Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

#1 2009-12-06 21:20:06

Shari Tamal

Robi postęp

8363038
Skąd: Katowice
Zarejestrowany: 2009-11-03
Posty: 272
Punkty: +7
Opis: Chori chori kiya re.! ^^
Aktorka: Aishwarya Rai
Aktor: Hrithik, SRK i Abhishek
Duet: Hrithik i Aishwarya

"Naznaczona" ---> P.C. Cast / Kristin Cast

Naznaczona
P. C. Cast

http://esensja.stopklatka.pl/obrazki/okladkiks/104462_naznaczona_200.jpg

Opis książki:

Początkująca wampirzyca, Zoey Redbird, trafia do szkoły Domu Nocy. To tu będzie musiała przejść nieodzowną Przemianę, by zdobyć kwalifikacje dorosłego wampira.
Pomimo początkowych trudności, przyzwyczaja się do nadprzyrodzonych zdolności, jakimi obdarzyła ją Nyx, Bogini Wampirów, i coraz lepiej wchodzi w rolę nowej przywódczyni Cór Ciemności. I co najważniejsze - zaczyna czuć się w Domu Nocy, jak w swym własnym. Ma swego chłopaka, a nawet... dwóch. Ale oto zdarza się coś niewyobrażalnego. Pewnego dnia w zewnętrznym świecie ludzi ginie kilkoro nastolatków, a wszystkie ślady prowadzą do Domu Nocy. Zoey zaczyna zdawać sobie sprawę, że nadprzyrodzone siły, które wyróżniają ją spośród innych, mogą też obrócić się przeciwko jej najbliższym. Dziewczyna zwraca się o pomoc do swych nowych przyjaciół, a wtedy śmierć zakrada się również do Domu Nocy. Zoey musi pogodzić się ze zdradą, która łamie jej serce i podkopuje fundamenty jej nowo zbudowanego świata.

Tytuł oryginalny: House of Night: Marked
Rok wydania oryginału: 2007
Liczba stron: 328



__________________________________________________


Moja opinia:

Nad tą książką przesiedziałam dwa dni w Empiku. Po prostu musiałam ją przeczytać już teraz, ponieważ nie wytrzymałam. Znajoma mówiła mi, że to taka wampirza wersja Harry'ego Pottera i faktycznie - nie myliła się. Podczas lektury co chwilę ktoś mi przypominał kogoś z HP. Ale mniejsza o to - książka naprawdę świetna Jest to pierwsza część bodajże 9-tomowego cyklu Dom Nocy. Naprawdę gorąco polecam A druga część cyklu już 27 stycznia 2010r.! Nie wiem jak wy, ale ja już nie mogę się doczekać!

Offline

#2 2009-12-07 17:48:05

 milkaja

Hindustani

Skąd: ok. Łodzi
Zarejestrowany: 2007-08-29
Posty: 4643

Re: "Naznaczona" ---> P.C. Cast / Kristin Cast

O ciekawa pozycja, choć chyba już powinnam wyrosnąć z tego typu książek to jednak jakoś nadal czytam i takie utwory. Z ciekawości pewnie sięgnę po Naznaczoną, może mi się spodoba ...

Offline

#3 2009-12-07 19:25:35

 moncia1993

Robi postęp

10953228
Call me!
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2007-08-02
Posty: 287
Punkty: +9
Aktorka: Madhuri,Priyanka,Kangana,Aish
Aktor: Abhi,John,Hrithik,SRK,A. Kumar
Duet: Abhi + John (Dostana) :P
WWW

Re: "Naznaczona" ---> P.C. Cast / Kristin Cast

Książka jest rewelacyjna
Trzyma w napięciu, a akcja dość szybko się toczy dzięki czemu książkę tę czyta się prędziutko

Offline

#4 2009-12-08 21:18:27

Shari Tamal

Robi postęp

8363038
Skąd: Katowice
Zarejestrowany: 2009-11-03
Posty: 272
Punkty: +7
Opis: Chori chori kiya re.! ^^
Aktorka: Aishwarya Rai
Aktor: Hrithik, SRK i Abhishek
Duet: Hrithik i Aishwarya

Re: "Naznaczona" ---> P.C. Cast / Kristin Cast

moncia1993 napisał:

Książka jest rewelacyjna
Trzyma w napięciu, a akcja dość szybko się toczy dzięki czemu książkę tę czyta się prędziutko

Zgadzam się   Tak jak pisałam powyżej, przeczytałam ją w 2 dni i nadal czuję niedosyt! Czekam na 2 część, która ma wyjść 27 stycznia 2010

Offline

#5 2015-05-18 18:56:39

 Sunaina

Hindustani

Skąd: Woj. pomorskie
Zarejestrowany: 2014-07-02
Posty: 13872
WWW

Re: "Naznaczona" ---> P.C. Cast / Kristin Cast

Przeczytałam, bodajże 9 części (bo jakoś sporo ich jest), i jakoś nie mam chęci do czytania kolejnych. Jak dla mnie to ta książka jest pełna chaosu. Zaczęła mnie nudzić chyba przy 5-6 części. A kilka pierwszych zapowiadało naprawdę dobrą serię.


https://1.bp.blogspot.com/-ReJpyrpTMAs/XhNLO9GxH0I/AAAAAAAAVuw/_pVZ5i48I5cIAM8MK1y5Tbi0G71KG1fdACLcBGAsYHQ/s1600/12.gifhttps://1.bp.blogspot.com/-gfMeReSI1wk/XhNLPVvYZ4I/AAAAAAAAVu0/ESLKqwavRAI5hSMWSP5LaHWZqjKETKCIgCLcBGAsYHQ/s1600/13.gif

Offline

Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
NEU! Ferienhaus Handeloh