Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

#1 2009-09-29 13:19:47

 Jutrzenka

Dobry dyskutant

Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2007-07-15
Posty: 1834
Aktor: Hrithik
WWW

Hrithik, SRK czy Aamir - zadecyduje scenariusz

http://www.fototube.pl/pictures/hsa.jpgHrithik, SRK czy Aamir - zadecyduje scenariusz
Rozmowa z Ashutoshem Gowarikerem


Musisz wykazywać się pewnością w doborze swoich aktorów.

Widzisz, wybranie aktora jest komercyjną decyzją, którą musisz spokojnie podjąć przed rozpoczęciem filmu. Kiedy zaczęto prace nad „Jodha Akbar”, wtedy filmy Hrithika „Krrish” i „Dhoom 2” nie były jeszcze wydane. Mówiono, że Hrithik nie może nakręcić hitu bez swojego ojca. To wszystko było oczywiście mitem! Kiedy jednak ogłosiłem, że „Jodhaa Akbra” będzie z udziałem Hrithika natychmiast pojawiła się reakcja o tym, jak Hrithik może być Akbarem!

Musiałeś być strasznie zawiedziony?

Wprost przeciwnie, przyjąłem taki odzew. To dotyczy tego jak postrzegasz reakcję i sposób myślenia publiczności na temat danego aktora. Ja byłem przekonany, że to właśnie On będzie prawdziwym Akbarem. On jest typem prawdziwego księcia. Wystarczy spojrzeć na Jego zachowanie, chód. Jeśli jest jakaś odwrotna reakcja dotycząca osoby z obsady, musisz mieć pewność na 25%. Powiedzieliśmy sobie, że uda nam się tego dokonać. Później doszła Aishwarya Rai, jako Jodhaa.

Od Aamira i Shahrukha do Hrithika – pracowałeś z najlepszymi z najlepszych.

Raz, z Aamirem i Shahrukiem występowałem jako jeden z aktorów, więc dzięki temu atmosfera jest relaksująca. Inaczej było z Hrithikiem, bo wcześniej – przed rozpoczęciem rozmów na temat „Jodhaa Akbar” – nie znaliśmy się. Z Nim można było podzielić się jednak wieloma spostrzeżeniami na temat kina, na które  mógł zwrócić uwagę przez swój kontakt z Rakeshji. Wyraziliśmy wiele punktów widzenia. Podobnie było z Harmanem, gdy ponownie pojawił się w świecie filmowym. Ma on wiedzę na temat tego, jakie filmy są robione.

Myślisz o tym, żeby zrobić film z ich udziałem?

Tak, chciałbym pracować z tymi ludźmi ponownie. Więc tak, na szczęście mam możliwość z nimi współpracować. (Śmieje się) Dziwne jest to, że aktorzy ci brali udział w bardzo różnych filmach. To, z którym będę teraz współpracował zależy od scenariusza. Zawsze zależy mi na tym, żeby to scenariusz umożliwił mi podjęcie takiej decyzji. Jeśli scenariusz jest właściwy i pasuje do konkretnego aktora, wtedy zaczynam z nim pracę.

Źródło:
www.hrithikroshan.pun.pl

Tłumaczenie:
Jutrzenka


http://images.tinypic.pl/i/00659/bvwvsv1y9qbj.png

Offline

#2 2009-09-29 18:03:18

 Supriya

Dobry dyskutant

8155158
Call me!
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2007-10-29
Posty: 2282
Punkty: +16
Aktorka: Rani Mukherji
Aktor: Aamir Khan, Prabhas
Duet: Riteish i Supriya rzecz jasna!

Re: Hrithik, SRK czy Aamir - zadecyduje scenariusz

Czytałam wczoraj ten wywiad Bardzo fajny. Ciekawa jestem, czy Ashu rzeczywiście zrobi jeszcze film z SRK albo Aamirem - byłoby ciekawie

Offline

#3 2009-09-29 18:22:35

Edith

Robi postęp

Skąd: Białystok
Zarejestrowany: 2009-07-10
Posty: 316

Re: Hrithik, SRK czy Aamir - zadecyduje scenariusz

Byłoby ciekawie żeby Aamir i SRK zagrali razem Wtedy sukces murowany

Offline

#4 2009-09-29 21:50:25

 fate

Stały bywalec

Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2009-06-18
Posty: 3088
Opis: On dotknął mojej duszy.
Aktorka: Kajol
Aktor: Shah Rukh Khan
Duet: Kajol i Shah Rukh Khan

Re: Hrithik, SRK czy Aamir - zadecyduje scenariusz

Dobre podejście. Masz scenariusz i na tej podstawie dobierasz aktorów. Czasem wydaje mi się jakby aktorzy nie pasowali do ról.  Po prostu tak bywa.


Matki bywają dziwne. Kiedy Bóg je stworzył, wszystko co miał umieścić w głowie, umieścił tutaj - w ich sercach. Dlatego myślą i rozumieją sercem i nim kochają.

Offline

#5 2009-10-01 16:27:12

Martiina_

Bywalec

Skąd: Jestem ze Skierniewic
Zarejestrowany: 2009-06-08
Posty: 522
Opis: I love India!
Aktorka: Kajol,Rani,Juhi,Ash,Madhuri;)
Aktor: Shahruś :heart:
Duet: SRKajol, SRK/juhi, SRK/mathuri
WWW

Re: Hrithik, SRK czy Aamir - zadecyduje scenariusz

Bywa ale rzadko według mnie.... Chciałabym zobaczyć SRK i Amira razem w filmie

Ostatnio edytowany przez Martiina_ (2009-10-01 16:27:48)


http://www.fothost.pl/upload/09/40/d09d65cc.bmp

Offline

Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
D-Majestic Hosted By TCL Home 609 www.berlin-hotel.pl berlin-hotel Luxury Marina Beachfront by Airsuite hotels-world.pl