Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

#1 2010-11-15 21:59:29

 milkaja

Hindustani

Skąd: ok. Łodzi
Zarejestrowany: 2007-08-29
Posty: 4643

"Aamir był wielkim wsparciem" - Reema

"Aamir był wielkim wsparciem" - Reemahttp://icdn1.indiaglitz.com/hindi/news/aami151110_1.jpg

Świat zaskoczył ostatnio fakt, że Aamir Khan zgodził się zagrać w filmie Reema Kagti - reżyserki jednego i to dosyć już starego już filmu pt. 'Honeymoon Travels Pvt. Ltd.'.

Podczas gdy, jak można się spodziewać, jest ona podekscytowana perspektywą robienia filmu z Aamir Khan, zastanawiamy się jak ten film tak naprawdę będzie wyglądać. Można spytać o to wielu filmowców (chociażby sławnego twórcę Peeli [Live] Anusha Rizviego) a oni poręczą za to, że film przemieni się po prostu w film Aamir Khana do czasu jego premiery.

"Oh mój Boże, to brzmi tak skandalicznie", Reema śmieje się w tym miejscu serdecznie, "Moje myśli skupiają się teraz wokół produkcji filmu. Wszystko jest gotowe i obecnie jest czas na zdjęcia."

Chociaż wszystko idzie zdecydowanie dobrze z Aamirem, który wydaje się być podekscytowany pracą pod przewodnictwem Reemy, to jak ta młoda kobieta spodziewa się zarządzać wszystkim w pewny sposób i jednocześnie zachować swoją indywidualność?

"Bazując jak na razie na moich dotychczasowych kontaktach z Aamirem, mogę powiedzieć, że okazał się być wielkim wsparciem. Nie przeprowadziliśmy żadnej rozmowy, w której użyczałby mi jakiejkolwiek podpowiedzi, tak bym miała się czymkolwiek martwić", zapewnia Reema.

Film,  w którym zagra Aamir jak na razie nie posiada tytułu. Scenariusz współtworzyły Reema Kagti i Zoya Akhtar. Ma być to dramat trzymający w napięciu. Aamir jak w 1999r., zagra policjanta. Wtedy grał  Ajaya Singh Rathoda w "Sarfarosh" a obecnie zagra postać Tarunu, oficera policji, który ustala własne zasady. Będą mu towarzyszyć dwie bohaterki. Bardzo możliwe, że jedną z nich zagra Kareena Kapoor, ale to jeszcze nie potwierdzona informacja.

Ten film oznacza ponowną współpracę zespołu z "Dil Chahta Hai", ponieważ jest to produkcja pod szyldem Aamir Khan Productions i Farhan Akhtar oraz Ritesh Sidhwani Excel Entertainment.

Mówiąc o filmie, Farhan Akhtar stwierdza, "To wspaniale współpracować z Aamirem dekadę po Dil Chahta Hai. Mieliśmy od tamtej pory nadzieję zrobić film wspólnie i jestem podekscytowany, że ostatecznie doszło do tego dzięki temu scenariuszowi."

Ritesh Sidhwani dodaje, "Czekałem na to by zrobić film z Aamirem od czasu Dil Chahta Hai i teraz ostatecznie się to dzieje. To szczególny czas ponieważ znowu będziemy razem produkować, nie mogę się doczekać rozpoczęcia prac nad filmem!"

Potwierdza to też Aamir, "Odnajdując scenariusz napisany przez Reemę i Zoyę, jestem naprawdę podekscytowany i czekam na ponowną współpracę z Riteshem i Farhanem."

Film wejdzie na ekrany kin w 2011r. ___________________________________________________
źródło: indiaglitz, oneindia, desihits by milkaja

Offline

#2 2010-11-17 19:51:54

Svasti

Hindustani

Zarejestrowany: 2007-04-28
Posty: 18264

Re: "Aamir był wielkim wsparciem" - Reema

Na pewno fani Aamira będą chcieli zobaczyć ten film.

Ciekawe kto zagra partnerkę filmową Aamira, chodziła nawet plotka, że oprócz Kareeny także Aishwarya ma chętkę na tę rolę ---> Kareena, Aishwarya czy obie aktorki w następnym filmie Aamir'a Khan'a?

Może obejdzie się smakiem, a rolę otrzyma zupełnie ktoś inny


https://66.media.tumblr.com/9b3bd323986c863ff17ad53044e3e992/tumblr_p6jn2iFCy41rqwz71o1_400.gifhttps://66.media.tumblr.com/37793d7ce5bdd1dda5051ac4bdacc187/tumblr_p6jn2iFCy41rqwz71o2_400.gif

Offline

Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
sklep medyczny wrocław b-20 znak sklep firma polished usługi