Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

#1 2009-11-03 19:50:03

Shari Tamal

Robi postęp

8363038
Skąd: Katowice
Zarejestrowany: 2009-11-03
Posty: 272
Punkty: +7
Opis: Chori chori kiya re.! ^^
Aktorka: Aishwarya Rai
Aktor: Hrithik, SRK i Abhishek
Duet: Hrithik i Aishwarya

"Tygrysi księżyc" ---> Antonia Michaelis

"Tygrysi księżyc"


Antonia Michaelis



http://merlin.pl/Tygrysi-ksiezyc_Antonia-Michaelis,images_product,21,978-83-237-7820-2.jpg



Autor:  Antonia Michaelis
Język wydania: polski
Oprawa: Twarda


Tygrysi księżyc to barwna, ponadczasowa historia miłości i przyjaźni, małości i wielkości człowieka, w której baśń splata się z rzeczywistością. Antonia Michaelis swoją opowieścią porywającą jak wiatr, płynącą jak rzeka i płonącą jak ogień w mistrzowski sposób przenosi czytelnika w oszałamiająco barwny świat Indii z początku XIX wieku. Świat pełen kolorów i zapachów, mrocznych świątyń, rytualnych pochówków w nurtach Gangesu, cienistych ogrodów i zabójczych piasków pustyni. Świat, w którym bajeczne bogactwa graniczą z nędzą. Ta pełna magicznych przygód książka opowiada o księżniczce, córce Kryszny, uprowadzonej przez potężnego króla demonów Rawanę, oraz dwóch dzielnych bohaterach, Farhadzie i niezwykłym białym tygrysie Nitishu, którzy spiesząc jej na ratunek, odbywają niesamowitą podróż. Farhad ma tylko miesiąc na ocalenie księżniczki. Aby wypełnić to niebezpieczne zadanie, musi pokonać żywioły i zdobyć Krwawy Kamień - klejnot o niezwykłych właściwościach. Ale przede wszystkim musi pokonać własne słabości i przejść niezwykłą duchową przemianę, dzięki której stanie się zupełnie innym człowiekiem. Tygrysi księżyc to prawdziwa literacka perła, która z pewnością zainteresuje zarówno młodych jak i całkiem dorosłych czytelników.

empik.pl

Nie wiem jak wy, ale ja MUSZĘ mieć tę książkę

Offline

#2 2009-11-03 20:07:28

 justynka6574

Bywalec

Skąd: Reading
Zarejestrowany: 2009-10-03
Posty: 441
Punkty: +5
Aktorka: Katrina, Rani, Aishwarya
Aktor: SRK, Abishek, Akshay
Duet: ShahRukh & Katrina; SRK & Rani

Re: "Tygrysi księżyc" ---> Antonia Michaelis

Oj tak! Kto wie w ktorym sklepie to dostane?   Ale tak na serio to na prawde musi byc wypasiona ksiazka (zeby nie powiedziec inaczej )

Ostatnio edytowany przez justynka6574 (2009-11-03 20:08:23)


http://fotoo.pl//out.php?i=627486_sygnat.jpg

Offline

#3 2009-11-04 17:30:47

Shari Tamal

Robi postęp

8363038
Skąd: Katowice
Zarejestrowany: 2009-11-03
Posty: 272
Punkty: +7
Opis: Chori chori kiya re.! ^^
Aktorka: Aishwarya Rai
Aktor: Hrithik, SRK i Abhishek
Duet: Hrithik i Aishwarya

Re: "Tygrysi księżyc" ---> Antonia Michaelis

No właśnie, zgadzam się w stu procentach Nie wiem, gdzie to można dostać. Niby w Empiku, ale szukałam w swoim mieście i w jednym i w drugim, ale nie ma (albo już naprawdę jestem ślepa^^)   Poprosiłam koleżankę, żeby poszukała w swoim mieście, ale nie mam pojęcia, czy znajdzie...

Offline

#4 2009-11-04 18:11:58

 milkaja

Hindustani

Skąd: ok. Łodzi
Zarejestrowany: 2007-08-29
Posty: 4643

Re: "Tygrysi księżyc" ---> Antonia Michaelis

To przecież bez problemu można zamówić ją przez internet jeśli jej w sklepie akurat nie ma. Można zamówić do odbioru w Empiku i wtedy nic się nie płaci za dostawę.

Offline

#5 2009-11-05 17:33:07

Shari Tamal

Robi postęp

8363038
Skąd: Katowice
Zarejestrowany: 2009-11-03
Posty: 272
Punkty: +7
Opis: Chori chori kiya re.! ^^
Aktorka: Aishwarya Rai
Aktor: Hrithik, SRK i Abhishek
Duet: Hrithik i Aishwarya

Re: "Tygrysi księżyc" ---> Antonia Michaelis

Oo.. Nie wiedziałam.. Dobra, to zrobię to, jak mi kumpela zwróci kasę, którą jej pożyczyłam

Offline

Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Diamond Star Guest House