Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

#1 2008-05-08 16:14:55

Mad

Gość

Sentecje, cytaty.

Te które znacie, lubicie, znajdujecie przypadkiem lub słyszycie. Te którymi chcecie sie podzielić z innymi.

"Księga Życia jest najważniejszą księgą, której nie można otworzyć ani zamknąć wedle własnego wyboru. Chciałoby się wrócić na stronę, na której się kocha, ale strona, na której się umiera, jest już pod naszymi palcami..."   - dziś usłyszany...

 

#2 2008-05-08 16:48:10

 Chandramukhi

Bollymaniak

4987652
Call me!
Skąd: Sułoszowa - okolice Krakowa
Zarejestrowany: 2007-11-28
Posty: 1506
Punkty: +9

Re: Sentecje, cytaty.

Ja już uzbierałam tego trochę, zapisuję takie "Złote myśli" od kilku lat i są to cytaty z książek, z piosenek, z filmów... Jak również znalezione kompletnie przypadkowo lub usłyszane od kogoś. Niektóre są "cheap" ale i tak zawierają w sobie jakieś przesłanie a inne są naprawdę piękne. Oto one:

“Oh, this night is too long.
I’ve no strength to go on.
No more pain, I'm falling away.
Through the mist see the face
Of an angel, who calls my name.
I remember you're the reason I have to stay.”

Zrozumiałem, że życie to ciągłość doświadczeń, które trzeba przeżywać w radości, a nie próbować je przetrwać lub ścierpieć.

Nie schylaj serca w trudzie i pocie, by oddać serce byle idiocie!

Żyć i umrzeć byłoby wielką przygodą…

Prosiłem Anioła by Cię przypilnował – nie zgodził się. Spytałem dlaczego – odpowiedział mi, że aniołami się nie opiekuje.

Nie żył ten kto nie kochał i nie zaznał miłości

"Idąc przed siebie, nie zajdziesz daleko..."

Choć życie ciąży a psychika siada nie mogę się poddać! – To moja zasada!

Życie trwa wiele lat… rodzi się wiele godzin… a wali się w jedną.

..::To smutne ukrywać się przed czymś, czego pragniesz::..

W życiu jest jak w grze: nie ma „game over”, jest tylko „next level”…

Kłamstwo łatwiej dostrzec niż prawdę, bo kłamstwo leży na wierzchu, a prawda w głębi…

Ktoś, kogo kochasz, odchodzi – ktoś z przyjaciół Ci Go odbiera!

Słońce zachodzi, ale dusza nie umiera!

Niełatwo jest wybaczyć zdradę!

Prawdziwa miłość, nawet gdy odejdzie, zawsze pozostaje w naszym sercu.

Życie jest krótkie i nie należy cofać się przed przyszłością.

Chcieć, to móc.

"Nawet w najciemniejszym zakątku, zawsze istnieje nadzieja na światło…"

Wiem tylko, że wszystko się zmienia – coś jest, a potem tego nie ma… 

..:::Przyjaźń to niewidzialna nić, która łączy ludzi:::...

Jeżeli człowiek chce wygrać życiową bitwę i zwyciężyć, sam musi o wszystkim decydować i znieść w milczeniu cierpienie.

Ten, kto raz niemądrze pokocha godny jest litości, lecz ten, kto dwa razy niemądrze pokocha jest głupcem!

Ból, który odczuwamy, przypomina nam, że, choć pochodzimy z różnych stron i mówimy różnymi językami, nasze serca biją jednym rytmem. 

Co ma być to będzie… a jak już będzie, to trzeba się z tym zmierzyć.

Obojętność i lekceważenie często wyrządzają więcej krzywd niż jawna niechęć!

Strach przed imieniem wzmaga strach przed samą rzeczą.

Prawda to cudowna i straszliwa rzecz, więc trzeba się z nią obchodzić ostrożnie.

To nasze wybory ukazują, kim naprawdę jesteśmy, o wiele bardziej niż nasze zdolności.

Dla należycie zorganizowanego umysłu śmierć to tylko początek nowej wielkiej przygody.

Są takie wydarzenia, które – przeżyte wspólnie – muszą się zakończyć przyjaźnią.

Wielka miłość pozostawia wieczny ślad.

Jeśli ktoś kocha nas aż tak bardzo, to nawet jak odejdzie na zawsze, jego miłość będzie nas zawsze chronić.

Nigdy nie ufaj niczemu i nikomu, jeśli nie wiesz, gdzie jest jego mózg.

Nawet najlepsi z nas powinni czasami liczyć się ze słowami.

Lepiej umrzeć, niż zdradzić swoich przyjaciół.

Umarli, których kochaliśmy, nie opuszczają nas – przypominamy sobie ich najdokładniej w momentach wielkiego zagrożenia. Żyją w nas i ujawniają się najwyraźniej, kiedy ich potrzebujemy.

Starzy ludzie ponoszą winę, jeśli zapomną, jak to jest, kiedy się jest młodym…

Ale w końcu zrozumiał, co Dumbledore próbował mu powiedzieć. Chodziło o różnicę między daniem się zaciągnąć na arenę, by stoczyć na niej śmiertelny bój, a wkroczeniem na tę arenę z podniesioną głową. Niektórzy być może powiedzieliby, że to niezbyt wielka różnica, ale Dumbledore wiedział (…) że to największa różnica pod słońcem.

To bardzo ważne (…) by walczyć, by ciągle walczyć, by nie ustawać w walce, bo tylko wtedy zło można powstrzymać, choć nigdy nie da się go całkowicie wyplenić…

Są różnie rodzaje męstwa. Trzeba być bardzo dzielnym, by stawić czoło wrogom, ale tyle samo męstwa wymaga wierność przyjaciołom.

To nie żadna sztuka kochać człowieka w nieszczęściu.

Miłość czyni człowieka silnym i czystym.

Kiedy wychodzi się z ciemności, słońce wydaje się jeszcze jaśniejsze.

Chcieć to nie to samo co móc…

Bywa tak, że można mieć wszystko, a tak naprawdę nie mieć nic.

Dla kogoś, kogo kocha się bardzo, człowiek jest zdolny uczynić to, co wydaje się nieprawdopodobne.

Jeżeli człowiek nie jest pewien, czy powinien coś zrobić, na ogół oznacza to, że nie powinien.

Łatwo być mądrym po szkodzie.

„Miłość ponad wszystko”.

Nadzieja – „matka głupich” – umiera ostatnia.

„Pragnienie szczęścia nigdy nie gaśnie w sercu człowieka”.

„O szczęście! Celem jesteś naszego żywota!” (Aleksander Pope)

Niepowodzenia to szczebelki drabiny prowadzącej do pełnego sukcesu…

Chcę się śmiać i śmiać się będę, Chcę Ciebie i Ciebie zdobędę…

My Friends Are Crazy But I Love Them!!!!! =]

Prawdziwa miłość przychodzi tylko wtedy, kiedy jej nie szukasz…

Ech życie, życie, co z tego masz, że dwoje ludzi w dwie drogi pchasz…?

Ludzie o wiele łatwiej wybaczają innym omyłki niż to, że mieli rację.

Kiedy jeden człowiek ratuje życie drugiemu człowiekowi, tworzy się między nimi pewna więź…

Głupi i zapominalski jest stary, który nie docenia siły młodości…

Straciliśmy świat i świat stracił nas…

Ludzie mają wrodzony talent do wybierania właśnie tego, co dla nich najgorsze.

Zagłuszanie bólu na jakiś czas sprawia, że powraca ze zdwojoną siłą.

Ludzie nie odchodzą, póki się o nich pamięta.

„Jeśli już los pozwolił nam się spotkać, wykorzystajmy dana nam szansę… Nikt nam nie podaruje drugiego życia. Nie rezygnuj ze mnie.”

Nie kocham cię za to kim jesteś, ale za to jaki jesteś, kiedy przebywam z tobą.

Nikt nie zasługuje na twoje łzy, a ten kto na nie zasługuje, na pewno nie doprowadzi cię do płaczu.

Jeżeli ktoś nie kocha Cię tak jakbyś tego chciał, nie znaczy to, że nie kocha Cię on z całego serca i ponad życie.

Prawdziwy przyjaciel jest z tobą na dobre i na złe.

Najbardziej odczujesz brak jakiejś osoby, kiedy będziesz siedział obok niej i będziesz wiedział, że ona nigdy nie będzie twoja.

Nigdy nie przestawaj się uśmiechać, nawet jeśli jesteś smutny, ponieważ nigdy nie wiesz, kto może się zakochać w twoim uśmiechu.

Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem, ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem.

Nie trać czasu z kimś kto go nie ma, aby go spędzać z tobą.

Być może Bóg chciał abyś poznał wielu złych ludzi zanim poznasz tę dobrą, abyś mógł ją rozpoznać kiedy ona się w końcu pojawi.

Nie płacz, że coś się skończyło, tylko uśmiechaj się, że ci się to przytrafiło.

Zawsze znajdzie się ktoś, kto cię skrytykuje. Zdobywaj zaufanie ludzi i uważaj na tych, których zaufanie już raz straciłeś.

Stań się lepszym człowiekiem. I zanim poznasz kogoś upewnij się, że znasz siebie i że nie będziesz chciał być taki jak on chce, ale będziesz sobą.

Stracić dobrego przyjaciela, to równoznaczne z utratą własnego życia.

Kto przestaje być przyjacielem, nigdy nim nie był.

Nie tłumacz się - przyjaciele tego nie potrzebują, a wrogowie i tak Ci nie uwierzą.

Zamiast kochać wrogów, traktuj nieco lepiej swoich przyjaciół.

Nie pozwól, aby mała różnica zdań zniszczyła wielką przyjaźń.

Nawet najlepsi przyjaciele mogą nas czasem zranić i trzeba im to wybaczać.

Wszystkie wielkości świata nie są tyle warte, co dobra przyjaźń.

Przyjaciel - to zdumiewający dar, drogocenny klejnot.

Ty i ja możemy pomagać słońcu, aby wschodziło każdego poranka.

Ludzie lubią dostawać listy od przyjaciół bez względu na ich długość i temat.

Nie biegnij za szybko przez życie, bo najlepsze rzeczy zdarzają się nam wtedy, gdy najmniej się ich spodziewamy...

Miłość to nie znaczy mówić piękne słowa , Miłość to nie znaczy tylko się całować, Miłość to nie znaczy chodzić na spacery! Lecz Miłość to znaczy być wiernym i szczerym!!!

...Nie Mów że Kochasz Jeśli Kłamiesz Bo Wtedy Serce Czyjeś Łamiesz...

Nawet szczera nienawiść jest lepsza niż fałszywa miłość

„Powiedz mi jaka jest Twoja miłość, a powiem Ci kim jesteś...”
                    (Jan Paweł II)

„Praca nikogo nie hańbi, a hańbą jest żyć w bezczynności.”

„Jeśli chcesz o czymś zapomnieć, to oznacza, że nie możesz przestać o tym myśleć”

Chwila która trwa może być najlepszą z twoich chwil…

Dzwonili do mnie z nieba, że uciekł im jeden aniołek, ale nie martw się – nie powiem im gdzie jesteś.

Dzwoniłam do nieba, żeby przysłali Ci anioła stróża, a oni na to – anioł anioła nie musi pilnować.

Życie bez miłości jest jak akwarium bez wody…

Zdrada zabija miłość, kłamstwo zabija przyjaźń.

Popełniamy błąd, kiedy chcemy być kochani, zamiast samemu kochać.

Strach przed utratą miłości czyni nas tchórzami.

Gdybyś mnie kiedyś przestał kochać, nie mów mi tego. Bóg tego także nie czyni, gdy ma zesłać śmierć.

Nie bierz życia na serio – i tak nie wyjdziesz z niego żywy.

Zdradziłam Cię o wschodzie słońca, kochając się z jeziorem, w południe skradłam pocałunek lasu, w nocy dotykałam gwiazd, a teraz jestem Twoja!

Kiedyś myślałam, że tęsknota jest miłością… Teraz wiem, że miłość jest wieczną tęsknotą.

Gdybyś kiedyś we śnie poczuł, że moje oczy nie patrzą na Ciebie z miłością, wiedz, żem żyć przestała.

Nie jest miłością ta miłość, w której nie ma szaleństwa.

Nie ten co za mną płacze, nie ten co ze mną się śmieje, lecz ten co ze mną cierpi jest moim przyjacielem.

Kobieta pamięta o pierwszym pocałunku, podczas gdy mężczyzna zapomniał o ostatnim.

Miłość jest jak woda morska – im więcej jej pijesz, tym bardziej jej pragniesz.

Miłość wszystko zwycięża i my ulegnijmy miłości!

Najbardziej odczujesz brak drugiej osoby, kiedy będziesz siedziała obok niej i będziesz wiedziała, że nigdy nie będzie twoja.

Mam tak wiele, ale miłość do Ciebie pochłania wszystko… Mam tak wiele, ale bez Ciebie wszystko staje się niczym…

Dwa serca złączone, klucz rzucony w piasek, nic nas nie rozłączy, nawet ojca pasek!

Zakochaj się dziś, nie pamiętaj co było wczoraj, które już minęło. Nie martw się o jutro, o którym nie wiesz, czy dla ciebie nadejdzie!

..:Pamiętaj mnie, bo nie będzie mnie drugi raz:..

Ty jesteś dla mnie powietrzem, a bez powietrza nie mogę przetrwać!

Żyj tak, aby każdy kolejny dzień był wyjątkowy. Wypełniaj każdą chwilę tak, aby potem wspominać ją z radością. Czerp energię ze słońca, kapiącego deszczu i uśmiechu innych. Szukaj w sobie siły, entuzjazmu i namiętności. Żyj najpiękniej jak umiesz.

Wystrzegaj się ludzi, którzy nie przeczytali żadnej książki.

Ofiarować oznacza dawać drugiemu to, co wolałoby się zatrzymać dla siebie.

Po zachmurzonym i aksamitnym niebie, w blasku księżyca i świetle gwiazd, płynie serduszko moje do Ciebie, by dać Ci buzi i iść spać.

Niemożliwe to takie wielkie słowo rzucone na wiatr przez maluczkich…

Te kilka dni, które mamy dla siebie już nigdy nie wrócą. Głupio je stracić. Nie żądaj ode mnie obietnic. Przecież sama tyle razy mówiłaś, jak bardzo jesteśmy różni. I miałaś rację. Ale są chwile, kiedy różnice się nie liczą. Na przykład teraz. Weźmy to, co życie daje nam dzisiaj. Bez pytań o jutro. I bez obietnic.

Jeden dobry uczynek nie może odkupić łotra. Ale może go skazać.

Tak łatwo zranić, tak łatwo porzucić, ale najtrudniej przeprosić i wrócić…

Być z Tobą – potem Cię stracić, to jakby kupić szczęście a łzami zapłacić...

Nie kochaj serc wielu, miej jedno wybrane, a wtedy to jedno będzie Ci oddane...

Jeśli marzyć to bez końca. Jeśli lecieć to do słońca. Gdy całować to serdecznie a gdy kochać to już wiecznie.

Spójrz w serce moje – ono nie kłamie: co ci przyrzekło – tego nie złamie.

Życie nie jest jak kaseta magnetofonowa – nie da się jej cofnąć ani puścić od nowa.

Dowiedz się kim jesteś i bądź tym kimś…

Miłość jest jak wiatr – nie widzi się jej, ale się ją czuje. (“Our love it’s like the wind – I can’t see it, but I can feel it.”)

Ideały są jak gwiazdy – można się nimi kierować, ale nie można ich dosięgnąć.

Czym jest przyjaźń? To jedna dusza mieszkająca w dwóch ciałach.

Miłość – wszędzie jej pełno a każdemu jej brak…

"Miłość jest zawsze cierpliwa i uprzejma. Nigdy zazdrosna. Miłość nigdy się nie chełpi i nie jest zarozumiała. Ani niegrzeczna, ani samolubna. Ona się nie obraża i nie jest pełna urazy. Miłość nie czerpie przyjemności z grzechów innych ludzi, ale rozkoszuje się prawdą. Jest zawsze gotowa na wybaczenie, zaufanie, nadzieję i na przetrwanie, cokolwiek się stanie".

Love needs time now or never!

Bez cierpienia nie ma współczucia.

Nie zapominajmy kim jesteśmy i skąd pochodzimy...

Jak rozpoznać tych, których już nie znamy...?

Miłość to pragnienie w sercu, o którym nikomu nie mówisz.

Żaden mężczyzna nie jest wart tego, żeby mu poświęcić wszystko.

Z deszczem przychodzimy, z rosą odchodzimy… Lecz marzenia nasze na tym świecie pozostają.

Trzy rzeczy potrzebuję do życia: słońce, księżyc i Ciebie. Słońce za dnia, księżyc nocą, a Ciebie na zawsze.

Któregoś dnia zapytasz: „Co jest dla Ciebie ważniejsze, ja czy życie?” Odpowiem: „Życie”… Ty odejdziesz, nie wiedząc, że jesteś całym moim życiem…

Trzeba żyć, jakby jutro miał być koniec świata.

"Życie jest ograniczone, ale miłość niewyczerpana..."

W życiu jest czasem trudno rozstrzygnąć co jest prawdą, co kłamstwem.

Są zasady rządzące przyjaźnią, które można wykorzystać w miłości.

Bez strachu nie może być odwagi.

Lepiej prosić o przebaczenie niż o pozwolenie.

Kochać to nie znaczy tylko wzdychać, marzyć. Kochać to nie znaczy wiecznie o kimś śnić. Kochać to znaczy komuś zawierzyć, kochać to znaczy dla kogoś żyć...

Pierwszym krokiem do miłości jest przyjaźń i ostatnim także.

Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać.

Miłość to dwie dusze w jednym ciele, przyjaźń – to jedna dusza w dwóch ciałach.

Przyjaźń zawarta w dzieciństwie to jedyne, co nie umiera wcześniej niż my.

Przyjacielem jest ten, kto wie o tobie wszystko, a mimo to dalej cię lubi.

Prawdziwa przyjaźń istnieje tylko wtedy, gdy człowiek nie ma nic, bo wówczas przyjaźń jest jego największym skarbem.

Trzeba wielu lat, by znaleźć przyjaciela, wystarczy chwila, by go stracić.

Zwycięstwo nie jest nic warte jeśli łatwo przychodzi.

Niektórych rzeczy nie robi się dla zysku. Po prostu trzeba je zrobić.

Historia często się powtarza. To fakt. Ale często się jąka.

Kto posiada kota, nie musi się bać samotności.

Miłość czyni ludzi lepszymi.

Prawdziwa miłość nie zna porażki.

Człowiek powinien żyć teraźniejszością, nie przeszłością.

Nie szukaj kogoś z kim możesz żyć, lecz kogoś bez którego żyć nie możesz.

Aby coś zyskać, należy najpierw coś stracić.

Miłość jest jak bajka, każdy o tym wie, lecz bajka dobrze się kończy, a miłość nie.

Żeby coś wygrać, trzeba czasem też przegrać.

Między przypadkiem a przeznaczeniem jest niewielka różnica…

Łatwiej poznać dziesięć krajów niż jedną kobietę.

Nic nie dostaniesz w życiu bez wysiłku... Chyba, że jest to katar. (You can get nothing in life without effort… Unless it’s a cold)

“It is not special to be special, it is special to be ordinary!” - SRK

“It’s not that I wear fantastic clothes, it’s just that clothes look fantastic on me” – SRK

“It’s nice to be important but it’s more important to be nice” - SRK

Shah Rukh Khan mówi: „Są trzy osoby we mnie. Zwyczajny człowiek, aktor i gwiazda. Próbuję trzymać się rzeczywistości jak tylko potrafię. Próbuję pamiętać co robi gwiazda, co robi aktor i co robię ja. Wiele osób, które znam stają się schizofrenikami, bo o tym zapominają.”

“Do unto others as u want them to do unto u” – motto SRK.

Klucz do sukcesu: “Work hard, think honest, do your best and leave the rest… And don’t forget to pray” – SRK.

NASRUN MINAL LAHI WAH FARAHUN KAREEB
Boże daj mi siłę żebym mógł zwyciężać.

“People watching Bollywood movies are good at heart. Bad souls do not watch this kind of movies.” (Discovery Channel)

Jeśli chcesz w życiu stać się kimś… Jeśli chcesz coś osiągnąć… Jeśli chcesz wygrać… słuchaj zawsze głosu serca. A jeśli twoje serce milczy, zamknij oczy i pomyśl o swoich rodzicach. A wtedy pokonasz wszelkie przeszkody, wszystkie trudności znikną, a zwycięstwo będzie twoje.
Tylko twoje…
("Zindagi mein kuch banna ho, Kuch hasil karna ho, Kuch jeetna ho, To hamesha apne dil ki suno, Aur ager dil se bhi koi jawaab na aaye ... To apni aankhein band karke apni Maa aur Baba ka naam lo ... Phir dekhna tum her manzil paa sakoge, Her mushkil aasan ho jayegi, Jeet tumhari hogi ..... Sirf tumhari..."
"In life if you want to become something, achieve something, win something, then listen to your heart, and if you don't get an answer from your heart...then close your eyes and think of your Mom and Dad...then watch, you will reach every destination, every difficulty will become easy, the victory will be yours, only yours.")

W życiu są dwie drogi: jedna dobra, druga zła. Zła droga jest prosta, kusząca. A właściwa droga będzie trudna, pełna przeszkód i kłopotów. Na początku złej drogi możesz znaleźć sukces, szczęście. Ale na końcu przegrasz. Właściwa ścieżka początkowo na każdym kroku piętrzy trudności i kłopoty. Ale na jej końcu zawsze wygrywasz.

Życie daje do wyboru wiele dróg i zawsze należy wybrać tę właściwą. Tę, której nie trzeba naginać i która nie prowadzi do zguby. Nigdy nie postępuj w sposób, który przyniósłby ujmę twojemu nazwisku lub pozycji społecznej. Każdy może zarabiać pieniądze, ale zdobycie szacunku… to zupełnie inna sprawa.

To nie wstyd prosić o wybaczenie, a ten, co wybacza, ma wielkie serce.

To ważne, żeby w domu było ciepło starszych, w przeciwnym razie rodzina jest niekompletna.

Szczęście nigdy nie wyrośnie w cieniu kłamstw.

Podstawą małżeństwa powinna być jedynie miłość i nic innego. Bo jeśli podstawa jest fałszywa, związek się rozpada.

Nigdy nie mów „żegnaj”. „Żegnaj” zabija całą nadzieję na ponowne spotkanie. <A kto wie? Może się kiedyś spotkamy.>

Miłość i śmierć – obie przychodzą nieproszone. Nikt nie ma nad nimi kontroli.

Wielkie historie o niekończącej się miłości skończyły się dawno temu. Trzeba nauczyć się żyć z tymi malutkimi.
                                                 
Prawdziwa miłość nigdy nie kończy się prosto.
(True love simply never ends.)

Someone… Somewhere… is made for you.

Życie zmienia się co chwila. [Życie] Raz jest cieniem, raz słonecznym światłem. [Dlatego] W każdej chwili na Ziemi żyj pełnią życia, bez względu na to ile dano ci czasu, bo jutra może nie być.

Kogoś, kto kocha całym sercem trudno jest spotkać.

Ci co próbują nigdy nie przegrywają.

Bardzo inteligentny człowiek powiedział, że pierwszym krokiem do miłości jest przyjaźń… i ostatnim również przyjaźń. Brakuje tylko środka. <Krok w przód i znajdziesz swoją drogę.>

We live once, die once and love only once...

Czasem okazanie uczuć może złamać serce.

Przeszłość zachowana w pamięci jest częścią teraźniejszości.

Wiara w miłość może być silniejsza od wiary w Boga.

Śmierć i bogactwo są nieprzewidywalne. Nie wiesz kiedy przyjdą lub odejdą.

Ludzie nie są wszechmogący.

Życie to samochód, a czas jest kołem.

Serca nie można co chwilę komuś oddawać.

Serce nie pokocha byle kogo.

Uciekamy przed tymi, którzy nas chcą, a gonimy tych, których nie znamy.

Miłość jest największym źródłem nadziei.

Miłości nie można powstrzymać.

Czymże jest góra wobec prawdziwej miłości? Nawet niebo się chyli…

Ludzie umierają, lecz miłość pozostaje.

Aby do czegoś dojść, trzeba wyruszyć w drogę.

Dom jest tam, gdzie jest serce. (Ja będę w nim zawsze.)

Cokolwiek staje nam na drodze… Jakiekolwiek bitwy musimy stoczyć wewnątrz siebie… Zawsze mamy wybór. To wybory czynią nas tym, kim jesteśmy i zawsze możemy wybrać to, co jest właściwe.

Tak długo, jak długo krew jest w kolorze miłości przepiękne pomniki jak Taj Mahal będą budowane.

Są czyny, które powstrzyma słowo i czyny, których nie powstrzyma nic.

Sometimes winning is everything.

“Only those who are up can fall down.” -SRK

Tam gdzie jest nadzieja zawsze jest szansa.

Ciała mogą się zmienić, ale dusze pozostają te same.

Oddając siebie i serce nie licz na więcej niż ból.

Nie brnij zbyt głęboko w miłość, to przyczyną jest cierpienia.

Zindagi itne dard deti hai, dil mein phir bhi ummeend rehti hai. Dil kehta hai kuch nahin hoga, par kuch to hoga ummeend kehti hai.
(Życie zadaje tyle bólu, ale w sercu wciąż jest nadzieja. Serce mówi że nic się nie stanie, lecz nadzieja mówi że coś się stanie.)

„Babu-ji powiedział zostaw wieś. Każdy powiedział zostaw Paro. Paro powiedziała zostaw picie. Teraz mówisz zostaw ten dom. Któregoś dnia On powie zostaw ten świat…”
("Babuji ne kaha Paro ko chod do, Paro ne kaha sharab ko chod do, tum keh rahi ho ghar chod do, ek din ayega jab woh kahega yeh duniya chod do…"
"Father told me to leave Paro, Paro told me to stop drinking, and you are telling me to leave the house. There will be a day when He (God) will tell me to leave the world.")

„Gdzie znów znajdę moją zagubioną niewinność? Moje zagubione sny? Moje zagubione dzieciństwo? Gdzie jest miniony cień drzew? Gdzie stworzę dla siebie dom? (Gdzie jest mój dom?)”

Mimo nienawiści na tym świecie serca są wciąż pełne miłości.

Nawet kiedy kochankowie umrą, nawet kiedy znikną z powierzchni Ziemi, ich miłość żyje wiecznie…

Niektóre historie miłosne… żyją wiecznie.
(Some love stories… live forever.)

Bo nie tylko księżyc ma blizny wyryte ku pamięci…
                (Devdas (?))

Całe życie się uczysz a i tak głupi umierasz.

"Ciężko jest zachować uśmiech na twarzy
jednocześnie nie będąc szczęśliwym"
                                                           (Ross)

Ci, co próbują, nigdy nie przegrywają… Nigdy!

Czemu obawiamy się tych, których tak bardzo kochamy?

Życie jest za krótkie na nienawiść.

Whenever in your life, sadness surrounds you...
Loneliness comes in…
And your heart says, "Now what to do?"
Just call my name 3 times in your heart…
I will come into your dream and smile…
Just like that…
With love…
                (Shah Rukh Khan)

"A dream you dream alone is only a dream. A dream you dream together is reality…"
                                                      (Yoko Ono)

When I see you smile, I can face the world,
you know I can do anything…

„Jeżeli jest się samotnym, to należy robić to żeby być wartym poznania”

Jeżeli ktoś ma poczucie godności, nie boi się nikogo. – SRK

The gift of true friendship is that it takes us by the hand and reminds us, we are not alone in the journey of life.

Life is nothing without friendship because it’s only in this relationship that one has the freedom to be oneself.

When friendship is once rooted deeply, no storm can uproot it.

„Świat należy do ludzi, którzy mają odwagę marzyć i ryzykować, aby spełniać swoje marzenia. I starają się robić to jak najlepiej.”

Ludzie kochają coś do czasu aż to zdobędą.

Raczej utonę, żeby się wyróżnić niż zostanę na powierzchni ze wszystkimi. - SRK

Dziękuję Bogu za szczęście i smutek. Jeśli nigdy nie byłeś nieszczęśliwy, nie zrozumiesz jak cudowna jest radość. – SRK

Kochać i być kochanym to tak, jakby z dwóch stron grzało na nas słońce.

Filmy z Bombaju są jak ciasteczko – trochę przesłodzone, ale rozpływające się w ustach. Mogą uleczyć skołataną duszę.
                                            Krzysztof Krawczyk

Niektóre decyzje nie są w naszych rękach.

Czasem w pewnych sprawach lepiej zaufać Bogu…

Prawda jest jedna, choć mędrcy mówią o niej na wiele sposobów.
                           Rygweda

Zaakceptujmy drugą osobę taką, jaką ona jest, mimo iż czasami ona nas drażni.

Jeden coś traci, by kto inny mógł zyskać. Takie jest życie.

Jeśli ktoś, chcąc przypodobać się kobiecie, szuka zwady z mężczyzną, którego ona kocha, złą obiera drogę.

Gdzie skarb wasz, tam i serce wasze.

Śmierć będzie ostatnim wrogiem, który zostanie zniszczony.

Nie żałuj umarłych. Żałuj żywych, a przede wszystkim tych, którzy żyją bez miłości.

Ci, którzy nas kochają, nigdy nie opuszczają nas do końca. Zawsze ich znajdziesz tutaj (w sercu).

Zwycięzcy robią rzeczy, których przegrani nie. Koncentrują się.

Ze wszystkich sław na świecie wybrałam właśnie Ciebie, tylko Tobie uwagę swą poświęcam i część siebie…

„Mówienie prawdy przychodzi nam trudniej, niż kłamstwa, które chronią tam, gdzie prawda czyni nas bezbronnymi.” – Mad

„Na tej planecie istnieje jedna wielka prawda: kimkolwiek jesteś, cokolwiek robisz, jeśli naprawdę z całych sił czegoś pragniesz, znaczy to, że pragnienie owo zrodziło się w Duszy Wszechświata. I spełnienie tego pragnienia to Twoja misja na ziemi.”
                         Paulo Coelho „Alchemik”

Prawdziwa miłość nie zna porażki.

Każdy człowiek powinien się zakochać. Miłość czyni ludzi lepszymi.

Głupcy są pewni siebie, a ludzie rozsądni pełni wątpliwości.

Odmierzaj czas liczbą przyjaciół, nie lat, odmierzaj życie przez uśmiechy, nie łzy.

“He did love her, sir, as a gentleman loves a woman… He loved her, sir, and loved her not.”
            Shakespeare “All’s Well that Ends Well”

Be hardworking, be honest to yourself, be happy, and whoever you meet, make them feel they’re special. - SRK

If someone loves you, they should love you as you are. If someone changes you and then loves you, then that is not love but a compromise. And my dear, there is no compromise in love.
(Koi pyaar kare toh tumse kare. Tume Jaise ho wase kare. Agar koi tumhe badal ke pyar kare, toh woh pyaar nahi sauda kare. Aur Saaheba Pyar mein sauda nahi.)

Sometimes, you have to lose something to win/gain other things. And those who win are called gamblers.
(Kabhi kabhi kuch jeetne ke liye kuch haar na parta hai, aur haar ke jeetne wale ko Baazigar kehte hain.)

Today I have come to realize that like our movies, in our life, by the end everything gets resolved; happy ending. And if it is not resolved then it is not the end, the picture remains my friend, the picture remains.
(Aaj is baat ka bhi yakeen ho gaya, ki hamari filmmon ki tarah hamari zindagi mein bhi end tak sab kuch theek hi ho jata hain, happies ending, aur agar theek na ho to woh 'the end' nahin, picture abhi baki hain mere dost, picture abhi baki hain.)

Today. Share another laugh today. Say another prayer today. Cry another tear today. Live another life today. See another dream today. Today. Who knows? There may be no tomorrow!
(Aaj...Aaj ek Haseen aur baant loon...Aaj ek Dua aur mang loon...Aaj ek aansoo aur pee loon...Aaj ek Zindagi aur ji loon...Aaj ek Sapna aur dekh loon...Aaj...Kya pata, Kal Ho Naa Ho!)

If there’s no risk, then what’s the point of living? Life is a risk. - SRK

Nigdy nie rań tego, co możesz zabić.

Nawet gdy niczego Ci nie brakuje, bądź chciwy życia. – SRK (dewiza)

Sometimes the greatest journey is the distance between two people.

“Mój ojciec zwykł mówić: bądź łaskawy, gdy zwyciężasz i wdzięczny, gdy przegrywasz” – SRK

"Najważniejszy jest wpływ na umysły i serca ludzi…”



Wow, trochę tego jest... Pozdrawiam tych, którzy przeczytali wszystko do końca

Ostatnio edytowany przez Chandramukhi (2008-05-08 16:49:25)


https://24.media.tumblr.com/06ce0bcbda6c0acb508892bd0e7b724e/tumblr_mz7e8gnJxm1s5k06po3_250.gif

Offline

 

#3 2008-05-08 16:52:12

 Qausain

Dobry dyskutant

Skąd: Oxford, Anglia
Zarejestrowany: 2007-07-23
Posty: 3464
Punkty: +45
Opis: Why this kolaveri di? *-*
Aktorka: Rani Mukherjee i Madhubala
Aktor: Aamir Khan i Saif Ali Khan
Duet: Qausain i Howl x]
WWW

Re: Sentecje, cytaty.

Mój ulubiony cytat (a jednocześnie motto życiowe) to ten:

"Miłość do siebie samego to początek romansu na całe życie."
Oscar Wilde



Idealnie do mnie pasuje, a jednocześnie, czyż to nie jest mądre?

Offline

 

#4 2008-05-08 17:19:36

 Chandramukhi

Bollymaniak

4987652
Call me!
Skąd: Sułoszowa - okolice Krakowa
Zarejestrowany: 2007-11-28
Posty: 1506
Punkty: +9

Re: Sentecje, cytaty.

Qausain! Bardzo dobry cytat! Pozwolisz że dołączy do mojej osobistej kolekcji? (Już nie na forum )


https://24.media.tumblr.com/06ce0bcbda6c0acb508892bd0e7b724e/tumblr_mz7e8gnJxm1s5k06po3_250.gif

Offline

 

#5 2008-05-09 10:48:50

Awatif

Gość

Re: Sentecje, cytaty.

"Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy"

"Tylko dobrzy ludzi podróżują"

"Jak chcesz się zemścić na mężczyźnie, który porwał ci żonę - zostaw mu ją"

"Kocham ludzi, ale naturę bardziej" - z filmu "wszystko za życie"

"Szczęście jest wtedy warte, kiedy dzielisz je z innymi" - z filmu "wszystko za życie"

"Stojąc miejscu nic Ci się nie stanie, ale przez to nie zrobisz kroku"

"Wszystko jest możliwe"

"Jeżeli nie wierzysz w siebie nikt tego nie zrobi" SRK

"Kobieta bawi się czymś czego nie jest w stanie pojąć" (chodzi tutaj o facetów) cytat z "Lalki"

"Kobieta może tylko kochać albo nienawidzić nie ma innej opcji"

"Kiedy będziesz umierał będziesz wiedział czy twoi przyjaciele byli naprawdę twoimi przyjaciółmi" - moja twórczość

Ostatnio edytowany przez Myriam (2008-05-09 10:50:06)

 

#6 2008-05-09 11:22:11

Mad

Gość

Re: Sentecje, cytaty.

"Miło jest być ważnym, ale bardziej ważne jest być miłym" - H.P. Baxter

"Mówienie prawdy przychodzi nam trudniej, niż kłamstwa, które chronią tam, gdzie prawda czyni nas bezbronnymi." - tekst własny

"Ateizm często pokazuje nam, że wierzymy nie w Boga prawdziwego, a w bożka." - ks. Józef Tischner

"Dla ciebie jestem ateistą, dla Boga - konstruktywną opozycją." - Woody Allen

"Kiedy żegnasz przyjaciela, nie smuć się, ponieważ jego nieobecność pozwoli ci dostrzec to, co najbardziej w nim kochasz."

"Ten jest dobrym przyjacielem, kto mówi dobrze o nas za naszymi plecami."

"To obietnice, a nie prezenty podtrzymują przyjaźń."

"Więcej warta jest przyjaźń jednego człowieka rozumnego niż wszystkich głupców." - Demokryt

"Kto chce mieć więcej niż jednego przyjaciela, nie zasługuje na żadnego." - mądre ale nie znam autora.

 

#7 2008-05-09 16:17:01

 Qausain

Dobry dyskutant

Skąd: Oxford, Anglia
Zarejestrowany: 2007-07-23
Posty: 3464
Punkty: +45
Opis: Why this kolaveri di? *-*
Aktorka: Rani Mukherjee i Madhubala
Aktor: Aamir Khan i Saif Ali Khan
Duet: Qausain i Howl x]
WWW

Re: Sentecje, cytaty.

Chandramukhi napisał:

Qausain! Bardzo dobry cytat! Pozwolisz że dołączy do mojej osobistej kolekcji? (Już nie na forum )

Oczywiście, że pozwolę! Mam kilka różnych ciekawych cytatów w zanadrzu, bo zawsze jak publikuję notkę na swoim blogu, to w zaproszeniach, które "rozsyłam" po ludziach, daję jakiś cytat.

Moje ulubione to:

"Miłość to sprawa idealna, małżeństwo – realna. Połączenie rzeczy realnej z idealną nigdy nie uchodzi bezkarnie."
Johann Wolfgang von Goethe

"Gdy kobieta jest w wielkim gniewie, pocałunek nie pomoże. Trzeba ją pocałować przynajmniej cztery razy."
Carlo Goldoni

"Jesteśmy tak szczęśliwi dając rady, że czasem robimy to nawet w interesie tego, komu doradzamy."
Jules Renard

"Pieniądze szczęścia nie dają. Dopiero zakupy."
Marylin Monroe

Jest tego jeszcze dużo, dużo więcej, ale nie chciało mi się ich tu wypisywać.

Offline

 

#8 2008-05-12 13:39:44

Awatif

Gość

Re: Sentecje, cytaty.

Zapomniałam o najważniejszym:

"Umisz liczyć to licz na siebie"

 

#9 2008-05-12 19:13:54

Amrita*

Robi postęp

Zarejestrowany: 2008-03-23
Posty: 370
Aktorka: Preity, Kajol, Rani
Aktor: SRK,Saif
Duet: SRK-Kajol, Saif- Preity

Re: Sentecje, cytaty.

ja tez mam pare ulubionych sentencji i cytatów

Nie ważne ile mamy lat... Zawsze wybór nalezy do nas... Od pierwsyzch chwil zycia.. Dlatego kazdy wybiera własna droge.. ale czy mamy odwagę dorosnąć ??

Dorastanie to powolne akceptowanie tego ze jestemy inni.. W końcu przestajemy buntowac sie przeciwko rodzicom.. Nie ma znaczenia, jacy oni są.. Stajemy sie odpowiedzialni za nasze czyny....

Pewnego dnia niebo zapełnia sie duchami.... Zycie szkieletami, Chwała klęskami a mowa ciszą... Pewnego dnia w naszym zyciu pojawia sie zdrada....

Oczekując switu zadaje sobie pytanie.. "co jest gorsze??" To ze ktos nie potrafi chodzic czy ze nie potrafi kochać ?? Ile razy Ci którzy pokonują wiele przeszkód osiągaja wiecej od tych co maja droge usłaną rózami ??

Jesli przechodzisz przez zycie zamknięty w sobie to tak jakbys szedł przez pustynie zataczając koło.. Wpuszaczając innych do naszego serca znajdziemy droge do oazy...


Nie bój się cieni,one świadcza o tym,że gdzieś znajduje się swiatło:)

Słońce, JestWKażdymCzłowieku, TrzebaTylkoUmiećPoczućJegoCiepło...

często najmądrzejsza odpowiedzią jest milczenie...

NiePrzestawajSięUśmiechaćBoNieWieszKtoMożeZakochaćSięWTwoimUśmiechu

Ja tańczę a niebo mi gra =)

Ważne Są Tylko te Dni, których jeszcze nie znamy...

milosc to odkrycie ze rzeczywistosc jest piekniejsza od marzen


No.. to tyle.. jaby mi sie jeszcze cos przypomniało to dopiesze...


Rab Ne Bana Di Jodi -- premiera 12 grudnia <3<3
http://img134.imageshack.us/img134/842/2dhfivp1cq8.jpg

Offline

 

#10 2008-05-12 22:58:03

 Jutrzenka

Dobry dyskutant

Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2007-07-15
Posty: 1834
Aktor: Hrithik
WWW

Re: Sentecje, cytaty.

Amrita*!
Świetne sentencje wymieniłaś Są bardzo mądre i bardzo życiowe

Jutrzenka


http://images.tinypic.pl/i/00659/bvwvsv1y9qbj.png

Offline

 

#11 2008-05-23 00:02:25

Mad

Gość

Re: Sentecje, cytaty.

"Im groźniejszy wróg, tym boleśniej upada."

"Podrzuć własne marzenia swoim wrogom, może zginą przy ich realizacji."

"Czego twój wróg nie powinien wiedzieć, nie mów przyjacielowi."

"Jeden stracony przyjaciel - to co najmniej stu wrogów więcej."

 

#12 2008-05-23 00:19:29

Lotri

Dobry dyskutant

1986107
Call me!
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2007-04-26
Posty: 1740
WWW

Re: Sentecje, cytaty.

Qausain napisał:

"Pieniądze szczęścia nie dają. Dopiero zakupy."
Marylin Monroe

kurrrczę!! A ja myślałam, że to mój tekst. No niestety, Marylin doszła do tego wcześniej. Ale przynajmniej doszłyśmy do tego samego wniosku

Offline

 

#13 2008-05-23 10:30:07

Awatif

Gość

Re: Sentecje, cytaty.

"Ten kto ma fałszywych przyjaciół ma prawdziwych wrogów"

"Jak chcesz mieć przyjaciela dobrego nie chodź za często do niego"

"Kariera jest piękna, tylko do niej się nie przytulisz w zimną noc" Marlin Monroe

z filmu "Wszystko za życie":


"W dziewiczych lasach jest rozkosz,
W odludnych wybrzeżach zachwyt
Towarzystwo, jeśli nikt nie przeszkadza
W głębi morza i i ryku muzyki
Nie to, że mniej kocham człowieka
ale naturę bardziej"


"Delikatność kryształu nie jest jego wadą a świadczy o jakości"

"Jeśli przyznamy, że ludzkim życiem rządzi rozsądek to możliwość życia jest zniszczona"

"Moje życie było bardziej ekscytujące kiedy nie miałam grosza przy duszy"

"Piękno wolności i prostoty jest zbyt wspaniałe, żeby z niego zrezygnować"

"Instynkty, które wyczuwają niebezpieczeństo utraty tak wielkiej i nieuniknionej, że umysł opiera się zaakceptowaniu jej"

"Jeśli chcesz czegoś w życiu, sięgnij po to i to weź"


"W końcu rdzeń ludzkiej duszy rodzi się z nowych doświadczeń"

"Jesteś w błędzie jeżeli myślisz, że radość życia dają głównie związki międzyludzkie. Bóg uśmiecił ją wokół nas. Jest we wszystkim co możemy doświadczyć. Ludzi muszą tylko zacząć inaczej na to patrzeć"


"Kiedy wybaczasz to kochasz. A kiedy kochasz spływa na Ciebie Boże światło"


z reportażu o Amiszach:

"Każdy człowiek jest przez Boga przeznaczony. Jeżli masz wejść do nieba - pójdzie tam, jeśli ma być potępiony - nic na Ziemi nie uchroni go od tego. Dlaczego więc miałbym Ciebie nawracać albo przekonywać o swojej racji? To sprawa Boga - on rozdzielił już role"
- szkoda, że tego ludzi nie rozumieją.

"Bo to co naprawdę warto poznać jest ukryte dla oczu"

"Religia to nie tylko kościół do którego człowiek idzie okazyjnie, aby się pomodlić, religia to świat w którym trzeba stale żyć" Gilbert Keith Chesterton

Ostatnio edytowany przez Awatif (2008-05-23 10:33:03)

 

#14 2008-10-16 21:12:50

Luthien

Zaczyna się rozkręcać

5737356
Zarejestrowany: 2008-01-02
Posty: 770
Punkty: +1
Aktorka: Konkona Sen Sharma
Aktor: Kunal Kapoor i Saif Ali Khan
Duet: Pan Darcy i Paulinka :)

Re: Sentecje, cytaty.

Pośród śmierci trwa życie, pośród kłamstwa trwa prawda, pośród ciemności trwa światło. Stąd wnioskuję, że Bóg jest życiem, prawdą i światłem.
Ghandi


http://img185.imageshack.us/img185/1407/01dfcrop.jpg

Offline

 

#15 2009-01-20 16:54:38

 irkaaa:)

Hindustani

Zarejestrowany: 2009-01-12
Posty: 3124
Punkty: +17

Re: Sentecje, cytaty.

"Ten kto ma fałszywych przyjaciół ma prawdziwych wrogów"

"Nawet w obliczu śmierci przyjemna jest świadomośc posiadania przyjaciela..."

"Dobrze widzi sie tylko sercem,najważniejsze jest niewidoczne dla oczu..."

"Powiedz mi jaka jest Twoja miłość a powiem Ci kim jestem..."

"Musicie od siebie wymagać nawet gdyby inni od Was nie wymagali..."


i najważniejszy:

"Spieszmy sie kochać ludzi-tak szybko odchodżą..."


"I am the yearning that resides in a woman´s heart... that´s who I am"
Shah Rukh Khan

Offline

 

#16 2009-01-21 19:45:43

Beata

Gość

Re: Sentecje, cytaty.

"Prosty zwyczaj nie pożyczaj"  -  zwłaszcza filmów bolly, tym co nie szanują płyt

 

#17 2009-03-04 20:23:20

Sanjula

Stały bywalec

9381153
Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2007-05-13
Posty: 2176
Punkty: +5
Opis: Matura 2010. Brak czasu.. :(
WWW

Re: Sentecje, cytaty.

Przyszedł mi do głowy jeden

"Miłość to nie jest patrzenie sie w siebie.
To patrzenie w tym samym kierunku... "

Ks. Piotr Pawlukiewicz

To ostatnio mój ulubiony cytat

Ostatnio edytowany przez Sanjula (2009-03-04 20:25:56)



Bo KRÓL jest tylko jeden! <3

Offline

 

#18 2009-03-13 14:54:18

Shanti0101

Bollyamator

Skąd: Piotrków Trybunalski
Zarejestrowany: 2009-03-12
Posty: 4
Opis: SRK <3

Re: Sentecje, cytaty.

A ja mam trochę cytatów z serii " SRK powiedział..." :


"Walk on with hope in your heart and you'll never walk alone"
"Idź przez życie z nadzieją w sercu, a nigdy nie będziesz szedł samotny."


"It is not special to be special, it is special to be ordinary!" (Shah Rukh Khan about Devdas)
"Nie jest oryginalne być oryginalnym, oryginalnie jest być zwykłym."


"Home is where the heart is" 
" Twój dom jest tam, gdzie twoje serce."


"Awards who ignores me are losers."
"Wygrani, którzy mnie ignorują są przegranymi."


"Don't call him God, he's just Shah Rukh!" (Gauri Khan)
"Nie nazywaj go Bogiem, to jest po prostu Shah Rukh."


"I am the yearning that resides in a woman´s heart... that´s who I am"
"Jestem czułością wypełniającą kobiece serce…oto jest kim jestem."


"Whatever you feel...just dance it!"
"Cokolwiek leży ci na sercu…wytańcz to!"


"Humanity is the biggest religion"
"Największą religią jest ludzkość."


"I believe, being Indian is hip!" (Shah Rukh Khan to Daily Pioneer)
"Sądzę, że być hindusem jest ... (tutaj proszę wstawić aktualny polski zwrot na szpan)."


"We live once, die once and love only once"
"Żyje się raz, umiera się raz i kocha się raz."


"You never win the silver, you only lose the gold."
"Nigdy nie wygrywasz pierwszego miejsca, lecz przegrywasz pierwsze."  lub
"Nigdy nie wygrywasz srebra, lecz przegrywasz złoto."


"I guess, I'm not much of a metro-sexual. I'm just sexual, that's it."
"Nie jest tak, że jestem pociągający dla gejów i dziewczyn. Ja po prostu jestem sexy."   lub
"Ja nie jestem pięknisiem. Ja po prostu jestem piękny."


"I'd die if people didn't recognise me. I would not be able to walk on the road if people didn't mob me. That's what I work for."
"Umarłbym, gdybym był nierozpoznawalny. Nie potrafiłbym iść drogą, gdyby ludzie mnie nie otaczali. To jest cel dla którego pracuję."


"The dream I chased, took me on a journey. A journey more rewarding then the goals, the achievements. When I look back it's like facing a million mirrors. Each reflection opens a window. A window to the world I've just discovered...... The world I want to share with all of you"
"By zrealizować marzenie udałem się w drogę. Lecz ta podróż okazała się wspanialsza niż jej cel. Gdy spojrzę za siebie widzą milion luster. Każde z nich jest jak okno, otwierające się światy, które właśnie odkryłem.. światy, którymi chciałbym się z wami wszystkimi podzielić."


"If I hadn't met Gauri and Kajol hadn't met Ajay, then who knows what would have happened"
"Gdybym nie poznał Gauri i Kajol, nie poznał Ajay, to kto wie co by się stało."


"I want to make people intellectually aware of the eastern side of the world - I dance on top of a train." (Shah Rukh Khan on CNN)
"Gdy chcę skierować ludzkie intelekty w stronę świata wschodu – zaczynam tańczyć na dachach pociągów."


"If my wife is not with me, I can't go up to a buffet table and fill my plate, I feel too shy to do that."
"Gdy nie ma mojej żony obok mnie, nie podejdę nawet do stołu nabrać jedzenia na talerz. Taki jestem nieśmiały."


"I want to make toilets for ladies all over the place so they don't have to stand on the roadside .... It hurts me to see women on the roads searching for a place to go and clean up or wash up or whatever. And these are personal dreams." (Shah Rukh Khan on CNN)
"Chciałbym zbudować żeńskie toalety ma każdym rogu, tak żeby nie musiały stać przy krawężnikach. Nic mnie tak nie boli jak widok kobiet szukających na ulicach miejsca, gdzie mogłyby się obmyć lub zrobić coś innego. To moje marzenie."


"I am touched with the love and affection German fans have shown me and I promise to come back to Germany soon and you know I stand by my word." (Shah Rukh Khan, Temptation 2004 - Dortmund, Germany)
"Jestem wzruszony miłością i oddaniem mych niemieckich wielbicieli. Przyrzekam, że przybędę do Niemiec już wkrótce. Wiecie, że dotrzymuję słowa."


"Thank you for giving me so much love, that I don´t miss my parents anymore" (Shah Rukh Khan, IIFA Awards Amsterdam)
"Dziękuję za wielką dawkę miłości, jaką od was dostaję. Dzięki wam nie tęsknię już za rodzicami."


"I thank God for happiness AND sadness... if you're never sad you'll never know how good happiness is!"
"Dziękuję Bogu za wszelkie szczęścia i smutki... gdybym nigdy nie był smutny, nie wiedziałbym czym jest szczęście."

Offline

 

#19 2009-07-07 12:18:24

 irkaaa:)

Hindustani

Zarejestrowany: 2009-01-12
Posty: 3124
Punkty: +17

Re: Sentecje, cytaty.

Shanti0101
świetne cytaty z serii Srk

ja ostatnio znalazłam na necie świetny cytat! strasznie mi się podoba

"Srebrny Anioł stał nade mną, modlił się za mnie, strzegł mnie, kochał bezgranicznie...
A ja go zdradziłam ze zwykłym śmiertelnikiem."



— VayonMoon (autor myśli)



oraz kilka innych:

"Kocha się za nic. Nie istnieje żaden powód do miłości."
— Paulo Coelho

"Boże, po stokroć świety, mocny i uśmiechnięty...Uśmiechnij się nade mną"

-ks. Jan Twardowski

bardzo mi sie podoba jeszcze zdanie wypowiedziane przez Maximusa w filmie "Gladiator"

"Nasze czyny za życia brzmią echem w wieczności."


"I am the yearning that resides in a woman´s heart... that´s who I am"
Shah Rukh Khan

Offline

 

#20 2009-08-24 13:00:26

Daniel8919

Bollyamator

Zarejestrowany: 2009-08-24
Posty: 1

Re: Sentecje, cytaty.

Witam, poszukuję jednej sentencji. Jest ona o SUKCESIE lub o SZCZĘŚCIU. Nie jestem pewien dokładnie. Nie pamiętam również niestety autora, ale był to ktoś, kto żył dawno dawno temu (starożytność, średniowiecze). Jakieś około 2, 3 lata temu widziałem w Warszawie na billboardzie bodajże Gazety Wyborczej tę sentencję i od razu mi się ona spodobała. Bardzo proszę o pomoc.

Offline

 

#21 2009-08-24 20:27:37

 irkaaa:)

Hindustani

Zarejestrowany: 2009-01-12
Posty: 3124
Punkty: +17

Re: Sentecje, cytaty.

Daniel8919 napisał:

Witam, poszukuję jednej sentencji. Jest ona o SUKCESIE lub o SZCZĘŚCIU. Nie jestem pewien dokładnie. Nie pamiętam również niestety autora, ale był to ktoś, kto żył dawno dawno temu (starożytność, średniowiecze). Jakieś około 2, 3 lata temu widziałem w Warszawie na billboardzie bodajże Gazety Wyborczej tę sentencję i od razu mi się ona spodobała. Bardzo proszę o pomoc.

polecam Ci wpisać w google "Sentencje, cytaty" i poszukać na odpowiednich stronkach, może wtedy szybciej znajdziesz choć łatwo nie będzie


"I am the yearning that resides in a woman´s heart... that´s who I am"
Shah Rukh Khan

Offline

 

#22 2010-02-25 13:37:18

 donaannawp.pl

Dobry dyskutant

Skąd: POLSKA
Zarejestrowany: 2010-02-04
Posty: 973
Punkty: +70
Opis: Indie-ósmy cud świata:)
Aktorka: RANJI,BARBARA MORI
Aktor: SRK SHAHID KAPOOR
Duet: RANJI SRK

Re: Sentecje, cytaty.

Na tym forum przeważają  kobietki więc ja coś dodam właśnie o kobietkach.

* ''Żadna kobieta nie powiedziała nigdy całej prawdy o swoim życiu.''
*'' Dziwna to rzecz serce ludzkie, a kobiece w szczególności''.
*"Nie łudźcie się, że uczynicie dziewczynę piękną, jeśli nie uczynicie jej wpierw szczęśliwą".
*"Gdyby w kobiecie nie panował anioł razem z diabłem, nie byłaby interesująca".
*"Piękność jest pierwszym darem, który natura daje kobiecie, i jest pierwszym, który jej odbiera".


http://img215.imageshack.us/img215/9821/53757605.jpg

Offline

 

#23 2010-02-25 17:04:05

 kwiecien25

Bollymaniak

Skąd: Opoczno
Zarejestrowany: 2009-08-01
Posty: 1304
Aktorka: Kajol
Aktor: SRK
Duet: SRK & Kajol

Re: Sentecje, cytaty.

Ten ostatni szczególnie mi się podoba, bardzo prawdziwy

Offline

 

#24 2010-02-25 17:22:02

Irisha

Stały bywalec

Zarejestrowany: 2008-01-06
Posty: 2399
Punkty: +11
Aktorka: Anushka Sharma
Aktor: Jared J. Leto
Duet: Arnav & Khushi

Re: Sentecje, cytaty.

Mi się bardzo podoba ten cytat
"Trudno popierać to, co było, ale trudno się zgodzić z tym, co jest."

Offline

 
Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Hotels Santa Teresa Gallura Iggy Blue home