Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

#1 2010-01-26 14:58:39

dj sanaam

Bollyamator

Zarejestrowany: 2010-01-26
Posty: 31

Warsztaty tańca filmowegoBollywood z Magdaleną Inglot POZNAN 30.01.10

Zapraszam na warsztaty tańca filmowego Bollywood z Magdaleną Inglot 30 stycznia 2010.

Będziemy uczyć się choreografii do dwóch filmowych utworów bollywood!

Aaja Nachle z filmu Zatańcz ze mną

Kajra Re z filmu Bunty i Bubli



Warsztat I nauka choreografii nr 1 zgodnie z większością głosów

Godz. 15.00-17.15

Warsztat II nauka choreografii nr 2 zgodnie z większością głosów

Godz. 17.45-20.00

Przy wpłacie do 22.01.2010 cena obydwu warsztatów 120 zł!

Przy wpłacie po terminie 22.01.2010 cena obydwu warsztatów 140 zł

Cena pojedynczego warsztatu: 75 zł

Lokalizacja: Centrum Jogi, ul. Jarochowskiego 8

Zgłoszenia, informacje: biuro@taniec-ole.pl

Zgłoszenia: do 28.01.2010


Magdalena Inglot o sobie - jestem tancerka zespołu tańca indyjskiego "Alapadma". Prowadzę regularne zajęcia i warsztaty z tańca indyjskiego (Szkoła Tańca Indyjskiego "Alapadma" w Warszawie, Szkoła Tańca "Riviera", Studio Tańców Orientalnych i Flamenco NTF, SalsHall Ortodox w Warszawie, Szkoła Tańca
"El Duende" w Sopocie)
Podczas regularnych wyjazdów szkoleniowych do Indii (2007, 2008, planowany 2009) uczę się Bharatanatyam u Kapila Sharmy (tancerz z grupy Leeli Samson) i Kathaku u Rahula Pawar i Anindity Acharjee (Aditi Mangaldas Dance Company) w Delhi, brałam również udział w warsztatach Kathaku prowadzonych przez Aninditę Acharjee w Warszawie w lutym 2009.
Wraz z zespołem "Alapadma" występowałam na wielu imprezach promujących kulturę Indii i nie tylko (m.in. Dzień Uchodźcy w Warszawie, Świętojańska Carnival w Gdyni, Juwenalia Warszawskie, World of Dance 2009, Dni Dialogu Kultur Świata); w programach TV (m.in. Podróże z żartem, Kawa czy Herbata TVP 2, Rytm Miasta TVN Warszawa) oraz w wielu imprezach firmowych.

Bollywood dance

Aktualnie to jeden z najbardziej radosnych i ekspresyjnych tańców filmowych na świecie. Dynamika, energia, zmysłowy urzekający ruch przyczyniły się do ogromnej popularności tego tańca w szkołach tańca w Europie i Stanach Zjednoczonych.  Bollywood dance czyli hinduski taniec filmowy oparty jest z reguły na elementach tańca Bharata natyam, Kathak czy emocjonalnym tańcu ludowym Bhangra, tańcu orientalnym i tańcu współczesnym.
W filmach hinduskich taniec wykorzystuje się w celu opowiedzenia historii, wyrażania uczuć bohaterów. Emocje w treści piosenek wyrażane są w ruchach tanecznych, pozach, gestach, mimice i spojrzeniu.
Zapraszamy wszystkich tych którzy oprócz poprawienia kondycji w tym energetycznym tańcu chcą się też wspaniale bawić.

Pozdrawiam,

Katarzyna Komin

Agencja Twórcza OLE!

www.taniec-ole.pl

Offline

 
Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
https://www.hotels-world.pl/ Imperial Plaza Hotel & Resort Juba ehotelsreviews https://www.hotelstayfinder.com https://www.hotelstayfinder.com/