Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

#1 2009-10-22 10:56:42

 ewelina89

Zakręcony

Skąd: woj. opolskie
Zarejestrowany: 2008-02-12
Posty: 1212
Punkty: +26
Aktorka: Rani / Aishwarya
Aktor: Abhishek / Siddharth / Ranbir
Duet: Abhi - Rani

Abhishek Bachchan zagra policjanta "pod przykrywką"

http://zapodaj.net/images/3a3d2cfcf5ed.jpg

Abhishek Bachchan jako policjant "pod przykrywką"



Zgodnie z informacjami ze źródeł, będzie to film o policjancie, który ma wyeliminować szajkę narkotykową - jest to zupełnie odmienna rola dla Abhishek'a Bachchan'a, którą grał w poprzednim filmie Rohan'a, "Bluffmaster".

Źródło podają: “Rohan i Abhishek to bardzo bliscy przyjaciele. Kiedy zdecydowali się na ponowną współpracę, mieli wiele opcji, ale wiedzieli, że na pewno nie będzie to kolejny romans, tylko stworzą mroczny film oparty na faktach.”

Niezatytułowany jeszcze film będzie opowiadało handlu narkotykami w Goa, w dużej mierze zdjęcia będą kręcone na plaży w Goa z Abhishek'iem w roli głównej pracującego jako policjant "pod przykrywką".

Sridhar Raghavan znany ze scenariuszy wziętych z życiowych inspiracji, powiedział, że na ten film duży wpływ ma "Traffic" Steven'a Soderbergh'a. W międzyczasie, Abhishek został zapytany o to czy szkoli się w jakiś sposób do filmu w branży narkotykowej i kryminalnych przekrętach do roli policjanta.

Źródła dodają: “Abhishek grał wcześniej już takiego policjanta w serii "Dhoom", ale teraz to całkiem coś innego dla niego i samego Rohan'a Sippy'iego. Abhishek jest zajęty kolekcjonowaniem tak dużo informacji jak tylko uda mu się zdobyć na temat dilerów w Goa".

Kiedy zapytaliśmy Rohan'a Sippy'iego o jego nowy film, odpowiedział: “Na razie nie jestem w stanie nic więcej powiedzieć na temat thrillera, do którego scenariusz napisze Sridhar Raghavan, a w głównej roli wystąpi Abhishek.”



Tłumaczenie: ewelina89
abhishekbachchan.pun.pl


http://img31.imageshack.us/img31/4871/73873928.png

Offline

#2 2009-10-22 13:44:15

 fate

Stały bywalec

Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2009-06-18
Posty: 3088
Opis: On dotknął mojej duszy.
Aktorka: Kajol
Aktor: Shah Rukh Khan
Duet: Kajol i Shah Rukh Khan

Re: Abhishek Bachchan zagra policjanta "pod przykrywką"

Brzmi bardzo fajnie. Mam nadzieję,że wszystko się uda. A widoki z Goa na pewno sprawią, że film będzie jeszcze ciekawszy.


Matki bywają dziwne. Kiedy Bóg je stworzył, wszystko co miał umieścić w głowie, umieścił tutaj - w ich sercach. Dlatego myślą i rozumieją sercem i nim kochają.

Offline

#3 2009-10-23 16:08:37

 kwiecien25

Bollymaniak

Skąd: Opoczno
Zarejestrowany: 2009-08-01
Posty: 1304
Aktorka: Kajol
Aktor: SRK
Duet: SRK & Kajol

Re: Abhishek Bachchan zagra policjanta "pod przykrywką"

Bomba!!! Już nie mogę się doczekać, uwielbiam filmy w których gra Abhishek

Offline

Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Szamba w Żyrardowie wykonane z BĂşger Эльбасан Hotels Santa Teresa Gallura Hotele Limburg an der Lahn