Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

#1 2012-07-10 17:55:14

 Arturo

Bollyamator

Skąd: Legnica
Zarejestrowany: 2011-06-15
Posty: 59
Punkty: +11
Aktorka: Kareena Kapoor, Shriya Saran
Aktor: Saif Ali Khan, Prabhas
Duet: Kareena-Shahid; Prabhas-Shriya

Czy Kareena jest najbardziej nieprofesjonalną aktorką Bollywood ?

http://desmond.imageshack.us/Himg210/scaled.php?server=210&filename=kareenakapoor90.jpg&res=landing

Czy Kareena Kapoor jest najbardziej
nieprofesjonalną aktorką Bollywood?




Kareena ostatnio była przedstawiana wyłącznie w negatywnym świetle.  Aktorka jest krytykowana za nieprofesjonalną postawę.

Najpierw głośno było o jej odmowie udziału w sequelu hitu "Once Upon A Time In Mumbaai" [Pewnego razu w Mumbaju - przyp. tłum.], ponieważ nie chciała powtórzyć słynnej sceny Mandakini pod wodospadem [Scena ta pochodzi z klasycznego hitu Raja Kapoora, "Ram Teri Ganga Maili" - "Ram, twój Ganges jest obrzydliwy" z 1985 r., która była bardzo zmysłowa i erotyczna - przyp. tłum.]. Potem odrzuciła ofertę udziału w projekcie Ekty Kapoor i Karana Johara, ponieważ nie chciała współpracować z Emraanem Hashmim. Co ciekawe, aktorka wcześniej zgodziła się wziąć udział w obydwu projektach, ale później zmieniła zdanie. Ekta poczuła się urażona i naprawdę dotknięta jej nieprofesjonalną postawą [OUATIM  to również film jej produkcji - przyp. tłum.].

Teraz Kareena opuściła prestiżowy projekt Sanjay'a Leeli Bhansalego "Ram Leela", gdzie miałaby zagrać razem z Ranveerem Singhiem. Na tym nie koniec! Kareena wybrana do ropoczynającej się produkcji Rohita Shetty'ego "Chennai Express", w której bierze udział Shahrukh Khan, została zastąpiona przez Deepikę Padukone.

Ptaszki ćwierkają, że po thrillerze "Talaash" (gdzie zagrała z Aamirem Khanem i Rani Mukhejree) oraz po "Heroine", aktorka nie podpisała kontraktu na żaden nowy film. Chociaż prowadzi rozmowy z Prakashem Jha na temat kontynuacji jego hitu "Raajneeti", sprawa nie jest jeszcze do końca dopięta.

Źródło mówi na temat jej postawy, że "ona chce lawirować między dwoma płaszczyznami: zawodową i osobistą. Ona lubi powiedzieć "tak" dla danego projektu, a potem podbijać cenę, by zobaczyć co z tego wyjdzie. Jeśli nie pójdzie po jej myśli, w końcu odrzuca ofertę. Taka postawa powinna jej wyznaczyć priorytet, jakim jest życie osobiste i jej długo wyczekiwany ślub." Dodaje również, że w ten sposób Kareena upewnia się, że którakolwiek aktorka weźmie po niej rolę, nie będzie tą, z myślą o której, rola była napisana.

Nawet sławni aktorzy, jak Rajesh Khanna, czy Manisha Koirala podążali tą samą ścieżką, kiedy ich kariery sięgnęły zenitu, aż w końcu się zakończyły przez ich nieprofesjonalną postawę...

Więc niechże się Kareena opamięta, zanim nie będzie za późno!



[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]



Źródło
by Arturo

Offline

#2 2012-07-12 21:17:12

Svasti

Hindustani

Zarejestrowany: 2007-04-28
Posty: 22859

Re: Czy Kareena jest najbardziej nieprofesjonalną aktorką Bollywood ?

Kareena chyba za bardzo wierzy w swoje możliwości. Nie przeczę jest dobrą aktorką, ale jej zachowanie staje się denerwujące. Niech na początku ustala cenę zanim powie tak dla projektu, nie wiem czy współcześnie jest jeszcze w Bollywood aktorka, która tak się zachowuje...


https://66.media.tumblr.com/9b3bd323986c863ff17ad53044e3e992/tumblr_p6jn2iFCy41rqwz71o1_400.gifhttps://66.media.tumblr.com/37793d7ce5bdd1dda5051ac4bdacc187/tumblr_p6jn2iFCy41rqwz71o2_400.gif

Offline

#3 2012-07-12 21:47:11

 Arturo

Bollyamator

Skąd: Legnica
Zarejestrowany: 2011-06-15
Posty: 59
Punkty: +11
Aktorka: Kareena Kapoor, Shriya Saran
Aktor: Saif Ali Khan, Prabhas
Duet: Kareena-Shahid; Prabhas-Shriya

Re: Czy Kareena jest najbardziej nieprofesjonalną aktorką Bollywood ?

Może nie na taką skalę, ale Deepika w ostatnich miesiącach też grymasiła... Nie wiem, jak to wygląda obecnie w przypadku filmu Rana (tamil), ale tam też były spore przetasowania jeśli chodzi o obsadę żeńską. No i ten nieszczęsny Race 2, gdzie Deepika zaczęła kręcić swoje sceny (jeszcze poprzedniej jesieni), a potem nagle opuściła plan, jak gdyby nigdy nic... Ostro to wkurzyło producenta, Ramesha Tauraniego, który też zarzucił jej brak profesjonalizmu. podobno się już dogadali i wróciła na plan, ale niesmak pozostał...
Natomiast Kareena (przy całej mojej miłości do niej) zaczyna marudzić i gwiazdorzyć, jakby faktycznie była jakąś super-hiper-duper-megagwiazdą i jeśli dalej tak pójdzie, to nikt nie będzie chciał z nią pracować, a szkoda by było.
Pamiętam jeszcze, że Prakash Raj jakiś czas temu był opisywany jako totalny nieogar, dlatego, iż notorycznie się spóźniał na zdjęcia, przyjeżdżał i wyjeżdżał, kiedy chciał, i ogólnie, że bardziej faworyzował filmy tamilskie niż te w innych językach. Ale jak widać, kręci on sporo filmów rocznie w różnych językach, więc albo się uspokoił, albo ludzie się do jego zachowania przyzwyczaili

A na Kareenę powinna wpłynąć rodzina i Saifu, i powiedzieć jej, by uspokoiła dzika, bo to co ona wyprawia jest ze szkodą i dla niej, i dla jej fanów.

Offline

#4 2012-07-13 01:13:28

 KareenaKapoor30

Zakręcony

Zarejestrowany: 2012-02-12
Posty: 1054
Opis: Phir bhi dil hai Hindustani
Aktorka: Deepika Padukone ,Preity Zinta
Aktor: Shah Rukh Khan
Duet: Rani i SRK, Preity i SRK

Re: Czy Kareena jest najbardziej nieprofesjonalną aktorką Bollywood ?

tutaj się zdziwiłam wiedziałam doskonale że Kareena podbija ceny kontraktów do niewiarygodnych kwot ale nie myślałam że jest aż tak nieprofesjonalna uważa się za największą aktorkę i niby jest warta każdej ceny a zazwyczaj po takim jej zachowaniu dostaje jej rolę inna lepszą aktorkę do tej roli tak było z nie jednym filmem przykładowo z Kal Ho Naa Ho żądała zbyt wielkiej sumy pieniędzy i rolę dostała piękna księżniczka dołeczków piękniejsza niż Kareena i bardziej utalentowana Preity Zinta ale nadal faworyzują Kareenę do różnych ról damskich choć wiedzą o nieprofesjonaliźmie tej aktorki

Offline

#5 2012-07-13 07:36:39

kate18-69

Bollyamator

Zarejestrowany: 2011-07-28
Posty: 7

Re: Czy Kareena jest najbardziej nieprofesjonalną aktorką Bollywood ?

Mimo wielu ról w których wypadała dobrze, czy nawet genialnie, nigdy nie zyskała mojej sympatii. Zachowuje się jak wiele naszych polskich "gwiazdek", którym wydaje się, że są nie wiadomo kim. Mimo wszystko TROCHĘ SKROMNOŚCI, by się przydało, KORONA z głowy nie spadnie.

Offline

#6 2012-07-13 11:58:54

 Mandira

Zakręcony

11385313
Skąd: Imielin (niedaleko Katowic)
Zarejestrowany: 2012-06-04
Posty: 1017
Punkty: +1
Aktorka: Kareena, Anushka, Ash
Aktor: Abhi, Hrithik, SRK
Duet: Ash&Abhi/Hrithik, Anu&Ranveer

Re: Czy Kareena jest najbardziej nieprofesjonalną aktorką Bollywood ?

Zgadzam się ze wszystkim w 100%. W filmach które były "na fali" Kareena nie zdobyła mojej sympatii. Od kiedy zobaczyłam ją po raz pierwszy w K3G wydała mi się zadufana w sobie i sztuczna. Może jeden mikro plusik zyskała tylko przy "We are family".


http://static.tumblr.com/boibgmp/cwwmbubbs/sidebar-anushka.gif

Offline

#7 2012-07-20 21:14:00

 Bahryan

Stały bywalec

12606795
Skąd: z tęczowych Indii :)
Zarejestrowany: 2008-06-16
Posty: 3477
Punkty: +4
Opis: Chak de! India... :)
Aktorka: Preity, Kareena, Bipasha :*
Aktor: Saif, Vivek, Hrithik, SRK:*
Duet: Preity+Saif=Salaam Namaste :*
WWW

Re: Czy Kareena jest najbardziej nieprofesjonalną aktorką Bollywood ?

Czyli co: sodówka czy po prostu nadmierna pewność siebie?

Co by to nie było, nie wygląda dobrze. Kareena zacznie tracić propozycje w szybkim tempie, jeśli się nie opanuje. Jest profesjonalistką, przynajmniej za taką ją uważałam. Aktorką nie jest za dobrą, przykro mi. Lubię ją na ekranie, ale wydaje mi się coraz mniej sympatyczna. A poza tym, co to za tekst:
''Ma świadomość, że jakakolwiek aktorka nie przyszłaby po niej, nie będzie tą, dla której rola była pisana''

Przepraszam bardzo, ale rola w KHNH też była pisana dla niej, zastąpiła ją Preity i co... wyobrażacie sobie teraz zimną Kareenę w roli Nainy? Bo ja niestety nie...


http://img21.imageshack.us/img21/4646/triok.png

Offline

Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs w polsce NEU! Ferienhaus Handeloh Diamond Star Guest House hotels-world.pl HĂŠbergement Cuenca