Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

#1 2011-05-20 11:11:09

 Łucjana

Hindustani

Zarejestrowany: 2011-02-12
Posty: 2778
Opis: Zajęta ...
Aktorka: Aishwarya/ Kajol/ Rani
Aktor: Abhishek/Hrithik/SRK/Shahid
Duet: Ash-Abhi/Ash-Hrithik/SRK-Kajol

Nikt nie chce grać u boku Aishwaryi.

http://imageshack.us/m/10/3306/09vervephotoshoot005.jpg

Nikt nie chce grać u boku Aishwaryi.




Madhur Bhandarkar znalazł swoją heroinę w Aishwaryi Rai Bachchan, ale trudno mu tym samym odszukać równolegle pasującą do niej negatywną rolę kobiecą. Madhur nadal kręci się wokół katastrofalnego wzlotu bollywoodzkiej aktorki i jej dramatycznego upadku. Przyznaje również, że brak mu aktorki która zagrałaby rywalkę u boku Ash.

Jak podaje źródło, reżyser ma problem ze znalezieniem top aktorki dla tej roli, ponieważ większość z nich ją odrzuciła. Żadna aktorka nie chce zostać przyćmiona rolą Ash !

Aktorka która miałaby zagrać drugoplanową rolę, byłaby negatywną postacią, która jest pełna zawiści i zazdrości o karierę Ash. Będzie to identyczna sytuacja jaką miały Kangana Ranaut i Priyanka Chopra w Fashion.
Nawet jeżeli projekt jest interesujący, która z pań chciałaby stać w cieniu Ash ?

Cały film kręci się wokół niej, wszystkie promocje i kampanie marketingowej są planowane również w tym samym celu.
Drugoplanowa postać nie ma zbyt wielu korzyści płynących z odrywania tej roli. Być może ktoś kto jest naprawdę zdesperowany, bądź chce zaistnieć w Bollywood mógłby to zrobić.

Znane nazwiska odmawiają przyjęcia roli. Bhandarkar obecnie zastanawia się nad modelami aspirującymi do miana aktora. Reżyser stara się ich przekonać, że chociaż Ash ma wiodącą rolę, to postać negatywna z pewnością nie zostanie niezauważona przez publiczność.

Jako przykład podaje Kanganę i przytacza jakie otrzymała z tego korzyści, wygrała nawet National Award mimo, że to Priyanka była odtwórczynią roli głównej.


Podczas kręcenia "Fashion" reżyser miał styczność z obiema aktorkami, natomiast w "Heroine" skupi się tylko na Ash.

Dlaczego więc ktoś miałby zaakceptować taką rolę ?

Madhur mówi:

"Mój film opiera się na postaciach, jednak nie zamierzam równolegle rozwijać negatywnych ról."



Źródło
by Łucjana

Ostatnio edytowany przez Łucjana (2011-05-20 12:17:19)


http://49.media.tumblr.com/ce55d0738dcfc21c3200a8a8c404fc2a/tumblr_nm12h9rGsX1rm197ao7_r1_250.gifhttps://45.media.tumblr.com/be897c6f7215507f421f9096e19913f1/tumblr_nm12h9rGsX1rm197ao1_250.gifhttp://45.media.tumblr.com/5ded02b58b818c5d35add3e1a8636a99/tumblr_nm12h9rGsX1rm197ao4_250.gif

Offline

#2 2011-05-20 17:30:20

 anulka

Ekspert ds. Kajol

11036596
Skąd: Rzeszów
Zarejestrowany: 2008-05-31
Posty: 2944
Punkty: +34
Aktorka: Kajol
Aktor: Shahrukh
Duet: SrKajol

Re: Nikt nie chce grać u boku Aishwaryi.

Trochę się nie dziwie, ze te aktorki z wyższej półki nie chcą "marnować czasu" na projekt, który w sumie nie przyniesie im szczególnych korzyści, i zostaną przyćmione, przez główną rolę, jednak myślę, że dla początkujących dziewczyn/ dziewczyny to może być wielka szansa.

Jak nie ma kto zagrać to ja mogę xD

Offline

#3 2011-05-20 17:57:34

 Łucjana

Hindustani

Zarejestrowany: 2011-02-12
Posty: 2778
Opis: Zajęta ...
Aktorka: Aishwarya/ Kajol/ Rani
Aktor: Abhishek/Hrithik/SRK/Shahid
Duet: Ash-Abhi/Ash-Hrithik/SRK-Kajol

Re: Nikt nie chce grać u boku Aishwaryi.

Szkoda, że negatywnej roli nie zagra Priyanka lub Kareena. Bardzo chciałabym widzieć te panie u boku Aishwaryi, ale to raczej nierealne. Priyanka na pewno nie zgodzi się na "powtórkę", a Kareena nie zagra w tak mało obiecującym dla niej projekcie.

Ostatnio edytowany przez Łucjana (2011-05-20 18:04:46)


http://49.media.tumblr.com/ce55d0738dcfc21c3200a8a8c404fc2a/tumblr_nm12h9rGsX1rm197ao7_r1_250.gifhttps://45.media.tumblr.com/be897c6f7215507f421f9096e19913f1/tumblr_nm12h9rGsX1rm197ao1_250.gifhttp://45.media.tumblr.com/5ded02b58b818c5d35add3e1a8636a99/tumblr_nm12h9rGsX1rm197ao4_250.gif

Offline

#4 2011-05-20 19:01:32

 Kessa

Ekspert ds. SRK

Skąd: mam w sobie to coś?
Zarejestrowany: 2009-02-11
Posty: 5602
Punkty: +54
Aktor: SRK
WWW

Re: Nikt nie chce grać u boku Aishwaryi.

Będą musieli niestety wziąć kogoś trochę mnie znanego niż Priyanka czy Kareena.. I w sumie się nie dziwię.. Na takim etapie kariery po co im projekt, w którym to mogą zostać przyćmione czy nie będą najważniejsze ;p

Offline

#5 2011-05-20 21:10:49

 irkaaa:)

Hindustani

Zarejestrowany: 2009-01-12
Posty: 3124
Punkty: +17

Re: Nikt nie chce grać u boku Aishwaryi.

anulka napisał:

Trochę się nie dziwie, ze te aktorki z wyższej półki nie chcą "marnować czasu" na projekt, który w sumie nie przyniesie im szczególnych korzyści, i zostaną przyćmione, przez główną rolę, jednak myślę, że dla początkujących dziewczyn/ dziewczyny to może być wielka szansa.

Jak nie ma kto zagrać to ja mogę xD

mi się wydaje, że to nie byłoby tylko 'marnowanie czasu', zagranie u boku takiej gwiazdy jaką jest Aish nawet jeśli to jest rola drugoplanowa i byłaby trochę pominięta jest ogromnym zaszczytem. Zresztą być może ta rola jest tego warta
Bądź co bądź zostaną wymienione w scenariuszu.


"I am the yearning that resides in a woman´s heart... that´s who I am"
Shah Rukh Khan

Offline

#6 2011-05-21 19:08:27

 anulka

Ekspert ds. Kajol

11036596
Skąd: Rzeszów
Zarejestrowany: 2008-05-31
Posty: 2944
Punkty: +34
Aktorka: Kajol
Aktor: Shahrukh
Duet: SrKajol

Re: Nikt nie chce grać u boku Aishwaryi.

irkaaa:) napisał:

anulka napisał:

Trochę się nie dziwie, ze te aktorki z wyższej półki nie chcą "marnować czasu" na projekt, który w sumie nie przyniesie im szczególnych korzyści, i zostaną przyćmione, przez główną rolę, jednak myślę, że dla początkujących dziewczyn/ dziewczyny to może być wielka szansa.

Jak nie ma kto zagrać to ja mogę xD

mi się wydaje, że to nie byłoby tylko 'marnowanie czasu', zagranie u boku takiej gwiazdy jaką jest Aish nawet jeśli to jest rola drugoplanowa i byłaby trochę pominięta jest ogromnym zaszczytem. Zresztą być może ta rola jest tego warta
Bądź co bądź zostaną wymienione w scenariuszu.

Myśle, ze mimo, ze to byloby wielki zaszczyt, to jednak jak dla mnie jest to w pewiem sposób zmarnowanie czasu, bo to gaża w projekcie, gdzie niby jest rola drugoplanowa, ale tak naprawde jest sie stłamszonym przez role pierwszoplanową, a takie aktorki jak Kareena czy Pri w tym czasie moglyby zająć się projektem, który byłby bardziej korzystny dla promocji ich osoby, bo nie ma sie co czarowac, promocja w show-biznesie sie liczy i to bardzo ;P

Chyba że rola jest ciekawa, i dobrze zagrana nie przejdzie bez echa ;P

Offline

#7 2011-05-21 20:13:40

Svasti

Hindustani

Zarejestrowany: 2007-04-28
Posty: 22859

Re: Nikt nie chce grać u boku Aishwaryi.

Fajnie byłoby zobaczyć np. dwie misski na ekranie (Aishwarye i Priyanke) jednak w innym scenariuszu, bardziej rozbudowującym obie postacie.

Teraz niech najlepiej pojawi się jakaś debiutantka, granie negatywnych postaci wymaga wydaje mi się więcej nakładu pracy, może jej się uda i będzie miała dobry start.


https://66.media.tumblr.com/9b3bd323986c863ff17ad53044e3e992/tumblr_p6jn2iFCy41rqwz71o1_400.gifhttps://66.media.tumblr.com/37793d7ce5bdd1dda5051ac4bdacc187/tumblr_p6jn2iFCy41rqwz71o2_400.gif

Offline

#8 2011-05-23 11:08:53

 irkaaa:)

Hindustani

Zarejestrowany: 2009-01-12
Posty: 3124
Punkty: +17

Re: Nikt nie chce grać u boku Aishwaryi.

anulka napisał:

Myśle, ze mimo, ze to byloby wielki zaszczyt, to jednak jak dla mnie jest to w pewiem sposób zmarnowanie czasu, bo to gaża w projekcie, gdzie niby jest rola drugoplanowa, ale tak naprawde jest sie stłamszonym przez role pierwszoplanową, a takie aktorki jak Kareena czy Pri w tym czasie moglyby zająć się projektem, który byłby bardziej korzystny dla promocji ich osoby, bo nie ma sie co czarowac, promocja w show-biznesie sie liczy i to bardzo ;P

Chyba że rola jest ciekawa, i dobrze zagrana nie przejdzie bez echa ;P

Aktorki, które umieją pokazać rolę drugoplanową w sposób ciekawy nie będą nigdy 'stłamszone' nawet przez te pierwszoplanowe. Owszem role pierwszoplanowe są najważniejsze ale jest wiele ludzi, którzy zwracają uwagę też na pozostałe role w filmie. Szkoda tylko, że wszystkie promocje i kampanie będą prowadzone wokół Aish. Chociaż wiadomo, że Aish jest sama w sobie świetną reklamą
Dziwię się też, że nie ma żadnej początkującej aktorki, która by chciała grać.


"I am the yearning that resides in a woman´s heart... that´s who I am"
Shah Rukh Khan

Offline

#9 2011-05-23 11:52:33

 Kiciaaa9

Zakręcony

Skąd: POLSKA
Zarejestrowany: 2011-01-14
Posty: 1239
Punkty: +8
Aktorka: Aishwarya
Aktor: Ritesh Deshmukh
Duet: Kajol - Shah Rukh Khan

Re: Nikt nie chce grać u boku Aishwaryi.

Svasti napisał:

Fajnie byłoby zobaczyć np. dwie misski na ekranie (Aishwarye i Priyanke) jednak w innym scenariuszu, bardziej rozbudowującym obie postacie.

Teraz niech najlepiej pojawi się jakaś debiutantka, granie negatywnych postaci wymaga wydaje mi się więcej nakładu pracy, może jej się uda i będzie miała dobry start.

Zgadzam się z tą wypowiedzią. Myślę jednak ,że gdyby Ash i Priyanka razem pojawią się na ekranie będą bardzo do siebie porównywane.
Może jakiś debiut albo Anushka. Jestem ciekawa jak może się sprawdzić w takiej roli


http://pu.i.wp.pl/bloog/58571487/886892/1212_Ht_big.jpg

Offline

#10 2011-05-24 20:06:25

 Supriya

Dobry dyskutant

8155158
Call me!
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2007-10-29
Posty: 2282
Punkty: +16
Aktorka: Rani Mukherji
Aktor: Aamir Khan, Prabhas
Duet: Riteish i Supriya rzecz jasna!

Re: Nikt nie chce grać u boku Aishwaryi.

irkaaa:) napisał:

Aktorki, które umieją pokazać rolę drugoplanową w sposób ciekawy nie będą nigdy 'stłamszone' nawet przez te pierwszoplanowe. Owszem role pierwszoplanowe są najważniejsze ale jest wiele ludzi, którzy zwracają uwagę też na pozostałe role w filmie. Szkoda tylko, że wszystkie promocje i kampanie będą prowadzone wokół Aish. Chociaż wiadomo, że Aish jest sama w sobie świetną reklamą
Dziwię się też, że nie ma żadnej początkującej aktorki, która by chciała grać.

Z tym, że to nie będzie rola drugoplanowa, raczej "występ specjalny" albo rola epizodyczna, skoro Madhur zapowiada, że postać nie będzie tak rozwinięta, jak rola Kangany w Fashion. Tam była to rola drugoplanowa, przy tym bardzo ciekawa, tutaj ma być o wiele mniejsza... Trudno spodziewać się pozytywnej odpowiedzi na taką propozycję wśród gwiazd Bollywood
Co do początkujących aktorek, to mam wrażenie, że dopiero zaczęto się nad tą opcją zastanawiać, bo chętnych będą tysiące, niezależnie od ilości wypowiadanych na ekranie kwestii

Offline

Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs łódz