Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

#1 2007-09-26 20:26:41

 milkaja

Hindustani

Skąd: ok. Łodzi
Zarejestrowany: 2007-08-29
Posty: 4643

Kingh Khan dla dobra Islamu.

http://www.planetbollywood.com/Pictures/Actor/Shahrukh/srk6P.jpg
King Khan dla dobra islamu.


Jest muzułamaninem z pochodzenia, ale wychowanym w tradycji hinduskiej. Fascynuje go Ram Lila (historia boga Ramy i jego walki z demonem Ragvanem). Żonaty z hinduską, ma dwoje dzieci wychowywanych w obu religiach. Shah Rukh Khan , widząc, co dzieje się z islamem we współczesnym świecie, oświadcza kategorycznie, że musi "działać dla dobra islamu." W wywiadzie dla magazynu Tehelka, Shah Rukh występuje jako prawdziwy ambasador islamu. W bardzo osobistej wypowiedzi porusza temat nie tylko swojego wyznania, ale także siebie jako męża, ojca, syna i brata.

Chociaż nadal uwielbia opowieści o Ramie, zmieniło się jego nastawienie. "Dojrzałem, przybyło mi lat i widzę, co dzieje się z islamem na całym świecie. Uważam, że nawet bez pełnej wiedzy, muszę jasno wyrazić moje działania na rzecz dobra islamu." SRK zamierza pokazać, czym jest nowoczesny islam. "Chciałbym, żeby ludzie dowiedzieli się, że islam to nie tylko fanatyzm lub radykalni, gniewni ludzie lub zwolennicy dżihadu. Chciałbym uświadomić ludziom, że prawdziwe znaczenie słowa dżihad to pokonanie swojej słabości i przemocy. Jeśli trzeba, pokonam to bez przemocy."

SRK mówiąc o swojej starszej siostrze wyznaje, że "Moja siostra przypomina mi każdego dnia, że nie mogę mieć takiego życia, jakie miał mój ojciec." Gwiazdor przynaje, że po stracie rodziców (ojciec zmarł, kiedy SRK mial 15 lat, a matka, kiedy skończył 25 lat) długo nie mógł dojść do siebie. Jego starsza siostra "bardzo cierpiała po ich odejściu."

SRK otwarcie mówi o chorobie Lali.

"Moja siostra nie czuje się najlepiej. Teraz jest stan znacznie się poprawił, ale nigdy nie będzie w pełni zdrowia. Piękna dziewczyna, fizycznie i duchowo, wykształcona jak nasz ojciec, ale chora. Po śmierci ojca przeżyła szok. Pomoc psychiatryczna nie była wtedy na wysokim poziomie, dlatego zajęło nam niemal pięć lat, żeby jej pomóc. Przez kolejne pięć, sześć lat była niezwykle blisko związana z mamą. Po jej śmierci przeżyła kolejny wstrząs."

Według medycznej terminologii siostra SRK miała "zaburzenia gospodarki potasem", ale "fizycznie też nie było z nią najlepiej." Po przyjeździe do Mumbaju poczuła się naprawdę źle. "Minęło trochę czasu zanim zarobiłem wystarczająco dużo - dzięki 'Dilwale Dulhaniya... i mogłem zabrać ją do lekarza do Londynu. Teraz czuje się dobrze. Nigdy nie będzie w pełni zdrowa, ale jej stan jes o wiele lepszy niż był. Jest razem ze mną."

Gwiazdor przyznaje, że kiedy się modli jest bliżej swoich najbliższych, matki i ojca i swoich psów!

"Kocham mojego psa, Chewbaccę. Czy to bluźnierstwo?"

Dla tych, którzy dziwią się dlaczego tak często Shah Rukh mówi o swoim synu Aryanie, a rzadko o córeczce Suhanie, King Khan ma następującą odpowiedź:

"To nie oznacza, że nie jestem z niej dumny. Tak naprawdę pod pewnymi względami jestem z niej bardziej dumny, niż z syna, ale jestem nieśmiały wobec kobiet. To może być szokujące, ale nawet z jej przyjaciółkami nie mogę bawić się zbyt długo. Uważam, że nie powinno się wtrącać w życie dziewcząt. Chociaż jestem żonaty od 1991 roku, nigdy nie zaglądałem do szaf mojej żony, jej garderoby, szuflad, torebki itp. Kobiety powinny mieć swoją prywatność. Postępuję tak samo z moją córeczką."

SRK przyznaje, że większość z jego najbliższych przyjaciół to kobiety - Farah Khan, Juhi Chawla i Kajol, a większość jego przyjaciół - mężczyn jak Karan Johar, nie zalicza się do macho.

Na temat swoje aseksualności:

To nie asuksualność. To po prostu nieśmiałość wobec kobiet. Jeśli mogę użyć tego słowa, to nawet nie wiedziałbym, jak znaleźć sobie kochankę. Czasem dziewczyny mówią, że mnie lubią, a ja nie wiem, co odpowiedzieć. Więc myślą, że jestem głupi lub aseksualny i mówię coś zabawnego. Najlepszym sposobem na uniknięcie romansu jest żart. Naprawdę, nie mógłbym zrobić pierwszego kroku..."

SRK szczerze mówi o zarabianiu podczas występów na ślubach:

"Występuję na ślubach, ale niełatwo sobie na mnie pozwolić ze względu na sumy, jakich żądam. Występuję w takich miejscach, gdzie nikt nie pije i nie je, zaczynam przestawienie o 21, a kończę o 23.30. Scena musi być odpowiednio wysoka, by nikt się tam nie dostał. Nie rozmawiamy z nikim, nic nie pijemy i jemy, nie wolno robić zdjęć, o ile się na to nie zgodzimy. Przyjeżdżamy, występujemy i wychodzimy."

Na temat filmów - King Khan przyznaje, że ich nie ogląda.

"Kiedy widzę dobry film, któy nie radzi sobie dobrze, albo zły, który jest hitem, czuję się wtedy zakłopotany. Widziałem 'Rang De Basanti'. Bardzo dobrze zrobiony, miałem w nim wystąpić. Projekt czekał na mnie rok, ale nie dostałem żadnego scenariusza."

Shah Rukh nie był zachwycony wielkim hitem swojego bliskiego przyjaciela Adityi Chopry, Dhoom 2, ponieważ filmowi "brakuje wrażliwości."



[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]


Źródło

Ostatnio edytowany przez milkaja1 (2007-09-26 20:27:54)

Offline

 

#2 2007-09-27 08:18:46

Madzix_Deva

Zaczyna się rozkręcać

2134092
Skąd: Katowice :D
Zarejestrowany: 2007-05-02
Posty: 789
Punkty: - 1

Re: Kingh Khan dla dobra Islamu.

He he... no to źle robi że nie ogląda swoich filmów tja.. "aseksualny" Normalnie ta skromność ,mnie powala

Offline

 

#3 2012-07-28 22:00:46

 MyNameIsKhan

Wkręca się

Zarejestrowany: 2012-01-27
Posty: 173
Opis: Fanka Bolly :)
Aktorka: Kajol/Priyanka/Anushka
Aktor: SRK/Imran/Ranbir
Duet: SRK&Kajol/SRK&Anushka

Re: Kingh Khan dla dobra Islamu.

SRK jest genialny aktorem i człowiekiem, po rolach jakie gra w swoich filmach raczej nie można by się domyślić, że tak naprawdę jest bardzo nieśmiały


http://25.media.tumblr.com/tumblr_lqtjrxJOUe1qk6u2uo1_500.jpg

Offline

 
Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
bollywood.pun.pl