Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

#1 2010-06-22 09:14:06

 donaannawp.pl

Dobry dyskutant

Skąd: POLSKA
Zarejestrowany: 2010-02-04
Posty: 973
Punkty: +70
Opis: Indie-ósmy cud świata:)
Aktorka: RANJI,BARBARA MORI
Aktor: SRK SHAHID KAPOOR
Duet: RANJI SRK

Shah Rukh Khan łamie zasady.

Shah Rukh Khan łamie zasady.




http://img228.imageshack.us/img228/7985/shahrukhkhankbc31011.jpg






Na ekranie gra idealnego kochanka a poza ekranem jest idealnym ojcem.
Opisując rolę ojca gwiazdor Bollywood mówi ,że zazwyczaj tatusiowie są postrzegani jako łamiących zasady i chętnie podejmujący ryzyko ze swoimi dziećmi.

"Ktoś słusznie powiedział -
Każdy człowiek może być ojcem, ale na to potrzeba czasu, aby zostać ojcem. I ten ktoś miał rację"
- powiedział Shahrukh ,który jest ojcem dwojga dzieci-syna Aryana i córki Suhany.
"Kim jest ojciec?-To bałaganiarz,łamiący zasady,ryzykant  i przeciwieństwo  mamy,która jest zwykle postrzegana jako  stwórca i  pielęgnująca swoje dzieci.
Gdyby nie ich psoty,to tatusiowie robią coś całkiem słusznego"
-powiedział aktor z okazjii Dnia Ojca.

Znany jako ulubiony romantyczny bohater Bollywoodu, Shah Rukh przybrał rolę współczesnego, kochającego taty w filmach takich  jak : Kuch Kuch Hota Hai i Kabhi Khushi Kabhie Gham.

"Dzień Ojca jest naszym  dniem który świętujemy będąc tatą.
Ten dzień da nam okazję do pokazania i wyrażenia  naszej  miłość i troski.
Jest to stosowny czas aby przyjrzeć się naszym dzieciom
i ich zasługom we wnoszeniu radości i szczęścia.
W końcu postanowił zostać ojcem.
Jednak mimo ,że ten dzień jest obchodzony raz w roku to skutki ojcostwa będą nas wiązać ze sobą."
Rola ojca ma różne znaczenie dla różnych osób więc nie mogę sprawiedliwie go zdefiniować.
Ale w tradycyjny sposób jest on głową rodziny,opiekunem rodziny i wzorem do naśladowania dla swoich dzieci.
Jesteśmy zdecydowanie bardziej nieprzewidywalni dla naszych dzieci.
Czasami  możemy bardziej kołysać nasze dzieci niż ich mamy i kulać się na podłodze dla zabawy. Więc mamusie i tatusiowie są rzeczywiście  różni.
A więc wiemy ,że nie możemy być jak matki ale wiemy,że możemy wszystko zmienić będąc tuż,tuż.

Rozumiem, że nie jest łatwo, ale doceniam wysiłek który jest  włożony przez wszystkich tatusiów,
gdyż coraz więcej ojców staje się świadomych swojej roli i odpowiedzialności i przemiany w  wielkich tatusiów.”


Oprócz filmów i ostatniej reklamy  Pepsodent,  obejrzymy  SRK  jako ojca dziecka-artysty Keval.

„Jestem szczęśliwy wiedząc ,że większość z was dołączy  do kampanii” "Pappu i Pappa" i przyczyni się do bycia głową domu aby spędzać miło czas z dziećmi.”
Na ten moment dedykuję piosenkę w ten specjalny dzień....Will Smith- Just the Two of Us-dla świętowania ojcostwa.

I.... drodzy ojcowie możecie zrobić więcej....Życzę szczęśliwego Dnia Ojca.”


movies,indiainfo.com


http://img215.imageshack.us/img215/9821/53757605.jpg

Offline

 

#2 2010-06-22 10:05:19

 fate

Stały bywalec

Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2009-06-18
Posty: 3088
Opis: On dotknął mojej duszy.
Aktorka: Kajol
Aktor: Shah Rukh Khan
Duet: Kajol i Shah Rukh Khan

Re: Shah Rukh Khan łamie zasady.

Sharu bardzo ładnie się wypowiada, ale nie podoba mi się to łamanie zasad. Matka wpaja niektóre ważne rzeczy dzieciom, a dla ojca to błahostka, którą można obejść?? Sama jestem matką i gdyby mój Mąż się tak zachowywał nie byłabym z tego zadowolona. Dziecko wtedy jest rozpieszczone przez jednego rodzica. Uważa matkę za tyrana, a ojca za kumpla.


Matki bywają dziwne. Kiedy Bóg je stworzył, wszystko co miał umieścić w głowie, umieścił tutaj - w ich sercach. Dlatego myślą i rozumieją sercem i nim kochają.

Offline

 
Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
CertifikovanĂŠ BetónovĂŠ jĂ­mky Zbiorniki betonowe z letnią gwarancją BetonovĂŠ jĂ­mky LuĹže septiky vĂ˝roba a