Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

#1 2010-07-12 20:53:24

 Salmanka

Wkręca się

Skąd: Mikołów
Zarejestrowany: 2010-07-01
Posty: 217
Punkty: +4
Opis: Salman - Jedyny Król Bolllywoo
Aktorka: Katrina Kaif
Aktor: Salman Khan
Duet: Salman Khan z każdym i każdą

Maine Pyar Kiya (1989)

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/9/96/Maine_Pyar_Kiya.jpgMaine Pyar Kiya (1989)


Reżyseria: Sooraj R. Barjata
Scenariusz: S. M. Ahale, Sooraj R. Barjatya


Obsada:

Salman Khan
Bhagyashree
Alok Nath
Rajeev Verma
Reema Lagoo
Ajit Vachani
Harish Patel
Deep Dhillon
Pervin Dastur
Mohnish Bahl


Opis:

Karan (Alok Nath) i Kishen (Rajeev Verma) byli przyjaciółmi od dziecka. Gdy jeden wpadał w tarapaty, drugi go z nich wyciągał. Dorosły Kishan wyjechał jednak do miasta, gdzie dorobił się fortuny. Karan z rodziną pozostał we wsi. Z czasem kontakt między przyjaciółmi się urwał.
Osiemnaście lat później Karan zdecydował się pojechać do pracy zagranicę. Postanowił, że jego córka Suman (Bhagyashree) zatrzyma się w tym czasie u rodziny Kishana. Początkowo zagubiona, szybko zjednuje sobie serca domowników. Jej najlepszym przyjacielem zostaje Prem (Salman Khan) - syn Kishana. Z czasem ich przyjaźń zmienia się w głębsze uczucie.
Czy młodzi mają jednak szansę na bycie razem?


Trailer:




Piosenki:
















Ciekawostki:

* Film był hitem roku 1989 w Indiach, jednym z największych w latach 80. Rozsławił imię Salman Khana i  otworzył mu drogę na sam szczyt.

* W 1989 roku Salman Khan nominowany był do nagrody Filmfare dla Najlepszego Aktora.


Film zdobył cztery nagrody:

W kategorii Najlepszy Film
W kategorii Najlepszy Tekst Piosenki (utwór "Dil Deewana Bin Sajna Ke")
Najlepsza Muzyka
Najlepszy Wokal Męski - Balasubramaniam S.P. w utworze "Dil Deewana Bin Sajna Ke".

______________________________________________________________________
żródło: http://forum.bollywoodmovies.pl/posting … st&p=26367


Moja ocena:

Zaczne od pioseneczek:

Po pierwsze myślałam, że było ich ze 100 
Naprawde co chwile był jakiś  cudowny i długy klip 
Teledyski w większości były długie co bardzo cenie i fantastyczne, barwne , rytmiczne i główni bohatrowie ślicznie razem w nich wygladali.
Dodam, że były inspirowane hitami lat 80 tzn, chyba z piosenki były indyjskimi wersjami międzynarodowych hitów.

Aktorzy: byli świetni , nie iwem dlaczego ale każdy mi się podobał a raczej to w jaki sposób zagrał.

Salman: taki młodziutki i te jego duże oczy wygladały na jeszcze większe niż zwykle  kochałam w nie patrzeć , debiut miał świetny , rewelacja , był cudowny, nie przesadzał grał odpowiednio do sytuacji.

Bhagy: był słodka i taka prosta, bardzo naturalna i pasowała do Salmanka.

Film ma cudowną atmosfere i bardzo dobrze sie go ogląda.

Kocham ten film bo jets inny niz reszta głównie przez muzyke.

Ostatnio edytowany przez Salmanka (2010-07-12 20:54:54)

Offline

Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Innkvartering Malchow