Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

#1 2010-07-21 11:57:46

 Kessa

Ekspert ds. SRK

Skąd: mam w sobie to coś?
Zarejestrowany: 2009-02-11
Posty: 5602
Punkty: +54
Aktor: SRK
WWW

Salman przyćmiewa Hrithika

Salman przyćmiewa Hrithika



http://images.indiainfo.com/web2images/bollywood.indiainfo.com/2010/07/20/images/salman_hrithik_3101.jpg



Hrihtik Roshan zagra prestiżową rolę w filmie Vijay Dinanath Chauhan. Film ten będzie remakiem "Agneepath", w którym zagrał Wielki Amitabh Bachchan.

Ostatnio jednak przez jeden ze słynnych tabloidów przeprowadzona została ankieta, w której czytelnicy mieli wybrać aktora, który najbardziej pasuje do tej roli.
Wyborcy, ku zdziwieniu, zamiast Roshana wybrali Salmana Khan. Okazało się, że Sallu nadal jest ulubieńcem wielu ludzi.

Choć to Hrithik prawdopodobnie dostanie tą rolę, to Salman Khan zdobył 35% głosów, pozostawiając Hrithika, który zdobył 32%, w tyle.


Shahrukh Khan zdobył 20% głosów w ankiecie, podczas gdy Abhishek Bachchan uzbierał ich tylko 13%.

źródło
Mishti

Offline

#2 2010-07-21 22:10:40

 Salmanka

Wkręca się

Skąd: Mikołów
Zarejestrowany: 2010-07-01
Posty: 217
Punkty: +4
Opis: Salman - Jedyny Król Bolllywoo
Aktorka: Katrina Kaif
Aktor: Salman Khan
Duet: Salman Khan z każdym i każdą

Re: Salman przyćmiewa Hrithika

No tak bo Sallu przez ostanie lata pokazał się z jak najlepszej strony, dużo robi i wszędzie go pełno dzięki czemu można zobaczyć jaki jest wspaniały , jak dobrze tańczy i go pokochać  :-)

Dzięki swoim cudownym przyjaciołom , którzy starają się by pokazać jaki on jest fajny ( Govinda, Aamir i Rani ) oraz programowi Dus ka Dum ludzie go pokochali na nowo .

Ale Sallu ma z tego co wiem dobre stosunki z Hrithikiem, poza tym dostali podobną ilość głosów .

Jak ja się z tego ciesze :-)


Ostatnie filmy Sallu przypomniały o Nim jego starym fanom i zdobył jeszce nowych.

Sallu Rocks

Offline

#3 2010-07-21 22:19:37

 Rani Mathur

Hindustani

Skąd: Błonie
Zarejestrowany: 2007-04-24
Posty: 295
Opis: Kal Ho Naa Ho
Aktorka: Kajol
Aktor: Shahid Kapoor
Duet: Kajol & SRK
WWW

Re: Salman przyćmiewa Hrithika

Nie potrafię jednoznacznie określić którego z nich bardziej lubię.

Salman ma taki niepowtarzalny styl bycia i nie da się tego nie zauważyć.
Wyróżnia się

Jeśli miałabym głosować, to chyba też postawiłabym na Salmana.


http://i1019.photobucket.com/albums/af312/RaniMathur13/For%20my%20blog/sashasygnatura5.jpg

Offline

#4 2010-07-22 12:43:26

 Kessa

Ekspert ds. SRK

Skąd: mam w sobie to coś?
Zarejestrowany: 2009-02-11
Posty: 5602
Punkty: +54
Aktor: SRK
WWW

Re: Salman przyćmiewa Hrithika

Tu ludzie pewnie głosowali na podstawie filmu "Agneepath", ja go nie oglądałam.. nie wiem, jak wyglądała postać grana przez Big B i który z aktorów by bardziej pasował do jej odegrania.

Ale jakbym miała wybierać ot tak... to raczej na Sallu bym postawiła, bo milej ogląda mis ie filmy z nim, niż Hrithikem. (choć to zależy.

Offline

Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Meine Schule Sehlingen, stilvolle...