Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

#1 2010-07-13 11:01:48

Shari Tamal

Robi postęp

8363038
Skąd: Katowice
Zarejestrowany: 2009-11-03
Posty: 272
Punkty: +7
Opis: Chori chori kiya re.! ^^
Aktorka: Aishwarya Rai
Aktor: Hrithik, SRK i Abhishek
Duet: Hrithik i Aishwarya

"Wezwanie" ---> Kelley Armstrong

Kelley Armstrong - "Wezwanie"


http://pu.i.wp.pl/k,Mjg3ODQ5MTQsNDk1NTQwNzA=,f,668482_piji0ovtvjjsvovj_big.jpg


Tytuł: Wezwanie
Seria: Najmroczniejsze Moce
Autor: Armstrong Kelley
Wydawca: Zysk i S-ka Wydawnictwo
Numer wydania: I
Data premiery: 2010-06-15
Język: polski
Język oryginału: angielski
Ilość stron: 357
Tłumaczenie: Łoziński Jerzy
Rok wydania: 2010


Opis:

Chloe Saunders prowadzi z pozoru normalne życie nastolatki… Do czasu. Bo od teraz widzi zmarłych. Tak, tak jak w filmach. Piętnastoletnia Chloe pragnie tylko nie mieć kłopotów w szkole i może jeszcze zwrócić na siebie uwagę jakiegoś chłopaka. I rzeczywiście udaje jej się zdobyć na siebie uwagę, ponieważ jednak dzieje się to za sprawą bardzo natarczywego ducha, więc i efekty są inne od zamierzonych. Chloe zostaje skierowana do Lyle House, ośrodka dla „trudnych” nastolatków. Na początku gotowa jest posłusznie poddać się rygorom, kiedy jednak znika jej sąsiadka z pokoju, która wcześniej wyznała, że ma kontakt z poltergeistem, a pozostali pacjenci zachowują się co najmniej dziwnie, Chloe rozpoczyna prywatne śledztwo. Dociera do niej, że jeśli nie odkryje prawdy, może już resztę życia spędzić w domu dla umysłowo chorych. A może czeka ją nawet coś gorszego? Czy może zaufać swoim towarzyszom i zdradzić im swą mroczna tajemnicę?



__________________________________________________________
empik.com


Nie wiem jak wy, ale ja się strasznie na to napaliłam Tak, wiem, że to jest kolejna książka dla głupich nastolatek, jednakowoż temat wydaje mi się arcyciekawy - psychiatryk, poltergeist... Strasznie mnie kusi, żeby sobie to kupić Chociaż obawiam się trochę przekładu pana Łozińskiego, gdyż posiadam trylogię "Władcy Pierścieni" z jego przekładem i zauważyłam tam mnóstwo błędów...
Niemniej jednak na pewno zaopatrzę się w "Wezwanie" w najbliższym czasie

Offline

Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
bollywood.pun.pl