Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

  • Index
  •  » Wywiady
  •  » Kajol opowiada o sobie, pracy i mężu.

#1 2009-09-29 19:28:15

 milkaja

Hindustani

Skąd: ok. Łodzi
Zarejestrowany: 2007-08-29
Posty: 4643

Kajol opowiada o sobie, pracy i mężu.

http://www.getcinemas.com/celebs/profile/Kajol.jpg

Kajol opowiada o sobie, pracy i mężu.




Wywiad z Kajol 29 marca 2008r.

Jest jedną z najbardziej utalentowanych aktorek w Bollywood, ale Kajol, która powróciła na ekran po dwuletniej przerwie w domowej produkcji - U, Me Aur Hum, mówi że jej priorytetem jest rodzina. Po małżeństwie z Ajay Devganem w 1999r., aktorka zaczęła rzadziej grać w filmach i można ją było zobaczyć jedynie okazyjnie w takich hitach jak "Kabhi Khushi Kabhie Gham" czy "Fanaa".

"Nie będę robic czterech filmów w ciągu roku. Będę pracować, ale swoim własnym trybem."

W "U, Me Aur Hum", gra w filmie razem z mężem Ajay Devganem. Film ma mieć premierę 11 kwietnia i jest reżyserskim debiutem Ajaya, do którego to filmu Ajay napisał także scenariusz. Zapytana o to czym różni się ten film od innych produkcji filmowych, żywiołowa aktorka odpowiada,

"Mam nadzieję, że niczym się zbytnio nie różni bo inaczej byłby to zły film (śmieje sie). Nie mogę powiedzieć, że jest inny, ale jest to bardzo specjalny film dla mnie. Podczas pracy nad filmem nigdy nie czułam się zmuszana. Czułam się bardzo komfortowo, jak w domu."

Jej debiutancki film, "Bekhudi", w 1992r. był przyjęty całkiem dobrze, ale to "Baazigar" z Shah Rukh Khan rok później stał się wielkim przebojem kinowym. Później przyszedł czas na największe Bollywoodzkie hity takie jak: "Dilwale Dulhaniya Le Jayenge", "Kuch Kuch Hota Hai" i "Kabhi Khushi Kabhie Gham", w których partnerował jej również Shah Rukh.
Żonglowanie rolą żony, matki, aktorki i sędziego w TV show, sprawia że Kajol jest po uszy zagrzebana w pracy.

"Zarządzanie czasem jest ogromnym problemem. Robię to z wielkim trudem. Nawet 15 minutowe spóźnienie sprawia wielką różnicę. Ale uważam że nie jest niemożliwe kierowanie tym wszystkim, daję radę."

Komentując zmiany w przemyśle filmowym w ostatniej dekadzie, Kajol mówi, że zmiany są konieczne.

"To bardzo ważne, powinny następować zmiany. My powinnyśmy się zmieniać. Umrzesz jeśli nie będziesz sie zmieniał. W ostatnich kilku latach zmienili się widzowie, ich potrzeby się zmieniły, interes filmowy się zmienił, i z tymi wieloma zmianami parametry Indyjskiego kina się zmieniły. "

Na pogłoski, że podpisała umowę z Karanem Joharem co do jego nowego przedsięwziecia filmowego, Kajol odpowiada,

"Nie podpisałam umowy co do filmu, ale rozmawiam z nim na ten temat. Gdy podpiszę, wszyscy niezwłocznie się o tym dowiedzą."

Jest jednym z jurorów w Zee TV, nowym reality show - Rock n Roll Family wraz z mężem i matką, aktorką Tanuja.

"Bardzo sie cieszę z powodu tego reality show. Jest pełen pozytywnej energii" - mówi.

Cieszy sie poważaniem swoich fanów.

"Uważam że nie doceniamy swoich fanów. Są bardzo zrównoważeni i wiedzą jak nie przekroczyć granicy. Tylko bardzo mały procent fanów posuwa się za daleko."



Źródło
tłumaczyła milkaja

Offline

  • Index
  •  » Wywiady
  •  » Kajol opowiada o sobie, pracy i mężu.
Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
bollywood.pun.pl