Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

#1 2011-03-25 11:39:47

Anju

Bollyamator

Zarejestrowany: 2010-08-20
Posty: 44

Wakacje z jogą i tańcem w Ustroniu Morskim 23-29 czerwca 2011

Zapraszamy serdecznie na:
WAKACJE Z JOGĄ I TAŃCEM filmowym Bollywood nad morzem W USTRONIU MORSKIM ! 

Wzrost energii i aktywności, sylwetka lekka i pełna wdzięku
23 czerwca do 29 lipca 2011

-  Zajęcia jogi rano i popołudniu
-  Kurs indyjskiego tańca filmowego bollywood
-  Pyszne wegetariańskie posiłki
- Pokoje z łazienkami o wysokim standardzie
- Kurs Ayurvedy – sztuka codziennego życia zgodnie z naturą
- Masaże

Program:
-  poranne powitanie słońca na plaży (Surya Namaskar)
-  przedpołudniowe, zajęcia jogi na w pełni wyposażonej w sprzęt do jogi sali gimnastycznej (piękna drewniana podłoga) 1,5 godz. Przy większej liczbie osób ćwiczących utworzone zostaną 2 grupy przedpołudniowe
-  11.00 - pyszny, wegeteriański posiłek i czas wolny można pójść na plaże lub po prostu poleżeć na leżaczku, na zielonej trawce w ogrodzie pensjonatu.
-  Po południu zajęcia jogi - 1 godz. i nauka tańca filmowego bollywood - 1 godz
-  Po obfitej kolacji i krótkim spacerze można wziąć udział w kursie Ajurvedy !!!

Prowadząca jogę: Iwona Kotowska „Moje zainteresowanie jogą, które w krótkim czasie przerodziło się w pasję, rozpoczęło się w 1999 roku. Wtedy to, zmęczona pracą, i trapiona różnymi dolegliwościami trafiłam na zajęcia Hatha Jogi prowadzone przez bardzo dobrego nauczyciela, panią Marię Stróżyk. Początkowo czułam się dziwnie. Wydawało mi się, że osoby które tam ćwiczyły, są inaczej zbudowane, ja nie byłam w stanie wykonać większości asan (pozycji jogi). Jednak jakaś wewnętrzna siła sprawiła, że nie zarzuciłam tej praktyki i po niedługim czasie zauważyłam znaczną zmianę mojego samopoczucia. Ogólne zmęczenie zostało zastąpione przez wzrost energii i aktywności, a ociężała sylwetka stawała sie lekka i pełna wdzięku. Zaczęłam jeździć na warsztaty i obozy jogi, które pozwoliły mi poznać tak wspaniałych nauczycieli jak Jurek Jagucki ze Szczecina, czy Konrad Kocot z Krakowa. Po pewnym czasie zauważyłam ze moja praktyka i wiedza są na tyle ugruntowane, że zapragnęłam podzielić się nią z innymi. Tak trafiłam na Kurs Nauczycieli prowadzony przez Jurka Jaguckiego w Szczecinie. Ukończyłam również kurs dla instruktorów jogi według metody B.K.S Iyengara prowadzony przez TKKF w Poznaniu. Wychodząc  z  założenia że rzetelnej  wiedzy  nigdy  nie za  wiele  jestem  uczestnikiem  zaawansowanego  kursu nauczycielskiego  na  stopień  Introductory II  prowadzonego  przez Konrada  Kocota w  Krakowie .  Prowadzenie zajęć pokazało mi, że większą radość sprawia przekazywanie zdobytej przez lata wiedzy i obserwacja polepszającego się stanu zdrowia ćwiczących, niż tylko bierne wykonywanie asan.
Podzielmy się tą radością !”

Prowadząca taniec filmowy bollywood: Kasia Komin tańczę od dziecka taniec towarzyski i współczesny, jestem właścicielką i pomysłodawczynią Agencji Twórczej OLE! integrującej ludzi poprzez taniec. Ostatnie lata uczę się u wielu tancerek tańca orientalnego oraz indyjskiego tańca filmowego bollywood, który najbardziej porwał i zafascynował mnie swoją energią i wyrażaniem radości życia. Tańca indyjskiego bollywood oraz tańca bharatnatyam uczę się u Rady Żivković i jej zawdzięczam cudowną i pouczającą przygodę z tym tańcem. Na zajęciach, które prowadzę od 2 lat staram się przekazywać wiedzę ucząc jednocześnie świadomości ciała, z uwagą na swobodny i głęboki  oddech, który pomaga akceptować w pełni każdy kolejny ruch. Organizując typowo kobiece tańce moją misją jest działanie wspierające kobiety w akceptacji siebie takie jakie są TU i TERAZ. Pomaga mi w tym wiedza uzyskana na rocznym stażu psychoterapii gestalt z pracą z ciałem i praca nad własnym rozwojem psychofizycznym. Korzystam również z takich form ruchu jak hatha joga i kundalini joga, ostatnie dwa lata uczyłam się również salsy cubany. Inspiruję uczestniczki do prezentowania się w tańcu przed widownią, dzięki temu mają okazję przekroczyć swój lęk i podzielić się radością życia jaką mają w sobie. Na zajęciach bollywood uczę również elementów tańca brzucha. Prowadzę animacje taneczne bollywood na imprezach i wieczorach panieńskich.

Cennik:
890 zł – przy wpłacie zaliczki 200 zł do 31 marca, po tym terminie należy doliczyć 50 zł. Cena obejmuje pobyt w pokoju 3 osobowym z łazienką, wyżywienie wegetariańskie: śniadania i obiadokolacje, zajęcia jogi 2 razy dziennie. Za pokój dwuosobowy dopłata 100,00 zł.
680 zł - Dla osób niećwiczących jogę (przy wpłacie zaliczki 200 zł do 31 marca, po tym terminie należy doliczyć 50 zł). Cena obejmuje pobyt w pokoju 3 osobowym z łazienką, wyżywienie wegetariańskie: śniadania i obiadokolacje. Za pokój dwuosobowy dopłata 100,00 zł.
120 zł – kurs indyjskiego tańca bollywood dla początkujących 6 dni po 1 godz.
150 zł Kurs Ayurwedy 4 dni x 1 godz.-150,00 - sztuka codziennego życia w zgodzie z prawami natury, lepiej poznamy siebie, aby dzięki temu dostosować dietę do naszego organizmu, nauczymy się automasażu głowy

http://images49.fotosik.pl/749/9dfd44f23fbfc7a7med.jpg

Zgłoszenia i informacje: biuro@taniec-ole.pl, tel. 663 443 288, VIRASANA Iwona Kotowska: 696 085 556

Offline

Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Szamba betonowe Środa Wielkopolska Alojamento Machynlleth https://www.ehotelsreviews.com FeWo Wiesenallee OG