Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

#1 2012-02-18 16:12:21

 Łucjana

Hindustani

Zarejestrowany: 2011-02-12
Posty: 2778
Opis: Zajęta ...
Aktorka: Aishwarya/ Kajol/ Rani
Aktor: Abhishek/Hrithik/SRK/Shahid
Duet: Ash-Abhi/Ash-Hrithik/SRK-Kajol

Priyanka i SRK będą w końcu mówić o "miłosnej aferze" ?

http://desmond.imageshack.us/Himg826/scaled.php?server=826&filename=bi79979.jpg&res=medium
Priyanka i SRK będą w końcu mówić o "miłosnej aferze" ?


Bez wątpienia Priyanka Chopra stała się ulubienicą B-Town. Teraz słynna aktorka zamierza stawić czoła plotkom na temat miłosnej afery która powstała wokół niej i króla Bollywood- Shahrukh Khana by tym samym oczyścić swoje dobre imię.
Shahrukh Khan i Priyanka Chopra jak twierdzą "są tylko dobrymi przyjaciółmi", jednak za taką przyjaźń płacą wystarczająco dużo - życiem osobistym, dobrą opinią i propozycjami filmowymi.

Jeżeli wierzyć tym informacjom, Shahrukh Khan jest jedynym i najlepszym przyjacielem Priyanki, dlatego spędzają ze sobą tak dużo czasu. SRK który już wcześniej dementował plotki na temat jego potajemnego związku z Priyanką Choprą, dalej twierdzi, że jest lojalnym mężem Gauri Khan. Jednak pomimo takich zapewnień z jego strony Priyanka i tak została zignorowana na festiwalu filmowym.

Priyanka Chopra która była obecna na 62 Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Berlinie została kompletnie zignorowana przez SRK, który przybył na uroczystość w towarzystwie żony Gauri.

Gdyby tego było mało, Priyanka została nie tylko pominięta przez Króla Bollywood, ale także przez wiele innych bollywoodzkich gwiazd obecnych na tej uroczystości, m.in. były to: Maheep Sussane i Twinkle Khana.

Nawet znany reżyser Karan Johar odmówił współpracy z aktorka, ponieważ jak twierdzi "chce być lojalny w imię jego przyjaźni z Gauri."

Priyanka została również pominięta gdy to żona Hrithika Roshana - Sussanne ogranizowała przyjęcie mające uczcić sukces jej męża w "Agneepath" (przypomnijmy, że aktorka współpracowała w filmie z Roshanem)

Jak więc widzimy zarówno Shahrukh Khan jak i Priyanka słono płacą za swoją domniemaną miłosną aferę. Chociaż aktor ma bardzo silną pozycję zawodową w Bollywood, to mówi się, że jego życie uczuciowe z Gauri przechodzi bardzo silny kryzys. Mówi się nawet o rozwodzie najbardziej znanego małżeństwa w Bollywood.
Mówi się, że oboje aktorów chce definitywnie uciszyć plotki krążące na ich temat i tym samym umocnić swoją pozycję w branży.
Być może gdy tak para nie będzie razem widywana położy to kres plotkom ?



Źródło
by Łucjana


http://49.media.tumblr.com/ce55d0738dcfc21c3200a8a8c404fc2a/tumblr_nm12h9rGsX1rm197ao7_r1_250.gifhttps://45.media.tumblr.com/be897c6f7215507f421f9096e19913f1/tumblr_nm12h9rGsX1rm197ao1_250.gifhttp://45.media.tumblr.com/5ded02b58b818c5d35add3e1a8636a99/tumblr_nm12h9rGsX1rm197ao4_250.gif

Offline

 

#2 2012-02-18 16:27:06

 Nandini

Nabijacz

6617814
Zarejestrowany: 2012-01-14
Posty: 629
Punkty: +9
Opis: Mam niegroźną obsesje :D
Aktorka: Kajol, Rani, Priyanka, Shruti
Aktor: Shahrukh, Saif, Siddu, Emraan
Duet: Kajol-SRK,Rani-Saif,Sid-Shruti

Re: Priyanka i SRK będą w końcu mówić o "miłosnej aferze" ?

No proszę was rozwód  shocking
Nie możliwe, SRK za bardzo kocha żonę żeby zostawić ją dla Priyanki, która z resztą wie że gdyby Król zostawił żonę i dzieci dla niej wszystko by się na niej zemściło no dosłownie nie miałaby życia.
Wierzę, że SRK jest mądrym człowiekiem i coś zacznie robić, żeby jakoś ogarnąć te plotki. Widać media lubią rozwalać związki smutne ; /


http://www.iv.pl/images/04567990208271310022.png

Offline

 

#3 2012-02-18 17:41:08

 simran-ji

Zaczyna się rozkręcać

10497282
Skąd: Jarosław/Katowice
Zarejestrowany: 2009-08-06
Posty: 926
Punkty: +5
Opis: Kal Ho Naa Ho <3
Aktorka: Kajol
Aktor: SRK
Duet: SRK&Kajol

Re: Priyanka i SRK będą w końcu mówić o "miłosnej aferze" ?

Rozwód? Nie no, o już jest przesada. Niech uważają, żeby im czasem SRK nie chciał 'ręcznie' tego wytłumaczyć Nie no żart, ale mnie to już strasznie denerwuje. Znaczy się, że jeżeli dwoje ludzi (aktorów w tym wypadku) jest bardzo blisko, a tylko jedno z nich jest zamężne/czy też mężczyzna żonaty a drugie jest singlem to od razu ta da i mamy romans?! No niech się choć przez chwilę zastanowią, zanim takie bzdury będą wypisywać naprawdę...

O a ja wierzę w przyjaźń damsko-męską! A co!


"...each day's a gift and not a given right"

Offline

 

#4 2012-02-18 17:47:51

 Łucjana

Hindustani

Zarejestrowany: 2011-02-12
Posty: 2778
Opis: Zajęta ...
Aktorka: Aishwarya/ Kajol/ Rani
Aktor: Abhishek/Hrithik/SRK/Shahid
Duet: Ash-Abhi/Ash-Hrithik/SRK-Kajol

Re: Priyanka i SRK będą w końcu mówić o "miłosnej aferze" ?

Ja znowu nie wierzę w przyjaźń damsko-męską, bo z reguły zawsze chociaż jedno czuje coś do drugiego
Niemniej jednak wierzę w szczerość słów SRK - jeżeli twierdzi, że z jego strony to tylko przyjaźń to tak jest. Przecież on ubóstwia Gauri!
Cieszę się jeżeli to prawda i SRK i PC chcą w końcu obalić te wszystkie plotki - tylko oboje na tym cierpią - ona zawodowo, a on życiem rodzinnym.


TUTAJ wiadomości o rozwodzie i o wspólnej nocy SRK i Priyanki ... Jeżeli to wszystko okaże się nieprawdą (w co bardzo wierzę) to SRK powinien dziennikarzom michę wyklepać jak nic


http://49.media.tumblr.com/ce55d0738dcfc21c3200a8a8c404fc2a/tumblr_nm12h9rGsX1rm197ao7_r1_250.gifhttps://45.media.tumblr.com/be897c6f7215507f421f9096e19913f1/tumblr_nm12h9rGsX1rm197ao1_250.gifhttp://45.media.tumblr.com/5ded02b58b818c5d35add3e1a8636a99/tumblr_nm12h9rGsX1rm197ao4_250.gif

Offline

 

#5 2012-02-18 18:32:53

 Kessa

Ekspert ds. SRK

Skąd: mam w sobie to coś?
Zarejestrowany: 2009-02-11
Posty: 5602
Punkty: +54
Aktor: SRK
WWW

Re: Priyanka i SRK będą w końcu mówić o "miłosnej aferze" ?

Ha.. rozwód, powaga? Wspólna noc? Ja pier.. no tu aż się ciśnie ... ehh ...
No czy ja musze coś pisać.. ? Tu chyba nic nie jest potrzebne. Powiem tylko, że oni oboje się powinni za tych pismaków porządnie wziąć.

Offline

 

#6 2012-02-18 21:27:56

 Pajdaa

Robi postęp

37016635
Zarejestrowany: 2011-11-26
Posty: 367
Aktorka: Priyanka
Aktor: Hrithik
Duet: Aish/Priyanka-Hrithik

Re: Priyanka i SRK będą w końcu mówić o "miłosnej aferze" ?

Ciekawe jakby to było gdyby jednak mieli romans ... Jak mówiłam strasznie się uwzięli na Priyankę. "SRK to jej najlepszy i jedyny przyjaciel" - nawet jego chcą jej odebrać . Pisząc te głupie komentarze i artykuły o tym ,że SRK i Priyanka mają romans strasznie mu ubliżają... Skoro SRK mówi ,że kocha swoją żonę i jest jej wierny to tak jest ! Wierzę w Króla, może czas wszystko wyjaśnić ? Tak będzie się chciało dopóki Priyanka nie znajdzie sobie męża, tak myślę przynajmniej.


http://i48.tinypic.com/161ez38.gif

Offline

 

#7 2012-02-18 22:05:33

 Sensi

News Team

Zarejestrowany: 2011-12-01
Posty: 1041
Punkty: +59
Opis: बधाई
Aktorka: Kajol, Aish, Madhuri
Aktor: SRK, Shahid, Hrithik, Sid
Duet: Hrithik&Aish / SRK&Kajol

Re: Priyanka i SRK będą w końcu mówić o "miłosnej aferze" ?

To przechodzi ludzkie pojęcie. SRK nigdy nie kłamał i zawsze mówił wprost, co o danej sytuacji myśli (niekoniecznie jedynie argumentami słownymi).
Ta noc z Priyanką - jak poszli po prostu się napić i pogadać, bo np. Pri ma jakiś problem lub po prostu miała ochotę się wyryczeć w rękaw to niech nie robią z tego takiej afery, każdy ma chwilę słabości, a skoro wszyscy są do niej na anty i tylko King jej został, jako naprawdę taki szczery przyjaciel...
SRK nie po to tyle się nastarał, nachodził za Gauri, aby brać rozwód, bo media coś twierdzą. Poza tym każda para przechodzi częściej/rzadziej większe/mniejsze kryzysy. Przecież mogli wieszać psy, gdy Kajol nie była zamężna, a wszyscy ich wychwalali, że jaka z nich ładna para. Na to samo by wyszło i pewnie też by się pojawiły pogłoski, że związek SRK i Gauri skończy się rozwodem.
Gazety zawsze znajdą jakiś pretekst, aby wieszać psy na każdym, a im sławniejsza osoba tym dla takiego pismaka lepiej, bo to idzie w zysk.


http://withhyunbin.com/media/gif/hyun_bin_sam_sung_08.gif

Offline

 

#8 2012-02-19 11:05:54

 oliwkabollywood

Zaczyna się rozkręcać

37898046
Skąd: Skierniewice
Zarejestrowany: 2011-07-14
Posty: 775
Opis: Uwielbiam Bollywood
Aktorka: Aishwarya Rai i Kareena Kapoor
Aktor: Shah Rukh Khan,Shahid Kapoor
Duet: Kareena Kapoor i Shahid Kapoor
WWW

Re: Priyanka i SRK będą w końcu mówić o "miłosnej aferze" ?

Oh nie no to już mnie powaliło rozwód nie nie NIE !  może szaruś i pri pasują do siebie ale szaruś jest wierny swojej żonie i ją kocha i mam nadzieje że postawi się tym wszystkim plotkom i da medium nauczke bo to jest nie do pomyślenia a jeszce wspólna noc przesadzili już nieźle ja bym nie wiem co im zrobiła oni są po prostu przyjaciółmi co w tym  złego ? wiele kobiet może mieć przyjaciela jako mężczyzne no halo ....  a poza tym media psują im tylko życie rodzinne i postawe w karierze coraz bardziej zaczyna mnie to denerwować! nie rozumiem mediów... poco rozgłaszają to na cały świat? to jest przecież ich prywatna sprawa czy są przyjaciołmi czy nie i mam nadzieje wielką że to tylko plotka bo bardzo wierze w wierność szaruśia

Offline

 

#9 2012-02-19 14:05:57

 Nandini

Nabijacz

6617814
Zarejestrowany: 2012-01-14
Posty: 629
Punkty: +9
Opis: Mam niegroźną obsesje :D
Aktorka: Kajol, Rani, Priyanka, Shruti
Aktor: Shahrukh, Saif, Siddu, Emraan
Duet: Kajol-SRK,Rani-Saif,Sid-Shruti

Re: Priyanka i SRK będą w końcu mówić o "miłosnej aferze" ?

Szczerze powiem, że dziwię się, że Shahrukh jeszcze nie zainterweniował przecież przed premierą Maya Memsaab gdy jedna z gazet opublikowała 'gorące sceny' pomiędzy właśnie SRK a odtwórczynią głównej roli, SRK przeszedł się do domu reportera zwyzywał go, groził mu a następnie wydzwaniał do niego po czym trafił na komisariat policji skąd zadzwonił do owego reportera i powiedział 'Na razie jestem na komisariacie ale jak stąd wyjdę to ci do*ierdolę' a teraz nic nie zamierza zrobić z tymi plotkami? No do prawdy oboje powinni jak to już ktoś wspomniał spotkać się wraz z Gauri, Hritikhiem jego żoną, Karanem i innymi zainteresowanymi obmówić to jak sytuacja wygląda i zrobić jakąś konferencje prasową w której dadzą oświadczenie, że romans między nimi nie istnieje.


http://www.iv.pl/images/04567990208271310022.png

Offline

 

#10 2012-02-19 14:37:15

 Kiciaaa9

Zakręcony

Skąd: POLSKA
Zarejestrowany: 2011-01-14
Posty: 1239
Punkty: +8
Aktorka: Aishwarya
Aktor: Ritesh Deshmukh
Duet: Kajol - Shah Rukh Khan

Re: Priyanka i SRK będą w końcu mówić o "miłosnej aferze" ?

Zawsze była mowa ,że są idealnym małżeństwem. Jednak widać ,że
są tylko ludźmi którzy są o sobie zazdrośni i również mają prawo przechodzić kryzys. Jeśli to prawda
to szkoda mi dzieci. Są bardzo przywiązane do ojca a rozwód zrobiłby wielkie zamieszanie..
Priyanka ma teraz trudne chwile które jednak musi przezwyciężyć. Mogliby oboje coś powiedzieć w tej sprawie
zanim naprawdę będzie za późno.


http://pu.i.wp.pl/bloog/58571487/886892/1212_Ht_big.jpg

Offline

 

#11 2012-02-19 15:07:45

 Łucjana

Hindustani

Zarejestrowany: 2011-02-12
Posty: 2778
Opis: Zajęta ...
Aktorka: Aishwarya/ Kajol/ Rani
Aktor: Abhishek/Hrithik/SRK/Shahid
Duet: Ash-Abhi/Ash-Hrithik/SRK-Kajol

Re: Priyanka i SRK będą w końcu mówić o "miłosnej aferze" ?

Ja myślę, że z tym rozwodem to naprawdę przesadzili - faktycznie może przechodzą kryzys, ale łączą ich dzieci i 21 lat wspólnego życia małżeńskiego.
Nie wierzę w ich rozpad - za bardzo się kochają i cenią rodzinę którą wspólnie stworzyli.
Faktycznie gdyby Priyanka znalazła sobie faceta to być może plotki by ucichły. SRK i PC powinni w końcu zabrać głos w tej sprawie !


http://49.media.tumblr.com/ce55d0738dcfc21c3200a8a8c404fc2a/tumblr_nm12h9rGsX1rm197ao7_r1_250.gifhttps://45.media.tumblr.com/be897c6f7215507f421f9096e19913f1/tumblr_nm12h9rGsX1rm197ao1_250.gifhttp://45.media.tumblr.com/5ded02b58b818c5d35add3e1a8636a99/tumblr_nm12h9rGsX1rm197ao4_250.gif

Offline

 

#12 2012-02-19 19:29:23

 Tashan

Nabijacz

Skąd: Poland
Zarejestrowany: 2011-05-23
Posty: 655
Opis: Denerwować się to karać siebie
Aktorka: Kajol,Rani,Deepi,Amrita,Preity
Aktor: Shahrukh Khan, Saif Ali Khan
WWW

Re: Priyanka i SRK będą w końcu mówić o "miłosnej aferze" ?

Ja tam w ten romans od poczatku nie wierzylam i wierzyc nie będę

Offline

 

#13 2012-02-20 20:02:59

 Kareenka12

Zaczyna się rozkręcać

44588667
Skąd: Kato.
Zarejestrowany: 2010-11-07
Posty: 970
Aktorka: Aish Pri Kajol Deepi
Aktor: Shahid SRK Abhi
Duet: Kajol & SRK

Re: Priyanka i SRK będą w końcu mówić o "miłosnej aferze" ?

Nie no szczena opada ;o szok jakis.... te media już chyba wszystko wymyślą "rozwód" "wspólna noc" ?! no ku*** mać ! za przeproszeniem no ale inaczej się nie da tego wyrazić  to jest jakiś koszmar! dlaczego dwoje przyjaciół za swoją przyjaźń mają płacić taką surową cenę ? to nie kurde film bolly tylko życie ! ehh uwazam że to przez Gauri wszyscy się odwrócili od Pri... wg Gauri od zawsze nie lubiłam i nie polubię jej... między innymi za to świństwo... kurde kurde kurde !! Srk zasługuje na kogoś lepszego niż Gauri i jej fochy o byle co... ok może i nie wiem jak jest między nimi ale po tym co się słyszy i po jej zachowaniu wnioskuję ze ona jest jakaś walnięta! mieć przy sobie najlepszą osobę na świecie i jeszcze się o wszystko czepiać ?! przechodzi ludzkie granice.... rozumiem że nie ma miłości bez zazdrości ale Srk jest wspaniały i każdy wie że by jej nie zdradził i wg a ona jak zawsze sie czepia... szkoda mi w tym wszystkim tych dzieci... ehh... oby ta sprawa się szybko wyjaśnila !!!

<omg !! zaczęłam się rozpisywać haha coś ze mną nie tak >


http://oi57.tinypic.com/f56kuw.jpg

Offline

 

#14 2012-02-21 18:27:10

OmJai

Bollyamator

Zarejestrowany: 2011-08-15
Posty: 27
Aktorka: Kajol Devgan, Katrina Kaif
Aktor: SRK, Ajay D., Hrithik R.
Duet: SRKajol, SRK-Preity

Re: Priyanka i SRK będą w końcu mówić o "miłosnej aferze" ?

Kareenka12, mówiąc, że SRK zasługuje na kogoś lepszego niż Gauri to tak jakbyś źle mu życzyła.. Przecież Król na pewno bardzo kocha Gauri, w końcu nie po to tyle lat się za nią uganiał żeby ją zdobyć, żeby teraz to wszystko zepsuć. A Gauri... no pomyśl, czy gdybyś ty miała takiego męża jak Shahrukh to nie byłabyś o niego zazdrosna? Bo ja bym była, o każdą kobietę, chociaż bym wiedziała że jest mi wierny i mnie kocha to zazdrość zawsze jest obecna, to normalne. Co do plotek, nie mam juz sił ich komentować, jestem przekonana że to nieprawda. Jeżeli Gauri lub dzieci przeczytają te plotki... to ja im współczuję. A Shahrukh jeśli już je czytał to na pewno był na maksa wkurzony ale jest człowiekiem honoru i nie zrobi afery o głupie plotki. On i jego rodzina swoje wiedzą, kochają się i tak zostanie. A Priyanka, jak dla mnie sama robi z siebie ofiarę, szuka współczucia u Króla zamiast wziąć się i usunąć w cień.

Offline

 

#15 2012-03-07 21:31:26

 Chandramukhi

Bollymaniak

4987652
Call me!
Skąd: Sułoszowa - okolice Krakowa
Zarejestrowany: 2007-11-28
Posty: 1506
Punkty: +9

Re: Priyanka i SRK będą w końcu mówić o "miłosnej aferze" ?

Dobra, ja nie będę się zbytnio rozpisywać, powiem tylko tyle że długo nie 'uploadowałam' newsów z Bolly i nie wiedziałam nic co się tam gdzie dzieje. Także zanim przeczytałam tego newsa obejrzałam Dona 2 i Ra.One i po tych seansach już miałam takie spostrzeżenie: SRK pozwalał sobie w tych filmach na trochę więcej z Priyanką niż z innymi aktorkami... W Ra.One już naprawdę mi się wydawało że się pocałują a w Donie 2 tak wyczuwałam między nimi chemię, że aż miałam gęsią skórkę... Ale wiedziałam jaki jest SRK i jakie ma podejście do scen także zrzucałam to na fakt, że strasznie chciałam żeby między nimi się coś wydarzyło, oczywiście w filmie. A teraz przeczytałam tego newsa i szczena mi opadła... Z jednej strony nie chcę w to wierzyć, bo SRK nie jest typem co zdradza i ma romanse, z tego co o nim wiemy, a z drugiej strony nie mogę się pozbyć tego paskudnego uczucia że something's on

A jednak się rozpisałam


https://24.media.tumblr.com/06ce0bcbda6c0acb508892bd0e7b724e/tumblr_mz7e8gnJxm1s5k06po3_250.gif

Offline

 

#16 2012-07-06 19:48:47

 KareenaKapoor30

Zakręcony

Zarejestrowany: 2012-02-12
Posty: 1054
Opis: Phir bhi dil hai Hindustani
Aktorka: Deepika Padukone ,Preity Zinta
Aktor: Shah Rukh Khan
Duet: Rani i SRK, Preity i SRK

Re: Priyanka i SRK będą w końcu mówić o "miłosnej aferze" ?

Rozwód czy ludzie już oszaleli ? SRK to typ człowieka i męża oraz ojca który jest wierny swojej żonie i dzieciom nie wierzę w to możliwe że Priyanka chciałabym żeby coś między nimi się stało może nawet o nim śni ale ja i zapewne prawdziwi fani SRK wieżą w jego niewinność ja wierzę z całego serca po prostu SRK to profesjonalista może siedział z Priyanką w biurze aż do rana ale na pewno między nimi się nic nie stało

Offline

 

#17 2012-07-06 20:44:41

 Mandira

Zakręcony

11385313
Skąd: Imielin (niedaleko Katowic)
Zarejestrowany: 2012-06-04
Posty: 1017
Punkty: +1
Aktorka: Kareena, Anushka, Ash
Aktor: Abhi, Hrithik, SRK
Duet: Ash&Abhi/Hrithik, Anu&Ranveer

Re: Priyanka i SRK będą w końcu mówić o "miłosnej aferze" ?

Co ? Rozwód !!! shocking Rany, nie. Tylko dla zdementowania plotek, trzeba niszczyć tak dobre małżeństwo.
Ja też nie chcę wierzyć w to wszytko z tym siedzeniem w biurze do rana sam na sam z Priyanką. Tam się nic nie mogło zdarzyć, proszę ...


http://static.tumblr.com/boibgmp/cwwmbubbs/sidebar-anushka.gif

Offline

 

#18 2012-08-30 15:07:07

 Destiny

Bollyamator

43294528
Skąd: Płońsk
Zarejestrowany: 2012-08-14
Posty: 41
Aktorka: Rani, Priyanka, Kajol, Kareena
Aktor: Shahrukh, Shahid, SAK
Duet: SRK+Kajol, Shahid+Priyanka
WWW

Re: Priyanka i SRK będą w końcu mówić o "miłosnej aferze" ?

Phahahha Nie no, błagam. Tego jeszcze w świecie Bolly nie było xD SRK i romans? Jak dla mnie to dwa różne słowa. On za bardzo kocha swoją żonę, świadczy o tym chociażby to, jak bardzo starał się o rękę Gauri albo to, iż nie całuje się z żadną aktorką. Zresztą on ma dwójkę dzieci. Jak dla mnie to kolejna głupia plotka, nie mają o czym pisać i wymyślają głupoty. Zresztą, spójrzmy prawdzie w oczy: SRK jest troszeczkę na nią za stary To, że zagrali zakochanych w sobie nic nie znaczy. Gdyby SRK miał romans z każdą aktorką z którą grał jako zakochany (wiem, trochę nie po polskiemu), to... Boże, ile by tych aktorek było xD

Ostatnio edytowany przez Destiny (2012-08-30 15:21:17)

Offline

 
Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
bollywood.pun.pl