Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

  • Index
  •  » Newsy
  •  » "The Merchants of Bollywood" w Polsce

#1 2009-09-05 17:29:43

 milkaja

Hindustani

Skąd: ok. Łodzi
Zarejestrowany: 2007-08-29
Posty: 4643

"The Merchants of Bollywood" w Polsce

"The Merchants of Bollywood" w Polsce http://www.makroconcert.com/img/catalog/75_photo_1_big_2_113354.jpg

Już niedługo, za niecałe trzy miesiące, jedno z największych widowisk Bollywood pojawi się w Polsce.

Po wielkim show "Bharati" pojawi się w Polsce kolejne wielkie widowisko. "The Merchants of Bollywood", bo o nim mowa, to przedstawienie godne uwagi. Na scenie pojawi się kilkudziesięciu tancerzy, aktorów i wokalistów. Ubrani w swoje bajecznie kolorowe stroje zaprezentują nam show ukazujące bogactwo kulturowe Indii. Przy dźwiękach muzyki granej na żywo na tradycyjnych ludowych instrumentach wraz z multimedialnymi projekcjami zabiorą nas w świat największej metropolii filmowej, jaką jest Bombaj.

W spektaklu "The Merchantsof Bollywood", tak jak w filmach bollywoodzkich, odnajdziemy eksplozję emocji takich jak humor, namiętność, dramat, zazdrość, nienawiść czy przyjaźń. Wszystkie uczucia są wyrażane poprzez taniec, przeważnie zbiorowy, łączący tradycyjny indyjski taniec ze współczesnym europejskim.

Egzotyczna muzyka jest mieszanką tradycyjnych indyjskich rytmów i najbardziej chwytliwych bollywoodzkich hitów. Zaaranżowana przez wziętych indyjskich kompozytorów Salima i Sulaimana Merchantów (zdobywców najważniejszych nagród indyjskiego przemysłu filmowego Screen Awards, Zee Award, IFA Award), odpowiedzialnych m.in. za soundtrack do filmu Dhoom (2004), który odniósł międzynarodowy sukces. Choreografię przygotowała najbardziej rozpoznawalna bollywoodzka tancerka Vaibhavi Merchant, o której mówi się, że ma „dotyk Midasa”. Pracowała przy wielu filmach jak Prosto z serca, Nie mów nic oraz nominowanym do Oscara Dawno temu w Indiach i zdobyła wiele nagród, m.in.: National Film Award for Best Choreography, Zee Best Choreography Award czy Star Screen Best Choreography Award.

Obsada widowiska, a wśród nich odtwórcy głównych ról Carol Furtado, Dipender Singh i Arif Zakaria, to bardzo znani i popularni artyści w bollywodzkim świecie. Występują w największych produkcjach, podziwiani przez fanów i chwaleni przez krytyków za talent, urodę i emanujący z nich entuzjazm.

Całe przedstawienie ma jeszcze jedną pozytywną cechę: autentyczność. Jest oparte na prawdziwej historii dynastii Merchantów, rodziny bollywoodzkich choreografów, którzy wzięli na siebie odpowiedzialność za podtrzymywanie antycznej tradycji tańca Kanthak nazywanego tańcem bogów. Niestety jest ona zagrożona - Shantial Merchant jest ostatnim w linii guru. Jedyna nadzieja we wnuczce mistrza Ayeshy, która wbrew woli dziadka wyjechała do Bollywood, aby tam robić karierę. Pewnego dnia Ayesha postanawia pogodzić się z Shantialem - wraca w rodzinne strony i odnajduje miłość z dzieciństwa, Udaya. Uczucie ponownie rozkwita.

Widowisko odbędzie się :

12-09-2009 Wrocław, Hala Stulecia
12-10-2009 Poznań, Hala Arena
12-12-2009 Bydgoszcz, Hala Łuczniczka
12-14-2009 Gdynia, Hala Sportowo –Widowiskowa Gdynia
12-15-2009 Warszawa, Sala Kongresowa
12-16-2009 Warszawa, Sala Kongresowa
12-17-2009 Zabrze, DMiT


Więcej informacji na temat, punkty sprzedaży biletów oraz ich ceny na stronie > http://makroconcert.pl/

źródło

Offline

#2 2009-09-05 19:05:20

 fate

Stały bywalec

Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2009-06-18
Posty: 3088
Opis: On dotknął mojej duszy.
Aktorka: Kajol
Aktor: Shah Rukh Khan
Duet: Kajol i Shah Rukh Khan

Re: "The Merchants of Bollywood" w Polsce

Fajnie by było na takie widowisko się wybrać, ale cena biletów jest obłędna. Szczerze to za dużo jak na moją kieszeń. Jestem ciekawa czy przypadkiem nie pokarzą tego w telewizji. Mam taka cichą nadzieję.


Matki bywają dziwne. Kiedy Bóg je stworzył, wszystko co miał umieścić w głowie, umieścił tutaj - w ich sercach. Dlatego myślą i rozumieją sercem i nim kochają.

Offline

#3 2009-09-05 19:33:11

 Samira93

Wkręca się

6690539
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2008-02-12
Posty: 219

Re: "The Merchants of Bollywood" w Polsce

Och ja bym na to poszła!
Najtańszy bilet 80 zł.
Hmmm no tak w sumie nie takie tanie. Poszłabym, gdybym nie musiała wydawać swoich pieniędzy
Nie wiem, zobaczy się jeszcze.
O tak! Fajnie by było jakby dali w telewizji


http://images37.fotosik.pl/241/3ce8a5d99a26f38d.jpeg

Offline

#4 2009-09-05 19:52:01

 Raveena

Bywalec

10674821
Skąd: Gniezno
Zarejestrowany: 2008-05-05
Posty: 543
Punkty: +2
Aktorka: Rani Mukherjee
WWW

Re: "The Merchants of Bollywood" w Polsce

eh..marzenie...chociaż do poznania nie mam daleko, ale kto by tam ze mną pojechał..bo pieniadze akurat bym miała:) szkoda..zobaczyć coś tak pięknego na żywo..


http://img216.imageshack.us/img216/1922/raniusiakopiarb3fs1.jpg

Offline

#5 2009-09-05 20:01:07

 fate

Stały bywalec

Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2009-06-18
Posty: 3088
Opis: On dotknął mojej duszy.
Aktorka: Kajol
Aktor: Shah Rukh Khan
Duet: Kajol i Shah Rukh Khan

Re: "The Merchants of Bollywood" w Polsce

Ja mieszkam w Poznaniu, a do Areny mam 15 min tramwajem, ale co z tego jak nie mam kasy.


Matki bywają dziwne. Kiedy Bóg je stworzył, wszystko co miał umieścić w głowie, umieścił tutaj - w ich sercach. Dlatego myślą i rozumieją sercem i nim kochają.

Offline

#6 2009-09-05 21:54:16

 kwiecien25

Bollymaniak

Skąd: Opoczno
Zarejestrowany: 2009-08-01
Posty: 1304
Aktorka: Kajol
Aktor: SRK
Duet: SRK & Kajol

Re: "The Merchants of Bollywood" w Polsce

U mnie kaska jakos by sie znalazla, gdyby nie ten dojazd kurcze zawsze cos stanie na przeszkodzie

Offline

#7 2009-09-06 12:52:19

 Supriya

Dobry dyskutant

8155158
Call me!
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2007-10-29
Posty: 2282
Punkty: +16
Aktorka: Rani Mukherji
Aktor: Aamir Khan, Prabhas
Duet: Riteish i Supriya rzecz jasna!

Re: "The Merchants of Bollywood" w Polsce

OMG nie wierzę!!! W Warszawie są jakieś dwa tygodnie po moich urodzinach, na dodatek 18, aaaaa mamo już wiesz co chcę w prezencie ^^
Uwielbiam choreografie Vaibhavi Chociażby popularną ostatnio "Hadippa the remix" z DBH

Offline

#8 2009-09-06 13:28:27

Martiina_

Bywalec

Skąd: Jestem ze Skierniewic
Zarejestrowany: 2009-06-08
Posty: 522
Opis: I love India!
Aktorka: Kajol,Rani,Juhi,Ash,Madhuri;)
Aktor: Shahruś :heart:
Duet: SRKajol, SRK/juhi, SRK/mathuri
WWW

Re: "The Merchants of Bollywood" w Polsce

ja tak daleko nie mam . 1 godzinę pociągiem i tyle. Kasę to nie wiem może bym skołowała ale to by był cud. Bo teraz to kryzys i w ogóle. Bym musiała prosić rodziców na kolanach , płakać i odprawiać cyrki żebym dostała kasę ale to nie wszystko jak bym dostała tą kasę to jeszcze rodzic by musiał mieć wolne i bym musiała być sama na tym koncercie bo jak 2 osoby to np. 2 x 80 (najtańszy bilet) to 160 zł na 2 osoby a droższe bilety na 2 osoby huhu ile to by było. A do tego gówniane miejsce na końcu jak najtańszy bilet . Marzenie ściętej głowy....Ale spróbować można...tylko szczęścia życzę..
CO do urodzin to niestety nie mam bo ja w kwietniu obchodzę
Oj ale bym chciała na taki koncert iśc ALE NA PEWNO NIE POJADĘ

Ostatnio edytowany przez Martiina_ (2009-09-06 13:30:58)


http://www.fothost.pl/upload/09/40/d09d65cc.bmp

Offline

#9 2009-09-06 13:42:59

 fate

Stały bywalec

Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2009-06-18
Posty: 3088
Opis: On dotknął mojej duszy.
Aktorka: Kajol
Aktor: Shah Rukh Khan
Duet: Kajol i Shah Rukh Khan

Re: "The Merchants of Bollywood" w Polsce

A ja się dowiedziałam,że nawet gdybym uzbierała kasę to i tak pójść bym nie mogła. Jakaś urodzinowa imprezka się szykuje na ten dzień. 


Matki bywają dziwne. Kiedy Bóg je stworzył, wszystko co miał umieścić w głowie, umieścił tutaj - w ich sercach. Dlatego myślą i rozumieją sercem i nim kochają.

Offline

#10 2009-09-06 13:45:16

Martiina_

Bywalec

Skąd: Jestem ze Skierniewic
Zarejestrowany: 2009-06-08
Posty: 522
Opis: I love India!
Aktorka: Kajol,Rani,Juhi,Ash,Madhuri;)
Aktor: Shahruś :heart:
Duet: SRKajol, SRK/juhi, SRK/mathuri
WWW

Re: "The Merchants of Bollywood" w Polsce

Oj...fate nie martw się może pogadasz jeszcze z rodzicami...mam nadzieję że pojedziesz na ten koncert jakby co jestem z tobą


http://www.fothost.pl/upload/09/40/d09d65cc.bmp

Offline

#11 2009-09-06 14:18:14

 fate

Stały bywalec

Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2009-06-18
Posty: 3088
Opis: On dotknął mojej duszy.
Aktorka: Kajol
Aktor: Shah Rukh Khan
Duet: Kajol i Shah Rukh Khan

Re: "The Merchants of Bollywood" w Polsce

Dzięki Martiina_, lecz niestety problem nie leży po stronie moich Rodziców tylko Teściowej, a Ona mnie ze Swoich łap nie wypuści.
Liczę więc,że może telewizja pokarze to szoł.


Matki bywają dziwne. Kiedy Bóg je stworzył, wszystko co miał umieścić w głowie, umieścił tutaj - w ich sercach. Dlatego myślą i rozumieją sercem i nim kochają.

Offline

#12 2009-09-06 18:10:42

Martiina_

Bywalec

Skąd: Jestem ze Skierniewic
Zarejestrowany: 2009-06-08
Posty: 522
Opis: I love India!
Aktorka: Kajol,Rani,Juhi,Ash,Madhuri;)
Aktor: Shahruś :heart:
Duet: SRKajol, SRK/juhi, SRK/mathuri
WWW

Re: "The Merchants of Bollywood" w Polsce

aaaaaa...sorki ...inaczej zrozumiałam...no to niech twoja teściowa się przełamie i cię puści ale możesz poprosić męża jak nie poskutkuję taki mały szantażyk ...ja bym tak zrobiła Trzymaj się
Co do telewizji to liczę też że puszczą chyba że to są dranie


http://www.fothost.pl/upload/09/40/d09d65cc.bmp

Offline

#13 2009-09-07 11:22:12

 olga89

Hindustani

Skąd: Brighton
Zarejestrowany: 2008-08-11
Posty: 6730
Aktor: Aidan Turner ^^
Duet: Ross & Demelza, Kili & Tauriel

Re: "The Merchants of Bollywood" w Polsce

Świetnie, że puszczą to w Polsce
Niestey cena rzeczywiście zabija i nawet jeśli puścili by to w moim mieście to i tak bym nie poszła


http://i.imgur.com/3uQkYFu.gif http://i.imgur.com/qO1XQJf.gif http://i.imgur.com/Peify3l.gif http://i.imgur.com/rIk6ZPr.gifAidan Turner

Offline

#14 2009-09-07 14:44:12

 anulka

Ekspert ds. Kajol

11036596
Skąd: Rzeszów
Zarejestrowany: 2008-05-31
Posty: 2944
Punkty: +34
Aktorka: Kajol
Aktor: Shahrukh
Duet: SrKajol

Re: "The Merchants of Bollywood" w Polsce

Zabije.......... i znów nie Rzeszo , zewsze wszystko wszędzie tylko nie w Rzeszowie.........

Offline

#15 2009-09-10 20:22:20

Paheli

Bollymaniak

Skąd: ze stolicy!
Zarejestrowany: 2009-02-26
Posty: 1727
Punkty: +4
Opis: BALANGE
Aktor: Shahrukh Khan

Re: "The Merchants of Bollywood" w Polsce

http://www.makroconcert.com/pl.php/even … bollywood/

Co sądzicie? Ja osobiście będę urabiać rodziców ^.^

Offline

#16 2009-09-11 16:00:23

bollykate

Zaczyna się rozkręcać

Skąd: Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2009-03-31
Posty: 822
Aktorka: Kajol, Rani Mukherjee
Aktor: Shahrukh Khan

Re: "The Merchants of Bollywood" w Polsce

A ja jestem przeszczęśliwa bo będzie w Bydgoszczy!!! Super Nareszcie coś w tej Bydgoszczy indyjskiego się dzieję. Może znajdę kasę ale drogo 140 zł hmm Ale chyba się skuszę jak namówię kumpelę. Mam nadzieję bo sama raczej nie pójdę.

Offline

#17 2009-09-11 18:39:47

 milkaja

Hindustani

Skąd: ok. Łodzi
Zarejestrowany: 2007-08-29
Posty: 4643

Re: "The Merchants of Bollywood" w Polsce

Paheli napisał:

http://www.makroconcert.com/pl.php/events/the-merchants-of-bollywood/

Co sądzicie? Ja osobiście będę urabiać rodziców ^.^

Paheli twój wątek zostaje przeniesiony ze względu na taki sam już istniejący, wiec nie ma sensu jego podwajania.



Bardzo fajne show, jednak szkoda ze nie będzie go można zobaczyć w Łodzi, wyjazd chociażby do Warszawy jednak niekoniecznie udałoby mi się zorganizować. Pieniędzy sporo to rzeczywiście kosztuje, ale może udałoby mi się je odłożyć, jednak miejsce tej imprezy trochę mnie zniechęca

Offline

#18 2009-09-11 23:16:04

Paheli

Bollymaniak

Skąd: ze stolicy!
Zarejestrowany: 2009-02-26
Posty: 1727
Punkty: +4
Opis: BALANGE
Aktor: Shahrukh Khan

Re: "The Merchants of Bollywood" w Polsce

milkaja - przepraszam, nie zauważyłam tego wątku

ja na pewno będę i już nie mogę się doczekać. ciekawe co oni tam wymyślą

Offline

#19 2009-09-12 16:17:44

 Supriya

Dobry dyskutant

8155158
Call me!
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2007-10-29
Posty: 2282
Punkty: +16
Aktorka: Rani Mukherji
Aktor: Aamir Khan, Prabhas
Duet: Riteish i Supriya rzecz jasna!

Re: "The Merchants of Bollywood" w Polsce

Paheli, a w który dzień chcesz iść, bo domyślam się, że w Warszawie?... Ja chcę zacząć namawiać rodziców, ale przecież samej mnie nie puszczą, może wybrałybyśmy się razem?

Offline

#20 2009-09-13 13:03:21

Paheli

Bollymaniak

Skąd: ze stolicy!
Zarejestrowany: 2009-02-26
Posty: 1727
Punkty: +4
Opis: BALANGE
Aktor: Shahrukh Khan

Re: "The Merchants of Bollywood" w Polsce

Hmm ja już idę ze znajomymi.. Ale zawsze jakoś możemy pogadać - o ile byśmy się rozpoznały..

Offline

  • Index
  •  » Newsy
  •  » "The Merchants of Bollywood" w Polsce
Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
NEU! Ferienhaus Handeloh Diamond Star Guest House Hoteles HungrĂ­a