Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

  • Index
  •  » Newsy - Vivek
  •  » Vivek Oberoi i Ritesh Deshmukh otworzyli serca w Tere Mere Beech Mein

#1 2009-09-15 20:14:27

 milkaja

Hindustani

Skąd: ok. Łodzi
Zarejestrowany: 2007-08-29
Posty: 4643

Vivek Oberoi i Ritesh Deshmukh otworzyli serca w Tere Mere Beech Mein

Vivek Oberoi i Ritesh Deshmukh otworzyli serca w Tere Mere Beech Mein

http://www.yolike.com/bollywood/wp-content/uploads/2009/09/34dce81022h-mein.jpg



Tych dwoje aktorów wystąpiło ostatnio podczas tego samego odcinka programu telewizyjnego, którego prowadzącą jest Farah Khan - Tere Mere Beech Mein.

Wszyscy pamiętają historię miłosną pomiędzy aktorami - Vivek i Aishwarya! Po rozstaniu Vivek Oberoi przeszedł ciężkie chwile by przestać myśleć o swojej byłej.

W ostatnim wywiadzie jakiego udzielił Farah Khan w popularnym programie telewizyjnym ‘Tere Mere Beech Mein’, Vivek długo mówił o swoim zawodowym jak i prywatnym życiu. Mówił o swoich porażkach jak również o utraconych związkach.

Podczas opowieści o swoim niechlujnym stanie, Vivek powiedział: “Ostra krytyka Vivka stała się pewnym trendem,” i zaraz dodał, “Pamiętam pewien dzień kiedy wróciłem ze zdjęć i zobaczyłem moją mamę plączącą. Spytałem ‘Co się stało?’. odpowiedziała, ‘Do kiedy oni będą ponawiać uderzenia w mojego syna? Jestem matką, ja również czuję się źle!’ I zaraz dodała, ‘Jestem z Ciebie dumna. Jak na Twoim miejscu byłby teraz ktoś inny, mógłby znaleźć się w zakładzie dla obłąkanych albo przyjmowałby narkotyki czy stałby się alkoholikiem.’”

Zapytany o aferę z Aishwarya Rai, powiedział ze zapomniał o niej zupełnie i usunął ją ze swojego życia. Vivek wspominał z Farah również pamiętną konferencję prasową przeciwko Salmanowi, którą zwołał gdy spotykał się z Ash, na której mówił o 41 nieodebranych połączeniach telefonicznych od Salmana oraz grożeniu mu w związku ze znajomością z Ash. Stwierdził, że konferencję zwołał pod wpływem chwili by bronić swojego związku z Ash a ponieważ jego ojca nie było wtedy w mieście nie miał się kogo doradzić w tej sprawie. Nie przewidział jednak skutków konferencji, tego że stanie się wyrzutkiem Bollywood, że straci na rozpędzie jego kariera aktorska oraz straci wielu przyjaciół. Aktor stwierdził, że zranił go fakt, że drodzy mu ludzie nie stanęli przy nim w czasie kryzysu.

Vivek wspomniał również o tym, że po tej aferze stracił jednego z lepszych przyjaciół, brata Salmana - Sohaila, który do tej pory mu nie wybaczył całego zajścia. I tego Vivek żałuje bardziej niż faktu kłótni z Salmanem, bo czuje ze zawiódł swojego przyjaciela.

Ritesh Desmukh został natomiast zapytany o incydent z Ram Gopal Varm'ą, który miał drastyczny wpływ na polityczną karierę jego ojca - Vilasrao Deshmukh’a.

Chodziło o sytuację, gdy po zamachu na Taj Hotel telewizję obiegły ujęcia Riteisha oraz Rama Gopala Varmy gdy przechadzali się po zdewastowanym hotelu za ojcem Riteisha Ministrem Maharashtra - Vilasrao Deshmukh. Zostali po tym oskarżeni o szukanie natchnienia do swojego najnowszego filmu o ataku terrorystycznym w Mombaju. Obydwoje zostali zjadliwie zaatakowani przez media i opinię publiczną

Aktor tak skomentował “Zawsze twierdziłem, że Ram Gopal Verma znalazł się tam z mojego powodu. To ja go tam zabrałem. Media stwierdziły, że mój ojciec zaprosił Ram Gopal Varm'ę, ale to nieprawda. Nie ma żadnego ujęcia ich dwojga rozmawiających ze sobą i mój ojciec nawet go nie zna. Do tej pory ciągle nie zostali sobie przedstawieni!”.

Riteish powtórzył, to co już powiedział wcześniej, że jeśli kiedykolwiek zrobi film o atakach terrorystycznych może zostać powieszony i przeprosił wszystkich, którzy mogli poczuć się tym całym incydentem zranieni.

"Miałem zranione serce, straciłem troje drogich mi ludzi w tej tragedii..."


________________________________________________________
źródło: indiaserver, timedofina, alltimetv, indaforums  by milkaja

Offline

#2 2009-09-15 20:32:37

 Supriya

Dobry dyskutant

8155158
Call me!
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2007-10-29
Posty: 2282
Punkty: +16
Aktorka: Rani Mukherji
Aktor: Aamir Khan, Prabhas
Duet: Riteish i Supriya rzecz jasna!

Re: Vivek Oberoi i Ritesh Deshmukh otworzyli serca w Tere Mere Beech Mein

To Tere Mere Beech Mein coraz bardziej mi się podoba Poluję na ten odcinek już od paru dni

O Vivku już się wypowiadałam, ale przy okazji fajnie dowiedzieć się czegoś więcej o tej konferencji, bo przyznam, że nie miałam pojęcia co takiego się na niej wydarzyło.

A o Riteishu nie potrafię się wypowiadać z sensem
Ale o całej tej historii już tyle się nasłuchałam, że nawet nie mam ochoty się wypowiadać...

Offline

#3 2009-09-15 21:16:56

 milkaja

Hindustani

Skąd: ok. Łodzi
Zarejestrowany: 2007-08-29
Posty: 4643

Re: Vivek Oberoi i Ritesh Deshmukh otworzyli serca w Tere Mere Beech Mein

Ja wczoraj oglądałam na youtube i natchnęło mnie to do zrobienia tego newsa. niestety właściwie wszystko mówili w hindi wiec niestety bardzo mało rozumiałam, choć ogólne kwestie owszem. A resztę wywnioskowałam z różnych artykułów w internecie. Tu dla zainteresowanych pierwsza część a resztę u tej samej osoby bez problemu można odnaleźć.

Offline

#4 2009-09-16 20:46:01

 emka8823

Robi postęp

5930211
Zarejestrowany: 2009-09-06
Posty: 257
Aktorka: Aishwarya Rai/Preity Zinta
Aktor: Abhishek Bachchan/Hrithik
Duet: Ash-Abhi/Ash-Hrithik

Re: Vivek Oberoi i Ritesh Deshmukh otworzyli serca w Tere Mere Beech Mein

dzieki Milkaja, ja ponieważ Aish ubostwiam to co do Vivka mam mieszane uczucia

Offline

#5 2009-09-16 21:37:53

 milkaja

Hindustani

Skąd: ok. Łodzi
Zarejestrowany: 2007-08-29
Posty: 4643

Re: Vivek Oberoi i Ritesh Deshmukh otworzyli serca w Tere Mere Beech Mein

Ja sama nie wiem jak do końca rozumieć to całe zajście z konferencja i tym co Vivek mówił o Ash w tym wywiadzie, chodzi mi o to zwłaszcza o czym pisała już Svasti w newsie.  Ciężko stwierdzić jak to było naprawdę. Moze każdy z nich miał swoje racje, a Vivek po prostu tak odczuł całą sytuacje. Zawsze tak jest, że dwie strony maja różny pogląd na dana sprawę. Nie chce nikogo tu usprawiedliwiać, nie chcę by zabrzmiało to, ze bronię Vivka, ale dlatego zamieściłam ten news by wziąć pod uwagę również to co on powiedział ogólnie na temat tego całego zajścia. By nie patrzeć na to wszystko tylko przez pryzmat wypowiedzi wyrwanej z kontekstu o tym, że Ash jest plastykowa, choć nie wiem czy tak właściwie to jego wypowiedź nie odnosiła się ogólnie do całego Bollywood, bo w jednym artykule tak wyczytałam, jakby on to powiedział tak ogólnie a nie jedynie w stosunku do Ash, choć do niej pośrednio tez się to zdanie odnosiło.
Staram się do wszystkiego podchodzić obiektywnie dlatego wolałam się więcej dowiedzieć o jego wypowiedzi w programie.
Oczywiście można twierdzić, że jak on tak mógł teraz z tym wyskoczyć gdy Ash jest mężatką i w ogóle, że to szkodzi jej wizerunkowi, ze to przeszłość i należy dać sobie z nią spokój. Ale myślę, ze tak mogą mówić Ci, których to bezpośrednio nie dotknęło. Takiej osobie jak Vivek pewnie ciężko wrócić nad tym do porządku dziennego, jeśli było tak jak opisywał, ze w Bollywood zaczęto go traktować jak wyrzutka. Podobno np. przyznano mu nagrodę za jego rolę w Company, otrzymał już list o tym go informujący, po czym nagle to odwołano, bo uznano, że robiłoby to konkursowi złą prasę. Podobno Vivek stracił sporo ciekawych propozycji filmowych z tego samego powodu, jak też i niektóre bliskie mu osoby się od niego odsunęły. Jeśli to prawda to mim zdaniem jest to przykre.
Szkoda, ze tak wyszło, choć oczywiście wszystko to on sam zapoczątkował, ale z drugiej strony jeśli mówił prawdę o Salmanie to chciał ta sprawę jakoś rozwiązać, niestety wybrał zła drogę i się to za nim zaczęło ciągnąć.
Udział w tym programie był chyba próbą rozrachunku z tym całym wydarzeniem, zakończenia tego rozdziału w swoim życiu i pójściem dalej. Z jednej strony rozdrapywanie starych ran, ale czasem trzeba o czymś głośno powiedzieć by zamknąć to raz na zawsze!
Przynajmniej taki jest mój pogląd na tą cała sprawę.

Co do sprawy z Riteishem to ja akurat o tej całej sprawie pierwsze słyszę. Wcześniej nic o tym nie wiedziałam. Przykra sprawa i pewnie ponad miarę rozdmuchana, ale kwestia ataków terrorystycznych jest zawsze bardzo drażliwa i myślę, ze Riteishowi jako jednak nie będącemu żadnym politykiem ani pracownikiem służb publicznych nie powinno się było pozwolić na wejście do hotelu, nawet jeśli jest synem polityka.

Offline

  • Index
  •  » Newsy - Vivek
  •  » Vivek Oberoi i Ritesh Deshmukh otworzyli serca w Tere Mere Beech Mein
Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs łódz mapa fotowoltaiki NEU! Ferienhaus Handeloh Ξενοδοχεία Φιλιππίνες