Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

#1 2009-10-12 15:00:30

 Sakina

Ekspert ds. muzyki bolly

Skąd: Piekary Śląskie
Zarejestrowany: 2007-04-29
Posty: 2141
Punkty: +58
Opis: Studia/Saathi/praca
Aktorka: Kajol
Aktor: Ajay Devgan i SRK
Duet: Devganowie / Kajol i SRK
WWW

Neha Bhasin

Neha Bhasin
http://imageshack.com/a/img850/126/er60.jpg

Data urodzenia: 17 listopada 1982

Miejsce urodzenia: Delhi


Biografia i kariera:
Neha córką Ashoka Bhasin i Rekhi Bhasin, ma starszą siostrę i młodszego brata. Uczęszczała do Frank Anthony Private School w Delhi, gdzie ukształtowała swoje marzenia o byciu supergwiazdą muzyki. Następnie studiowała na  Lady Shri Ram College dla kobiet w Nowym Delhi, gdzie ukończyła socjologię.

Już w bardzo młodym wieku brała udział w różnych konkursach, uczyła się śpiewu i tańca u ważnych osobistości w tych dziedzinach, a także brała udział w różnych programach telewizyjnych ujawniających talenty. Następnie wraz z Anushką Manchanda, Seemą Ramchandani, Pratichee Mohapatra i Mahuą Kamat stworzła popowy zespół "Viva!". Gdy powstał ich pierwszy album sprzedał się w 500.000 egzemplarzach. Po utworzeniu drugiego albumu, po jakimś czasie grupa się rozpadła. Anushka rozpoczęła solową karierę od razu, a Neha rok później, w 2005 roku.

Neha szybko odnalazła się w Bollywood oraz w Kollywood. Wygrała Reliance Mobile Vijay TV Award dla Najlepszej Playback Singer za piosenkę "Pesugiren Pesugiren" z filmu "Satham Podathey" z 2007 roku. W 2009 roku otrzymała nominację do Filmfare Awards za piosenkę "Khuch Khaas" z filmu "Fashion" (2007).

Neha prowadziła również program muzyczny "Sa Re Ga Ma Pa Hungama".


Aktualna dyskografia: KILIK


Oficjalna strona internetowa artystki: KLIK



________________________________________________________________________________________________________________________________________
Źródła: wikipedia.en.com by PauliAnjaliFy&Sakina  (aktualizacja moderatorska: luty 2014)
______________________________________________________________________________________________________________________________________
Uwielbiam jej głos, taki specyficzny Zakochałam się w "Khuch Khaas" z "Fashion", "Nasha Nasha" z "Daddy Cool", "Om Shanthi Om" z "Muthirai" i w tytułowej z "Hari Puttar"

Ostatnio edytowany przez Sakina (2009-12-24 21:53:46)

Offline

#2 2009-10-12 20:55:47

 Supriya

Dobry dyskutant

8155158
Call me!
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2007-10-29
Posty: 2282
Punkty: +16
Aktorka: Rani Mukherji
Aktor: Aamir Khan, Prabhas
Duet: Riteish i Supriya rzecz jasna!

Re: Neha Bhasin

Ooo, nie słyszałam ani jednego utworu w jej wykonaniu poza Kuch Khaas. Nie przepadam jakoś wyjątkowo za ta piosenką, dlatego nawet nie zwróciłam uwagi na to, kto ją śpiewa... Ale teraz już wiem I muszę się koniecznie zainteresować tymi, które wymieniłaś, bo Neha ma bardzo fajny, ciepły głos

Offline

#3 2009-12-29 03:07:48

 Qausain

Dobry dyskutant

Skąd: Oxford, Anglia
Zarejestrowany: 2007-07-23
Posty: 3464
Punkty: +45
Opis: Why this kolaveri di? *-*
Aktorka: Rani Mukherjee i Madhubala
Aktor: Aamir Khan i Saif Ali Khan
Duet: Qausain i Howl x]
WWW

Re: Neha Bhasin

Łaaał! @@ "Odkryłam" niedawno "You and Me" z Pyaar Impossible, gdzie śpiewa w duecie z Bennym Dayalem i jestem pod wrażeniem. Świetny głos, taki inny, widać, że z "nowej fali" Bollywood, że tak to ujmę, bo nie za wysoki i nie przejawiający inklinacji do bycia wysokim. I, jak powiedziała moja siostra, bardzo ciepły głos - świetnie pasuje do Priyanki, ale wróżę Nehi szerszą karierę w Bollywood. Na razie się dziewczyna rozkręca, bo rynek musi się z nią oswoić, dać szansę, by pokazała, co potrafi, ale za parę lat będziemy oglądać filmy i na forum trafi się "nowe pokolenie fanów", dla których Neha i inne "nowe głosy" będą idolami tak, jak my teraz fanujemy Sunidhi, Shreyi, Richy i innym.

Offline

#4 2009-12-29 14:04:00

 Sakina

Ekspert ds. muzyki bolly

Skąd: Piekary Śląskie
Zarejestrowany: 2007-04-29
Posty: 2141
Punkty: +58
Opis: Studia/Saathi/praca
Aktorka: Kajol
Aktor: Ajay Devgan i SRK
Duet: Devganowie / Kajol i SRK
WWW

Re: Neha Bhasin

Myślę, że jakby tylko Neha chciała to już od jakiegoś czasu mogłaby być rozkręcona w Bollywood. Śpiewała o wiele mniej piosenek w Bollywood od Anushki, swojej koleżanki z zespołu po jego rozwiązaniu. Myślę, że wolała solową karierę wokalistki, a Bollywood i Kollywood chciała traktować gościnnie i dorywczo, ale najwyraźniej nie wyszło lub coś ją pociągnęło do tego. Myślę, że dzięki 'Vivie' dostawała więcej propozycji współpracy.

Offline

#5 2015-01-02 14:04:49

 Asooran

Robi postęp

51593598
Skąd: Lublin, Nałęczów
Zarejestrowany: 2014-09-02
Posty: 332
Opis: asuran-ka-pyaar.blogspot.com
Aktorka: Anushka Shetty|Katrina
Aktor: SRK|RamCharan|Harshvardhan
Duet: Akshay&Sona
WWW

Re: Neha Bhasin

Nareszcie doczekałam się następnej piosenki tej wokalistki, ma wspaniały głos, powinna więcej nagrywać dla Bollywood
Ostatnio śpiewała ,,Asalaam-E-Ishqum'' dla ,,Gunday'' - cudna piosenka


http://i67.tinypic.com/2hn01lt.jpg

Offline

Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Accommodatie AlcĂĄcer do Sal Appartement d'une chambre avec vue sur la mer...