Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

#1 2009-10-05 17:34:17

 Supriya

Dobry dyskutant

8155158
Call me!
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2007-10-29
Posty: 2282
Punkty: +16
Aktorka: Rani Mukherji
Aktor: Aamir Khan, Prabhas
Duet: Riteish i Supriya rzecz jasna!

Kareena zmienia swój wizerunek dla roli w 'Stepmom'

http://img96.imageshack.us/img96/2373/kareenakapooreuropean3.jpg
Manish Malhotra przeżywa trudny okres pomagając Kareenie Kapoor pozbyć się wizytówki gwiazdy z okładki przed filmem 'Stepmom', gdzie aktorka ma wyglądać jak zwykła, pracująca kobieta. Tym razem Kareena nie pozostawia nic przypadkowi. Jest zdeterminowana, by upewnić się, że dorówna niezwykłej 'złodziejce ekranu' Kajol w bollywoodzkiej wersji 'Stepmom' i uczęszcza ostatnio na warsztaty gry aktorskiej do reżysera filmu, Siddharta Malhotry.

By znaleźć na nie czas, Kareena wykorzystuje każdą chwilę przerwy między próbami do piosenki z Aamirem do filmu '3 Idiots', które rozpoczęły się w tym tygodniu.

Gra obok Kajol w indyjskim 'Stepmom' nie będzie dla Kareeny łatwa. Aktorki zaczynają wspólne zdjęcia pod koniec tego miesiąca.
"Ostatni raz w przesłuchaniach brałam udział przed filmem Vishala Bhardwaja 'Omkara'. Jednak tamten film był bardziej oryginalny, a rola wymagała ode mnie wcielenia się w postać i charakter, o których nie miałam pojęcia. 'Stepmom' jest filmem bardzo współczesnym. Gram tu zupełnie normalną, pracującą dziewczynę z dużego miasta. Powinno mi być łatwiej", mówi Kareena.

Podczas prób Kareena odkrywa, jak trudno grać zwykłą dziewczynę.
"Chodzę, mówię i ubieram się jak zwykła kobieta. Nie będę tez używać makijażu."

Ubrania zaprojektowane przez Manisha Malhotrę będą w tej sytuacji o wiele mniej wyszukane od tych, które Kareena nosi na co dzień.
"Nie mogłam ściąć włosów, jak było planowane, by nie zakłócić ciągłości w filmie. Poza tym nie chciałam ścinać moich długich włosów. Zmienię jednak fryzurę."

Największym wyzwaniem jest stanięcie przed kamerą z niezrównaną Kajol. Kareena mówi:
"Ona zawsze byłą jedną z moich ulubionych aktorek. Pracowałyśmy razem przy filmie 'Czasem słońce, czasem deszcz', ale to coś zupełnie innego."

Kareena wyznaje, że w filmie jest wiele scen rozgrywających się pomiędzy dwoma bohaterkami.
"Indyjska wersja 'Stepmom' jest bardzo różna od oryginału. Moja rola także odchodzi daleko od tej granej przez Julię Roberts."

źródło: bollywoodhungama.com
tłumaczenie: Supriya

Offline

#2 2009-10-05 17:49:37

 milkaja

Hindustani

Skąd: ok. Łodzi
Zarejestrowany: 2007-08-29
Posty: 4643

Re: Kareena zmienia swój wizerunek dla roli w 'Stepmom'

Zapowiada się bardzo ciekawa produkcja bo i dwie aktorki grające w filmie są zdecydowanie nietuzinkowe i super, ze ponownie będzie można je razem zobaczyć. jestem bardzo ciekawa tego filmu, zwłaszcza, że Kareena bez makijażu to ostatnio rzadkość Ale tak bardziej poważnie to pewnie jakiś makijaż będzie miała, nie wierze ze w ogóle Najważniejsze jednak jak zagra, ale wierzę w nią bo to dobra aktorka.

Supriya dzięki za tłumaczenie

Offline

#3 2009-10-05 17:58:44

 anulka

Ekspert ds. Kajol

11036596
Skąd: Rzeszów
Zarejestrowany: 2008-05-31
Posty: 2944
Punkty: +34
Aktorka: Kajol
Aktor: Shahrukh
Duet: SrKajol

Re: Kareena zmienia swój wizerunek dla roli w 'Stepmom'

Ja teraz żyje Stepmom i MNIK Baaardzo ciekawa jestem tego filmiu i wierze że i Kajol i Kareena dadzą rade, bo zapowiada sie kolejny diamencik YRF.

I fajnie ze już niedługo zaczynają sie zdjęcia.

Offline

#4 2009-10-05 19:47:34

bollykate

Zaczyna się rozkręcać

Skąd: Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2009-03-31
Posty: 822
Aktorka: Kajol, Rani Mukherjee
Aktor: Shahrukh Khan

Re: Kareena zmienia swój wizerunek dla roli w 'Stepmom'

Super Też nie mogę się doczekać żeby znów zobaczyć Kareene i Kajol razem w filmie.

Offline

#5 2009-10-05 20:01:12

 Kessa

Ekspert ds. SRK

Skąd: mam w sobie to coś?
Zarejestrowany: 2009-02-11
Posty: 5602
Punkty: +54
Aktor: SRK
WWW

Re: Kareena zmienia swój wizerunek dla roli w 'Stepmom'

Świetnie. !
Fajnie, że niedługo zaczynają się zdjęcia do filmu...   Zapowiada się ciekawy po samej obsadzie...


Pozdrawiam. ;*

Offline

#6 2009-10-05 21:30:16

 fate

Stały bywalec

Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2009-06-18
Posty: 3088
Opis: On dotknął mojej duszy.
Aktorka: Kajol
Aktor: Shah Rukh Khan
Duet: Kajol i Shah Rukh Khan

Re: Kareena zmienia swój wizerunek dla roli w 'Stepmom'

Nie chciałabym zobaczyć Kareeny bez makijażu. A co do filmu - z chęcią zobaczę.


Matki bywają dziwne. Kiedy Bóg je stworzył, wszystko co miał umieścić w głowie, umieścił tutaj - w ich sercach. Dlatego myślą i rozumieją sercem i nim kochają.

Offline

#7 2009-10-05 21:35:30

 emka8823

Robi postęp

5930211
Zarejestrowany: 2009-09-06
Posty: 257
Aktorka: Aishwarya Rai/Preity Zinta
Aktor: Abhishek Bachchan/Hrithik
Duet: Ash-Abhi/Ash-Hrithik

Re: Kareena zmienia swój wizerunek dla roli w 'Stepmom'

Kareena bez makijazu moze dziwnie wygladac, jakos jej tak nie widze fakt film moze byc ciekawy

Offline

#8 2009-10-05 22:26:33

Svasti

Hindustani

Zarejestrowany: 2007-04-28
Posty: 22859

Re: Kareena zmienia swój wizerunek dla roli w 'Stepmom'

Dzięki Supriya za news

Ja też jestem zaciekawiona jak wypadnie ten film z udziałem Kareeny i Kajol. Widziałam co prawda obie w Czasem słońce czasem deszcz, ale wtedy Kareena mnie strasznie irytowała i według mnie nie umiała grać, po obejrzeniu jej innych filmów gdzie odgrywała "normalne" postaci bardzo mnie zaskoczyła swoją grą aktorską. Jestem ciekawa filmu Stepmom gdzie zagra zwyczajną dziewczynę, mam nadzieję, że po obejrzeniu  śmiało będę mogła powiedzieć, że grą aktorską dorównuje Kajol 


https://66.media.tumblr.com/9b3bd323986c863ff17ad53044e3e992/tumblr_p6jn2iFCy41rqwz71o1_400.gifhttps://66.media.tumblr.com/37793d7ce5bdd1dda5051ac4bdacc187/tumblr_p6jn2iFCy41rqwz71o2_400.gif

Offline

Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Hotels Antigua & Barbuda Diamond Star Guest House berlin-hotel HĂŠbergement PĂŞra BudyĹĄĂ­n