Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

  • Index
  •  » Newsy
  •  » Tęsknie za Akshay, ale uwielbiam dynamizm Salman, Ajay’a - Vipul Shah

#1 2009-10-30 14:01:22

Svasti

Hindustani

Zarejestrowany: 2007-04-28
Posty: 16515

Tęsknie za Akshay, ale uwielbiam dynamizm Salman, Ajay’a - Vipul Shah

http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:vltEYiEHoWB7XM:http://www.zoomtv.in/wm/zen-cms-images/news/320x240/a/ajay-salman-320x240-2009-05-21.jpg

Tęsknie za Akshay'em, ale uwielbiam dynamizm Salman'a i Ajay’a - Vipul Shah

Bombaj, "London Dreams " jest pierwszym filmem Vipul Shah'a, w którym nie gra Akshay Kumar. Choć reżyser tęskni za swoim ulubionym aktorem, mówi, że naprawdę czuł przyjemność współpracując z Salman Khan i Ajay Devgan i uwielbia ich dynamikę.

"Podczas pracy z ludźmi, z którymi nigdy nie pracowałeś wcześniej, istnieją dwa sposoby, aby na to spojrzeć. Po pierwsze, naprawdę tęsknisz za swoim ulubionym aktorem i ... byłem związany z Akshayem tak długo. Z drugiej strony, musisz zacząć cieszyć się procesem pracy z nowymi ludźmi. Na szczęście, oboje Salman Ajay i pozwolili mi na ten poziom komfortu,"
powiedział Shah IANS.

Shah nawiązał współpracę z Akshayem w jego debiucie reżyserskim "Aankhen", następnie "Waqt - Race Against Time" i "Namaste London". Później, gdy zdecydował się związać w Anees Bazmee jako reżyseer fimu "Singh Is Kinng", Akshay ponownie był u boku. Wszystkie te filmy dobrze radziły sobie w box office.

"Akshay i ja przeszliśmy bardzo długą drogę. To jest absolutnie wielki sukces, że każdy z nas dzieli znajomość i to przyjemność z nim pracować. Jednak muszę przyznać, że odkąd pracowałem pierwszy raz z Salman i Ajay, musiałem być w pogotowiu przez cały czas. To wydarzenie to przyjemne doświadczenie dla mnie."
powiedział.

Reżyser przeniósł na ekran znowu Salman'a i Ajay po 11 latach po filmie "Hum Dil De Chuke Sanam".

Mówiąc o tej dwójce, powiedział:

"W żadnym razie żaden z tych aktorów nie jest dziś poza hitami i klapami filmowymi. Są tam teraz od 20 lat i widzieli przemysł filmowy, a także z  bliska jego tendencje. Ponadto korzystają ze światowej popularności i znani są wszędzie.

"Mają wielkie osiągnięcia i wpływ, jaki powinni przynieść publiczności. Po premierze, to powinien być film, o którym powinno się mówić. Jeżeli jest dobre, powinno pracować."


Shah również pochwalił Asin Thottumkal, którą zobaczymy w "London Dreams " rok po swoim debiucie w filmie Bollywood "Ghajini" z partnerem Aamir Khan.

"Jest to wyzwanie dla każdej aktorki stanąć naprzeciw utalentowanych aktorów i gwiazd takich jak Salman i Ajay. Jednak najlepsze jest to, że choć jest ona świeżą twarzą dla odbiorców hindi, pracowała z Kamal Haasan i innymi wielkimi gwiazdami na południu.



"Wie, jak sprawić, by jej obecność dobrze wyglądała pośród wielkich gwiazd, a nie stać się nieświadomym, zdenerwowanym i przerażonym. To ten rodzaj pewności,który stawia ją na równi z aktorami," powiedział reżyser.


"Ma z tego konkretne korzyści. Odkąd już była z jednym wielkim gwiazdorem jak Aamir, pokazuje swoją pewność siebie.
Nie jest przestraszona gwiazdami i jest świeża na ekranie. To jest tak dobre dla każdego reżysera,"
powiedział.

Shah dodaje:

"Podczas tworzenia filmu, miałem pracować w kierunku tworzenia strefy komfortu dla moich aktorów. Widzowie powinni wychodzić z teatrów mówiąc, że ktoś inny niż tylko Akshay, Vipul możne wyłowić dobrą pracę od Salman i Ajay. To byłoby moje zwycięstwo z filmu"


bollywoodworld.com
by: Svasti


https://66.media.tumblr.com/9b3bd323986c863ff17ad53044e3e992/tumblr_p6jn2iFCy41rqwz71o1_400.gifhttps://66.media.tumblr.com/37793d7ce5bdd1dda5051ac4bdacc187/tumblr_p6jn2iFCy41rqwz71o2_400.gif

Offline

 
  • Index
  •  » Newsy
  •  » Tęsknie za Akshay, ale uwielbiam dynamizm Salman, Ajay’a - Vipul Shah
Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
bollywood.pun.pl