Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

#1 2010-03-16 21:19:42

 milkaja

Hindustani

Skąd: ok. Łodzi
Zarejestrowany: 2007-08-29
Posty: 4643

Kareena i Shahid nie będą promować filmu Milenge Milenge razem!

http://img718.imageshack.us/img718/9435/iwishshahidkapoorwellka.jpg

Kareena i Shahid nie będą promować filmu Milenge Milenge razem!


Plany odnośnie skłonienia Kareeny i Shahida Kapoor by razem promowali ich projekt filmowy Milenge Milenge, został odwołany. Zostało rozstrzygnięte przez producenta Boney Kapoor, że para będzie promowała film indywidualnie. Ma to zapobiec temu by Kareena, która obecnie jest w związku z Saifem uniknęła jakiegokolwiek zażenowania i niezdarności, pomimo że Shahid, który nie miał zastrzeżeń do współpracowania z Kareena wydaje się nie zdawać z tego sprawy.

Zapytany czy byłby skłonny do promocji filmu wspólnie z Kareeną, Shahid mówi entuzjastycznie,
"Tak, zrobię wszystko co mogę, by promować film. Oczywiście zrobię wszystko, co tylko będę w stanie, by zobaczyć że film zostanie należycie wypromowany. To jest mój film. "

Shahid mówi, że on nie ma absolutnie żadnych problemów promując film z Kareena. Jednakże, producent
Boney Kapoor czuje, że to jest rozsądniejsze i bardziej dyskretne, aby pozwolić Shahidowi i Kareenie
dzielić promocyjną pracę.

Boney mówi, "Pozwolimy Shahidowi i Kareenie odrębnie promować film. Ta droga ma zostawić im
swobodę by poczuli się komfortowo w tej sytuacji a także zapewniamy tym samym podwójny
rozgłos Milenge Milenge, niż gdyby para promowała film wspólnie. "


Shahid był zainteresowany, jeśli chodzi o datę premiery filmu, takim terminem by Milenge Milenge miał
jak największą oglądalność.

Ostatnio spotkał się z producentem Boney Kapoor i wspólnie razem zadecydowali się przesunąć premierę filmu z kwietnia na późniejszy termin.

Shahid mówi, "Spotkaliśmy się i podjęliśmy wspólną decyzję. Boneyji współpracował. W przeciwnym
wypadku miałbym trzy premiery filmów: Milenge Milenge, Paathshala i Badmaash Company w tym samym miesiącu."


Boney mówi, że przygotuje Milenge Milenge tak by film był gotowy do premiery w ostatnim tygodniu czerwca
albo w pierwszym tygodniu lipca. "Milenge Milenge będzie bardzo możliwe ostatnią premierą Shahida, aż
do czasu filmu jego ojca pod tytułem Mausam. Kareena i on wyglądają razem wspaniale."


W rzeczywistości Shahid jest pełen entuzjazmu jeśli chodzi o Milene Milenge. W ostatnim tygodniu spotkał
się z reżyserem Satish Kaushik.

Satish mówi emocjonalnie, "Chociaż mieszkamy w tym
samym budynku, nigdy się nie spotykaliśmy! Znam go od czasu, gdy był dzieckiem. W sobotę w nocy
wpadliśmy na siebie po przyjęciu. Rozmawialiśmy blisko godzinę o Milenge Milenge. Shahid powiedział,
że projekt jest mu bardzo drogi i że zrobi wszystko co tylko Boney Kapoor i ja chcemy. Shahid jest do
naszej dyspozycji. Poprosił mnie również, by wziąć go pod uwagę jeśli chodzi o uaktualnienie teledysków do filmu."



____________________________________________________________________________
źródło: bollywoodhungama by milkaja

Offline

#2 2010-03-17 10:28:14

 Geneliaa

Wkręca się

Zarejestrowany: 2010-03-03
Posty: 112
Aktorka: Kaju, Genelia, Preity
Aktor: SRK, Abhi, Shahid

Re: Kareena i Shahid nie będą promować filmu Milenge Milenge razem!

Podoba mi się ten entuzjazm Shahida i jego zaangażowanie. Producent też się zachował z klasą- kiedyś Kareena mówiła że ma dość już pytań na temat rozpadu związku jej i Shahida, a takie na pewno by w trakcie promocji padły.

Offline

#3 2010-03-17 21:11:52

 fate

Stały bywalec

Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2009-06-18
Posty: 3088
Opis: On dotknął mojej duszy.
Aktorka: Kajol
Aktor: Shah Rukh Khan
Duet: Kajol i Shah Rukh Khan

Re: Kareena i Shahid nie będą promować filmu Milenge Milenge razem!

Jak widzę dla Shahid'a nie stanowią problemu spotkania z Kareeną. Super tak powinno być.
Jestem bardzo ciekawa tego filmu.


Matki bywają dziwne. Kiedy Bóg je stworzył, wszystko co miał umieścić w głowie, umieścił tutaj - w ich sercach. Dlatego myślą i rozumieją sercem i nim kochają.

Offline

#4 2010-03-18 10:04:38

 Supriya

Dobry dyskutant

8155158
Call me!
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2007-10-29
Posty: 2282
Punkty: +16
Aktorka: Rani Mukherji
Aktor: Aamir Khan, Prabhas
Duet: Riteish i Supriya rzecz jasna!

Re: Kareena i Shahid nie będą promować filmu Milenge Milenge razem!

Myślę, że producent podjął właściwą decyzję, chociaż oczywiście byłoby fajniej widzieć ich razem na promocji... Z drugiej strony - sama chciałabym zobaczyć ich razem ze względu na dawny związek, to chore
Kareena pewnie też nie protestowałaby przeciwko spotkaniu z Shahidem, ale na pewno czułaby się niezręcznie, szczególnie na konferencjach, bo dziennikarze z pewnością pytaliby ciągle o ich prywatność...

Offline

#5 2010-03-18 16:50:55

 simran-ji

Zaczyna się rozkręcać

10497282
Skąd: Jarosław/Katowice
Zarejestrowany: 2009-08-06
Posty: 926
Punkty: +5
Opis: Kal Ho Naa Ho <3
Aktorka: Kajol
Aktor: SRK
Duet: SRK&Kajol

Re: Kareena i Shahid nie będą promować filmu Milenge Milenge razem!

Brawa dla Shahida za postawę W końcu są dorosłymi ludźmi i kiedyś na pewno (jeszcze nie raz) tak myślę będą ze sobą współpracować


"...each day's a gift and not a given right"

Offline

#6 2010-03-18 20:16:17

bollykate

Zaczyna się rozkręcać

Skąd: Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2009-03-31
Posty: 822
Aktorka: Kajol, Rani Mukherjee
Aktor: Shahrukh Khan

Re: Kareena i Shahid nie będą promować filmu Milenge Milenge razem!

Bardzo dobrze, że Shahid tak do tego podchodzi
Na pewno będzie im bardziej swobodnie na promocji

Offline

Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Hôtels RÊpublique tchèque berlin-hotel