Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

#1 2010-02-27 21:24:36

dj sanaam

Bollyamator

Zarejestrowany: 2010-01-26
Posty: 31

Ayurveda -Wykład oraz Otwórz się na nieznane-Warsztat rozwojowy

Agencja Twórcza OLE! zaprasza:

7 MARCA w przeddzień dnia kobiet zapraszamy wszystkie Panie na warsztat rozwojowy OTWÓRZ SIĘ NA NIEZNANE oraz wykład z doktorem ayurvedy SUNDAREM RAMANEM na którym dowiemy się między innymi jak radzić sobie ze stresem oraz o pożywieniu będącym naturalnym lekarstwem.



Godz. 10.00-12.30

OTWÓRZ SIĘ NA NIEZNANE to warsztat rozwojowy będący wstępem do wielogodzinnego warsztatu „Być jak Leonardo da Vinci”.

Będzie to warsztat dla Kobiet, które chcą zmienić perspektywę, zobaczyć to czego na co dzień nie dostrzegamy, zerwać z nudą i otworzyć się na nieznane... Czasami w życiu przytłacza nas tyle "nierozwiązanych" problemów tylko dlatego, iż spostrzegamy je z jednej, charakteryzującej nas perspektywy. A może tak zobaczyć, co znajduje się po drugiej stronie lustra?
ogólne cele warsztatu to:
- stworzenie warunków do odnalezienia przez każdą uczestniczkę własnego potencjału twórczego
- stworzenie warunków umożliwiających rozwój potencjału twórczego uczestniczek
- wskazanie uczestniczkom sposobów i korzyści rozwijania twórczości w życiu codziennym

Prowadzenie warsztatu Martyna Miziniak

studentka 4 roku psychologii UAM, absolwentka rocznego Studium Umiejętności Pracy z Grupą w jednostce rekomendowanej przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Zainteresowana szeroko pojętą pracą z grupami (jako grupami rozwojowymi, warsztatowymi i terapeutycznymi), terapią systemową oraz seksuologią-praca magisterska poświęcona tematowi kształtowania pożądania u kobiet. Prywatnie pasjonatka podróży i wieloletnia wolontariuszka w pracy z dziećmi i młodzieżą. Sama siebie uważa za osobę spontaniczną, pomysłową i niezrażającą się problemami w dążeniu do raz postawionego celu.

Wstęp na warsztat: 15 zł

Godz. 13.00-14.30

WYKŁAD Z DOKTOREM AYURVEDY SUNDAREM RAMANEM przybywającym do nas z Indii, kolebki tego najstarszego systemu medycyny naturalnej, której założenia o holistycznym  traktowaniu  ciała  człowieka  w  utrzymaniu  dobrego  zdrowia  i  zapobieganiu  chorobom  są  aktualne do  dziś. Ayurveda składa się ze słów Ajus Życie i weda-wiedza, co oznacza  wiedze o życiu, którą każdy z nas powinien posiadać aby prowadzić długie, szczęśliwe życie, wolne od chorób.

Dr. Sundara  Raman  jest  jednym  z najbardziej znanych lekarzy ayurvedy w Indiach i na świecie, ma na swoim koncie wiele osiągnięć w wyleczeniu chorób, z którymi  medycyna  współczesna pomimo wysokiego  poziomu techniki sobie nie radzi.

Na spotkaniu niedzielnym  poprowadzi on wykład o tematyce ayurvedyjskiej, a w szczególności o sposobach radzenia sobie ze  stresem bez chemii, zaleci odpowiednią dietę, dzięki  której  będziemy cały czas syci, a odpowiednie  produkty dobrane w zależności od typu konstytucyjnego osoby  „zabiorą„ zbędne  kilogramy  i  uczynią  nasze  ciało  gładkim  i  jędrnym. Dr Sundar  przekaże  nam  wiele  cennych  wskazówek, dzięki którym unikniemy w przyszłości chorób i wyleczymy te już istniejące.

Po wykładzie  będzie można  skorzystać  z indywidualnych  konsultacji  medycznych (liczba osób, które może doktor przyjąć bardzo ograniczona – wskazana wcześniejsza rezerwacja)

Organizator wykładu Iwona Kotowska VIRASANA, Link do ośrodka w który pracuje dr Sundar Raman http://www.ayurveda.org/fsguestbook.html

Wstęp na wykład: 45 zł



Zgłoszenia na warsztat i wykład prosimy przesyłać do 5 marca na adres biuro@taniec-ole.pl. Po 5 marca prosimy zgłaszać się telefonicznie  663 443 288


Humor a propos warsztatu OTWÓRZ SIĘ NA NIEZNANE, jak zmienić perspektywę:

„Kochani Mamo i Tato,

Przepraszam, ze tak długo nie pisałam, ale wszystkie przybory do pisania zostały zniszczone podczas pożaru mojego mieszkania.Wyszłam już ze szpitala i lekarz twierdzi, że będę mogła prowadzić normalne życie.Z pożaru uratował mnie przystojny młody człowiek Pete i uprzejmie zaproponował, żebym dzieliła z nim mieszkanie.Jest bardzo miły uprzejmy i z dobrej rodziny, więc jak sądzę z aprobatą przyjmiecie wiadomość, ze w zeszłym tygodniu się pobraliśmy.Wiem, że jeszcze bardziej ucieszy Was, gdy zdradzę, iż wkrótce zostaniecie dziadkami.

Prawdę mówiąc, nie było pożaru, nie byłam w szpitalu, nie wyszłam za mąż i nie jestem w ciąży, ale oblałam egzamin z biologii i chciałam mieć pewność, że kiedy Wam o tym powiem, spojrzycie na to z właściwej perspektywy.”

Cytat z książki: „Zmień swoje życie w 7 dni” Paul Mckenna



Zapraszamy serdecznie

Agencja Twórcza OLE!

www.taniec-ole.pl

Tel. 663 443 288

Offline

 
Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
BetonovĂŠ JĂ­mky RejĹĄtejn https://www.hotelstayfinder.com/ Alojamento Westerstede