Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

#1 2012-06-19 23:29:05

 Sensi

News Team

Zarejestrowany: 2011-12-01
Posty: 1041
Punkty: +59
Opis: बधाई
Aktorka: Kajol, Aish, Madhuri
Aktor: SRK, Shahid, Hrithik, Sid
Duet: Hrithik&Aish / SRK&Kajol

Kareena Kapoor: "Małżeństwo może poczekać!"

http://gpict.files.wordpress.com/2010/10/top10bollywoodcelebritiesactresskareenakapoor.jpg?w=224
Kareena Kapoor: "Małżeństwo może poczekać!"


W ostatnim wywiadzie Kareena mówi o swoim najnowszym filmie "Heroine", jak to jest być żywą reklamą i co znaczy dla niej i dla Saif'a małżeństwo. Aktorka przychylnie wypowiada się również o Katrinie Kaif.

Czy Twój chłopak Saif naprawdę uderzył NRI* Iqbala Sharmę w restauracji, tak, jak zostało to opisane w gazetach?
Jest to wytwór wyobraźni tego dżentelmena (Igbala Sharmy). Nie widziałam żadnego łamania szczęki. Mężczyzna był zajęty udzielaniem wywiadów na lewo i prawo. Saif jest spokojny, kulturalny i jest dżentelmenem. Nawet sprowokowany, nie zachowuje się niegrzecznie wobec nikogo. Ze względu na swój status gwiazdy został ofiarą. Jeśli ktoś inny został by w to zaangażowany, to nie byłoby to takim wielkim wydarzeniem.

Saif wspomniał, że oni źle się zachowywali wobec kobiet (przyjaciółek Amrity Arory i Malaiki Arory Khan).
Tak, żona tego starszego mężczyzny obrażała Amu (Amritę) i wykrzykiwała jej imię. Oczywiście, wszystko to sprowokowało Saif'a. Młodszy facet (Igbal) popchnął Saif'a i uderzył go, jako pierwszy. Saif nie zamierzał być dłużny. To, co zrobił Saif było słuszne. Przeprosił za wszystkie wyrządzone szkody, ale dla jasności, nie było żadnych, ponieważ jeśli ktoś ma złamaną szczękę lub nos, nie pojawia się w kanałach informacyjnych na 10 godzin.

Czy ludziom łatwiej jest zyskiwać rozgłos przez żerowanie na gwiazdach?
Ten facet twierdził, że nawet nie wiedział, kim jest Saif i Kareena. Jego żona jest częścią tego przemysłu (Tarina Patel). Wystąpiła w "Bhool Bhulaiyaa". Ponadto, gdy weszliśmy do restauracji, Malaika wymieniła z nią uprzejmości. Oczywiście wiedziała, że jesteśmy Saif'em, Kareeną i Malaiką.

W nadchodzącym filmie "Heroine", twoja bohaterka pije i pali. Co sądzisz o takich uzależnieniach?


Ja gram postać na ekranie. To nie znaczy, że prowadzę swoje życie w taki sam sposób. Dlatego to się nazywa aktorstwem. To jest część scenariusza. A film Madhura Bhandarkara nie może być komikiem rodzinnym z ghagra cholis i rzeczami tego typu.

Wielu aktorów twierdzi, że czerpią inspirację ze swojego własnego życia, aby wiarygodnie ukazać postać...
Więc co się dzieje, gdy muszą zabić kogoś w swoim filmie? Czy oni wszyscy są mordercami? Wielu aktorów zagrało Donów z półświatka, ale to nie oznacza, że są tacy w prawdziwym życiu. Dziewczyna, która robi itemy, nie jest dziewczyną itemów w rzeczywistości.

Czy to prawda, że chciałaś, aby Arunoday Singh wypadł z obsady "Heroine", bo nie chciałaś go pocałować?
Ja nawet nie wiedziałam, że Arunoday był początkowo częścią obsady. Ja tylko wiedziałam o tym, że Randeep Hooda będzie w nim grał. A kto jest częścią filmu lub nie jest, jest decyzją producenta lub reżysera, nie moją.

Okay, co jest najlepszą rzeczą w pracy z Madhurem Bhandarkarem?
Mam niezły ubaw podczas pracy z Madhurem. On jest strasznie wyluzowany (śmiech). Robimy śmiertelnie nudną scenę, a on je bhajiyas gdzieś w kącie. Ale to on i robi to od "Chandni Bar". Ilekroć spotykam Tabu, mówi mi to samo. Każdy reżyser ma swoją własną metodę i kocham Madhura za to, jakim jest, bo jestem taka sama. Jem, ćwiczę jogę, czatuję z moimi ludźmi i nagle muszę zagrać jakąś emocjonującą scenę.

Czy masz jakieś punkty odniesienia podczas wczuwania się w rolę?
Podchodzę do tego instynktownie. Na przykład "Ek Main Aur Ekk Tu" (EMAET) jest bardziej angielskim filmem. To nie była moja typowa rola kobieca w hinduskim filmie. Potrzebowałam odwagi, aby zagrać tę szaloną dziewczynę, którą nie obchodziły jej włosy, jej ubranie, cokolwiek. To było coś, czego wcześniej nie zrobiłam.

Co jest jeszcze istotne podczas grania?
Ważne jest również, aby dobrze wyglądać. Ponieważ w niektórych filmach muszę wyglądać dobrze i nic innego nie robić (śmiech). Jednakże ludzie podchodzili i mówili, że mój występ był świetny. Jestem zaskoczona takimi komplementami. Czasami kończę nagrywanie jakichś trudnych scen, nie wiedząc, że one są trudne. Pracuję nieświadomie.

"Ra.One" i "Bodyguard" okazały się hitami, ale nie dostajesz krytycznych opinii. Nie przeszkadza Ci to?
Jeśli jakaś inna aktorka występuje w filmie i to jest komercyjny sukces, nikomu to nie przeszkadza. Ale kiedy ja jestem w filmie, ludzie oczekują ode mnie wywiązywania się ze swojej roli. Szczerze, kocham moją rolę w "Bodyguard". Ludzie podchodzą do mnie i mówią, że kochają mnie w tym filmie. Ufam moim fanom. Ostatecznie jestem komercyjną gwiazdą. "Bodyguard" i "Ra.On" dodały wiele do mojego repertuaru. Co do krytyków, wiem, że jestem dobrą aktorką, yaar!
Teraz chcę się cieszyć smakiem sukcesu. To coś innego. Nie ma większego szczęścia, niż gdy widzisz, że Twój film okazał się hitem na Rc 100. To jest, jak pełny posiłek z daal, chawal, sabzi i achaar. To dało mi odwagę, aby zagrać w "Heroine". Chcę dobrze robić moje filmy.  Nie chcę, aby ludzie mówili, że mój występ był dobry, a film już nie. Film jest również ważny.


Pracowałaś ze wszystkimi Khanami, a następnie ze znacznie młodszym Imranem. Była to oferta, aby zaspokoić znacznie młodszą publiczność?
(Uśmiech) To nie była świadoma decyzja. Rola Riany była dostosowana do mnie. Po pracy ze wszystkimi Khanami, miałam nastawienie "nie chcę pracować z nowymi reżyserami". Ale podczas czytania scenariusza EMAET, dotarłam do trzeciej strony i postanowiłam zrobić ten film. A ja nawet nie dotarłam do postaci. Natychmiast napisałam wiadomość do Karana, że chcę zrobić ten film. To dialog. Sposób, w jaki film jest napisany. Jest świeży.

A co sądzisz o Imranie?
Imran jest fajny, elegancki i czarujący. On jest przeciwieństwem bohatera Bollywood. Potrafi rozmawiać o innych rzeczach, niż filmy. Jest rycerski i dobrze wychowany. On przychodzi z nastawieniem, że ma wykonać swoją pracę i ma swoje życie poza nią. I tak, Avantika (żona Imrana) jest urocza. Była bardzo zaangażowana w ten film.

Wydaje się, że cieszą Cię item numbery, zarówno w "Agent Vinod", jak i "Heroine"?
Nie wiem, dlaczego ta piosenka w 'Heroine" jest nazywana item number. Gram bohaterkę w tym filmie i nagrywam piosenkę do niego! Piosenkę w "Agent Vinod" trudno jest nazwać item number. Jeśli pamiętasz, odrzuciłam "Chikni Chameli"*. To pierwsze przyszło do mnie.

Żałujesz, że odrzuciłaś tę rolę? Biorąc pod uwagę, że stało się to wielkim szałem...
Wcale nie. Katrina Kaif była bajeczna. I zebrała tyle pochwał. Nie sadzę, abym była w stanie to zrobić.

Po zaniechanym "Bajirao Mastani"  Sanjay Leela Bhansali po raz kolejny zaproponował Ci rolę. Prawda?
Tak. Sanjay i ja chcieliśmy pracować ze sobą od wieków. W filmie będzie Ranveer Singh i teraz pracujemy nad szczegółami umowy. Miejmy nadzieję, że wszystko będzie dobrze. On jest jedynym reżyserem, z którym chciałam pracować od dawna.

Czy robisz nowy film Rohita Shetty'ego z Shah Rukh'iem Khanem?
Mówił mi o tym, ale nie ma tego na papierze. Zobaczymy.

Byłaś w Pataudi Palace...
Uwielbiam dziedziniec pałacu. Są ogromne, a ja lubię codziennie chodzić na długie spacery. Kocham ten fakt, że jest tam kominek, gdzie mogę spędzić trochę czasu z Saif'em, czego nie mogę zrobić w Bombaju. Cieszę się, że mogę z nim tam pojechać. Odwiedzam to miejsce tak często, jak mogę. Jakoś bardziej czuję się związana z tym miejsce, niż domem. (Uśmiecha się) Tam jestem spokojniejsza, bo jestem z dala od świata. Właściwie nie ma tam zbyt królewskiego życia. Tylko tyle, że mama Saif'a (Sharmila Tagore) i cała reszta rodziny jest tak ciepła, otwarta i nowoczesna. Szczególnie mama Saif'a. Jest najbardziej światową kobietą, jaką kiedykolwiek spotkałam. Jest inteligenta i praktyczna. I taka kochana, głównie w moim kierunku. (Uśmiecha się) Mam z nią wspaniałą relację.

Kontynuuj...
No cóż, ona ma taki wizerunek, który onieśmiela, ale jest bardzo słodka, gdy już ją znasz. Ona mnie akceptuje. Ona mnie kocha, a ja kocham ją.  Ona jest inspiracją, idealną kobietą. Lubię spędzać z nią czas.

Wtajemniczeni twierdzą, że poślubiłaś już Saif'a. Prawda?
Bzdura! Jeśli jestem już mężatką, to następnie powinno mieć to wpływ na moją pozycję w box-office? Oczywiście nie. Zrobiłam "Golmaal 3", "3 Idiots", "Bodyguard", "RA.One", a teraz pracuję na planie "Heroine" i następnym filmem Sanjay'a Leeli Bhansali'ego. Cieszy mnie ten okres. To jest najlepsze, o co może każda aktorka prosić. To jest spełnienie marzeń. Czy jestem mężatką, czy nie, jakie to ma znaczenie? Małżeństwo może poczekać. W tej chwili skupiamy się na "Heroine".



*NRI - Hindus mieszkają poza Indiami. Jeżeli jeden Hindus nazywa tak drugiego jest to raczej obraza albo co najmniej nieprzychylne.
*"Chikni Chameli" - piosenka z "Aneepath", którą wykonuje Katrina Kaif.


__________________________
Źródło
Tłumaczenie: Sensi
Korekta: Nandini


http://withhyunbin.com/media/gif/hyun_bin_sam_sung_08.gif

Offline

#2 2012-06-22 11:56:32

 Mandira

Zakręcony

11385313
Skąd: Imielin (niedaleko Katowic)
Zarejestrowany: 2012-06-04
Posty: 1017
Punkty: +1
Aktorka: Kareena, Anushka, Ash
Aktor: Abhi, Hrithik, SRK
Duet: Ash&Abhi/Hrithik, Anu&Ranveer

Re: Kareena Kapoor: "Małżeństwo może poczekać!"

Ciekawy wywiad. Bardzo miło wyraziła się o Sharmili Tagore.
Jeżeli chodzi o małżeństwo to moim zdaniem gdy ludzie się bardzo mocno kochają to biorą go szybko, bo chcą być tą "instytucją".


http://static.tumblr.com/boibgmp/cwwmbubbs/sidebar-anushka.gif

Offline

#3 2012-06-23 12:36:52

 Kessa

Ekspert ds. SRK

Skąd: mam w sobie to coś?
Zarejestrowany: 2009-02-11
Posty: 5602
Punkty: +54
Aktor: SRK
WWW

Re: Kareena Kapoor: "Małżeństwo może poczekać!"

Dla mnie małżeństwo nie jest aż tak istotne.. skoro jest miłość, po co jakiś papierek? xD Ale to moje zdanie jest, więc w porządku. Niezły wywiad.

Offline

Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs w polsce www.berlin-hotel.pl Alojamento Frankenau Κρατήσεις δωματίων Vabriga