Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

#1 2012-03-02 22:32:30

 PauliAnjaliFy

Zaczyna się rozkręcać

Zarejestrowany: 2011-08-12
Posty: 914
Punkty: +104
Aktorka: KAJOL<3 Madhuri,Konkona, Vidya
Aktor: Ranbir<3 Aamir, SRK, AmitSir
Duet: Kajol&ShahRukh

Ból Salmana powrócił

http://img577.imageshack.us/img577/6361/salmankhano.jpg
Ból Salmana powrócił

Aktor, który w zeszłym roku przeszedł operację neuralgii nerwu trójdzielnego znów skarży się na ból.

Sierpień 2011, podczas, gdy wielu fanów aktora modliło się o jego zdrowie, Salman Khan wyleciał do Stanów Zjednoczonych w celu odbycia leczenia neuralgii nerwu trójdzielnego, która została u niego wykryta.

Po pięciogodzinnym zabiegu polegającym na usunięciu blokad wewnątrz ust i kilku tygodniach rekonwalescencji, aktor wrócił do domu, aby móc rozpocząć pracę nad projektem YRF.
Podczas zdjęć do filmu Kabira Khana na Kubie w zeszłym miesiącu, Salman znów zaczął odczuwać ból. Według źródła z zespołu filmowego “ Salman czuje jakąś przeszkodę w swojej szczęce.”

W zeszłym roku, kiedy aktor musiał udać się na leczenie do USA, również odczuwał dokuczliwy ból w swej szczęce. W rzeczywistości nie był on w stanie nawet prawidłowo jeść. Powrót bólu, choć w znacznie mniejszym stopniu niż wcześniej miało to miejsce, może się stać kolejnym zmartwieniem Salmana.

Chociaż można również podejrzewać, że trudności związane z wykonywaniem pewnych sekwencji kaskaderskich do filmu, mogły stać się przyczyną bólu. Jednak człowiek z planu zaprzeczył jakoby Salman kiedykolwiek się skarżył na uciążliwości ze strony filmu.

Opisując postawę Salmana jego bliski przyjaciel powiedział Mumbai Mirror: “Salman zażywa konieczne leki. Nie martwcie się tym bardzo. Ludzie cierpią z różnych powodów - cholesterolu, nadciśnienia, cukrzycy. To również kondycja fizyczna. Nie znaczy to, że to powstrzyma Salmana by móc żyć pełnią swego życia.”

Pierwsze dolegliwości zdrowotne Salmana pojawiły się siedem lat temu. Dokuczliwy ból jednak minął w ciągu kilku następnych lat, by pojawic się w czerwcu ubiegłego roku.

Pomimo wielokrotnych prób nawiązania kontaktu, Salman pozostał niedostępny.

Opinie lekarzy:

prof. Aadil S Chagla : „Neuralgia nerwu trójdzielnego jest uleczalna. Niewykluczone, ze może się ujawnić po operacji, jednak to zależy od tego jak operacja została wykonana. Jeżeli poprawnie ją wykonano w 90-96% przypadków nawroty nie występują”Dr. Janak Nathan : „Powiedziałbym, ze neuralgię można kontrolować. Można ją eliminować poprzez leki bądź zabieg chirurgiczny. Nie ma żadnych nakazów czy zakazów. Ale tak, może ona się ujawnić po jakiś dwóch latach, a nawet dwóch miesiącach. Czynnikiem wyzwalającym może być coś zimnego- żywność czy nawet wiatr. To wszystko zależy od pacjenta, z którym mamy do czynienia.

Dr Paresh Dosi : „ Jeżeli pacjenci poddawani są operacji mózgu w leczeniu neuralgii nerwu trójdzielnego to szanse nawrotu to jedynie 10%.  Ale ostatnia bezpieczniejsza procedura to leczenie za pomocą koagulacji radiowej, gdzie szanse nawrotu to jakieś 15% . Jeżeli zabieg mózgu, nie przynosi owoców należałoby poddac pacjenta powtórnej koagulacji radiowej.”*jakby co nie martwcie się na zapas Salman nie miał, żadnej operacji mózgu tylko jakiś zabieg z użyciem cewki czy jakoś tak, ale nie jestem w stanie tego przetłumaczyć należycie medycznie, więc ogólnikowo napisałam o zeszłorocznym zabiegu

by PauliAnjaliFy
źródło


"Walcz każdym oddechem. Do ostatniego tchu, jeżeli tak trzeba, ale się nie poddawaj. Nigdy. Nie ułatwiaj im zwycięstwa. Walcz tym, co masz do ostatniego tchu."

Offline

Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
wózek warsztatowy stalowy z szufladami wizytówki rzeszów