Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

#1 2011-06-13 10:21:12

 asha

Zakręcony

Skąd: Słupsk
Zarejestrowany: 2010-01-19
Posty: 1274
Punkty: +30
Opis: Krainabollywood.dbv.pl
Aktorka: Preity Zinta
Aktor: Shah Rukh Khan
Duet: Shah Rukh Khan i Rani Mukherje

Ranbir w najnowszym programie Simi Garewal.

Ranbir w najnowszym programie Simi Garewal.
http://www.masala.com/images/tmp/full/ransimi12_full.jpg



Ona może ma ponad 60 lat ale czuje się na 23. Weteranka aktorka Simi Garewal jest gotowa by gościć Ranbira Kapoora i Siddharth Mallya w jej show "India's Most Desirable". Mówi,że jest daleko od doświadczeń z różnymi pokoleniami.

"Naprawdę czuję się na 23 lata. Co mogę z tym zrobić? Tak po prostu się czuję. Nigdy nie czułam się z kimś młodsza lub starsza."-powiedziała Simi w wywiadzie w Bombaju.

Prowadziła wywiady z takimi aktorami jak Anil Kapoor, Rishi Kapoor oraz z biznesmenem Vijay Mallya w swym poprzednim programie "Rendezvous With Simi Garewal".

"Mam wiele młodych osób w swym programie. w poprzednim programie miałam gwiazdy, które były w centrum zainteresowania jak na przykład Hrithik Roshan czy Abhishek Bachchan. Goście nigdy nie czuli różnicy wieku pomiędzy nimi a mną."-powiedziała.

Próba poznania nieznanych aspektów gwiazd,które czynią je pożądane w Bolllywood. Simi mówi,że doświadczenie i pewne wstępne warunki dla gwiazdy w jej show. Pierwszą gwiazdą będzie Ranbir Kapoor.

"Bardzo ważne jest doświadczenie w tej branży. Każda grupa wiekowa ma swe doświadczenia. Gdybym miała 17 lat to nie miałabym tyle siły by poradzić z gwiazdami. Trzeba mieć doświadczenie i dojrzałość by to robić."-powiedziała prowadząca program.

Aktorka, która oczarowała fanów w takich produkcjach jak "Mera Naam Joker" i 3 lata temu w "Karzz",zgadza się, że nie ma nadmiernej ekspozycji gwiazdy w dniach promocji filmu i serwisach społecznościowych. Więc nie ma problemu na polowanie na wszelkie pytania.

"Nie mam problemu z znalezieniem pytania. Sa one jak druga natura. Robić wywiady to moje drugie życie. Dzieki łasce Bożej i błogosławieństwa nie mam problemu z pytaniami. Na wszystkich ludzi znajdę jakieś pytanie. Dzięki wywiadom czuję,że moja praca jest o wiele łatwiejsza."-dodałam Simi.

Przez wiele lat niewiele się u aktorki,ale ma nadziej że jej urok nadal czaruje. Obiecuje widzom,że zobaczą ja od strony bardziej sympatycznej i spokojnej w najnowszym programie "India's Most Desirable" w Star One.

________________________
Tłumaczyła-msimonowicz1
masala.com

Ostatnio edytowany przez msimonowicz1 (2011-06-13 10:22:46)


https://2.bp.blogspot.com/-Chayfde1yqk/V5YosYxedlI/AAAAAAAAKzg/wXi_HjnSwJI8EP4kpZZaL6Wgr7KM2nfqACLcB/s1600/a%2526a.png

Offline

Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Alloggio Germania berlin-hotel Saint Martin