Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

#1 2011-03-11 13:32:05

Anju

Bollyamator

Zarejestrowany: 2010-08-20
Posty: 44

Poznań, Taniec orientalny dla Pań dojrzałych (od 21 marca 2011)

Witam serdecznie,
Mam przyjemność poinformować o nowym kursie tańca orientalnego dla Pań dojrzałych.
Pierwsze zajęcia odbędą się 21 marca. Koszt pierwszych zajęć 5 zł!

Kurs tańca orientalnego dla Pań dojrzałych będzie obejmował naukę elementów tańca brzucha oraz filmowego tańca bollywood. Odbywać się będzie w delikatnej formie dostosowanej do kondycji fizycznej uczestniczek. Celem zajęć obok nauki tańca jest pogłębienie oddechu, czerpanie go pełną piersią i brzuchem i wyzwolenie radosnego nastroju.

Termin: poniedziałki, godz. 17.15-18.15
Miejsce: Św. Marcin 30 (nad kinem Muza, I piętro, wejście od podwórza)
Koszt kursu: 4 spotkania 60 zł (21 marca 5 zł!)
Zgłoszenia: biuro@taniec-ole.pl, tel. 663 443 288


Bollywood dance, czyli hinduski taniec filmowy to jeden z najbardziej radosnych i ekspresyjnych tańców filmowych na świecie, oparty jest z reguły na elementach tańca Bharata natyam, Kathak czy emocjonalnym tańcu ludowym Bhangra, tańcu orientalnym i tańcu współczesnym. Emocje w treści piosenek wyrażane są w ruchach tanecznych, pozach, gestach, mimice i spojrzeniu.

Taniec brzucha - stworzony i dopasowany do naturalnej budowy ciała kobiety. Tańczyć mogą go wszystkie kobiety bez względu na wiek, sylwetkę i doświadczenie taneczne. W tańcu brzucha pracuje całe ciało i wszystkie mięśnie - od głowy, szyi, ramion i rąk, po brzuch, plecy, klatkę piersiową i nogi. Intensywna praca brzucha i bioder poprawia ukrwienie narządów wewnętrznych miednicy, masuje narządy wewnętrzne i pogłębia oddech uczy nas zdrowego oddechu pełną piersią i brzuchem.

Prowadząca Kasia Komin
- tańczę od dziecka taniec towarzyski i współczesny, jestem właścicielką i pomysłodawczynią Agencji Twórczej OLE! integrującej ludzi poprzez taniec. Ostatnie lata uczę się u wielu tancerek tańca orientalnego oraz indyjskiego tańca filmowego bollywood, który najbardziej porwał i zafascynował mnie swoją energią i wyrażaniem radości życia. Tańca indyjskiego bollywood oraz tańca bharatnatyam uczę się u Rady Żivković i jej zawdzięczam cudowną i pouczającą przygodę z tym tańcem. Na zajęciach, które prowadzę od 2 lat staram się przekazywać wiedzę ucząc jednocześnie świadomości ciała, z uwagą na swobodny i głęboki  oddech, który pomaga akceptować w pełni każdy kolejny ruch. Moją misją jest działanie wspierające kobiety w akceptacji siebie takie jakie są TU i TERAZ. Pomaga mi w tym wiedza uzyskana na rocznym stażu psychoterapii gestalt z pracą z ciałem i praca nad własnym rozwojem psychofizycznym. Korzystam również z takich form ruchu jak hatha joga i kundalini joga, ostatnie dwa lata uczyłam się również salsy cubany. Inspiruję uczestniczki do prezentowania się w tańcu przed widownią, dzięki temu mają okazję przejść swój lęk i podzielić się radością życia jaką mają w sobie.

http://images50.fotosik.pl/707/a4b60b91763094be.jpg

Katarzyna Komin,
Agencja Twórcza OLE!
www.taniec-ole.pl
Tel. 663 443 288

Offline

Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
https://www.hotelstayfinder.com hotelstayfinder