Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

#1 2010-07-11 13:28:53

 Salmanka

Wkręca się

Skąd: Mikołów
Zarejestrowany: 2010-07-01
Posty: 217
Punkty: +4
Opis: Salman - Jedyny Król Bolllywoo
Aktorka: Katrina Kaif
Aktor: Salman Khan
Duet: Salman Khan z każdym i każdą

Tumko Na Bhool Paayenge (2002)

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/0/08/Tumko.jpgTumko Na Bhool Paayenge (2002)


Reżyseria Pankaj Parashar
Scenariusz Rumi Jaffrey


Obsada:

Salman Khan – Veer Singh Thakur/Ali
Sushmita Sen – Mehak
Dia Mirza – Muskaan
Sharat Saxena – Kunal Singh Thakur, ojciec Veera
Inder Kumar – Inder Saxena (jako Inder Verma)
Anjaan Srivastav – premier
Alok Nath – Rahim Chacha, wuj Alego
Mukesh Rishi – komisarz policji p. Sharma
Johnny Lever – Guru Baba
Arbaaz Khan – Veer, syn Thakura
Rajpal Yadav – Lallan
Nishigandha Wad – Geeta Singh Thakur, matka Veera


Opis:

Veer Singh Thakur (Salman Khan) żyje zwyczajnym życiem gdzieś w Radżastanie szanując swoich rodziców, zakochany w Muskaan (Dia Mirza), dziękując Bogu w świątyni z matką, cierpliwie znosząc ojca (Sharat Saxena) codziennie szkolącego go na wojownika, którym nie chce być. Sytuacja zmienia się, gdy podczas zapasów jego ojciec zostaje publicznie zwyciężony przez budzącego grozę z powodu swej siły przeciwnika. Veer z wściekłością wypada na arenę i zaskakuje wszystkich pokonując go w spektakularny sposób. Przerażenie budzi jego zaciekłość w walce. Veer walczy z taką zajadłością, że tylko głos ojca jest w stanie go zatrzymać go, aby jego bicie nie stało się zabijaniem. Od tego momentu Veer traci swój spokój ducha i dobroduszność. Zaczynają go prześladować obrazy z przeszłości. Widzi ludzi próbujących go zabić. Przerażony na oczach wszystkich ucieka od swoich urojeń. Podejrzliwie wypytuje rodziców, dlaczego w domu nie ma jego fotografii z dzieciństwa i skąd na jego ciele ślady po kulach.


Ciekawostki 

* W filmie pojawiają się zdjęcia Hrithik Roshana i Aishwaryi Rai, przy których bohaterowie się fotografują chcąc wzbudzić w sobie trochę zazdrości o gwiazdy. Zabawne odniesienie do związku osobistego łączącego w czasie kręcenia filmu Salman Khana i Aishwarya Rai.
* Święty starzec, u którego bohater szuka wyjaśnienia tajemnicy jego pochodzenia opowiada mu film Karan Arjun, w którym Salman Khan grał jedną z tytułowych ról też poszukując odpowiedzi na pytanie, kim jest w związku z prześladującymi go obrazami z przeszłego życia.


Piosenki 

Bindiya Chamke
Kya Hua Tujhe
Ye Bekhudi
Id Mubarak
Kyon Khanke Teri Chudi
Mehndi Hai Rachi
Main To Ladki Kuwanri

_____________________________________________________________________
Żródło: http://pl.wikipedia.org/wiki/Tumko_Na_Bhool_Paayenge


Moja ocena:

film super na początku historia miłosna bardzo ładna prosta Veer i jego ukochana byli tacy prości i słodcy on był dobry i cała rodzinka sie niesamowicie kochała potem kiedy dowiedział sie ze nie jest tym kim myślał a wyszło to podczas bójki pojechał dowiedzieć sie kim jest i tam to dopiero było fajna akcja bójka Sallu zabójcza , uwielbiam patrzeć jak tak napina mięsnie i jest taki zwinny 


Film akcji z połączeniem romansu bardzo mi przypadł do gustu:-) relacje ojca z synem były piękne tak powinno sie kochać swoją rodzine.
Co do aktorstwa nie mam zastrzeżeń  , Sallu swietnie i reszta tak jak trzeba.
Historia mnie bardzo wiągneła , oglądałam z zapartym tchem bo akcja świetna i uroczy Sallu 

To jeden z ulubionych filmów fanów Salmana.

Ostatnio edytowany przez Salmanka (2010-07-11 13:30:12)

Offline

#2 2012-08-09 21:50:38

magdaaaaa

Bollyamator

Zarejestrowany: 2012-04-11
Posty: 80

Re: Tumko Na Bhool Paayenge (2002)

Lubie bardzo filmy z tej dekady filmów Salmana widziałam sporo , ale jeszcze jeden nie zaszkodzi ciekawa historia, dobrze dobrana obsada. Film rozbudza ciekawość , nie wszytsko jest powiedziane na samym początku, wciaga . piosenki wpadaja w ucho , sa fajnym tłem

Offline

Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs warszawa hotels-world.pl www.hotelstayfinder.com Nea Iraklitsa