20 2009-06-22 21:35:10

 beti*

Dobry dyskutant

Skąd: woj.opolskie
Zarejestrowany: 2008-02-24
Posty: 1201
Aktor: SRK

Re: Shahrukh Khan przyrównał Mahometa do Hitlera i Churchill'a?

Sytuacja jest poważna , przez błąd w druku zrobiony specjalnie lub faktycznie przez przypadek spowodował poważne kłopoty na SRK. Mam nadzieje ,że nic Mu nie grozi ,a sytuacja szybko się wyjaśni będziemy spokojni o Niego. Przeprosił  muzułmanów,mam nadzieję ,że dadzą się przekonac  i będzie wszystko ok.  Nie lubię takich sytuacji ,kiedy z powodu błędu On ma nie ciekawą sytuację

Offline

 

#21 2009-06-22 21:37:31

Paheli

Bollymaniak

Skąd: ze stolicy!
Zarejestrowany: 2009-02-26
Posty: 1727
Punkty: +4
Opis: BALANGE
Aktor: Shahrukh Khan

Re: Shahrukh Khan przyrównał Mahometa do Hitlera i Churchill'a?

Srk uważa że to mógł być błąd drukarski, ja też tak myślę, chyba że ktoś specjalnie to zrobił. Jeśli chodzi o to drugie to nieźle namieszał, trafił w delikatny punkt ponieważ muzułmanie są czuli na tematy religijne. Jutrzenko, masz rację Shahrukh ma poważny problem.

Milkaja - okej dzięki, a ten link wkleja się na początku czy na końcu posta?

Ostatnio edytowany przez Paheli (2009-06-22 21:38:08)

Offline

 

#22 2009-06-22 21:39:27

 Priyanka.Neha

Ekspert ds. Priyanki

Zarejestrowany: 2009-03-14
Posty: 2561
Punkty: +9
Opis: Pochłonięta przez codzienność
Aktorka: Priyanka, Lily Collins
Aktor: Jamie Campbell Bower
Duet: Jace&Clary (Jamie&Lily)

Re: Shahrukh Khan przyrównał Mahometa do Hitlera i Churchill'a?

Ciekawe jak dalej będzie wyglądać ta sytuacja. Mam nadzieję, że się nie pogorszy.
Miejmy nadzieję, że wszystko się uspokoi i będzie dobrze.


http://img254.imageshack.us/img254/7313/shammikapoorfuneral3.jpg

Offline

 

#23 2009-06-22 22:04:55

 Jutrzenka

Dobry dyskutant

Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2007-07-15
Posty: 1834
Aktor: Hrithik
WWW

Re: Shahrukh Khan przyrównał Mahometa do Hitlera i Churchill'a?

Priyanka.Neha napisał:

Jutrzenka napisał:

Cała sytuacja wygląda poważnie, ale nie dlatego, że chodzi o jakiś błąd drukarski, ale o to, że sprawa dotyczy islamu! To taka religia, w której ortodoksyjni muzułmanie przekreślają kogoś nawet wtedy kiedy źle postawi przecinek w swojej wypowiedzi na temat Mahometa czy Allaha. Shahrukh doskonale zdaje sobie sprawę z powagi sytuacji, dlatego tak się tłumaczy, bo wie czym to grozi. Jeśli ci ortodoksyjni muzułmanie tak mocno zareagowali, no to dla fanatyka religijnego SRK ma poważne kłopoty. Myślę, że sam nie zawinił i ktoś autentycznie albo źle zrozumiał jego wypowiedź, albo źle ją wydrukował, ale dla niektórych muzułmanów to akurat nie ma żadnego znaczenia. Mam nadzieję, że jednak SRK wyjaśni to wszystko i przekona muzułmanów, że nie chciał nikogo obrazić.

Jutrzenko, myślę, że każdy wie, że islam to taka religia. Nie jesteśmy półgłowami. :]

Priyanka.Neha!
Czy Ty masz jakiś problem ze sobą? Napisałam Ci gdzieś, że jesteś "półgłowem" - jak to określiłaś? Nie wmawiaj mi czegoś, czego nie piszę, bo tego bardzo nie lubię. Ton wypowiedzi też zmień, bo mój post był po prostu komentarzem  - i to bardzo grzecznym komenatrzem - do newsa, więc daj sobie spokój.

Jutrzenka


http://images.tinypic.pl/i/00659/bvwvsv1y9qbj.png

Offline

 

#24 2009-06-22 22:08:17

Paheli

Bollymaniak

Skąd: ze stolicy!
Zarejestrowany: 2009-02-26
Posty: 1727
Punkty: +4
Opis: BALANGE
Aktor: Shahrukh Khan

Re: Shahrukh Khan przyrównał Mahometa do Hitlera i Churchill'a?

Hej, dziewczyny ale nie sprzeczajcie się o takie pierdółki Może Pryianka.Neha chciała to napisać w tonie trochę ironicznym, takim żartobliwym! może trochę za bardzo, ale nie napinajmy atmosfery, bo chyba nie ma powodu, nie?

Offline

 

#25 2009-06-22 22:24:24

 Jutrzenka

Dobry dyskutant

Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2007-07-15
Posty: 1834
Aktor: Hrithik
WWW

Re: Shahrukh Khan przyrównał Mahometa do Hitlera i Churchill'a?

Paheli!
Ja nie widzę powodu do robienia jakiegokolwiek problemu, ale jeśli ktoś będzie ironiczne komentował to co pisze i sam zaczynał jakieś niedomówienia, to niestety, ale zawsze zwrócę mu uwagę. Priyanka zanim coś napisze niech się zastanowi, i proszę Was, nie reagujcie tak na każdy post, że zaraz boicie się że wybuchnie jakaś kłótnia. Już któryś raz kolei tak jest, że ktoś zaczyna, inna osoba odpowiada, a później ktoś znowu kogoś uspokaja. Nie ma powodu do uspokajania - zresztą, jako moderator na pewno nie wprowadzałabym zamieszania, ale jak wspomniałam, nie będę obojętna na uszczypliwe komentarze dotyczące moich wypowiedzi. I tak są bardzo grzeczne. Na naszym Forum jest kilka osób o wiele bardziej bezpośrednich i coraz bardziej rozumiem ich styl wypowiedzi.

Zaczynamy jednak odchodzić od tematu. Najlepiej będzie jak wrócimy do tego, w jakiej sytuacji jest SRK, bo akurat to jest teraz istotne.

Jutrzenka


http://images.tinypic.pl/i/00659/bvwvsv1y9qbj.png

Offline

 

#26 2009-06-22 22:33:28

 Priyanka.Neha

Ekspert ds. Priyanki

Zarejestrowany: 2009-03-14
Posty: 2561
Punkty: +9
Opis: Pochłonięta przez codzienność
Aktorka: Priyanka, Lily Collins
Aktor: Jamie Campbell Bower
Duet: Jace&Clary (Jamie&Lily)

Re: Shahrukh Khan przyrównał Mahometa do Hitlera i Churchill'a?

Ja nie chcę się kłócić.

Jutrzenka napisał:

Priyanka.Neha!
Czy Ty masz jakiś problem ze sobą? Napisałam Ci gdzieś, że jesteś "półgłowem" - jak to określiłaś? Nie wmawiaj mi czegoś, czego nie piszę, bo tego bardzo nie lubię. Ton wypowiedzi też zmień, bo mój post był po prostu komentarzem  - i to bardzo grzecznym komenatrzem - do newsa, więc daj sobie spokój.

Jutrzenka

Jutrzenko, nie życzę sobie tekstów typu "Czy Ty masz jakiś problem ze sobą?".
Nie wmawiam niczego Tobie.

Edit:
Usunęłam część wypowiedzi, bo uważam, że nie ma potrzeby tego dalej drążyć.

Zawsze to można było potraktować jako żart.

Powiem tylko tyle.
Ja na tym forum z tych osób, które są ostatnie do kłótni czy ostrych wymian zdania. Nie lubię tego. Ja raczej wolę wszystko załatwiać miło i łagodnie. Ode mnie to tyle.

Wracając do Naszego Shah Rukh,
mam nadzieję, że się z tego wygrzebie i wszystko się wyjaśni i będzie dobrze.
Shah Rukh w więzeniu - sami zobacznie, jak to brzmi? Nie pasuje, tak nie może być!

Ostatnio edytowany przez Priyanka.Neha (2009-06-22 22:49:43)


http://img254.imageshack.us/img254/7313/shammikapoorfuneral3.jpg

Offline

 

#27 2009-06-22 22:55:29

pawo12

Bywalec

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2008-02-24
Posty: 531

Re: Shahrukh Khan przyrównał Mahometa do Hitlera i Churchill'a?

Priyanka.Neha!

Nie lubię wszelkich konfliktów i wszyscy to wiedzą, ale to o półgłówkach było naprawdę niepotrzebne. Jutrzenka wyraziło tylko swoje myśli. Takiego zabiegu uzywa się nawet, jeżeli rozmówca wie o co chodzi i to jest całkowicie normalne i szeroko spotykane i nie ma na celu uświadamiania "półgłówków".  Jak tu na forum żyję (hehehehe :]) nikt nigdy nikogo tu nie nazwał półgłówkiem, ani nie dał odczuć innemu, że może myśleć, że jest półgłówkiem - przynajmniej w żadnym z wątków na to się nie natknąłem, a siedzę tu trochę - a juz napewno nie Jutrzenka, która poprostu zawsze i klarownie wyraża swoje myśli, co jest naprawdę dobrym nawykiem. Zakładamy, że każdy tu jest inteligentny i ma wiedzę o świecie.

Offline

 

#28 2009-06-22 22:59:08

 Priyanka.Neha

Ekspert ds. Priyanki

Zarejestrowany: 2009-03-14
Posty: 2561
Punkty: +9
Opis: Pochłonięta przez codzienność
Aktorka: Priyanka, Lily Collins
Aktor: Jamie Campbell Bower
Duet: Jace&Clary (Jamie&Lily)

Re: Shahrukh Khan przyrównał Mahometa do Hitlera i Churchill'a?

pawo12 napisał:

Priyanka.Neha!

Nie lubię wszelkich konfliktów i wszyscy to wiedzą, ale to o półgłówkach było naprawdę niepotrzebne. Jutrzenka wyraziło tylko swoje myśli. Takiego zabiegu uzywa się nawet, jeżeli rozmówca wie o co chodzi i to jest całkowicie normalne i szeroko spotykane i nie ma na celu uświadamiania "półgłówków".  Jak tu na forum żyję (hehehehe :]) nikt nigdy nikogo tu nie nazwał półgłówkiem, ani nie dał odczuć innemu, że może myśleć, że jest półgłówkiem - przynajmniej w żadnym z wątków na to się nie natknąłem, a siedzę tu trochę - a juz napewno nie Jutrzenka, która poprostu zawsze i klarownie wyraża swoje myśli, co jest naprawdę dobrym nawykiem. Zakładamy, że każdy tu jest inteligentny i ma wiedzę o świecie.

Widzisz ja różnych ludzi spotykam i czasem można coś źle odebrać albo odebrać inaczej niż to miło wyglądać.
Ja jestem inteligentna i mam wiedzę o świecie.
Widocznie po prostu źle odebrałam słowa - pisane Jutrzenki i tyle.
Nie musicie do mnie pisać całych listów.

Pozdrawiam Wszystkich.

Wracajmy jednak do tematu, czyli do niemiłej sytuacji, która zaistniała.

Edit:
Ja też tutaj siedzę bardzo dużo.

Ostatnio edytowany przez Priyanka.Neha (2009-06-22 23:01:00)


http://img254.imageshack.us/img254/7313/shammikapoorfuneral3.jpg

Offline

 

#29 2009-06-22 23:05:55

 beti*

Dobry dyskutant

Skąd: woj.opolskie
Zarejestrowany: 2008-02-24
Posty: 1201
Aktor: SRK

Re: Shahrukh Khan przyrównał Mahometa do Hitlera i Churchill'a?

Dokładnie Jutrzenka to osoba ,która unika jakichkolwiek kłotni .Jej wypowiedzi są zawsze jasne dla wszystkich. nikogo tu nie obraża  a kazdy ma prawo do wyrażenia własnego zdania tu na forum.  nikt nikogo tu nie obraża

a  wracając do newsa  fakt on nie może trafic do więzienia i miejmy nadzieję,że tam nie trafi

Offline

 

#30 2009-06-22 23:12:05

 Priyanka.Neha

Ekspert ds. Priyanki

Zarejestrowany: 2009-03-14
Posty: 2561
Punkty: +9
Opis: Pochłonięta przez codzienność
Aktorka: Priyanka, Lily Collins
Aktor: Jamie Campbell Bower
Duet: Jace&Clary (Jamie&Lily)

Re: Shahrukh Khan przyrównał Mahometa do Hitlera i Churchill'a?

beti* napisał:

Dokładnie Jutrzenka to osoba ,która unika jakichkolwiek kłotni .Jej wypowiedzi są zawsze jasne dla wszystkich. nikogo tu nie obraża  a kazdy ma prawo do wyrażenia własnego zdania tu na forum.  nikt nikogo tu nie obraża

a  wracając do newsa  fakt on nie może trafic do więzienia i miejmy nadzieję,że tam nie trafi

Ja też jestem taką osobą.
Rozumiem, że teraz wszyscy będą przeciwko mnie.

No nie może.
Co z dziećmi, Gauri, filmami?
Nie wyobrażam sobie tego!

Edit:
Literówka.

Ostatnio edytowany przez Priyanka.Neha (2009-06-22 23:12:31)


http://img254.imageshack.us/img254/7313/shammikapoorfuneral3.jpg

Offline

 

#31 2009-06-22 23:18:11

 beti*

Dobry dyskutant

Skąd: woj.opolskie
Zarejestrowany: 2008-02-24
Posty: 1201
Aktor: SRK

Re: Shahrukh Khan przyrównał Mahometa do Hitlera i Churchill'a?

Priyanka.Neha nikt nie będzie przeciwko Tobie źle to odebrałaś 


będzie dobrze On zawsze sobie daje rade

Ostatnio edytowany przez beti* (2009-06-22 23:18:34)

Offline

 

#32 2009-06-22 23:21:01

 milkaja

Hindustani

Skąd: ok. Łodzi
Zarejestrowany: 2007-08-29
Posty: 4643

Re: Shahrukh Khan przyrównał Mahometa do Hitlera i Churchill'a?

Paheli nie bardzo rozumiem o jaki link ci chodzi, ale wytłumaczę tak ogółem, że to wyrażenie [img]adres obrazka, który wklejasz[/img] wklejasz w tym miejscu, w którym chcesz obrazek umieścić. Jeśli chodzi o newsy to jest to górna część posta i najczęściej dodaje się r do img, żeby obrazek był po prawej stronie. Jak czegoś nie wiesz zawsze możesz zajrzeć do tematów pomocy, tam są wszelkie informacje, również na temat dodawania zdjęć.

A w ogóle to już naprawdę nie rozumiem o co tu się problemy robi, po co uwagi o półgłówkach, gdy Jutrzenka po prostu napisała swoje zdanie na temat podchodzenia Islamu do traktowania ich religii. Chyba dobrze, że rozwija swoje myśli a nie pisze tylko jednym zdaniem. Zresztą wiele razy już była uwaga zwracana by rozwijać swoje wypowiedzi, bo to nie jest chat. Lepiej napisać jednego posta niż co chwila jeden, który i tak nic nowego nie wnosi. Radzę też dobrze wczytać się w wypowiedź poprzednika zanim zacznie się odpisywać na posta, bo niezrozumienie drugiej strony to najczęstsza droga do konfliktów. Naprawdę trochę luzu, bo są o wiele poważniejsze problemy.
Zresztą widać to i w przypadku SRK. Nie zrozumiano go i proszę teraz mu nawet więzienie grozi
A nawet jeśli i nie więzienie to może stać się persona non grata dla muzułmanów a to jak wiadomo niesie za sobą zagrożenia - nawet i życia.

Offline

 

#33 2009-06-22 23:21:41

 Priyanka.Neha

Ekspert ds. Priyanki

Zarejestrowany: 2009-03-14
Posty: 2561
Punkty: +9
Opis: Pochłonięta przez codzienność
Aktorka: Priyanka, Lily Collins
Aktor: Jamie Campbell Bower
Duet: Jace&Clary (Jamie&Lily)

Re: Shahrukh Khan przyrównał Mahometa do Hitlera i Churchill'a?

beti* napisał:

Priyanka.Neha nikt nie będzie przeciwko Tobie źle to odebrałaś 


będzie dobrze On zawsze sobie daje rade

No dokładnie.
Źle to odebrałam.
Jutrzenki nie znam, więc nie mogłam przewidzieć jaka jest.
Teraz mogę powiedzieć:
Przepraszam Cię Jutrzenko.
Was za to przepraszam za całą tą dyskusję, którą wywołała moja zła interpretacja.

Pozdrawiam Was Wszystkich,
wiele osób zna mnie z innych wątków i mogą powiedzieć, że ze mną da się fajnie i miło pogadać, tak mi się daje.

Wracajmy do tematu.


http://img254.imageshack.us/img254/7313/shammikapoorfuneral3.jpg

Offline

 

#34 2009-06-22 23:37:05

Paheli

Bollymaniak

Skąd: ze stolicy!
Zarejestrowany: 2009-02-26
Posty: 1727
Punkty: +4
Opis: BALANGE
Aktor: Shahrukh Khan

Re: Shahrukh Khan przyrównał Mahometa do Hitlera i Churchill'a?

Pryianka.Neha - właśnie, jeżeli trafiłby do więzienia, jakby miał potem kręcić filmy? Na pewno już by nie wrócił, a nawet jeżeli jakimś cudem to straciłby połowę fanów..

milkaja napisał:

Paheli nie bardzo rozumiem o jaki link ci chodzi, ale wytłumaczę tak ogółem, że to wyrażenie adres obrazka, który wklejasz wklejasz w tym miejscu, w którym chcesz obrazek umieścić. Jeśli chodzi o newsy to jest to górna część posta i najczęściej dodaje się r do img, żeby obrazek był po prawej stronie.

Milkaja może trochę źle sformułowałam 'link' - chodziło mi o adres obrazka I dokładnie mówiąc, miałam też na myśli 'górną część posta' - dziękuję, już wszystko jest dla mnie jasne.

Ostatnio edytowany przez Paheli (2009-06-22 23:37:24)

Offline

 

#35 2009-06-23 00:03:16

 Priyanka.Neha

Ekspert ds. Priyanki

Zarejestrowany: 2009-03-14
Posty: 2561
Punkty: +9
Opis: Pochłonięta przez codzienność
Aktorka: Priyanka, Lily Collins
Aktor: Jamie Campbell Bower
Duet: Jace&Clary (Jamie&Lily)

Re: Shahrukh Khan przyrównał Mahometa do Hitlera i Churchill'a?

Paheli napisał:

Pryianka.Neha - właśnie, jeżeli trafiłby do więzienia, jakby miał potem kręcić filmy? Na pewno już by nie wrócił, a nawet jeżeli jakimś cudem to straciłby połowę fanów..

Ja zawsze z nim będę.


http://img254.imageshack.us/img254/7313/shammikapoorfuneral3.jpg

Offline

 

#36 2009-06-23 13:58:09

mkajol73

Robi postęp

Zarejestrowany: 2008-02-18
Posty: 318
Punkty: +5
Opis: już nieobecna
Aktorka: KAJOL
Aktor: wszyscy
Duet: srkajol

Re: Shahrukh Khan przyrównał Mahometa do Hitlera i Churchill'a?

Srk po prostu źle to ujął w słowa i stąd cała afera.
Bo przecież podstawą islamu jest obrona własnej religii, dlatego rozumiem osoby które się tym oburzyły.
Mam nadzieję że szybko cała sprawa się wyjaśni


http://img39.imageshack.us/img39/2228/ai57.png

Offline

 

#37 2009-06-23 16:03:00

Assapan

Robi postęp

8460628
Skąd: Lubuskie
Zarejestrowany: 2009-04-18
Posty: 274
Aktorka: Kajol, Preity
Aktor: Only SRK <3
Duet: SRK & Kajol
WWW

Re: Shahrukh Khan przyrównał Mahometa do Hitlera i Churchill'a?

a te się znowu kłócą, eeee sorry wymieniają lekko zdania

co do SRK to czasami należy uważać na język, nawet mimo, iż się jest KRÓLEM BOLLYWOODU to jakieś zasady obowiązują ^^
;**


http://img26.imageshack.us/img26/9712/kank06bl.jpg
Ponieważ nie zawsze na końcu tęczy znajdziesz garnek ze złotem... Toteż pozostaje Bollywood, Twój świat marzeń i kolorowych doznań

Offline

 

#38 2009-06-23 16:51:34

 Priyanka.Neha

Ekspert ds. Priyanki

Zarejestrowany: 2009-03-14
Posty: 2561
Punkty: +9
Opis: Pochłonięta przez codzienność
Aktorka: Priyanka, Lily Collins
Aktor: Jamie Campbell Bower
Duet: Jace&Clary (Jamie&Lily)

Re: Shahrukh Khan przyrównał Mahometa do Hitlera i Churchill'a?

Nie kłócimy się tylko dyskutujemy.
Zresztą ja już przeprosiłam.
Uważam sprawę za zamknięto.

U Shah Rukh'a jest tak samo jak u mnie i Jutrzenki,
nie porozumienie, złe odebranie słów.

Mam nadzieję, że wszystko będzie OK,
u SRK i między mną i Jutrzenką.

Pozdrawiam

Ostatnio edytowany przez Priyanka.Neha (2009-06-23 16:52:14)


http://img254.imageshack.us/img254/7313/shammikapoorfuneral3.jpg

Offline

 

#39 2009-06-23 21:24:16

 Jutrzenka

Dobry dyskutant

Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2007-07-15
Posty: 1834
Aktor: Hrithik
WWW

Re: Shahrukh Khan przyrównał Mahometa do Hitlera i Churchill'a?

Priyanka.Neha napisał:

Nie kłócimy się tylko dyskutujemy.

Dokładnie Jak zaczniemy częściej traktować wypowiedzi na Forum jako dyskusję a nie kłótnię, to wtedy nie będzie niepotrzebnych postów na zasadzie "nie kłóćcie się", bo one tylko niepotrzebnie zaogniają sytuację. Swoje zdanie już wyraziłam, i podobnie jak Priyanka.Neha uważam, że nie ma co do tego wracać. Między mną a Priyanką.Neha wszystko jest ok, więc miejmy nadzieję, że u SRK też wszystko pomyślnie się zakończy - tego oczywiście Mu życzę

Jutrzenka


http://images.tinypic.pl/i/00659/bvwvsv1y9qbj.png

Offline

 

#40 2009-06-23 21:36:49

 Priyanka.Neha

Ekspert ds. Priyanki

Zarejestrowany: 2009-03-14
Posty: 2561
Punkty: +9
Opis: Pochłonięta przez codzienność
Aktorka: Priyanka, Lily Collins
Aktor: Jamie Campbell Bower
Duet: Jace&Clary (Jamie&Lily)

Re: Shahrukh Khan przyrównał Mahometa do Hitlera i Churchill'a?

Jutrzenka napisał:

Priyanka.Neha napisał:

Nie kłócimy się tylko dyskutujemy.

Dokładnie Jak zaczniemy częściej traktować wypowiedzi na Forum jako dyskusję a nie kłótnię, to wtedy nie będzie niepotrzebnych postów na zasadzie "nie kłóćcie się", bo one tylko niepotrzebnie zaogniają sytuację. Swoje zdanie już wyraziłam, i podobnie jak Priyanka.Neha uważam, że nie ma co do tego wracać. Między mną a Priyanką.Neha wszystko jest ok, więc miejmy nadzieję, że u SRK też wszystko pomyślnie się zakończy - tego oczywiście Mu życzę

Jutrzenka

Rozumiem Jutrzenko, że przyjęłaś moje przeprosiny.

Wracajmy do SRK, zdecydowanie.


http://img254.imageshack.us/img254/7313/shammikapoorfuneral3.jpg

Offline

 

#41 2009-06-24 22:33:47

ROSE

Ekspert ds. SRK

Skąd: Bieszczady
Zarejestrowany: 2007-10-29
Posty: 1010
Punkty: +44
Opis: Oczarowana przez SRKhan`a
Aktorka: Kajol, Rani
Aktor: Shahrukh Khan

Re: Shahrukh Khan przyrównał Mahometa do Hitlera i Churchill'a?

Żeby za błędy w druku człowieka do więzienia wysyłać to już calkiem się ten świat wywraca do gory nogami. SKANDAL.
Kto mądry uwierzy w taką bzdetę skoro Shahrukh w co drugim wywiadzie mówi o Bogu i jest przecież obrońcą islamu.
Nie chcę wyjść na kogoś kto zawsze borni swojego idola, ale w taką bzdurę to nie uwierze, za nic. Nie On, nie obraził by Mahometa.
Podłość ludzka nie ma granic.
Jestem poprostu oburzona.

Chyba palne teraz coś głupiego, ale myślę, że ci hindusi nie doceniają tego co mają.
Shahrukh tak zawsze o Indiach , o swojej do kraju miłości, rozławia ich kurcze na cały świat a ci robią mu akie rzeczy - wiecznie się czegoś czepają


http://i139.photobucket.com/albums/q286/ANET10/2us8vax1.jpghttp://i139.photobucket.com/albums/q286/ANET10/roze.jpg

Offline

 

#42 2009-06-24 22:49:39

 Priyanka.Neha

Ekspert ds. Priyanki

Zarejestrowany: 2009-03-14
Posty: 2561
Punkty: +9
Opis: Pochłonięta przez codzienność
Aktorka: Priyanka, Lily Collins
Aktor: Jamie Campbell Bower
Duet: Jace&Clary (Jamie&Lily)

Re: Shahrukh Khan przyrównał Mahometa do Hitlera i Churchill'a?

Myślę, że ktoś po prostu nie lubi Shah Rukh'a i teraz taki jest tego skutek.
Może ktoś chce Go usunął z Show Biznesu.


http://img254.imageshack.us/img254/7313/shammikapoorfuneral3.jpg

Offline

 

#43 2009-06-24 22:56:15

ROSE

Ekspert ds. SRK

Skąd: Bieszczady
Zarejestrowany: 2007-10-29
Posty: 1010
Punkty: +44
Opis: Oczarowana przez SRKhan`a
Aktorka: Kajol, Rani
Aktor: Shahrukh Khan

Re: Shahrukh Khan przyrównał Mahometa do Hitlera i Churchill'a?

To nic nie da.
Z naszych (fanów) serc nigdy Go nie usuną.

Czasem czytałam,że nie jest już królem bo inni zdobywają rynek - BZDURA  on nie musi grać w 10 filmach rocznie, może być w 1 a i tak jest królem przez to co już osiągnął.
Takie skandale raczej tego nie osłabią.
Diament (SRK) to najtrwalszy klejnot świata, nie da się - tak ot - zarysować.

Ostatnio edytowany przez ROSE (2009-06-24 22:57:11)


http://i139.photobucket.com/albums/q286/ANET10/2us8vax1.jpghttp://i139.photobucket.com/albums/q286/ANET10/roze.jpg

Offline

 

#44 2009-06-24 23:08:37

 Priyanka.Neha

Ekspert ds. Priyanki

Zarejestrowany: 2009-03-14
Posty: 2561
Punkty: +9
Opis: Pochłonięta przez codzienność
Aktorka: Priyanka, Lily Collins
Aktor: Jamie Campbell Bower
Duet: Jace&Clary (Jamie&Lily)

Re: Shahrukh Khan przyrównał Mahometa do Hitlera i Churchill'a?

Ja dziś już to pisałam w innym wątku, ale napiszę w tym także.
Don mówił: "Złapanie Dona nie jest bardzo trudne, jest niemożliwe", a ja powiem "Zrzucenie Shah Rukh'a z tronu nie jest trudne, jest niemożliwe"!!!

Zobaczymy, może jednak zobaczymy Rani i Shah Rukh'a.


http://img254.imageshack.us/img254/7313/shammikapoorfuneral3.jpg

Offline

 
Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.hotelstayfinder.com Oтeли Рачинес https://www.hotelstayfinder.com/